שיחת משתמש:Evic

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Evic, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
עמיחישיחה 18:11, 26 בינואר 2010 (IST)

עמיחי שלום, קראתי בעניין את הערכים המקושרים ואת ההנחיות- אשמח אם תוכל להדריך אותי באשר ליצירת דף אישי כגון זה שלך (שביקרתי אף בו- והתפעלתי מאוד)

בברכה צחי

שלום צחי, תודה על המחמאה. בעניין דף אישי יש לנו את התבנית הבאה:
Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Evic,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Evic". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ‏עמיחישיחה 22:57, 26 בינואר 2010 (IST)

אגב, אתה יכול להעתיק מתוך מצב העריכה מדפים קיימים, כדי להשתמש בעיצוב שלהם. וכדאי לחתום עם ארבע טילדות, כפי שכתוב בהודעה מראש - זה מוסיף את שמך ואת זמן כתיבת ההודעה באופן אוטומטי. ‏עמיחישיחה 22:59, 26 בינואר 2010 (IST)

מיכאל ביטון[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך אך מחקתי את הערך שכן אין לו כל ערך אנציקלופדי, ישנם מאות פעילים בארגונים אלה ואחרים והוא אינו יחודי ברמה המצדיקה ערך. שנילישיחה 12:45, 1 בפברואר 2010 (IST)

כמו כן אני מבטל את כל הקישורים לשמו של האיש בערכים אחרים. האם יש סיבה שאתה מקדם אותו? שנילישיחה 12:47, 1 בפברואר 2010 (IST)

המדובר בצעיר מוכשר ומבטיח המתחיל את צעדיו בעולם העשיה הפוליטית - ובכך מתבלט מעל לשאר היזמים החברתיים (ראו מאמר רותי סיני המקושר לערך) לדעתי הוא ראוי לערך כבר עכשיו- אבל אני בטוח שבמקודם או במאוחר יהיה עליו ערך בכל מקרה... Evic - שיחה 14:49, 1 בפברואר 2010 (IST)