שיחת משתמש:Fr.dror

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Fr.dror, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אלעד קראוזשיחהגם אני מעשיר את ויקיפדיה בשלל צבעים 22:26, 29 באוקטובר 2012 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לוויקיפדיה העברית, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בכל שאלה ובקשה, תוכל לפנות אליי בדף השיחה שלי, ואני אענה לך בהקדם גיחוך
בהצלחה, אלעד קראוזשיחהגם אני מעשיר את ויקיפדיה בשלל צבעים 22:26, 29 באוקטובר 2012 (IST)

בובספוג מכנסמרובע - דמויות[עריכת קוד מקור]

שלום,
לצערי הרב נאלצתי לבטל את עריכתך בערך זה. אנא ראה כיצד נכתבו הדמויות האחרות בערך. רצוי להוסיף תמונה, ואם ידוע שמו של אביו של בובספוג יש לכתוב את שמו ורק בתיאור לציין שהוא אבא של בובספוג.
בברכה, Guycn2 - שיחה 19:24, 15 ביולי 2013 (IDT)

קוזמו[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

קוזמו 2[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Fr.dror,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "קוזמו" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Fr.dror/‏קוזמו". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:02, 3 בספטמבר 2013 (IDT)

קוזמו[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

ערך מומלץ[עריכת קוד מקור]

שלום, הבחנתי שבערך סופרמן הסרת תבנית ערך מומלץ, ובערך ספיידרמן הוספת והסרת את התבנית. תוכל להסביר עריכות אלו? אופק כחול - ביבר הזכוכית 14:58, 6 באוקטובר 2013 (IDT)

- הועבר מהדף שיחת משתמשת:BlueHorizon
אני ניסיתי לבדוק עם הוסרת/עשיית התואר ערך מומלץ מוסיפה/מורידה מהקטגוריה ערכים מומלצים. אני גם תיקנתי את זה חזרה אבל יש לי שאלה: עם אעשה את הקטגוריה "ערכים מומלצים בכמה שפות" אז כל הערכים שהם באמת ערכים מומלצים בכמה שפות ייכנסו לקטגוריה שלי? ואם לא, אפשרי להכין תבנית מיוחדת שכל הערכים שיש להם את התבנית הזאת ייכנסו לקטגוריה שלי? ואם אף אחד מאלה אני צריך להכנס לכולם ולתת להם את האפשרות לקטגוריה זאת? תענה לי בדף השיחה שלי Fr.dror - שיחה 15:09, 6 באוקטובר 2013 (IDT)
- סוף העברה
העברתי את תשובתך לכאן, פעם הבאה תוכל לענות לי כאן על ידי לחיצה על הקישור "עריכה" ליד כותרת הפסקה.
ככלל, לא נהוג לנסות דברים במרחב הערכים כיוון שייתכנו שיבושים. כמו כן - האם הערך סופרמן הוא מומלץ ולא החזרת את התבנית?
לגבי הקטגוריה, כעיקרון צריך לבצע פעולה של קטלוג כדי להכניס ערכים לקטגוריה (כלומר, הם לא נכנסים לבד לקטגוריה). עם זאת, במקרה שלפנינו אני לא חושבת שהקטגוריה נצרכת. אם אתה מתעניין, תוכל לקרוא את ויקיפדיה:קטגוריה ושים לב בבקשה שבמקרה שלפנינו יש לדון בקטגוריה לפני יצירתה, כפי שנאמר שם. אני לא בטוחה לגבי התבנית המיוחדת, צריך שאדם בעל ידע טכני ייצור אותה וכאמור לפני כן יש צורך לדון בתרומה של קטגוריה כזו. אני מציעה להתייעץ עם משתמש:ערן שאחראי על נושא המומלצים לפני כל פעולה בנושא. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 15:29, 6 באוקטובר 2013 (IDT)

53 (מספר)[עריכת קוד מקור]

שלום, אשמח אם תסביר לי את עריכתך זו. אופק כחול - ביבר הזכוכית 16:55, 7 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום, תודה על ההסבר. בבקשה להבא ענה לי כאן, תוכל לעשות זאת באמצעות לחיצה על המילה "עריכה" ליד כותרת הפסקה. כמו כן אשמח אם תוכל לבחון היטב לפני עריכות. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 17:21, 7 באוקטובר 2013 (IDT)

ניקולודיאון[עריכת קוד מקור]

שלום לך. לא ככה מעבירים ערך. ובכל מקרה יש קודם לדון בדף השיחה של הערך על שינוי שמו של הערך (בצירוף התבנית {{שינוי שם}}). ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 18:22, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

- הועבר מהדף שיחת משתמש:Fxp300

למה תיקנת? אני אמדתי להפוך את ניקלודיאון לדף הפניה לערך ניקולודיאון שעמדתי להפוך לדף אם תוכן. אני עומד בקרוב מאוד לעשות את זה חזרה. Fr.dror - שיחה 18:22, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

- סוף העברה
נראה שעדיין לא קראת את מה שכתבתי. אל נא תבצע עריכה זו שנית. ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 18:31, 15 באוקטובר 2013 (IDT)
ומה בדיוק גרם לך לטעות ולחשוב שהשם ניקולודיאון (48 אלף תוצאות בגוגל) עדיף על ניקלודיאון (מיליון ושבע מאות אלף תוצאות בגוגל)? --א 158 - שיחה 18:35, 15 באוקטובר 2013 (IDT)
- הועבר מהדף שיחת משתמש:Fxp300

למה אתה כל הזמן מבטל את העריכות שלי?! אני עושה את זה שוב מפני שניקלודיאון היא שגיאת כתיב ונכון להגיד ניקולודיאון ואני יודע את זה מפני שאני צופה בערוץ הזה. Fr.dror - שיחה 18:36, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

- סוף העברה
נא לא לשבור את הרצף של השיחות. שינוי שם על ערך ותיק דורש דיון לפני השינוי. ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 18:38, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום. אין לי מושג מה נכון, אבל באתר שלהם הם רושמים "ניקלודיאון".[1] בברכה, ‏Guycn2 - שיחה 18:47, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

סטטלר ווולדורף[עריכת קוד מקור]

יש כללים לשינוי שמו של ערך, קרא את הדף ויקיפדיה:שינוי שם ערך. במקרה של ערך זה התקיים דיון בדף השיחה של הערך. חבל שלא קראת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:16, 16 באוקטובר 2013 (IDT)

Dugesia golanica[עריכת קוד מקור]

שלום,

הורדתי את התמונה שהוספת לערך Dugesia golanica כי היא שגויה ושייכת למין אחר לגמרי.
בברכה, שועל - שיחה 09:49, 27 באוקטובר 2013 (IST)

שלום[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סיי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, חצי חציל 09:18, 2 בנובמבר 2013 (IST)

פורטל:מתמטיקה/חידה/125[עריכת קוד מקור]

הועבר ל-משתמש:Fr.dror/פורטל:מתמטיקה/חידה/125, להשלמות ולתיקונים, מכיוון שאיננו עומד בסטנדרט הן מבחינת ניסוח והן מבחינת תוכן ‏dMy‏ • שיחה • 15:19‏, 21/04/2014 • כ"א בניסן ה'תשע"ד

מדוע דרסת את חידה 33 ?[עריכת קוד מקור]

בפורטל:מתמטיקה/חידה/33 הייתה חידה שעניינה רבים. מדוע דרסת אותה? אם רצונך להוסיף חידה חדשה, הוסף אותה בדף נפרד, ולא בדריסת חידה קיימת. דוד שי - שיחה 10:29, 16 באוגוסט 2014 (IDT)

אני לא דרסתי, אני החלפתי אותה אם פורטל:מתמטיקה/חידות קשות/6. אני עומד לרשום זאת בדף השיחה. Fr.dror - שיחה 10:39, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
אבל זאת לא חידה קשה. להיפך, במרבית שלביה זו חידה קלה ונחמדה. החזרתי את המצב לקדמותו, ואת החידה שלך העברתי לפורטל:מתמטיקה/חידה/126. דוד שי - שיחה 15:13, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
מסכים עם דוד שי, ובכל מקרה זו לא הדרך להעברת דפים. נא קרא את עזרה:איך לשנות שם של דף לפני ביצוע העברות בעתיד. בברכה, דולבשיחה 17:56, 16 באוגוסט 2014 (IDT)

קישורים פנימיים לא מועילים[עריכת קוד מקור]

שלום לך

ביטלתי קישורים פנימיים שהוספת לערך בית הכנסת פייטב ולערך נוסף. המילים קר או חם מפנות לדפי פירושונים, הקישור שעשית לספר בנפרד ולתורה בנפרד מעוות את המשמעות של המושג ספר תורה.

בברכה איקס איקס - שיחה 20:59, 22 באוגוסט 2014 (IDT)

כנ"ל הקישור למספר במשפט לעמותה יש מספר מטרות, זהו קישור לא מועיל איקס איקס - שיחה 21:03, 22 באוגוסט 2014 (IDT)

'אם' או 'עם'?[עריכת קוד מקור]

שלום Fr.dror,

אני פונה אליך בנוגע לעריכתך זו. לידעתך, יש לכתוב 'עם' בעי"ן. 'אם' באל"ף משמעותו תנאי – לדוגמה: "אם אתה תעשה את זה, אני אתן לך פרס". לעומת זאת 'עם' בעי"ן משמעותו תוספת, והוא הנכון במקרה שלך – "קשריו עם טימי", "לחם עם שוקולד". בברכה, ‏Guycn2 - שיחה 21:30, 11 בספטמבר 2014 (IDT)

משתמש:Fr.dror/ג'נטלמן (שיר)[עריכת קוד מקור]

שלום לך. הדף הנ"ל נראה כאילו תרגמת אותו באיזה מנוע תרגום, כמו גוגל טרנסלייט, למשל. זה מסוכן מאוד וגם ממש לא מועיל לתרגם דף הכולל המון קוד ויקי, כי מנוע מתרגם גם את שמות התבניות, התגים, ושאר דברים כאלו. הדף שלך הקפיץ אצלי בו זמנית כמה מאות הזעקות. לתקן את זה, כמו שאני עושה בדרך כלל, יקח לי שעות. אז במקום זה הכנסתי את הדף שלך ב<nowiki>...</nowiki>. כשתוכל לתקן את הטעויות, ניתן יהיה להוריד את התג. בהצלחה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:53, 10 ביוני 2015 (IDT)

למעשה, התחלתי דף זה ממזמן, אבל מאז הפסקתי לכתוב בויקיפדיה. אני רוצה למחוק אותו. Fr.dror - שיחה 16:06, 10 ביוני 2015 (IDT)

הוא קפץ לי רק היום בהזעקה. לוקח לזה זמן. תודה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:11, 10 ביוני 2015 (IDT)

פורטל:מתמטיקה/חידה/128[עריכת קוד מקור]

שלום לך. בפתרון שכתבת ראוי שתכתוב בצורה מלאה ולא רמזים, ואת התשובה במלואה. יתכן שאם תשאיר זאת במצב כזה, הדף יימחק. בריאן - שיחה 13:45, 3 ביולי 2015 (IDT)

שלום. מצטער שלקח לי הרבה זמן, אבל כל הזמן הזה על המחשב היה החלון של החידה בעריכה, פשוט אחי לא נתן לי לגשת למחשב (אני בן 11 והוא בן 5). Fr.dror - שיחה 16:02, 4 ביולי 2015 (IDT)

אין בעיה, תודה. בריאן - שיחה 17:00, 4 ביולי 2015 (IDT)

השערת גולדבך[עריכת קוד מקור]

אתה מוזמן לפרסם בפייסבוק או בכל אתר חופשי לכתיבה. אין לזה קשר לוויקיפדיה. ‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 14:47, 6 באוגוסט 2015 (IDT)

בעיה עם תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום לכל מי ששם לב, העלתי לאחרונה 4 תמונות לראשונה בויקישיתוף (בדרך כלל אני מעלה בויקיפדיה) ואני יודע לכך שיש לכולם זכויות יוצרים על התמונות האלה משום שהועלו באתרים כאלה ואחרים. למרות שבתבנית רשום כי לא ידוע על זכויות יוצרים, יש זכויות מלאות. וגם רשום שאין דפים בשימוש, למרות שיש. אשמח לעזרה. Fr.dror - שיחה 16:55, 31 באוקטובר 2015 (IST)

לא ידוע על זכויות יוצרים, כי אתה לא סיפקת את המידע. מעלה הקובץ אחראי למסור את כל הפרטים הנוגעים אליו. ראה עוד: ויקיפדיה:OTRS. לתשומת ליבך, קבצים שרשיונם אינו מוסדר עשויים להימחק. אשמח לעזור אם יש שאלות נוספות. בריאן - שיחה 16:59, 31 באוקטובר 2015 (IST)

אני מעלה הקובץ. אני יודע שיש עליהן זכויות יוצרים. אני פשוט לא יודע איך לשים את התבנית של זכויות יוצרים. Fr.dror - שיחה 17:03, 31 באוקטובר 2015 (IST)

מה זאת אומרת "יודע שיש עליהן זכויות יוצרים"? הזכויות שייכות לך? אם לא, למי?
שייכות לך, הכוונה שאתה צילמת את התמונות, או שזה שצילם אותן העביר לך את הזכויות. בריאן - שיחה 17:23, 31 באוקטובר 2015 (IST)

בתמונה של דוד בנקיר רשום "צילום יד ושם", בתמונה של גברעם הגלילי רשום כי צילם יגאל לוי למרות שהשתמשו בתמונה באתר חדשות לכן היא בשימוש חופשי (אם לא, תגיד לי) ועל התמונה של עונת 1970/1971 בNBA וגם על תמונת משולם עמית, לא רשום מי צילם אבל שניהם באתר חדשות ציבורי (ועל תמונת הNBA כנראה עבר יותר מידי זמן). אם אחת התמונות עדיין לא בגדר זכויות יוצרים, אני אמחק אותן מויקישיתוף. Fr.dror - שיחה 06:56, 1 בנובמבר 2015 (IST)

לא, הן לא בשימוש חופשי, אלא אם כן ראית אישור מפורש מבעל זכויות היוצרים. קיומם באתרים באינטרנט אינו מתיר להשתמש בהם כך, ואנחנו בכל מקרה משתמשים רק בקבצים חופשיים ואם לא, אז מאושרים. בריאן - שיחה 08:35, 1 בנובמבר 2015 (IST)

נעמי נבו[עריכת קוד מקור]

שמו של הערך ד"ר נעמי נבו שונה. נא העבר את תיקוניך לשם החדש. אני רוצה למחוק את הדף שיצרת. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:56, 1 בנובמבר 2015 (IST)

העברתי. את יכולה למחוק. Fr.dror - שיחה 18:00, 1 בנובמבר 2015 (IST)

נמחק תודה רבה.--Hayden Von Feldheim - שיחה 18:06, 1 בנובמבר 2015 (IST)

הודעה בדף השיחה שלי[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי איזה משתמש אתה רוצה שאחסום. אנא שלח לי את כתובת ה-IP שלו.

--‏Yoavd‏ • שיחה 21:28, 15 בינואר 2016 (IST)

הזמנה למפגש בני נוער בוויקיפדיה - 23 באוגוסט 2017[עריכת קוד מקור]

היי Fr.dror,

שמתי לב לפעילותך בוויקיפדיה, ורציתי להזמין אותך למפגש קיץ מיוחד, אשר יתקיים מטעם עמותת ויקימדיה ישראל בתאריך 23 באוגוסט 2017 (יום רביעי), החל מהשעה 11:00. המפגש יתקיים במשרדי העמותה, ברחוב קרליבך 7, תל אביב.

במסגרת המפגש, נערוך היכרות בין המשתתפים, ניקח חלק בפעילות מהנה שמטרתה להכיר את ויקיפדיה העברית, וכן נחשוב ביחד על דרכים שונות בהן ניתן להשתתף בפעילויות שונות שמתקיימות בוויקיפדיה העברית.

המפגש יכלול פיצה ושתיה, וכן שי קטן למשתתפים.

לפרטים נוספים, ולהצטרפות, אנא בקר בטופס ההרשמה.

תודה, Ranl-WMIL - שיחה 12:21, 3 באוגוסט 2017 (IDT)

Crash Course[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Fr.dror,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "Crash Course" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Fr.dror/‏Crash Course". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!. יוניון ג'ק - שיחה 20:37, 10 בפברואר 2018 (IST)

לברון ג'יימס[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "לברון ג'יימס". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

שלום, Botend. אני יכול להבטיח שלא אני עשיתי את העריכה. אני חושב שזה נגרם כי השארתי את החשבון במחשב בית-ספר. לחבר שלי, אלעד (משתמש:Eladabudi) קרה אותו דבר דרך ה-IP של הטלפון שלו. מעתה והלאה, אני יותר זהיר לגבי שימוש במחשב ציבורי. Fr.dror - שיחה 08:50, 26 במאי 2018 (IDT)

אווטאר (סדרת טלוויזיה)[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה רבה על הניסיון לתקן את הערך. אולם, נראה לי שההסרות המאסיביות של האינפורציה אינן בהכרח הפתרון לבעיות שלו - צריך לשאול את עצמנו האם אנחנו מונעים מידע חשוב מהקוראים בהסרות הללו. אני מבין שהייתה המון אינפורציה מיותרת לפני, אבל מטרת תבנית העריכה שהייתה היא לא להסיר את כל המידע, אלא לעצב אותו ולסגנן אותו, כמו שעשית בפסקת העלילה - ייתכן שכך צריך לעשות גם בפסקת הדמויות ולא פשוט להסיר אותה. שים לב שיש עוד בעיות בערך - היעדר קישורים פנימיים, ניסוחים בעייתיים, היעדר מקורות או הערות שוליים - ועל כן, השבתי את תבנית העריכה. אני לא יודע להגיד אם נכון להחזיר את פסקת הדמויות או לא או באיזו מתכונת, אבל לדעתי כדאי לך לחשוב אם הפתרון זה פשוט להוריד את כולה. שוב תודה, Alon112 - שיחה 20:01, 5 ביולי 2019 (IDT)

אני בהחלט מסכים איתך. אני עדיין עובד על שיפור הערך, אבל אני לוקח את הזמן (אני עכשיו בתקופת מבחנים). אני דיברתי על כך בדף השיחה שם ואני רוצה ליצור ערך נפרד של דמויות באווטאר. הם די נפוצים בויקיפדיה העברית והסדרה הזאת חשובה מספיק בשביל שיהיה לה ערך דמויות משל עצמה (במיוחד עם סדרת הנטפליקס המממשת ובאה). Fr.dror - שיחה 20:36, 5 ביולי 2019 (IDT)
נהדר שאתה מתכוון לשפר את הערך, כל הכבוד. לגבי התבנית שהסרת, נראה לי שעוד לא היה הזמן, אז כמו שראית, השבתי אותה, אך עם נימוק אחר. אם בהמשך, לאחר שתיקנת אותו כמיטב יכולתך, אתה מעוניין להסיר אותה, פנה אליי בבקשה קודם, שאוכל לעבור עליו גם. בהצלחה בעבודה על הערך וגם במבחנים! Alon112 - שיחה 17:30, 12 ביולי 2019 (IDT)

הערות אישיות בגוף ערך[עריכת קוד מקור]

שלום. בעריכה זו הכנסת הערות אישיות שנועדו למשתמש/ת אחר/ת בגופו של ערך. אני מניח שזה היה בטעות והתכוונת לרשום זאת בדף שיחה כלשהו ולא במרחב הערכים - נא לשים לב. Dovno - שיחה 10:45, 30 ביולי 2019 (IDT)

שינוי שם ללא דיון מספיק[עריכת קוד מקור]

שלום. לפני שינוי שם של ערך יש לקיים דיון, ולהציב בו {{שינוי שם}}. טענה–תגובה–תגובה אינה דיון ממצה. יש להציב את התבנית, ולחכות כשבוע. לעת עתה החזרתי את הדף לשמו המקורי. דגש חזק - שיחה 18:24, 5 בספטמבר 2019 (IDT)

נעשה. דרור פ.ר - דברו איתי 18:28, 5 בספטמבר 2019 (IDT)

חומר למחשבה[עריכת קוד מקור]

שנהיה לראש ולא לזנב! --שופל - שיחה 12:31, 8 באוקטובר 2019 (IDT)

ערך על קואורדינטות באלגברה ליניארית[עריכת קוד מקור]

שלום, Fr. Dror. ראיתי את עריכותיך בנושא אלגברה ליניארית והתרשמתי. שמתי לב שאין ערך קואורדינטות (אלגברה ליניארית). ויקיפדיה תהיה אנציקלופדיה מעט טובה יותר אם תכתוב את הערך. Eladabudi - שיחה 09:23, 10 באוקטובר 2019 (IDT)

אני שמח לראות כי ויקיפד צעיר ונמרץ דואג כל כך למצבה של ויקיפדיה, אך אל דאגה. גם באנגלית לא קיים ערך שכזה. בדף הפירושונים, אם תלחץ על "Coordinate (vector space)", ויקיפדיה תפנה אותך לערך בסיס (אלגברה ליניארית), ובו הפרק "קואורדינאטות". אם כן, הערך בעברית לוקה בחסר ואני ארחיבו לכך שיכלול את הפרק הזה, יחד עם עוד דברים נוספים המופיעים בערך האנגלי. תודה שהבאת את זה לתשומת ליבי. Fr.dror - דברו איתי 10:00, 10 באוקטובר 2019 (IDT)

מחקר מקורי[עריכת קוד מקור]

כתבת בעמוד שלך שאתה לא יודע לעשות מחקר מקורי. זה מעולה כי בוויקיפדיה אסור לפרסם מחקר מקורי, רק מידע שכבר פורסם קודם לכן. Uziel302 - שיחה 11:10, 13 באוקטובר 2019 (IDT)

התכוונתי לזה שכדי לכתוב ערכים, הרבה אנשים הולכים ומוצאים הרבה מקורות וספרים, קוראים אותם ומסיקים מסקנות. זה משהו שאני לא מסוגל לעשות, לפחות לא טוב. איך לנסח את זה? אני שמח שמישהו קורא את השטויות שלי! Fr.dror - דברו איתי 11:12, 13 באוקטובר 2019 (IDT)

ברוך הבא למיזם הסרטים הקצרים של פיקסאר![עריכת קוד מקור]

אהלן, תודה רבה שהצטרפת למיזם הסרטים הקצרים של פיקסאר, לא מובן מאליו הרצון לתרום ולעזור בתחום! אם תהיה צריך עזרה במשהו אתה תמיד מוזמן לפנות אליי, בהצלחה! GUNR7229 - שיחה 19:37, 14 באוקטובר 2019 (IDT)