שיחת משתמש:Dhtgerv

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dhtgerv, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Yossi Kimchi - שיחה 17:18, 8 במאי 2018 (IDT)

טעות[עריכת קוד מקור]

הי, לבקשתך, ביטלתי את העריכות בלוקה מודריץ'. מה ניסית לעשות? צריך עזרה? אני ממליצה תמיד להסתכל על "תצוגה מוקדמת" כדי לא להשאיר טעויות כאלה ... אמא של גולן - שיחה 10:55, 25 בספטמבר 2018 (IDT)

שינויים עקב הבחירות[עריכת קוד מקור]

הי, אנחנו מחכים עד לסיום ספירת כל הקולות, כולל מעטפות כפולות והשבעת הכנסת החדשה. בברכה אמא של גולן - שיחה 13:14, 10 באפריל 2019 (IDT)

כרים בנזמה[עריכת קוד מקור]

היי. תודה על עדכון הערך. אני סבור שאין טעם לעדכן את הערך תוך כדי משחק אחרי כל שער שהוא כובש. המקובל הוא לעדכן רק אחרי המשחק. כך במקרים כאלה ניתן גם לצמצם את העדכון לעריכה אחת. שים לב שעדכון הערך תוך כדי המשחק עשוי ליצור בלבול אצל הקוראים והעורכים, שכן ההנחה היא שהערך לא עודכן תוך כדי המשחק. אם למשל היית מתעכב עם העדכון האחרון, משתמש אחר היה יכול להוסיף בטעות 3 שערים נוספים למאזן של השחקן בהנחה שהערך לא עודכן תוך כדי המשחק (למשל, אם הוא לא שם לב לתאריך העדכון). בקיצור, עדיף לחכות לסוף המשחק. עמרישיחה 21:27, 21 באפריל 2019 (IDT)

מיורקה (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מיורקה (כדורגל). הסיבה לכך היא: לצערי, נאלצתי לבטל את עריכותיך, שנכתבו בסגנון של כתבה בעיתון, ולא בסגנון אנציקלופדיה.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 20:36, 25 ביוני 2019 (IDT)


תודה שתיקנת אדע לפעם הבאה Dhtgerv - שיחה 21:00, 25 ביוני 2019 (IDT)

ז'ונאס[עריכת קוד מקור]

ביצירת הדף ביקשת שלא ייגעו לך בדף. פעם הבאה שיהיה צורך שאף אחד לא יגע, צריך לשים את התבנית {{בעבודה}} בתחילת הערך. Euro know - שיחה 23:05, 5 ביולי 2019 (IDT)