שיחת משתמש:Gennesect

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

סנדי הסנאית[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סנדי הסנאית. הסיבה לכך היא: הפרמטר שהוספת לא קיים בתבנית.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, • צִבְיָהשיחה • י"ג בשבט ה'תשע"ז 14:49, 9 בפברואר 2017 (IST)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Gennesect, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Itzuvit - שיחה סדנה 22:04, 21 ביולי 2017 (IDT)

בבקשה תפסיק[עריכת קוד מקור]

הערכים שאתה יוצר כוללים המון מידע אינו נחוץ. אנחנו לא בולבפדיה פה, אנחנו ויקיפדיה.אבוש ג'ואל והסבא השביעי - שיחה 09:38, 22 ביולי 2017 (IDT)

ביקורת צריכה להיות בונה ופחות פוגענית. המטרה היא לשפר את ויקיפדיה. אם יש לך הערות קונקרטיות, אתה מוזמן לתת אותם. אם באת להעליב משתמשים שמשקיעים בוויקיפדיה, גם אם לא לשביעות רצונך, ראה זאת כעצה ידידותית להפסיק. Itzuvit - שיחה סדנה 09:50, 22 ביולי 2017 (IDT)
היי. אשתדל לקחת זאת כביקורת בונה ולהפנים את הבקשה. אם מדובר בערך על אש קטצ'אם, בעיניי מדובר בערך חיוני ומתאים. קטצ'אם הוא אחד משורה של דמויות האנימציה הפופולאריות והמפורסמות בכל הזמנים, וממילא בהרבה ויקיפדיות זרות דאגו לכתוב ערך זה. בכל אופן, שוב, מודה לך על הביקורת. Aa512 - שיחה 09:38, 22 ביולי 2017 (IDT)

תרגמת[עריכת קוד מקור]

אהלן. עברתי עכשיו על כמה ערכים שלך, ומצאתי שיש בהם בעיות לשוניות רבות. הבסיס טוב, אבל דרושה הגהה מאד מסיבית. אתה מעלה הרבה ערכים, אז אנא - טרם אתה מעלה ערך נוסף, ערוך שוב את הערך הקודם שכתבת. יש שם כל מיני ביטויים שאינם מובנים בעברית, או שהתחביר שלהם שגוי. לדוגמה: "את הקליפ ל "Million Reasons" ניהלו על ידי רות הגובן ואנדריאה גלרדין". האם הכוונה, "הקליפ של השיר נוהל (הופק?) על ידי רות הגובן ואנדריאנה גלרדין"? או "הקליפ פורסם ב-14 בדצמבר 2016, אחר הצהריים ב - MTV, ואחריו ברחבי העולם הוא יצא ב- Vevo זמן קצר לאחר מכן" - יש לכתוב, "זמן קצר לאחר מכן הוא יצא ב-VEVO". לא כל משפט מאנגלית אפשר לתרגם כלשונו לעברית. לפעמים התחביר לחלוטין משתבש במעבר בין השפות. אנא שים לב לכך. תודה :-) • צִבְיָהשיחה • ב' באב ה'תשע"ז 15:46, 25 ביולי 2017 (IDT)

בסדר גמור, אקפיד לשים לב לכך יותר. תודה רבה [: . Aa512 - שיחה 15:54, 25 ביולי 2017 (IDT)
מעולה. אתן לך זמן לעבור על הערכים שכתבת, אבל אם זה לא יקרה אני אאלץ לשים עליהם תבניות שכתוב כדי שלא ייעלמו מתחת לרדאר. • צִבְיָהשיחה • ב' באב ה'תשע"ז 16:08, 25 ביולי 2017 (IDT)
אני מניח שסיימתי. תודה רבה! Aa512 - שיחה 17:17, 25 ביולי 2017 (IDT)
אני מצטערת שאני פונה אליך שוב. יצא לי לקרוא עוד כמה ערכים שלך, והבעיה עודה קיימת. לדוגמה, המשפט הזה מהערך מעדן סויה: "השימוש בחיידקים עורר ספקות חוזרות ונשנות בקרב טבעונים" - אינו מובן. אם אני מבינה נכון לטבעונים יש בעיה עם השימוש בחיידקים. צריך לנסח את המשפט אחרת. אי אפשר לתרגם את " certain recurring" ל"חוזר ונשנה" בהקשר הזה. זה לא נשמע כמו עברית. או בערך Stone Cold (דמי לובאטו) יש את המשפטים הבאים "הבלדה מתארת את הכאב של מחשבות על העבר וניסיון להמשיך הלאה ולהיות מאושר עם מישהו אחר" אפשר אולי "הבלדה מתארת את הכאב שמעוררות המחשבות על העבר, ועוסקת בניסיון להמשיך הלאה ולהיות מאושרים עם משהו אחר". או "שרה באופן דכאוני" - גם כן לא נשמע כמו עברית. הערכים הללו ברובם סבירים, אבל פה ושם יש משפטים שלא נשמעים כמו עברית כלל. בדרך כלל במקרים של עורכים שיש להם בעיות ניסוח מצמידים להם בסופו של דבר חונך. כיוון שרוב הטקסט בערכים שלך הוא בסדר, אני מניחה שבסופו של דבר מדובר בצורך בהגהה חוזרת והקפדה בתרגום. חשוב לנסות לתרגם את הטקסט בראש למשפט תקין בעברית, לא להסתמך אוטומטית על התרגום המילולי של גוגל טרנסלייט. אפשר גם לנסות לקרוא את הערך אחרי יום ולנסות לאתר שגיאות בתרגום. שוב מבקשת, אנא אקפד על כך. אתה יוצר הרבה ערכים, ומוטב שהם יהיו כתובים בעברית תקינה. • צִבְיָהשיחה • י"ב באב ה'תשע"ז 10:30, 4 באוגוסט 2017 (IDT)
אוקיי, אדאג לעבור שוב על הערכים החדשים ולהקפיד כמה שיותר על כך. תודה! Aa512 - שיחה 13:47, 4 באוגוסט 2017 (IDT)

היייייי[עריכת קוד מקור]

אני רואה שכבר יצרת בעבר ערכים שקשורים למוזיקה אז הייתי רוצה שתיצור ערכים שצבועים באדום לזמרות האהובות אליי, ליידי גאגא ומדונה. יש להם סיבובי הופעות, וסינגלים רבים שצבועים באדום ללא אחר משל עצמם ולכן אי אפשר לפרט אליהם בהרחבה בערך שקשור אליהן ולא לערך שקשור לסינגל\סיבוב ההופעות\אלבום. תודה. --Itsnik14 - שיחה 01:04, 17 באוגוסט 2017 (IDT)

הערך-לעתיד הועבר לדף טיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Gennesect,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "Sorry Not Sorry" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Gennesect/‏Sorry Not Sorry". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 12:14, 29 באוגוסט 2017 (IDT)

היי! תודה על תשומת הלב (:. בכל אופן, סיימתי לשכחב ולהוסיף מידע לערך נכון לעכשיו, האם הוא בשל להצטרף למרחב הערכים? אשמח לתשובה. Aa512 - שיחה 12:31, 29 באוגוסט 2017 (IDT)
בוצע בוצע! ברכותי.
לידיעתך, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" משתמש. זאת, באמצעות כתיבת שם המשתמש שלו. המשתמש שתוייג יקבל על כך התרעה.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, Ldorfmanשיחה 13:53, 29 באוגוסט 2017 (IDT)
כן, בדיוק קודם למדתי את הדרך הזו. תודה רבה! Aa512 - שיחה 13:56, 29 באוגוסט 2017 (IDT)
Symbol thumbs upcolor.png Ldorfmanשיחה 14:03, 29 באוגוסט 2017 (IDT)

סתם הערה[עריכת קוד מקור]

בערכי הסינגלים שאתה כותב חצי מהערך (הקצר) אתה מקדיש לתיאור הקליפ. העניין הוא שזה החלק הכי פחות חשוב בערך: מי שקורא על הקליפ בדרך כלל רואה אותו, הוא לא צריך לקרוא תיאור מילולי (ובדרך כלל די מוזר: "לבוש בחליפה עם פרח בעוד הוא ממשיך לציין מה יעשה כדי לשמור על המאהבת שלו" - אוקיי) של הקליפ. מה שמעניין הוא מה עומד מאחורי הקליפ: מי ביים אותו, מי השתתף בו (אם מדובר במישהו מעניין), פרטי טריוויה וכן הלאה, במידה וישנם כאלה. • צִבְיָהשיחה • ז' באלול ה'תשע"ז 19:27, 29 באוגוסט 2017 (IDT)

בוודאי, אני משתדל ומקפיד לציין את כל הפרטים הדרושים שמעבר לקליפ. אדאג להפנות תשומת לב רבה יותר לנושאים שסביבו. תודה רבה! Aa512 - שיחה 19:31, 29 באוגוסט 2017 (IDT)

אלגואסס[עריכת קוד מקור]

היי. אנא שים לב לשינויים שעשיתי ולתקצירי העריכה. Mbkv717שיחה • כ"ה באלול ה'תשע"ז • 21:03, 16 בספטמבר 2017 (IDT)

ערכים על יחסי חוץ[עריכת קוד מקור]

שלום, קודם כל, אני מברך אותך על הצטרפותך למיזם שלי, כל הכבוד ותודה רבה, אבל למה התרומות כל כך קצרות וחסרות מקורות? לא היית מעדיף לתרום תרומה שאנשים ישמחו לקרוא? אני באמת אומר את זה לטובתך כי אני מרגיש ירידה באיכות הערכים שלך. שים לב לזה! אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 07:41, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

היי! כרגע אני מתמקד בעיקר בערכים שקשורים לאירופה. הרבה ערכים מהארוכים כבר נכתבו, משתדל לתרגם את כל הערכים החסרים. :) Aa512 - שיחה 08:20, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

מתן שם לערך[עריכת קוד מקור]

היי, Aa512. שים לב, כאשר יצרת את הערך Symphony - הפכת קישור אדום אליו, שהופיע בערך מיקרוסופט וורד, לקישור שגוי. לפיכך, שם הערך Symphony שיצרת שונה לSymphony (שיר). גם שם הערך The Story of Us שיצרת שונה לThe Story of Us (שיר), מאותה סיבה. אני מציע לך בעתיד, כאשר אתה יוצר ערכים חדשים עם שמות טריוויאליים כאלו, לוודא שאתה לא יוצר בטעות קישורים לא נכונים. דרך פשוטה לעשות זאת: לראות מה שם הערך בויקיפדיה באנגלית - אם שם בשם הערך יש סוגריים עם המילה song, אז מוטב שכך יהיה גם בויקיפדיה העברית. כמו כן, כאשר אתה יוצר ערך חדש (לא משנה מה שמו) - כדאי תמיד לבדוק מה מקשר אליו. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 22:39, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

בסדר גמור. תודה! Aa512 - שיחה 23:30, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

כמות לעומת איכות[עריכת קוד מקור]

היי Aa512. שמתי לב לכך שבזמן האחרון יצרת מספר רב של ערכים חדשים. תרומתך לויקיפדיה מאוד מוערכת, אבל חלק מהערכים שיצרת עדיין טעוני שיפור (למשל: ערכים קצרים או חסרי תוכן מהותי, ערכים ללא אסמכתאות/מקורות, ערכים יתומים וכד'). אולי מוטב שתשקיע זמנך בשיפור ערכים קיימים שכבר יצרת, בטרם תפנה ליצירת ערכים חדשים נוספים? כמו כן, אולי כדאי שתשקול לפנות לחממה על מנת למצוא לעצמך חונך/חונכת - ויקיפד ותיק שיוכל לסייע לך ללמוד כיצד לכתוב ערכים בצורה איכותית, לתת לך טיפים ועצות על סמך ניסיון וכד'. לשיקולך. יוניון ג'ק - שיחה 12:58, 20 בספטמבר 2017 (IDT)

היי יוניון ג'ק. אני משתדל ככל האפשר להרחיב את הערכים החדשים שיצרתי. שני הערכים האחרונים תורגמו מהויקי האנגלית באותו האופן בדיוק. אשתדל להבא לחפש במקורות נוספים ולהוסיף מידע. תודה! Aa512 - שיחה 13:01, 20 בספטמבר 2017 (IDT)
שים לב: גם בשני הערכים האחרונים שהוספת - נפלו שגיאות, אין מקורות (בערכים באנגלית יש), והערכים יתומים. וגם אם הערכים בויקיפדיה האנגלית תורגמו באופן מדוייק - יתכן ומלכתחילה לא כדאי לסמוך עליהם, אלא לחפש מקורות אחרים (למשל: על זמרת סלובקית - יש להניח שהערך בויקיפדיה בשפה הסלובקית יהיה מפורט יותר, מאשר בויקיפדיה בשפה האנגלית). אז הנה, קיבלת כמה טיפים בכל זאת מבלי שפנית לחממה... יוניון ג'ק - שיחה 13:10, 20 בספטמבר 2017 (IDT)
אני מוכן לחנוך אותך, החונכות היא לא מנדטורית כך שלא נופלת עליך שום מגבלה ואתה יכול לסיים את החונכות מתי שתרצה. אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 13:14, 20 בספטמבר 2017 (IDT)
אין לי בעיה, איך זה עובד? Aa512 - שיחה 13:40, 20 בספטמבר 2017 (IDT)
בעיקרון זה:

חונכות מסייעת (מלווה), דורשת יותר מעורבות ואקטיביות מצד החונך. זהו תהליך של עזרה לפי תחומים בהם מבקש החניך עזרה אקטיבית מהחונך, ולא רק עצה. בחונכות מסייעת, החונך הוא כותב פעיל. הוא יידרש לעתים לשנות ניסוחים, ולחשוף בפני החניך אפשרויות עריכה ודפי עזרה שונים. בסוג חונכות זו ייעזר החניך שאינו מנוסה בכתיבה מקצועית, ולכן בעיות חוזרות ונשנות עולות בכל עריכותיו. במקרים אלו, על החונך להיות אקטיבי, כדי להראות לחניך מה הבעיה עם הטקסטים שהוא כותב, בעיקר באמצעות השוואת גרסאות והערות רלוונטיות.

אבל יש עוד כמה נקודות: תחילה אתקן את הערכים כדי שתראה מה אני עושה ותעשה כמוני, אחר כך כבר הוסיף דרישות הבהרה ומקור ואצפה ממך שתענה עליהן לבד. כתיבת הערך תתחיל מטיוטה (משתמש, או טיוטה רגילה) ורק לאחר שאישרתי להעביר את הערך אתה מעביר אותו למרחב. אני לא מאפשר לכתוב אולטרה קצרמרים במסגרת החונכות. כשאתה רוצה שאעבור על ערך שלך תפנה אלי בדף השיחה שלי בפסקה חדשה כששם הערך הוא כותרתה. אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 13:45, 20 בספטמבר 2017 (IDT)

אוקיי. איך עובד מצב בו הכנתי ערך ואתה לא זמין כרגע? Aa512 - שיחה 14:15, 20 בספטמבר 2017 (IDT)
אתה משאיר הודעה בדף השיחה שלי ומחכה. אבל אל תדאג אני לרוב זמין חוץ מבשעות הבוקר (יש בית ספר) והשעות הקטנות של הלילה (בסופ"ש כן). אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 17:12, 20 בספטמבר 2017 (IDT)

תבנית:לטיפול דחוף[עריכת קוד מקור]

תודה על התוספת לתבנית:לטיפול דחוף. האם תוכל בבקשה להוסיף מקורות או בינוויקי שיאפשרו את כתיבת הערך? ‏עמיחישיחה 13:44, 20 בספטמבר 2017 (IDT)

אחרת אאלץ למחוק את ההצעה. ‏עמיחישיחה 09:14, 24 בספטמבר 2017 (IDT)

יחסי המלדיביים-סין[עריכת קוד מקור]

ראה את השינויים שערכתי ביחסי המלדיביים-סין ונהג לפיהם בכל ערך יחסי חוץ שאתה כותב. אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 08:52, 21 בספטמבר 2017 (IDT)

מה בנוגע למקורות בערכים שלך? אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 08:14, 26 בספטמבר 2017 (IDT)
אשתדל לדאוג לכך בערכים הבאים. Aa512 - שיחה 18:39, 26 בספטמבר 2017 (IDT)

הצעה[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שבנוסף לאהבתך אל אד שירן (וכל הדיג'יים למיניהם), אתה אכן מתעניין גם בכל הקשור אל ג'סטין ביבר, ואשמח להציע לך הצעה. בקצרה, אני ואתה נסיים את כל הערכים שנשארו עוד לפתוח עליו בזמן הקרוב (עד כמה שאפשר). משמע, אם אתה מעוניין אנחנו נסיים לפתוח עליו את כל הערכים שצריך. אם אתה מעוניין, אשמח לדעת. Hello513 - שיחה 23:30, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

היי Hello, למען האמת הערך Beauty and a Beat נפתח עבור המפיק המוזיקלי זד, והערך Love Me נפתח כיוון שהייתי רוצה למחוק ולצמצם את רשימת השירים הבולטים של 2010, אבל אשמח לסייע בנושא הזה Face-smile.svg Aa512 - שיחה 23:34, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
מעולה, מודה לך על הרצון לעזור. חשוב לי להכחיל כמה שיותר שירים ואלבומים של אמנים, וכרגע קצת קשה לעשות זאת כיוון, שלצערי אני (אתה ועוד מספר מצומצם), בין העורכים היחידים שמקפידים ליצור ערכים הנוגעים למוזיקה בשגרת היום-יום. Hello513 - שיחה 23:42, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
מסכים, גם אני שמתי לב זה. Aa512 - שיחה 23:44, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Gennesect,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, אלדדשיחה 23:59, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

מיזם סקנדינביה[עריכת קוד מקור]

שלום אה512. שמעתי שאתה רוצה להקים את מיזם סקנדינביה, ורק רציתי להגיד לך שאני מאוד אשמח להצטרף למיזם ולעזור. אתה לא לבד! Itwasused - שיחה 07:17, 31 באוקטובר 2017 (IST)

תודה רבה! מתחילת השבוע עברתי ימים מאוד עמוסים. היום יש לי מספיק זמן פנוי כדי להמשיך להרחיב את המיזם. אם תרצה, כל עזרה תתקבל בברכה Face-smile.svg Aa512 - שיחה 10:05, 31 באוקטובר 2017 (IST)
פנה אליי כשהמיזם יצא לדרך. Face-smile.svg ~ Itsused(שיחה|תרומות) 15:37, 31 באוקטובר 2017 (IST)
אמנם עברו 3 שנים, אבל אם זה עוד בתכנון, אשמח להצטרף. נילס אנדרסן - שיחה 00:15, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

אשמח לשמוע את דעתך פה, כיוון שיש לך ידע רב בתחום. בתודה, Hello513 - שיחה 16:34, 18 בנובמבר 2017 (IST)

Lay It All on Me[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Gennesect,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "Lay It All on Me" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, אוריאל, Orielno - שיחה 16:06, 24 בנובמבר 2017 (IST)

אופס, נורא מצטער, שכחתי למחוק את התבנית. Aa512 - שיחה 16:14, 24 בנובמבר 2017 (IST)

יחסי חוץ[עריכת קוד מקור]

שלום ראיתי שפתחת כמה טיוטות על ערכים של יחסי חוץ. האם אתה צריך עזרה בהעברתם למרחב הערכים? בברכה. על הטוב - שיחה 00:10, 14 בדצמבר 2017 (IST)

היי אלי, נכון לעכשיו אין ממש צורך, אני אוגר כמה טיוטות של יחסי חוץ ובהמשך אשלח אותן לאופק כדי שיוודא שהן מנוסחות נכון וטובות מבחינה טכנית. זה מרגיש לי יעיל יותר מאשר להטריח אותו עבור טיוטה או שתיים, אבל תודה רבה על תשומת הלב. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 13:32, 14 בדצמבר 2017 (IST)

מיזם חודש אסיה 2017 - מגיע לך פרס![עריכת קוד מקור]

היי Aa512,

ראשית, רציתי להודות לך על השתתפותך במיזם "חודש אסיה" שהתקיים השנה בוויקיפדיה העברית.

בשל מספר הערכים שכתבת במיזם השנה, אתה זכאי לקבל תשורה קטנה מאיתנו - צידנית בעיצוב ויקיפדי מיוחד :)

לצורך העברת הצידנית בדואר, אנא צור איתי קשר ישירות בדוא"ל, באמצעות המייל שמופיע בדף המשתמש שלי.

כל הכבוד!

בברכה, Ranl-WMIL - שיחה 16:03, 14 בדצמבר 2017 (IST)

יחסי גרמניה-יפן[עריכת קוד מקור]

ראיתי את הערך הנפלא שכתבת על יחסי ארצות הברית-יפן, מה דעתך לכתוב גם את הערך יחסי גרמניה-יפן? בברכה. על הטוב - שיחה 16:28, 19 בדצמבר 2017 (IST)

אין בעיה, אם לא אסיים אותו הערב, מחר בבוקר כבר אפרסם אותו. אגב, אשמח אם תוכל לעזור לי לסיים את הערכים על יחסי החוץ של ארצות הברית באסיה ואירופה. Aa512 - שיחה 16:32, 19 בדצמבר 2017 (IST)
תודה על העזרה. היום לא התקדמתי כל כך עם יחסי החוץ של ארצות הברית, אני מקווה עד מחר בערב לגמור את היחסים עם הולנד, בלגיה, קרואטיה וסלובניה. בברכה. על הטוב - שיחה 16:34, 19 בדצמבר 2017 (IST)
מעולה, הבוקר כבר כמעט סיימתי את היחסים בין ארצות הברית לשווייץ, אם אספיק, יחד עם גרמניה-יפן, אתחיל את סרביה. תודה! Aa512 - שיחה 16:36, 19 בדצמבר 2017 (IST)
כל הכבוד. בהצלחה בהשלמת הפרוייקט. בברכה. על הטוב - שיחה 16:38, 19 בדצמבר 2017 (IST)
היי אביב. היית עסוק תקופה ארוכה בערך הנפלא יחסי החוץ של הודו, ולכן לא הפרעתי לך. מה דעתך כעת לאחר שסיימת אותו, לכתוב את הערך יחסי גרמניה-יפן? בשבילך הוא יהיה קלי קלות. בברכה. על הטוב - שיחה 21:09, 7 במאי 2018 (IDT)
אין בעיה. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 21:41, 7 במאי 2018 (IDT)
תודה ובהצלחה. בברכה. על הטוב - שיחה 21:43, 7 במאי 2018 (IDT)
היי אביב. יש חדש בענין הערך? בברכה. על הטוב - שיחה 22:20, 21 במאי 2018 (IDT)

כוכב לעורך![עריכת קוד מקור]

Editors Barnstar Hires.png כוכב העורכים
אביב, מחילה, הייתי בסמינר של שלושה ימים בצפון ולא הספקתי לעבור על הטיוטות שלך (הן במילא היו טובות). אני גאה להכריז על סיום החונכות, מקווה שעברת תהליך משמעותי. מעריך אותך מאוד, אופק. אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 15:51, 20 בדצמבר 2017 (IST)
אחר הצהריים טובים אופק, קודם כל תודה רבה על המילים החמות. מצטער שלא התייעצתי איתך לגבי הערכים שיצרתי ביממה האחרונה.
ראיתי שנעלמת מויקיפדיה וגם יצא ממש במקרה שהטיוטה על יחסי ארצות הברית-יפן, הייתה מוכנה כשמספר הערכים שלי היה 199, אז העדפתי לפרסם אותה וקיוויתי שלא תהיה לך בעיה עם זה. בנוגע לחונכות, אני שמח שעברתי אותה, ויכול להעיד שלמדתי במהלכה הרבה דברים חדשים, מבחינה לשונית וטכנית בויקיפדיה, ומאד מרוצה ממך בתור חונך. מקווה, אגב, שיצא לנו להמשיך לשמור על קשר ויקיפדי (לך תדע, אולי בהמשך גם מעבר לזה Face-smile.svg). מעריך חזרה, Aa512 - שיחה 16:03, 20 בדצמבר 2017 (IST)
גם אני חשבתי שלעולם לא אבוא למפגשים ואכיר אנשים אבל הזמן עושה את שלו... אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 16:16, 20 בדצמבר 2017 (IST)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png קראתי את הער יחסי ארצות הברית-יפן, כמעט במלואו. אין ספק שהתרשמתי מהכתיבה. שאפו! ניב - שיחה 21:40, 22 בדצמבר 2017 (IST)
הא, הייתי בטוח שכבר הגבתי לך על זה. בכל אופן, תודה רבה! Aa512 - שיחה 11:19, 30 בדצמבר 2017 (IST)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

שלום Gennesect, תודה רבה על תרומתך לוויקיפדיה. רואים, אתה משתמש מוכשר.

רציתי להזמין אותך להשתתף במיזם מיוחד שנקרא ויקיפדיה:ביכורים, שמארח ויקיפדים בראשית דרכם, שם יש להם במה להציג את עצמם. אנחנו במיזם נשמח מאוד אם תרצה להציג את עצמך, בתחומים בהם אתה תורם משמעותית, על חוויותיך עם ויקיפדיה עד כה, וגם לספר על דרכך בהמשך. אפשר לקרוא בדף המיזם ולהתרשם מאופיו.

אם מתאים לך תוכל לכתוב את הטיוטה שלך כאן. בהחלט יותר מאשמח לסייע בכל שאלה או הערה.

אז מה אתה אומר? Face-smile.svg

בברכה, תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 19:39, 16 בינואר 2018 (IST)

אנא ענה לי כדי שאוכל במקרה הצורך לפנות למשתמש אחר על מנת שיכתוב בדף הביכורים. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 18:47, 18 בינואר 2018 (IST)
אופס... נורא מצטער, קראתי את ההודעה דרך הטלפון בבית הספר ושכחתי לענות... אשמח להשתתף במיזם, למרות שבתקופה הזו יש לי המון עומס מבחינה לימודית וחברתית, ככה שאין לי יותר מדי זמן לכתוב לעצמי דף ביכורים, אבל אני משוכנע שעד סביבות אמצע פברואר בטוח אסיים לכתוב אותו, אם זה בסדר. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 19:20, 18 בינואר 2018 (IST)
אם מתייגים אחרי החתימה זה לא עוזר. אתייג עכשיו במקומך. דע להבא. • בקרה וייעוץשיחה • ג' בשבט ה'תשע"ח • 19:23, 18 בינואר 2018 (IST)

אין בעיה. במרץ יוצג דף הביכורים שלך במרחב הביכורים. תודה על התשובה המהירה. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 19:31, 18 בינואר 2018 (IST)

שאלה - כבר כתבת את הדף לביכורים? עוד כמה ימים הוא אמור לעלות בדף המיזם. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 13:41, 17 בפברואר 2018 (IST)
אויש סליחה, באמת שזה ברח לי מהראש... אין לי הרבה זמן לכתוב בויקיפדיה לאחרונה, יש אפשרות לדחות את זה לאפריל? Aa512 - שיחה 16:47, 17 בפברואר 2018 (IST)
זה בעייתי, אבל אפשרי. אין בעיה. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 19:08, 17 בפברואר 2018 (IST)

האם כבר כתבת את דף הביכורים שלך? יש עוד ימים ספורים עד הצגתו במיזם. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם

כבר כתבתי את רובו בקובץ, אני מניח שעד יום רביעי אסיים אותו ואפרסם בטיוטה. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 17:00, 26 במרץ 2018 (IDT)
סיימתי. Aa512 - שיחה 22:40, 29 במרץ 2018 (IDT)

יחסי החוץ של ארה"ב[עריכת קוד מקור]

היי אביב (: אשמח להשתתף בפרויקט שלך על יחסי החוץ של ארה"ב. כבר כתבתי ערך אחד (יחסי ארצות הברית-סווזילנד). אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 22:03, 20 בינואר 2018 (IST)

בשמחה! אתה לא צריך לבקש ממני אישור, כל עזרה תתקבל. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 22:54, 20 בינואר 2018 (IST)
אגב, אם כבר מדברים, חשבתי להכין תיבת משתמש שונה קצת למיזם יחסי החוץ. מוזמן להסתכל בדף המשתמש. (: Aa512 - שיחה 23:09, 20 בינואר 2018 (IST)
Very nice... (: אופק ~ הכל טוב? ~ חברים של כולם בעולם ~ בורח 23:35, 20 בינואר 2018 (IST)

קלאש רויאל[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Gennesect,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "קלאש רויאל" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, בריאן - שיחה 16:59, 2 בפברואר 2018 (IST)

מצטער, טעות שלי... הפסקתי לשפר את הערך לבינתיים כך שהתבנית לא רלוונטית, נכון לעכשיו. תודה! Aa512 - שיחה 19:10, 2 בפברואר 2018 (IST)

הזמנה[עריכת קוד מקור]

היי Aa ראיית שכתבת את הערך מוסטפא עמר ואני רוצה להזמין אותך להצטרף לויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/מצרים להגדלת מספר הערכים הקשורים במצרים בעברית בברכה --Elad אלעד - שיחה 19:12, 3 בפברואר 2018 (IST)

אשמח לעזור. Face-smile.svg אביב - שיחה 19:15, 3 בפברואר 2018 (IST)

מוסטפא קמר[עריכת קוד מקור]

היי,
ראה בבקשה את דף השיחה של הערך. צריך לחשוב איך להוסיף את עניין ההגייה, "אמר". בכל אופן, היות ששמו נכתב בערבית "קמר", ואנחנו אמורים להגות כך את שמו בערבית הספרותית, העברתי את הערך לכתיב הזה. אם נחליט שצריך להעביר שוב, אז נעביר לכתיב "מוסטפא אמר" (אבל נראה לי שעדיף הכתיב "קמר"). אלדדשיחה 09:07, 4 בפברואר 2018 (IST)

שירי האירוויזיון[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שכתבת על שיר הבטלנים ועל יבוא יום. כל הכבוד. Nirvadel - שיחה 21:29, 17 בפברואר 2018 (IST)

תודה רבה! Aa512 - שיחה
Aa512, תודה רבה גם על כתיבת הערכים על השירים אין דבר ומילים לאהבה. נודה לך אם תמשיך בתרגום שירים. נשארו רק עוד 9 שירים לתרגם :) כאמור בשיחה:ישראל באירוויזיון#תרגום שירים שייצגו את ישראל באירוויזיון. אגסי - שיחה 20:37, 21 בפברואר 2018 (IST)
בשמחה רבה! בדיוק יצרתי אחד נוסף Face-smile.svg אביב - שיחה - 20:39, 21 בפברואר 2018 (IST)
כן תודה גם עליו. אגסי - שיחה 20:52, 21 בפברואר 2018 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

אשמח לשמוע בשנית את דעתך פה. תודה. Hello513 - שיחה 13:48, 27 באפריל 2018 (IDT)

שאפו![עריכת קוד מקור]

אהלן אביב !
ברצוני לומר לך כל הכבוד על ערך מעמיק ומרשים, יחסי החוץ של הודו. Face-smile.svg
נפלא שיש אנשים כמוך בויקיפדיה, כל ערך מעמיק כזה הוא נכס לויקי ומודל לחיקוי.
מאחל לך את כל הטוב שבעולם, הן בויקי בפרט והן בחייך האישיים בכלל.
בברכת ערב קסום וסוף שבוע נפלא,
יואל שחק. - שיחה 16:49, 9 במאי 2018 (IDT) .
תודה רבה על המחמאות והמילים החמות! אני נהנה ליצור ולערוך ערכים ולהרחיב את ויקיפדיה, ומשמח אותי לראות שמעריכים את תרומותיי. מאחל לך גם את כל הברכות, ערב נפלא ושבוע טוב! Face-smile.svg אביב - שיחה - 16:56, 9 במאי 2018 (IDT)

נאסוגן[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Gennesect,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "נאסוגן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Gennesect/‏נאסוגן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! אביעדוסשיחה 00:09, 15 במאי 2018 (IDT)

את/ה לא יכול/ה להחזיר ערך למרחב הערכים כשיש בו שגיאות תעתיק. אם אינך יודע/ת כיצד יש לתעתק לעברית שם מסוים, ניתן להתייעץ בויקיפדיה:ייעוץ לשוני. בברכה, אביעדוסשיחה 16:54, 15 במאי 2018 (IDT)
אני מניח שסידרתי את כל שגיאות התעתיק עכשיו, אוכל להחזיר את הערך? Aa512 - שיחה 17:07, 15 במאי 2018 (IDT)
מה פירוש "מניח"? אמרתי לך שאם אינך יודע כיצד יש לתעתק לעברית שם מסוים, תוכל להתייעץ בויקיפדיה:ייעוץ לשוני. וההנחה שלך מוטעית, כי מרפרוף על הדף אני מזהה לפחות עוד שתי שגיאות. אנא שאל בדלפק הייעוץ הלשוני בנוגע לכל השמות שאינך בטוח בהם במידה סבירה. אביעדוסשיחה 17:13, 15 במאי 2018 (IDT)
במידה שאתה סבור שיש שגיאה אשמח אם תציין אותה, אני לא בטוח למה אתה מתכוון בשגיאת תעתוק שעדיין קיימת בדף, אלא אם כן היא קטנונית. Aa512 - שיחה 17:16, 15 במאי 2018 (IDT)
יש לפחות עוד שני שמות שתעתקת לא נכון, ואני לא מתכוון לעבור עכשיו על כולם. הצעתי לך לפנות לייעוץ בדף המתאים. אביעדוסשיחה 17:18, 15 במאי 2018 (IDT)
ביקשתי שתציין לי את השמות שמיד מצאת ומתועתקים לא נכון, לא את כולם. תודה בכל אופן, פרסמתי את השאלה בדף הייעוץ הלשוני. Aa512 - שיחה 17:36, 15 במאי 2018 (IDT)
"גיאופארק פיימן ארדן" ו"פוריירס". מצוין. אביעדוסשיחה 18:36, 15 במאי 2018 (IDT)

מנור (כלבו)[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה, יישר כח על החריצות והתרומה. כמה הערות: תרגום מאנגלית הוא דרך טובה לייבא מידע לויקיפדיה העברית, אבל צריך לדעת לבחור ערך מתאים לתרגום. כל מקור צריך להיבחן ברמה בסיסית אם המידע בו מתאים ומהימן, קל וחומר שויקיפדיה. כמו כן, היכולת לתרגם מילולית את הערך לרוב לא מספיקה, וכדי לתרגם טוב דרושה הבנה בסיסית של התחום, כדי להבדיל בין עיקר לטפל, לגשר נכון על הבדלי שפות בניסוח ולתרגם נכון מונחים שעשויים לתעתע. בלי כל זה עלולים להכניס בטעות מידע שגוי או לא מהימן לויקיפדיה העברית.

1. הערך הקצרצר הנ״ל כולל בגרסתו האנגלית שתי דרישות מקור בפתיח. מילא להעתיק לויקיפדיה העברית מידע מפוקפק, אבל להחסיר את דרישות המקור בתרגום, זה גובל בהטעיה. 2. רשימה של ארבעים ערים בהן יש סניף של הרשת היא די מיותרת. 3. בערך האנגלי מצוין שהמכירות של הרשת ב-2013 הסתכמו ב-3 מיליארד פרנק, אבל בתרגום מוצג המספר הזה באופן שגוי כרווח של החברה (בפועל הרווח הוא אחוז קטן מההכנסות). מלבד אלה היה עוד תעתיק שגוי וכמה ניסוחים לא היו ברורים. בויקיפדיה עורכים אנשי מקצוע ומומחים רבים, שאני משתדל להתייעץ איתם בכל פעם שאני מתקרב לתחום שאין לי היכרות איתו; אני ממליץ גם לך, בכל עריכה משמעותית בתחום שעדיין אינך בקיא בו, להתייעץ עם אחד כזה. כדאי לעשות את זה גם בדיעבד, אם יש ערכים נוספים שתרגמת ואינך בטוח לגביהם.

בהצלחה בהמשך, אל תתן לי לרפות את ידיך קריצה, נתנאלשיחה 03:46, 3 בדצמבר 2018 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המשקיע
ברכות מאוחרות על כתיבת הערך יחסי החוץ של הודו! הערך, על 340,193 בתיו, הוא השביעי באורכו בוויקיפידה! כל הכבוד!

בר 👻 שיחה 00:32, 21 בינואר 2019 (IST)

בר, תודה רבה! מאוד מעריך את זה. Face-smile.svg Aa512 - שיחה 01:36, 21 בינואר 2019 (IST)

העיירה לבנדר[עריכת קוד מקור]

נראה לי שבמקרה הזה, מאחר שגם יוזם הצבעת המחיקה מתבטא בעד איחוד, זה כנראה מקרה שבו לגמרי לגיטימי להעתיק את הערך לטיוטה בדף המשתמש שלך, ואם יימחק, להרחיב בעזרת המידע את קריפיפסטה ואולי להציע מתוך קריפיפסטה פיצול לתסמונת העיירה לבנדר, אם נגלה שיש תמיכה בזה במקום בערך על העיירה עצמה. שלא יאבד המידע שכתבת, כי בכל מקרה יש מקום להשתמש לפחות בחלקו. איש השום (Theshumai) - שיחה 21:11, 24 בינואר 2019 (IST)

theshumai, לפי מה שהבנתי, יוזם הצבעת המחיקה מתנגד גם לערך שעוסק בקריפיפסטה בלבד, אבל אני מסכים איתך. אעתיק את כל הערך לטיוטה לכל מקרה. Aa512 - שיחה 21:14, 24 בינואר 2019 (IST)
אתה מתכוון שהוא מתנגד לערך על תסמונת העיירה לבנדר? אני מסכים אתך, לכן הסתייגתי ואמרתי שזה יהיה ריאלי רק אם נגלה עכשיו בהצעה שיש תמיכה יותר רחבה בכיוון הזה. בכל אופן נראה שתהייה הסכמה רחבה כפרק בקריפיפסטה ועל כן לגיטימי שהמידע להישמר זמנית בטיוטת משתמש, גם אם הערך יימחק (לפי בירור שעשיתי פעם בדלפק הייעוץ) איש השום (Theshumai) - שיחה 21:20, 24 בינואר 2019 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

בתור אחד שערך רבות בכל הקשור לעולם המוזיקה רציתי לשמוע את דעתך בדיון שחל בערך Everyday (שיר). אוסיף כי בהתחלה היה צריך הערך להיקרא "Everyday", אך לאחר אנדרלמוסיה שלמה, נפתחו במכוון ערכים בעלי אותו השם במטרה להביא לכך שלערך יקראו "Everyday (שיר של אריאנה גרנדה)" לשווא.
אני כמובן חושב שהערך צריך להיקרא "Everyday" כפי שהיה צריך בהתחלה, עוד כשלא נפתחו במכוון ערכים בעלי אותו השם אשר נועדו להציג מצג שווא. Hello513 - שיחה 12:59, 16 בפברואר 2019 (IST)

היי hello513, קראתי חלק מהדיון ותחילה תמכתי ברעיון של שינוי השם ל-everyday בלבד. בשלב הזה ראיתי שאחד ממשתתפי הדיון בחר לפתוח עוד ערכים של שירים בשם Everyday על מנת לחזק את עמדתו. אם תשאל אותי, מעשה מאוד לא מוסרי ובוגר שגם שינה את העמדה הכללית. כבר מתנגדים לדף פירושונים, למה פרינציפ? כרגע, יהיה קשה יותר להתנגד לדף הפירושונים לאור הערכים שנפתחו. אחקור עוד קצת על השירים שנפתחו עליהם ערכים (בכל זאת, ראיתי שהשירים לא עדכניים במיוחד וסביר להניח שמי שיחפש אחר ערך בשם Everyday יתכוון לשיר שיצא ב-2018 ולא לשירים שאחד יצא בתחילת העשור הקודם והשני כשמדינת ישראל עודנה הייתה בחיתוליה). בינתיים, עמדתי מתנדנדת בין הימנעות לבין בעד השם "Everyday" לשיר של אריאנה. קשה להשוות שיר שעלה לפני כשנה לשירים מלפני עשור ויותר, אלא אם כן מדובר בשירים בולטים במיוחד, ולבון ג'ובי יש הרבה שירים ידועים יותר. Aa512 - שיחה 02:22, 18 בפברואר 2019 (IST)
אסביר שוב, עצם הפעולה הזו של לפתוח ערכים במכוון (שהיו אולטרה-קצרמרים עד לפני כמה ימים) בכדי להציג מצג שווא של המצב מקוממת מאוד. עוד בתחילת הדיון היה צריך להיקבע כי שם הערך יהיה פשוט "Everyday". לאחר הפעולות הללו, התפתח הדיון למה שהוא עכשיו. בעקבות כך אני חוזר ואומר, שלדעתי יש לשנות את שמו ל"Everyday" ולסגור את הסאגה הזו. Hello513 - שיחה 20:28, 18 בפברואר 2019 (IST)

שיר של מלטה באירוויזיון 2016 ו2019.[עריכת קוד מקור]

תוכל ליצור ערך לשיר של מלטה באירוויזיון 2019 ולשיר של מלטה באירוויזיון 2016. של 2016 זה: Walk on water. Lior the swimmer - שיחה 10:56, 13 במרץ 2019 (IST)

הרצועה הפותחת של האלבום - אינה פורסמה כסינגל[עריכת קוד מקור]

היי,
תיקנתי עכשיו בערך שכתבת:
"אינה" שוללת אך ורק פועל בהווה, לא פועל בעבר. בעבר משתמשים במילת השלילה "לא": הרצועה הפותחת של האלבום - לא פורסמה כסינגל. אלדדשיחה 09:53, 15 במאי 2019 (IDT)

להחזיר את מיזם האנימציה[עריכת קוד מקור]

היי אביב, מה שלומך? אני אשמח לשמוע את דעתך בדף השיחה של מיזם |האנימציה לגבי החזרתו. GUNR7229 - שיחה 20:39, 26 במאי 2019 (IDT)

תזכורת[עריכת קוד מקור]

רציתי להזכיר לך שהפיסקה "קישורים חיצוניים" אמורה להופיע בערך לפני הפיסקה "הערות שוליים". כמו כן אל תשכח להוסיף את השורה "ויקישיתוף בשורה" בערכים המתאימים. תודה על הערכים ובהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:50, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

התו השמיני, תודה! Aa512 - שיחה 18:14, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

אהלן[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תצביע פה בעד או נגד. יום נהדר. בברכה, Hello513 - שיחה 15:45, 12 בספטמבר 2019 (IDT)

ביקשת מחיקה[עריכת קוד מקור]

ביקשת מחיקה של שני ערכים, צער גידול בנות - דמויות ועוד ערך דומה. קודם תתקן את כל הערכים המקושרים, רק אחר כך תבקש את מחיקת הערך. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:52, 15 בינואר 2020 (IST)

התו השמיני, בוצע בוצע. Gennesect - שיחה 01:23, 15 בינואר 2020 (IST)

יחסי ארצות הברית–ברזיל[עריכת קוד מקור]

שלום רב ראשית כל הכבוד על מתקפת הערכים של יחסי החוץ של ארצות הברית. האם אתה יכול לכתוב במסגרת ההתקפה את הערך יחסי ארצות הברית–ברזיל? בברכה. על הטוב - שיחה 15:57, 19 בינואר 2020 (IST)

לילה טוב אלי, דרש אנרגיה רבה, אבל בוצע בוצע. Face-smile.svg Gennesect - שיחה 02:30, 20 בינואר 2020 (IST)
תודה רבה. עבודה יפה. בברכה. על הטוב - שיחה 08:22, 20 בינואר 2020 (IST)

לא מובן למה שחזרת אותי. הערך מלא עד העצם בשגיאות תרגום. סוס פוני - שיחה 22:48, 10 בפברואר 2020 (IST)

אז למה מחקת את כל המקורות? Gennesect - שיחה 22:50, 10 בפברואר 2020 (IST)

באמת סליחה. לא מחקתי (בכל אופן לא בכונה) וזה לא הראה לי שהוא עושה את זה. אתה צודק שהייתי צריך להציג שינויים לפני שמירה. אשתדל להבא. סוס פוני - שיחה 23:35, 10 בפברואר 2020 (IST)

תודה, אם יש לך דוגמאות ספציפיות של בעיות ניסוח אני אשמח לתקן אותן בעצמי Gennesect - שיחה 00:29, 11 בפברואר 2020 (IST)

300 ערכים![עריכת קוד מקור]

הי, לאחרונה חצית את רף ה-300 ערכים שכתבת ומפארים את ויקיפדיה העברית. כבוד! ביקורת - שיחה 16:44, 27 בינואר 2020 (IST)

יחסי יוון–סרביה[עריכת קוד מקור]

שלום אביב. האם תוכל לסייע לי ולכתוב את הערך הזה בהקדם? בתודה מראש. בברכה. על הטוב - שיחה 22:31, 10 בפברואר 2020 (IST)

אלי, בשמחה, אתחיל לעבוד עליו מיד. Gennesect - שיחה 22:39, 10 בפברואר 2020 (IST)
תודה רבה. אני אסיים עם הערכים האחרים של יחסי יוון ומדינות אירופה. בברכה. על הטוב - שיחה 22:47, 10 בפברואר 2020 (IST)
שלום אביב. התקדמת עם הערך קצת? בברכה. על הטוב - שיחה 12:16, 13 בפברואר 2020 (IST)
יש חדש עם הערך? בברכה. על הטוב - שיחה 21:49, 18 בפברואר 2020 (IST)
ערב טוב אלי, ראשית, מצטער נורא על היעדר הפעילות. אני בתקופה מאד עמוסה בלימודים וכמעט ואין לי זמן פנוי, אשתדל להמשיך את העבודה בהקדם האפשרי. Gennesect - שיחה 22:01, 18 בפברואר 2020 (IST)
בסדר גמור. בהצלחה בלימודים וגם בכתיבת הערך (כשיהיה לך זמן) Face-smile.svg. בברכה. על הטוב - שיחה 22:08, 18 בפברואר 2020 (IST)
אלי, בוצע בוצע Face-smile.svg. Gennesect - שיחה 01:16, 24 בפברואר 2020 (IST)
תודה רבה. עבודה מעולה. בברכה. על הטוב - שיחה 08:08, 24 בפברואר 2020 (IST)

יחסי החוץ של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום אביב. מה קורה עם הפרוייקט הזה? האם אתה רוצה לאחד איתי כוחות ולסיים עם פרוייקט זה במהירות? אשמח לקבל תשובה בזריזות. בברכה. על הטוב - שיחה 13:52, 11 במרץ 2020 (IST)

היי אלי, בשמחה! עושה כמיטב יכולתי, התחלתי לא מזמן לכתוב את הערך יחסי ארצות הברית–טאיוואן ועצרתי בגלל העומס הלימודי וחוסר הזמן Genesect - שיחה 14:05, 11 במרץ 2020 (IST)
בסדר גמור, בלי לחץ. אתה רוצה שנבצע חלוקת עבודה וכל אחד מאיתנו יכתוב בזמנו הפנוי? אולי אפילו נבקש עזרה גם מאופק, וכך נוכל לסיים תוך ימים ספורים את כל הערכים. בברכה. על הטוב - שיחה 14:07, 11 במרץ 2020 (IST)
אלי, אשמח, התפנה לי קצת הלו"ז וכעת אוכל להיות פעיל יותר בכתיבה. Genesect - שיחה 00:52, 13 במרץ 2020 (IST)
מעולה. בתור התחלה אני אכתוב את היחסים עם תאילנד, הפיליפינים ואינדונזיה. תעדכן אותי איזה מדינות אתה תכתוב, כדי למנוע עבודה בו זמנית על אותו ערך. בברכה. על הטוב - שיחה 00:55, 13 במרץ 2020 (IST)
אדאג בינתיים לכתיבת הערכים של טאיוואן ופרו. Genesect - שיחה 12:51, 13 במרץ 2020 (IST)
היי אלי, כיצד אוכל לפנות אליך במייל? Gennesect - שיחה 17:16, 23 במרץ 2020 (IST)
בדף המשתמש שלי יש בצד שלח מייל למשתמש. תלחץ שם ותפתח לך חלונית לשליחת מייל. בברכה. על הטוב - שיחה 17:17, 23 במרץ 2020 (IST)

הזמנה לבית ספר ויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

היי אביב, מה שלומך? אני מזמין אותך להצטרף לבית ספר ויקיפדיה, מיזם נחמד שנוכל להעביר בו את הזמן בלי בית ספר. GUNR7229 - שיחה 14:31, 15 במרץ 2020 (IST)

מסכים איתך[עריכת קוד מקור]

ראיתי בדף המשתמש שלך את המשפט הכל כך נכון "תבניות חשיבות הן הרוע בהתגלמותו" (או משהו בנוסח הזה). אני חייב לומר שאני מזדהה עם זה מאוד. כל הכבוד! אגב, כל הכבוד על הערך יחסי החוץ של הודו - ערך מעולה, כתוב טוב ושווה את ההשקעה. Yiftaa - שיחה 22:55, 26 במאי 2020 (IDT)

yiftaa, תודה רבה! וכן, מזל שיש בויקיפדיה עוד עורכים שתומכים בגישת לא אוכל ולא שותה. Face-smile.svg Gennesect - שיחה 05:04, 27 במאי 2020 (IDT)

יחסי החוץ של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום אביב. נשארו רק 4 ערכים על מנת לסיים עם המלאכה. האם תוכל לכתוב את הערכים של יחסי ארצות הברית עם האיטי, ונצואלה וקולומביה בהקדם, בעוד שאני אסיים עם היחסים עם וייטנאם? בברכה. על הטוב - שיחה 12:36, 2 ביוני 2020 (IDT)

היי אלי, מצטער על ההודעה המאוחרת, בשמחה! אתחיל לכתוב את הערכים מחר.Gennesect - שיחה 23:59, 3 ביוני 2020 (IDT)
תודה רבה. בהצלחה. בברכה. על הטוב - שיחה 00:18, 4 ביוני 2020 (IDT)
התקדמת עם הערכים קצת? בברכה. על הטוב - שיחה 10:47, 8 ביוני 2020 (IDT)
היי אלי, כן, בדיוק סיימתי לכתוב אחד. Face-smile.svg Gennesect - שיחה 14:42, 8 ביוני 2020 (IDT)
תודה רבה. בהצלחה. בברכה. על הטוב - שיחה 15:05, 8 ביוני 2020 (IDT)

המלך דידידי[עריכת קוד מקור]

התחלתי לתרגם ערך על המלך דידידי ו"קפצה לי הודעה" שאתה מתרגם את ערך זה. אשמח שתפרסם, תעביר לטיוטה ואז נוכל לעבוד עליו ביחד. Gil Ramot - שיחה 10:43, 17 ביוני 2020 (IDT)

היי גיל, התחלתי את התרגום יחסית מזמן ותרגמתי רק משהו כמו חצי פסקה. מחקתי את שלי, אתה יכול לתרגם עכשיו.Face-smile.svg Gennesect - שיחה 19:11, 17 ביוני 2020 (IDT)

תודה Like Thumbup.svg. אגב, כל הכבוד על הערך "יחסי החוץ של הודו!" Face-smile.svg שיחה 08:43, 18 ביוני 2020 (IDT)

מיזם בית ספר ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

אני שמח מאוד שהחלטת להצטרף למיזםFace-smile.svg ברוך הבא! הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 22:51, 17 ביוני 2020 (IDT)

הודעה + בית ספר ויקיפדיה - שיעור אשכולות חשיבה[עריכת קוד מקור]

היי, רציתי לעדכן אותך שלאור ההחלטה לסיים את שנת הלימודים בחטיבות הביניים, החלטתי להקדים את מועד תחילת פעילות המיזם למחר (מצטער על ההתראה הקצרה). כמו כן, רציתי לספר לך שבשבוע הבא יתחיל שיעור אשכולות חשיבה, אשר בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים למשחקי קופסה, ביניהם משחקי לוח, משחקי קלפים, חברות משחקים ועוד. אשמח לראותך משתתף, שבוע טובFace-smile.svg הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 19:52, 20 ביוני 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור פיזיקה![עריכת קוד מקור]

היי, רציתי לעדכן אותך שבשבוע הקרוב ובשבוע הבא יתקיים במסגרת מיזם בית ספר ויקיפדיה מתקיים שיעור פיזיקה. אשמח אם תשתתף ותתרום למיזם, שבוע טוב! הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 23:10, 27 ביוני 2020 (IDT)

גיימפליי של פוקימון[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Gennesect,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "גיימפליי של פוקימון" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ט"ו בתמוז ה'תש"ף • 10:01, 7 ביולי 2020 (IDT)

שלום, הסרתי את התבנית. אם תרצה להמשיך לעבוד על הערך, תוכל להחזיר את התבנית לזמן העבודה. שבוע טוב, ידידיה צבאןשיחה • ד' באב ה'תש"ף • 21:38, 25 ביולי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור כלכלה![עריכת קוד מקור]

היי Gennesect, מה שלומך? רציתי לעדכן אותך שבשבוע הקרוב במסגרת מיזם בית ספר ויקיפדיה יתקיים שיעור כלכלה אשר במסגרתו ניתן לכתוב על אנשי עסקים, מונחים בכלכלה, כלכלנים וחברות. אשמח לראותך משתתף בשיעור. דרך אגב, שים לב שלוח הזמנים של המיזם השתנה (שיעור של"ח ושיעור היסטוריה התחלפו בשבועות הלימוד). בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 09:41, 12 ביולי 2020 (IDT)

יחסי טנזניה–קניה[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Gennesect,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "יחסי טנזניה–קניה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ה בתמוז ה'תש"ף • 14:15, 17 ביולי 2020 (IDT)

Real Love[עריכת קוד מקור]

אין לי מושג על איזה שיר מדובר (יש עשרות שירים בעלי אותו השם) ממליץ לך להוסיף סוגריים כי המון בעלי חשיבות. Hello513 - שיחה 14:42, 22 ביולי 2020 (IDT)

הוספתי. Face-smile.svg Gennesect - שיחה 15:00, 22 ביולי 2020 (IDT)

דיסקוגרפיה של קלווין האריס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Gennesect,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "דיסקוגרפיה של קלווין האריס" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ב' באב ה'תש"ף • 11:08, 23 ביולי 2020 (IDT)

יחסי החוץ של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

היי אביב. האם תוכל לסיים את שני הערכים שנותרו בפרוייקט זה? כמו כן, האם תוכל להשלים את הערך יחסי ארצות הברית–ספרד? בתודה מראש. בברכה. על הטוב - שיחה 22:48, 23 ביולי 2020 (IDT)

היי אביב. האם יש לך תשובה בשבילי? בברכה. על הטוב - שיחה 01:02, 30 ביולי 2020 (IDT)
היי אלי, בשמחה, אדאג לכתוב אותם בהקדם Gennesect - שיחה 09:19, 30 ביולי 2020 (IDT)
תודה רבה. בהצלחה. בברכה. על הטוב - שיחה 10:23, 30 ביולי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ערבית![עריכת קוד מקור]

היי Gennesect, מה שלומך? רציתי לעדכן אותך שבשבוע הקרוב במסגרת מיזם בית ספר ויקיפדיה יתקיים שיעור ערבית אשר במסגרתו ניתן לכתוב על שטחים של מדינות ערב, ספורט במדינות ערב, אישים במדינות ערב ועוד. מקווה לראותך משתתף! הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ הטילדה הרביעית 18:26, 27 ביולי 2020 (IDT)

אהלן[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תצביע כאן. Hello513 - שיחה 00:07, 31 באוגוסט 2020 (IDT)

היי, כבר הצבעתיFace-smile.svg. ג'נסקט - שיחה 11:50, 31 באוגוסט 2020 (IDT)

עשוי לעזור לך[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שאתה בתהליכי עבודה על כמה ערכים ויש לך שם בין היתר השלמה של טבלאות דירוגים. יצרתי משהו שיכול לעזור לך. בגדול אתה יכול להעתיק לשם את טבלת המצעדים מהאנגלית באופן הזה, ולקבל את זה מוכן כפי לפי טבלת מיקומי שיא (יש כמה מצעדים חסרים, הם יופיעו באתר בצד, אבל הרבה יעבדו), ולהעתיק מהאנגלית את הסינגלים של האלבום (בצורה כזאת) ולתרגם את זה לנוסח שמתאים לתבנית אלבום אצלנו. בנוסף, לרשימות שירים הוספתי יצירה לפי קישור מאפל מיוזיק. מקווה שיוכל לעזור גם לך :) פיבר - שיחה 17:03, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

נשמע רעיון נהדר, תודה Face-smile.svg ג'נסקט - שיחה 18:09, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Gennesect,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

מנטר[עריכת קוד מקור]

🎂 🍻 מזל טוב! Diamond Magazine מגזין יהלום שיחה ☎ 14:35, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

מגזין יהלום, תודה! ג'נסקט - שיחה 16:10, 29 בספטמבר 2020 (IDT)
בבקשה ובהצלחה :) Diamond Magazine מגזין יהלום שיחה ☎ 16:11, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

After School[עריכת קוד מקור]

אהלן, ראיתי העלת את הערך After School, שהוא אינו בשל כלל להיות במרחב ערכים כרגע בשל שאין בו שום מידע כמעט נכון, הוא מכיל מלא שגיאות חוסרים בסיסיים בתוך התבנית של האלבום, יציאה וכו.. King G.A - נא התנהגו בהתאם 16:40, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

היי גבי, שים לב שהרחבתי את הערך מויקיפדיה האנגלית והוספתי את רשימת הרצועות. כשאחזור הביתה אדאג למלא את התבנית ולהוסיף את המידע שנותר. ג'נסקט - שיחה 16:56, 29 בספטמבר 2020 (IDT)
לא יפריע לך אם אשים בתבנית בעבודה ואערוך גם ותוכל גם לערוך ואז בסיום להסירה ? King G.A - נא התנהגו בהתאם 17:03, 29 בספטמבר 2020 (IDT)
אין בעיה Face-smile.svg. ג'נסקט - שיחה 17:04, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

תעביר את זה הלאה[עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png תעבירו את זה הלאה
סיבת העיטור: מיזם נינטנדו החשוב וערכי המוזיקה שתרמת :).
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}

פיבר - שיחה 00:08, 5 באוקטובר 2020 (IDT)

פיבר, תודה רבה! Face-smile.svg ג'נסקט - שיחה 02:14, 5 באוקטובר 2020 (IDT)

שני דברים[עריכת קוד מקור]

לפני שתתחיל פרויקטים חדשים, יש בידי שני דברים:

 1. הערך "Timber", קיים כבר בשם "Timber (שיר של פיטבול)".
 2. מה דעתך לעזור לי לסיים ליצור היום את שיריה של איגי אזליה? נשאר מעט. תוך כמה רגעים אנחנו יכולים לסיים איתה. הרגש חופשי להשיב לי תשובה שלילית.

Hello513 - שיחה 16:28, 5 באוקטובר 2020 (IDT)

היי Hello513, ראשית תודה על העדכון (מוטב שתעדכן זאת במיזם השירים שכבשו את פסגת מצעד הסינגלים הבריטי Face-smile.svg). לגבי שיריה של איגי אזליה, אשמח לעזור. ג'נסקט - שיחה 17:13, 5 באוקטובר 2020 (IDT)
תודה על תשומת הלב. אעדכן. בכל אופן בשעה האחרונה יצרתי 70% מכלל הערכים החסרים. נשארו הערכים הבאים:
 1. "Beat Down"
 2. "Pussy" (יש חשיבות בעקבות הביקורות לדעתי)
 3. "Go Hard or Go Home"
 4. "All Hands on Deck"

בהצלחה לנו. Hello513 - שיחה 17:23, 5 באוקטובר 2020 (IDT)

נהדר, נשארו שלושה שירים לסיום --ג'נסקט - שיחה 17:28, 5 באוקטובר 2020 (IDT)
שניים. Hello513 - שיחה 17:34, 5 באוקטובר 2020 (IDT)
מעדכן שנשאר רק אחד "Pussy" הבעייתי. אתה מוזמן להמשיך בשלך, אני אטפל בו ואעשה בדק בית לגבי החשיבות שלו כדי שלא נעמול לשווא. מודה לך מקרב לב על תרומתך הרבה! Hello513 - שיחה 17:56, 5 באוקטובר 2020 (IDT)
אין בעיה, ובשמחה רבה! ג'נסקט - שיחה 17:57, 5 באוקטובר 2020 (IDT)
אחסוך בפסקה ואודיע כי אם פספסת, ההצבעה החלה. (ראיתי שהיית מעורב בדיון...) Hello513 - שיחה 23:14, 6 באוקטובר 2020 (IDT)