שיחת משתמש:יסמין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:Jusmine)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לארכיון לחצו כאן

שלום רב, איני פעילה עוד. אבקש לא להשאיר לי הודעות, איני עוקבת אחרי דף זה.


הודעה[עריכת קוד מקור]

יסמין שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת תרגיל העורף הגדול, הטילדה יוצאת בגיליון חדש!

הקשר עם האקדמיה מתהדק, הבוט של DMY יוצא לחופשה ודיוני מחיקה מייצרים משוררים. מי שרוצה להעניק ערך ויקיפדי כמתנה לשמעון פרס, עכשיו הוא סוף סוף יכול!

על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 16:36, 1 ביוני 2009 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יסמין שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

חגיגות היובל מתקרבות ובאות, DMY מפשפש בארכיונים, תמרה באלבום התמונות ואדעולם יוצא לחפש את השבטים האבודים. על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 21:34, 4 בנובמבר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יסמין שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

Wiki logo 100 elef 13.png
הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הוויקיפדיה העברית חצתה את סף המאה אלף ערכים והטילדה הרביעית מגיבה! הרצאות היובל, תאוריות קשר, ארכאולוגיה, גותיקה וסוף סוף תשובה לשאלה מי הוויקיפד הפופולרי ביותר, כל זאת ועוד בגיליון החגיגי!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:09, 16 בפברואר 2010 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:41, 14 בנובמבר 2011 (IST)

Global account[עריכת קוד מקור]

Hi יסמין! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer - שיחה 03:05, 15 בינואר 2015 (IST)

בניה שראל[עריכת קוד מקור]

שלום לך. על פי ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים/צה"ל, הערך שכתבת לא עומד בקריטריונים ולכן מחקתי אותו ממרחב הערכים. בריאן - שיחה 21:22, 31 בינואר 2015 (IST)

את הדיון שפתחת במזנון העברתי לשיחת משתמש:יסמין/בניה שראל. תוכלי להפנות לדיון זה מלוח המודעות. דוד שי - שיחה 21:46, 31 בינואר 2015 (IST)
ערך זה לא ישוחזר. אני מציע לך להתרכז בערכים אחרים. הוא רחוק מלעמוד בקריטריונים שלנו. גילגמש שיחה 21:53, 31 בינואר 2015 (IST)
שלום בונבונים, מעבר לערך זה שכתבתי לאחר שנים, אין לי שום רצון להתרכז ב"ערכים אחרים". סעו לשלום ותיזהרו לא למות. שבוע טוב, יסמין 21:55, 31 בינואר 2015 (IST)
יסמין, אני ממליץ לך לא להתייחס ביותר מדי רצינות להבטחות כאלה על אי-שחזור. אין כאן משתמש אחד שמוסמך לדבר בשם הקהילה, ורק היא זו שתחליט. תחי מדינת ישראל!(שיחה)אהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:00, 31 בינואר 2015 (IST)
רק לאחר שינוי מדיניות. כאן גם המקום להזכיר שאין למשתמשת זו זכות הצבעה ובלאו הכי אין ביכולתה ליזום שום דיון לשחזור, מחיקה או שינוי מדיניות כלשהי בוויקיפדיה. גילגמש שיחה 22:04, 31 בינואר 2015 (IST)

ברוכה השבה[עריכת קוד מקור]

הרשי נא לי לברך אותך לרגל שובך, גם אם הזמני. הגנתי על הערך שכתבת, ובתום השבוע אעביר אותו למרחב הערכים. אין לי עניין להיכנס למחלוקות על רקע עניינים טכניים. את מוזמנת לכתוב ערך גם על הדר גולדין. לדעתי הוא חשוב באותה מידה. תחי מדינת ישראל!(שיחה)אהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:07, 31 בינואר 2015 (IST)

תודה רבה! יסמין 22:09, 31 בינואר 2015 (IST)
הוא ממש לא יעביר אותו למרחב הערכים בניגוד למדיניות המפורשת שלנו. הערך הזה יזרק לפח. גילגמש שיחה 22:10, 31 בינואר 2015 (IST)
גילגמש שלום, אני ממש לא מתכוונת להיכנס איתך לשום דיון או ויכוח (מהסיבה הפשוטה - יש לי חיים). אני רק אכתוב את המסר הבא, בקצרה: מדובר באחד מסמלי מבצע צוק איתן ובמפקד של יחידה מובחרת. מעבר לכך, שים לב למה שיוצא לך מהמקלדת - אתה מדבר פה על חלל צה"ל וגיבור ישראל. שלום, יסמין 22:15, 31 בינואר 2015 (IST)
אל תתייחסי לאיומי הסרק האלה. וכן, גם אני חיכיתי לשובך. תחי מדינת ישראל!(שיחה)אהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:28, 31 בינואר 2015 (IST)
התגעגעתי. דניאל 22:12, 31 בינואר 2015 (IST)
אהלן! :) יסמין 22:15, 31 בינואר 2015 (IST)

בניה שראל[עריכת קוד מקור]

מביא לידיעתך באופן אישי:

נמחק ערך אותו כתבתי על רס"ן בניה שראל ז"ל, מפקד סיירת גבעתי, סגן מפקד יחידת הקומנדו המדברי (יחידת רימון) ומועמד בעברו לצל"ש על קרב תל אל-הווא בעופרת יצוקה. חלל צה"ל אשר נפל במבצע צוק איתן והיה מסמלי המבצע הבולטים. אבקש להביא לדיון את מחיקת הערך. תודה, יסמין 21:40, 31 בינואר 2015 (IST)

התשובה שנתנה למחיקה: "לא עומד בקריטריונים, קיים בטיוטת המשתמש": משתמש:יסמין/בניה שראל. תוכל לעבד את הערך שם אבל כדאי לבדוק אם עומד בקריטריונים לערכים מסוג זה. על פניו נראה שלא ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים/צה"לחבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 00:39, 1 בפברואר 2015 (IST)