שיחת משתמש:Helpapp123

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערך-לעתיד הועבר לדף טיוטה להמשך העבודה עליו[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Helpapp123,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הלפאפ" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Helpapp123/‏הלפאפ". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 15:33, 14 בנובמבר 2019 (IST)

הערך שהוחזר למרחב הערכים עדיין איננו מוכן לכך, והועבר לדף משתמש:Helpapp123/Helpapp הדרך הקלה להתנדבות. יואב ר. - שיחה - נופי חלונות 10 21:32, 16 בנובמבר 2019 (IST)
הערך עדיין לא מוכן ונמצא כאן. אפשר לבקש עזרה או ייעוץ בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה.
אם הערך יועבר שוב למרחב הערכים לללא אישור, יהיה צורך להגן עליו מהעברה או להגביל את יכולת העריכה של חשבון המשתמש שלך. דגש חזק - שיחה 18:58, 24 בנובמבר 2019 (IST)