שיחת משתמש:Kazrikoz

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, יואב נכטיילרשיחה 21:56, 21 בדצמבר 2015 (IST)

‏משתמש:Kazrikoz/Just Cause 3[עריכת קוד מקור]

העברתי את הערך שהתחלת לכתוב לטיוטה פרטית, שם תוכל לערוך את הדף בקצב שלך. רק לאחר שתסיים תעביר בחזרה למרחב הערכים (או תבקש זאת כאן). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:59, 22 בדצמבר 2015 (IST)

קרא את התקצירים[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "ויקיפדיה העברית" שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה. עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה,
התאמצתי להסביר, אתה מעלה תמונה פחות טובה כי אינה כוללת את כל העמוד הראשי. זה גם לא כל כך דחוף כי העיצוב הכללי לא השתנה מאז. ביקורת - שיחה 15:17, 22 בדצמבר 2015 (IST)

Square Enix[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Kazrikoz,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "Square Enix" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Kazrikoz/‏Square Enix". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ביקורת - שיחה 17:21, 22 בדצמבר 2015 (IST)

כתיבת ערכים חדשים[עריכת קוד מקור]

שלום לך ותודה על נכונותך לתרגום לוויקיפדיה. למרבה הצער, מספר ערכים חדשים שיצרת נמצאו לא מתאימים למרחב הערכים במצבם הנוכחי ולכן הועברו למרחב המשתמש שלך:

  • משתמש:Kazrikoz/Call of Duty: Black Ops 3, משתמש:Kazrikoz/Rocket League - הערכים כולל מילים רבות באנגלית שצריכות להיות מתורגמות לעברית, כמו כן נדרשת עריכה במשפטים כמו "Psyonix בילה שנתיים לפתח את המשחק, ואת תקציב הפיתוח שלה היה כ -2 מיליון $".
  • משתמש:Kazrikoz/Psyonix - לגבי כל מושג אנגלי יש צורך לבדוק את הצורך בתרגומו לעברית או ביצירת קישור פנימי בוויקיפדיה עבורו. למשל שם המייסד או הערות כגון Self-published צריכים להיות מתורגמים לעברית. כמו יש ליצור כותרות לטבלה בעברית.

הבחנתי כי מרבית ערכיך הועברו עד כה למרחב המשתמש, אני מבקשת שתתרכז ראשית בשיפורם עד לרמה מתאימה להעברה למרחב הערכים לפני יצירת ערכים חדשים. תודה רבה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 21:11, 22 בדצמבר 2015 (IST)

הועבר למשתמש:Kazrikoz/Call of Duty: Advanced Warfare. ומשתמש:Kazriko/האגדה של קורה (רשימת פרקים), משתמש:Kazriko/Dying Light. אל תערוך יותר במרחב הראשי בלי לפנות קודם כל לחונך. ראה ויקיפדיה:חממהTomtom‏ ‏ • שיחה 18:24, 24 בדצמבר 2015 (IST)

File:פיגוע הירי בדיזינגוף סנטר (2016).jpg[עריכת קוד מקור]

שלום Kazrikoz, האם אתה צילמת אישית את התמונה הזאת. לתמונה אין כל דטה מטא, והיא זהה לחלוטין לתמונה המופיעה כאן. אם לא אתה צלמת, זאת הפרה של זכויות יוצרים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:42, 1 בינואר 2016 (IST)

היי, התמונה הנ"ל איננה תמונה שאני צילמתי, אלא נלקחה מאתר החדשות "ווינט" - "Ynet" שלמיטב ידיעתי מרשה להשתמש בתמונות שלה באופן פומבי, אם לא - אני מצטער. אני עדיין חדש בויקיפדיה וצריך עזרה בנוגע לעניינים של זכויות יוצרים ובעריכת הערכים, תודה :) Kazrikoz (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

העברתי את תשובתך לכאן, כי בוויקיפדיה ממשיכים שיחה במקום בו היא החלה. ולעצם העניין, מיטב ידיעתך הוא שגוי מאד. בנוסף אפילו לא נתת להם קרדיט, והעלית את התמונה כאילו אתה צלמת אותה. אל תעלה אף פעם תמונות חופשיות שלא אתה צלמת ללא אישור בעל זכויות היוצרים. קרא את הערך זכויות יוצרים וכן את הדף ויקיפדיה:OTRS. אני אבקש את מחיקת התמונה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:51, 1 בינואר 2016 (IST)
זה מה שווינט כותבים בתנאי השימוש של האתר:" אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך אתרי ynet, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי." שנילי - שיחה 22:54, 1 בינואר 2016 (IST)

שיחה:פיגוע הירי ברחוב דיזנגוף[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף "שיחה:פיגוע הירי ברחוב דיזנגוף". הסיבה לכך היא: אין למחוק דברי אחרים. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, בריאן - שיחה 09:13, 2 בינואר 2016 (IST)