שיחת משתמש:EmausBot

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

  לדעתי אין בעיה בבניית הערך[עריכת קוד מקור]

  אכן יש לכינוי שיטת הסלאמי שימושים מושאלים רבים והם מוזכרים בערך בהרחבה אך שיטת הסלאמי היא קודם כל אירוע היסטורי ספציפי במקום ובזמן ורק אחרי זה כינוי, אי לכך ההודעה בראש הערך מיותרת מיקרוז - שיחה 15:50, 14 ביולי 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

  שלום EmausBot,
  הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך התיישבות המדיארים במרכז אירופה, וזמן מה לא ערכת אותו.
  לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
  יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
  בברכה, OfekBot - שיחה 09:34, 24 בספטמבר 2014 (IDT)תגובה[תגובה]

  טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

  שלום EmausBot, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:ז'קלין ביר.

  דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

  תודה, EranBot - שיחה 17:04, 23 ביוני 2017 (IDT)תגובה[תגובה]

  Important notice: You are making a lot of login requests[עריכת קוד מקור]

  Hello,

  my name is Martin Urbanec and I am a Wikimedia system administrator. We've noticed your bot makes a lot of login requests (since 2020-08-25 08:34:37, it made about 7k of login requests, which is approx. 2 % of all login requests across all wikis).

  We would like to ask you to be considerate of other users (including other bot operators), as well as about our infrastructure. Please make sure your bot makes use of session, or use other mechanisms like OAuth to reduce the amount of requests you receive.

  If you have any question, or if you want to learn more about the context of this message, please see phab:T256533.

  Best,
  --Martin Urbanec (talk) 22:32, 28 באוגוסט 2020 (IDT)
  Delivered via MediaWiki message delivery - שיחהתגובה[תגובה]

  הבוט שלך[עריכת קוד מקור]

  בוט חשוב מאוד. אפשר להעתיק אותו לאתרי ויקי אחרים? --ישראל קלרשיחה • י"ד באלול ה'תש"ף • 15:44, 3 בספטמבר 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

  למי פונים לתיקונים לבוט[עריכת קוד מקור]

  בורה בורה יש לך מושג למי פונים לשאלה על הבוט? כי למשל בדף ישיבת תומכי תמימים לוד יש הפניה כפולה והוא לא תיקן את זה. יש לציין שכאשר בוצע ההעברה תוך דקות ספורות הוא תיקן הרבה. אבל עכשיו אני שם לב שיש כמה שלא. למשל זה. והנה עוד דוגמא: ישיבת אוהלי תמימים. תודה רבה מראש אבגד - שיחה 05:48, 12 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  Emaus אבגד - שיחה 05:53, 12 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]