שיחת משתמש:Friends147

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ארכוב[עריכת קוד מקור]

שלום,

למרות שהתבקשת שלא לעשות זאת מחקת שוב את תוכן דף שיחתך, מבלי שארכבת את הדיונים בו. ארכבתי במקומך. להבא אתה מתבקש לארכב או במידת הצורך לבקש עזרה. יש היגיון מאחורי האיסור במחיקת דפי שיחת משתמש. זהו תיעוד שעוזר להבין שינויים שונים שבוצעו בערכים ושמלמד על התנהלותו של התורם במיזם. נויקלן 00:57, 6 ביוני 2012 (IDT)

עתידנות[עריכת קוד מקור]

בוויקיפדיה אנו כותבים בדרך כלל על דברים שכבר ארעו. לכן, התאזר בסבלנות ותוסיף את המידע לאחר ה28 באוקטובר, כאשר יסתבר שאכן החברה עמדה בתוכניותיה. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 22:50, 7 באוגוסט 2012 (IDT)

תל אביב וניו יורק[עריכת קוד מקור]

העריכות שלך הן בערך תל-אביב והן בערך ניו יורק אינן מדויקות. הערים אינן תאומות אלא בעלות הסכם הבנה ידידות ושיתוף פעולה. מקור לכך ניתן בשני הערכים. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 16:05, 16 בספטמבר 2012 (IDT)

סאן דור[עריכת קוד מקור]

היי אסף. אתה בטוח לגבי סאן דור? • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 22:34, 17 בספטמבר 2012 (IDT)

באזל/בזל[עריכת קוד מקור]

היי, שים לב ששחזרתי את שינוי השם כיוון שזו צורת הכתיב שהוסכם עליה בוויקיפדיה. במקרה של שינוי שם של ערך חשוב לדון על כך לפני כן בדף השיחה ולהציב {{שינוי שם}}. בברכה, ערן - שיחה 18:42, 14 ביוני 2014 (IDT)

שארם א-שייח'[עריכת קוד מקור]

היי אסף,
תיקנת את התעתיק המדויק בערך הנ"ל. שים לב שבמילים "תעתיק מדויק" הכוונה לאופן המדויק שבו המילה כתובה בערבית (אין קשר להגייה, אלא לכתיב). מן הסיבה הזאת התיקון שלך לא היה נכון - שינית ל"שרם א-שיח'", אבל בערבית אין מקף, ולעומת זאת כתובה במילה המקורית "ל" – שהושמטה בתעתיק שהוספת. החזרתי לכתיב הקודם. אלדדשיחה 22:22, 6 באפריל 2015 (IDT)