שיחת משתמש:Dovereconomy

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dovereconomy, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
קובי כרמל - שיחהויקיפדיה היא אנציקלופדיה • 14:36, 20 במאי 2013 (IDT)

קבצים שונים[עריכת קוד מקור]

שלום לך, הועלו על ידך 6 קבצים לויקיפדיה, על פי שם המשתמש שלך אני מניחה שאתה מיחידת הדוברות של משרד הכלכלה וזכויות היוצרים הם שלכם. העלית גם קובץ לוגו ברישיון חופשי. נהוג להעלות קובץ לוגו ברישיון בשימוש הוגן, כדי שאחרים לא יוכלו להשתמש בלוגו למטרותיהם. לתשומת לבך קובץ המועלה לויקישיתוף זמין גם לערכים בויקיפדיות האחרות. קובץ המועלה לויקיפדיה העברית אפשר להשתמש בו רק כאן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 14:45, 20 במאי 2013 (IDT)

אנא שים לב! נדרש אישור לכך שאתה הוא בעל התמונה[עריכת קוד מקור]

Qsicon Achtung.svg לצורך השימוש בקובץ:KENES MUGBALUT.JPG נדרש אישור לכך שאתה הוא בעל התמונה. אנא קרא את הכתוב בדף זה ושלח במייל אישור, באמצעות הנוסח הזה לכתובת permissions-he@wikimedia.org . אחרת, התמונה תמחק מהשרתים, בשל חשד להפרת זכויות יוצרים. בכל שאלה, אנא צור עמי קשר מתי שנוח לך, בכל דרך הנוחה לך:050-5453913 / 04-8730596 / Liron@wikimedia.org.il / בהודעה בדף השיחה שלי . להשתמע, לירון דורפמן Ldorfmanשיחה 18:58, 12 ביוני 2013 (IDT)

תיקון בעמוד משרד הכלכלה[עריכת קוד מקור]

שלום, עניתי בדף השיחה שלי. בברכה, שפם אדום - שיחה 21:24, 3 ביולי 2013 (IDT)

קובץ:SHIVION.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Geagea - שיחה 14:13, 22 באפריל 2018 (IDT)