שיחת משתמש:Fett

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מיוחד:הבדלים/28040572[עריכת קוד מקור]

היי. כל יום אני מתקן שלוש תמונות בהתאם לשיחה עם גיאה. אל תדאג, תוך כמה ימים אבטל את עריכתך. אם לא קורונה, הייתי מסיים את זה מזמן, אבל גם ככה כבר עשיתי שלושת רבעי עבודה. חתייגת אותי לא נכון, ראיתי את זה במקרה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:53, 9 במאי 2020 (IDT)

רגע, קבל ביטול. זאת תמונה שכבר טיפלתי בה שלשום, כך שעריכתך לא הייתה במקומה, ביטלתי אותה. בפעם הבאה תבדוק בהיסטורייה של הקובץ. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 13:31, 9 במאי 2020 (IDT)
הכוונה הייתה למיקום האסתטי שלה. היא דוגמה רעה מאוד לחלק מהדברים שמתקיים עליהם דיון במזנון. כרגע נמנעתי מלהגיב עד לרגיעת הרוחות, ואני רואה שאתה ונהוראיי הגעתם עד כה לכמה פשרות יפות. שוב, צר לי שההתקלויות הנוכחיות שלנו שרויות באווירה לא-טובה-במיוחד. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 20:33, 9 במאי 2020 (IDT)
חוץ מזה, אשמח לדעת מה מסקנות אותה השיחה המפורסמת עם גיאה. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 20:58, 9 במאי 2020 (IDT)
כמובן שהיא תרד, אם ההסכמות ביננו יתקבלו על ידי הקהילה. אבל בינתיים שום דבר לא מפריע. מקסימום, אם המיקום לא טוב, אפשר להזיז אותה בערך. המסקנות שלי ממה שנאמר שם הם שאני עובר על כל התמונות שהעליתי במסגרת שחקן חי של דמות בדיונית, וכל אלו בהם יש צילום מסך שלא אני עשיתי, ושאין לי מקור אמין שאכן מדובר בצילום מסך, אני עושה צילום מסך חדש בעצמי, בנטפליקס שאני משלם עליו כחוק מדי חודש, ומעלה כתמונה חלופית. אם הדמות לא מופיעה בנטפליקס, אני מסתיר את ההכללה בהערות זמנית, ומוחק את התמונה זמנית, עד אחרי הקורונה, אז אוכל להשקיע הרבה יותר בחיפוש תמונות. בגדול, זה אומר שכל צילומי המסך של אקס מן שהעליתי, וכמעט כל צילומי המסך של מארוול, יעלמו זמנית, וחלק קטן ממארוול והכל מיקום החץ מוחלף. אני עושה שלוש תמונות ביום. בימים בהם יש לי אינטרנט חופשי מוצא תמונות חדשות, בשאר מסתיר זמנית ישנות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:11, 9 במאי 2020 (IDT)
טוב, את דעתי אתה יודע (פוסטרים רשמיים, שהם הדבר הקרוב ביותר שיש להסכמה) Face-smile.svg אני מתאר לעצמי שרק מנויי Disney+ או משהו כזה יוכלו לעזור לך... אני לא מאוד בקיא בענייני זכויות יוצרים, אבל אני מניח שציון ויקיפדיה האנגלית/ויקיית ה-MCU כמקור לא בא בחשבון. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 21:17, 9 במאי 2020 (IDT)
את האמת, אני חושב שכן. כי אני לא צריך לתת מקור, המקור הוא צילום מסך, אלא רק להראות שזה אכן צילום מסך, ואם זה בסדר שם, אז גם כאן. אני מתכוון בסוף לעבור על ויקיאנגלית ולחפש שם תמונות חלופיות, אבל לא בונה על זה יותר מדי, כי יש שם בדרך כלל רק תמונות לפי רשיון בגדים, וזה נראה לי זוועה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:21, 9 במאי 2020 (IDT)

נ"ב בשבילך ובשביל כל אחד שקורא את זה. אם הגרסה החדשה שהעליתי בימים האחרונים נראית לכם עם איכות תמונה נמוכה, אנא תגידו לי למה, ואנסה למצוא משהו חלופי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:49, 11 במאי 2020 (IDT)

הרגע נתקלתי בתמונות העדכניות שלך לבאטוומן ומיק רורי, למשל; התמונות נראות כהות מדי בהשוואה לגרסאות הקודמות. אי אפשר לצלם צילומי מסך של הדמויות באור יום/אור בהיר יותר?
נ"ב: מפתיע אותי שאתה מצליח לצלם צילומי מסך בנטפליקס; בפעמים שניסיתי לצלם צילומי מסך מהסדרות שלהם התמונות הופיעו כתמונות שחורות ואטומות. מה הסוד? מלך הגרגוילים - נקודת המפגש 21:11, 11 במאי 2020 (IDT)
תודה, אחפש. ברור שהן לא טובות כמו אלו שהיו שם קודם, ונעשו בכלים מקצועיים שאין לי אותם. לא עשיתי משהו מיוחד, רק צילום מסך רגיל. אבל אחפש בהזדמנחת, אם קיימת תוכנה חינמית לצילומי מסך שמתלבשת על חלונות, כמו שיש בניידים. אם כן, אעשה עוד סיבוב ואשים תמונות עוד יותר טובות. מה שאני צריך לעשות עכשיו זה לשים תמונות כלשהן כדי שלא יהיו בעיות בגלל מה שגיאה אמר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:52, 11 במאי 2020 (IDT)

דו"ח מצב. סיימתי את הסיבוב הראשון. הסתרתי את כל מה שהייתי צריך להסתיר והחלפתי את מה שצריך להחליף. אני מתחיל סיבוב שני, וזה לחפש תמונות טובות יותר בוויאקום. אלו שאמצא יחליפו את מה שהעליתי עכשיו. מקווה למצוא בין היתר גם עבור שני אלו שנאמר כאן שצריך לשפר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:51, 15 במאי 2020 (IDT)

סטלה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Stella Bier Ägypten 02.jpg סטלה בשבילך!
היינו יכולים לירוק על היושר והמוסר ולתת לאינטרסים אישיים צרים להוביל אותנו, אך בחרנו בדרך הישרה והראויה - ועל כך אני גאה. מו סיזלאקהטברנה 22:18, 9 במאי 2020 (IDT)
"ישר","ראוי", "מוסרי", הכל לעיני המתבונן. צר לי על פעולותי בעתיד הקרוב. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 22:24, 9 במאי 2020 (IDT)
ההצבעה הזו הוכרעה על קול אחד בלבד, שהושג בצורה לא כשרה. אתה יודע, "טלפון אחד למוטה, וכל צה"ל פה". בחרנו שלא "לגייס" קולות לצד שלנו, וזו הדרך הישרה. מו סיזלאקהטברנה 13:41, 10 במאי 2020 (IDT)

שלום לך[עריכת קוד מקור]

מה שלומך? יש לי שאלה אליך שאני מעדיף לשלוח בדוא"ל. האם הדבר אפשרי? להביט לאופק - שיחה 20:22, 10 במאי 2020 (IDT)

בטח. אני לא מתחבר כל כך למייל הויקיפדי, אבל לבקשתך... תודיע כאן אחרי שתשלח, כדי שאוכל לדעת. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 22:23, 10 במאי 2020 (IDT)
תודה, שלחתי. להביט לאופק - שיחה 10:39, 11 במאי 2020 (IDT)


ביטול העריכה בדף אריסיה ראב[עריכת קוד מקור]

מדוע ביטלת את העריכה שלי? במה עדיף הביטוי הטפילה (המפנה אל הערך טפילות) על הביטוי הטפילה שמבחינת התצוגה אינו שובר את המילה "טפילה" שלא לצורך ומפנה ישירות אל הדף טפילות? RimerMoshe - שיחה 12:43, 15 ביוני 2020 (IDT)

שחזרתי אותך בטעות, ושחזרתי את עצמי מיד. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 13:16, 15 ביוני 2020 (IDT)
תודה RimerMoshe - שיחה 09:09, 16 ביוני 2020 (IDT)