שיחת משתמש:DuduB/ארכיון 2

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

עזבו אני פרשתי מהחרטא הזאתי[עריכת קוד מקור]

אתם לא רוצים שאני יוסיף ערכים , ישפר ומוחקים לי קטגוריות חשובות ? אז כנראה זה לא אנציקלופדיה חופשית , זה "אנציקלופדיה חופשית" ואני ימשיך לקרוא בויקיפדיה האנגלית כי שמה מקבלים את מה שאני עושה !

הפסק למחוק תוכן מדפי שיחה, ולהסיר תוכן מערכים. הביטוי האחרון בו השתמשת אינו עומד בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה, ולכן אבקשך למוחקו, על אף כעסך. תודה. ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 10:21, 22 ביוני 2012 (IDT)


תמחקו את כל דפי המשתמש שיש לי בבקשה

משתמש:DuduB/דניאל בריאן

משתמש:DuduB/No Way Out 2012

משתמש:DuduB/WWE No Way Out

משתמש:DuduB/Money In The Bank 2012

משתמש:DuduB/WWE SummerSlam

מחקתי. אם אי פעם תרצה את שחזורם, כתוב זאת בוויקפידיה:בקשות ממפעילים. ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 10:25, 22 ביוני 2012 (IDT)

מחיקת ערכים ורישיון האתר[עריכת קוד מקור]

מרגע שלחצת על כפתור השמירה והכנסת לערך טקסט שכתבת, שחררת אותו בכפוף לרישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0. כל עוד לא עוברים על תנאי הרישיון אין באפשרותך עוד להכתיב מה לעשות עם הטקסט, לא כל שכן לתבוע מישהו. חבל על האנרגיה המיותרת שאתה משקיע כרגע בשטויות. נויקלן 20:55, 22 ביוני 2012 (IDT)

לגבי העלבות שהמשתמש עמרי רושם לי[עריכת קוד מקור]

הוא רושם לי מזל שהוא אמר למחוק את הערך , ברכה !! ודברים מעליבים ופוגעניים

אז תתעלם. זה הכל עניין של תן וקח. אם היית מוכן להקשיב להערות, לשפר את כתיבתך ולא להיכנס לבליץ של תגובות כעוסות ומתריסות אז הוא כנראה לא היה מתבטא כך. נויקלן 21:00, 22 ביוני 2012 (IDT)

הוא מדבר על הכתיבה שלי , לא על הכעס שלי ומה לא בסדר בכתיבה שלי , עד שלא תגידו אני לא ידע

קובץ:עיצוב גרפי לוגו.jpg[עריכת קוד מקור]

מאיפה לקחת את התמונה הזאת? נויקלן 14:17, 22 ביולי 2012 (IDT) מהאתר שרשמתי

אין להעלות סתם תמונות שמצאת ברשת. בבקשה תקרא את הדפים הבאים ואם חלק מתוכנם לא ברור לך אנא שאל. תבנית:תמונה מוגנת, ויקיפדיה:רישוי תמונות, ויקיפדיה:רישוי תמונות/שימוש הוגן, ויקיפדיה:רישוי תמונות/רישיונות חופשיים. אל תעלה תמונה שאתה לא בטוח אם מותר להעלות אותה או שאתה לא בטוח מה הרישיון שלה. במקום זאת תשאל. נויקלן 20:20, 25 ביולי 2012 (IDT)

כתיבה בלי אפשרית[עריכת קוד מקור]

שלום DuduB,

הכתיבה שלך היא ברמה שלא תואמת את הסטנדרט בוויקיפדיה העברית. פנה לחממה ומצא לך חונך או פנה לאחד הוויקיפדים הוותיקים ותבקש שינחו אותך כיצד יש לכתוב ערכים אנציקלופדיים. אם מצב הכתיבה שלך ימשך במתכונת הנוכחית, לא יהיה מנוס מנקיטת סנקציות נגדך. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 20:34, 11 באוגוסט 2012 (IDT)

עוד אציין שכל מה שכתבת במרחב הראשי נבדק, חלקו הרב הוחזר לארגז החול כדי שתוכל להביאו למצב סביר. אם תמשיך בהתנהגות זו, באמת שעם כל הצער נאלץ להפעיל נגדך סנקציות משמעתיות. אל תעשה את זה יותר. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 05:45, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

העלת את משתמש:DuduB/אליפות ארצות הברית (WWE) מחדש בלי כל שינוי. נויקלן 15:15, 18 בספטמבר 2012 (IDT)
החזרתי את אליפות ארצות הברית (WWE) ואליפות ה-NXT למרחב המשתמש שלך לאחר ששוב החזרת אותם למרחב הערכים ללא כל שינוי משמעותי וללא בדיקה ואישור של משתמש ותיק. אם תחזור על פעולה זו פעם נוספת אתה עלול להיחסם. עמרישיחה 08:10, 19 בפברואר 2013 (IST)

מה איננו בסדר בדף זה שאינו יכול להיות ערך ? DuduB 11:54, 24 בפברואר 2013 (IST)

השמצות[עריכת קוד מקור]

שלום דודו,
ביטלתי ומחקתי מההיסטוריה את פרטי עריכתך האחרונה וראה בזה אזהרה לפני חסימה על כל התנהגות מסוג זו.
אם תרצה עזרה מסוג כלשהי בכתיבה בוויקיפדיה על פי הכללים אשמח לעזור. בברכה ובתקווה להמשך דו-שיח יעיל יותר, ‏ישרוןשיחה 20:11, 13 באוגוסט 2012 (IDT)