שיחת משתמש:Erezo

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Erezo, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יסמין 12:01, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

מבוא לגיאוגרפיה היסטורית תרבותית של ירושלים[עריכת קוד מקור]

אנא הסתכל בשיחה:מבוא לגיאוגרפיה היסטורית תרבותית של ירושלים. הידרו 14:39, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

העברתי את הערך שכתבת לדף משנה אישי שלך. תוכל לראות ולערוך אותו במשתמש:Erezo/מבוא לגיאוגרפיה היסטורית תרבותית של ירושלים. בצורתו הנוכחית הערך לא מתאים להיות ערך בוויקפדיה. אנא קרא את כל הדפים המקושרים מברכת ברוך הבא שנמצאת מעל הודעה זו לפני שתמשיך לערוך ערכים. דניאל ב. 15:03, 11 באוגוסט 2007 (IDT)
נהוג להמשיך שיחה היכן שהתחילה. אתה יכול להגיב בדף הזה ואני אקרא את כל מה שתכתוב פה. כרגע הערך לא התאים לוויקיפדיה מכמה סיבות שאפרט להלן:
  1. שם הדף מאוד בעייתי. בוויקיפדיה אין מאמרים, אלה ערכים ודף ששמו מתחיל ב"מבוא" הוא כבר לא תקין. על פי כללי מתן השמות לערכים בוויקיפדיה (שאני מעדיף שלא לפרט אותם פה) שם הערך צריך להיות "גאוגרפיה היסטורית של ירושלים".
  2. הערכים בוויקיפדיה נועדו לקוראים ולא לעורכים. אסור להכליל בערך בוויקיפדיה פניה לכותבים או הערות אישיות של הכותב, כפי שהוצגו בערך שלך.
  3. הערך לא היה שלם וכלל בעיות עיצוב רבות שלא איפשרו את הישארותו במרחב הערכים.
  4. הערך היה כמעט חסר תוכן וגם התוכן שהופיע בו לקה בבעיות סגנון רבות.
  5. נהוג לכתוב ערכים בוויקיפדיה, תחילה בדף משנה ורק אחרי שהם גמורים מעבירים אותם למרחב הערכים.
בברכה, דניאל ב. 15:35, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

אוקי:
1. הבנתי
2. הבנתי גם את נושא התשובה לשיחות - לא חשבתי שתקרא שיחה שאינה בדף השיחה שלך
3. אני ומספר חברים כותבים ערך זה ביחד ואנחנו אמורים לסיים עד מחר בערך - במועד זה יוסרו כל ההערות לעורכים
4. נמשיך לכתוב את הערך בדף המשנה תחת שם המשתמש שלי ואז אפנה אליך (?) על מנת להעבירו למרחב בערכים

בברכה

ארז אורן.

הערך שלך היה מאוד לא קונפורמי. אין ערכים כאלה בוויקיפדיה. אתם צריכים להתאים את סגנון הכתיבה שלכם למה שמקובל פה. אני מציע לכם לקרוא את אחד הערכים המומלצים על מנת לקבל מושג כללי על העיצוב המתאים. יש גם הרבה דפי עזרה. גילגמש שיחה 15:41, 11 באוגוסט 2007 (IDT)
לאחר שתגמרו לכתוב את הערך (לא צריך להודיע לי אני אשים לב לבד), אני אעבור על הערך, אעיר את הערותי ואערוך אותו כך שיתאים לוויקיפדיה. לאחר שיעבור את כל ההתאמות אעביר אותו למרחב הערכים. דניאל ב. 15:56, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

סליחה על השאלה,[עריכת קוד מקור]

האם בכוונתך לתרום למרחב הראשי? לכתוב ערכים? להרחיב ולתקן ערכים קיימים? מה אתה עושה פה? יוספוסשיחה 00:10, 4 באפריל 2008 (IDT)

  • אני בונה דף אישי שיכיל כל מיני נושאים שאני לומד. אני מסכם את הנושאים למעני ולמען חברי שלומדים איתי. בסופו של דבר כשיהיה לי זמן, אני אוסיף פסקאות טובות לערכים המתאימים תחת נושא הגיאוגרפיה. את יתרת החומר אני אעביר לפלטפורמה מתאימה יותר מויקיפדיה. ארז.
אני מציע בחום שאת החלק של הרחבת ערכים בוויקיפדיה תתחיל כבר עכשיו. יוספוסשיחה 00:22, 4 באפריל 2008 (IDT)
למה?
כי כרגע אין שום הצדקה לקיומם של דפי המשנה שלך. ויקיפדיה איננה פלטפורמה לשימושים פרטיים. יוספוסשיחה 00:42, 4 באפריל 2008 (IDT)
סבבה, אני מסכים איתך, תן לי רעיון לאתר או שניים שיוכלו לשמש אותי ולתמוך בעברית (אני מניח שאתה מכיר), אני אשווה ואבחר אחד מהם ואעביר את הכל לשם... תודה, ארז.
http://www.mylogbook.co.il או http://www.google.com/notebook, ביי. יאירשיחה 01:08, 4 באפריל 2008 (IDT)
אני לא מכיר, אבל אני יודע שאתה יכול לפתוח ויקי משלך בלי כסף. בעזרת אתרים המתמחים בעניין שמוסיפים פרסומות בצד או ע"י הכנסת התוכנה של ויקי לשרת שלך. נסה לחפש בגוגל או לשאול בדלפק הייעוץ. לאחר שתסיים להעביר את החומר, הודע על כך כדי שאפשר יהיה להסירם. ואל תשכח לחזור ולתרום מהידע שלך לקוראים של ויקיפדיה. יוספוסשיחה 01:09, 4 באפריל 2008 (IDT)

מה נשמע?[עריכת קוד מקור]

אם עוד לא התחלת להעביר, מצאתי היום את זה. אתה יכול לפתוח שם ויקי ותוך פרק זמן קצר, הזמן שיקח לך לעשות קופי-פייסט, להעביר לשם את כל מה שכתוב כאן. יוספוסשיחה 21:23, 13 באפריל 2008 (IDT)

מחקתי את סיכומי השיעור, אני מקווה שמצאתם מקום מתאים יותר בשבילם. היה שלום ותודה על הדגים. יוספוסשיחה 20:25, 12 במאי 2008 (IDT)