שיחת משתמש:Eyalking

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום Eyalking, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך...
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה,--פואנקרה - שיחה 18:00, 6 ביוני 2009 (IDT)Reply[תגובה]

  פחמימה[עריכת קוד מקור]

  שלום, מדוע מחקת? ממתיק מלאכותי טוב אין די בכך שטעמו מתוק יותר, אלא בכך שמתיקות זו מצטרפת לכמות קלוריות נמוכה. ‏odedee שיחה 11:29, 17 בפברואר 2010 (IST)Reply[תגובה]

  היה כתוב בערך שלממתיקים מלאכותיים יש ערך תזונתי זהה לזה של סוכר. זה פשוט לא נכון, את רובם הגוף לא מפרק כלל ולא מפיק מהם אנרגיה (שנמדדת בקלוריות) כלל.

  לאספרטיים למשל יש ערך קלורי זהה לזה של סוכר. לסכרין ולסוכרלוז ("Sweet'N Low" ו-"Splenda", בהתאמה) אין ערך קלורי כלל והם הממתיקים המלאכותיים הנפוצים ביותר בארה"ב. בנוסף, יש גם ממתיקים אלכוהוליים שהם בעלי כמחצית הערך הקלורי של סוכר.

  לכן אי אפשר להכליל ולומר שאין להם ערך קלורי, ובטח שלא לומר שערכן התזונתי זהה לזה של סוכר. EyalYehez 21:45, 18 בפברואר 2010 (IST)

  תודה. ‏odedee שיחה 22:05, 18 בפברואר 2010 (IST)Reply[תגובה]

  כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

  Crystal Clear app Login Manager.svg
  שלום Eyalking,

  תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
  באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Eyalking". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

  בברכה, Shefshef : השיחה והחזון 17:28, 27 בפברואר 2010 (IST)Reply[תגובה]