שיחת משתמש:DoritC

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום, נרשמתי עתה לויקיפדיה, השעה 00:02 22 מאי 2008. אני עורכת עבודה סימנריונית בנושא למידת מושגים מתמטיים בעזרת ויקפדיה. אשמח לשמוע הצעות.

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, DoritC, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דורית 00:09, 22 במאי 2008 (IDT)

תודה רבה, דורית[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על קבלת הפנים החמה, נעזרתי כבר בטיפ החתימה. איפה יש הדרכה לכתיבת תבניות? בברכה, DoritC - שיחה 22:13, 22 במאי 2008 (IDT)

כתיבה מתמטית בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

אני מחפשת דרך נוחה לכתיבה מתמטית בויקיפדיה. נראה לי שבעזרת Latex זה די מסורבל ומרתיע חלק מהמשתמשים. היה נוח אם היה כלי בדומה ל equation ב- Word.

DoritC - שיחה 22:22, 22 במאי 2008 (IDT)

ניסויים[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם קוראים.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, שי - שיחה 12:07, 25 באוקטובר 2008 (IST)

תודה ושאלות[עריכת קוד מקור]

שלום שי, התכוונתי לכתוב בארגז החול,

איפה הוספתי שורה? (כנראה שטעיתי)

איך ידעת שהוספת שורה? DoritC - שיחה 20:55, 25 באוקטובר 2008 (IST)

הוראת המתמטיקה בישראל[עריכת קוד מקור]

שלום דורית, תודה על הוספת הקישור לערך. איננו הופכים מילים בערך לקישור חיצוני, קישורי היפרטקסט מגוף הערך צריכים להוביל רק לדפים בוויקיפדיה, לכן הפרדתי את הקישור מהטקסט. אפשרות אחרת היא להוסיפו בהערת שוליים, או תחת פרק "קישורים חיצוניים, כאשר מדובר בקישור המוסיף מידע מהותי בנושא הערך. תודה, ‏odedee שיחה 00:53, 21 ביולי 2010 (IDT)

תודה עודד על תיקון, כקוראת ויקיפדיה לא שמתי לב לכך, ויש לי ניסיון מועט בעריכה בויקיפדיה. יש לי ניסיון בעריכות במערכות ויקי אחרות. התיקון יצר בעייה מסויימת היות והקישור שתיקנת סומן ב [1], אך יש שם קישור נוסף, פנימי שסומן גם ב-[1], אומנם מוגבה, אך עדיין מבלבל. גיא שינה את הקישור להערת שוליים, נראה לי שכך זה יותר ברור. DoritC - שיחה 19:54, 21 ביולי 2010 (IDT)

קארי (תבלין)[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, • עודד (Damzow)שיחה!For King and Country‏ • 13:09, 20 באוגוסט 2010 (IDT)

שלום עודד, כוונתי היתה לתרום לויקיפידה מבלי לכתוב ערך מלא, קוראים נוספים עשויים להמשיך את מה שכתבתי, נראה לי שזה עשוי לתרום להתפתחות הערך קארי. האם הכוונה שהכותבים בויקיפדיה יהיו רק כאלה שמכירים היטב את הסטנדרטים של הכתיבה ויקיפדיה?DoritC - שיחה 17:50, 20 באוגוסט 2010 (IDT)