שיחת משתמש:Kray-z

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אודינה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך אודינה שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ‏Ori‏ • PTT‏ 23:36, 1 ביוני 2009 (IDT)

פורטמן רוד[עריכת קוד מקור]

שלום, ערכתי מעט את הערך והוספתי לו תבנית וקישורים חיצוניים.
ראיתי שהשתמשת מספר רב של פעמים בצורה [[קישור|קישור]], אך אם שם הערך זהה לשם התצוגה של הקישור, אין בכך טעם, וניתן להספתק ב[[קישור]]. עמרישיחה 12:04, 2 ביוני 2009 (IDT)


הערך החדש[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד לך על ההשקעה והטרחה,אם כי אינני בטוח שערך זה מתאים בנוסחו הזה לויקיפדיה,אשמח אם תראה נכונות לתקנו ולשדרג אותו.--פואנקרה - שיחה 15:56, 2 ביוני 2009 (IDT)

קולון דה סנטה פה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, הערך שהתחלת לכתוב אתמול אינו עומד בדרישות המינימליות לערך אנציקלופדי, ולכן הועבר לארגז חול, בשם משתמש:Ag999/קולון דה סנטה פה. את/ה מוזמן/ת להרחיב אותו עד שיתאים להיות במרחב הראשי. בברכה, אמנון שביטשיחה 07:07, 19 בנובמבר 2010 (IST)

מיזם ערכים ללא תמונות[עריכת קוד מקור]

תודה לך על תרומותיך למיזם.כ.אלון - שיחה 15:45, 12 בפברואר 2011 (IST)

שמח לעזור Ag999 - שיחה

מאמני מכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

בעקבות הטבלה שהוספת לפני כחודש, אספתי נתונים עבור כלל המאמנים אשר אימנו במכבי והחזרתי את הטבלה לערך. תודה על הרעיון. Mod - שיחה 02:19, 6 באפריל 2011 (IDT)

סקרילקס[עריכת קוד מקור]

מדוע בחרת בשם לועזי עבור הערך? זוהי אנציקלופדיה בעברית, ויש להעדיף שמות בעברית מתי שזה מתאפשר. קולנואני - שיחה 01:14, 27 ביוני 2011 (IDT)

אלי זיזוב[עריכת קוד מקור]

שלום רב ובוקר טוב,
תודה רבה על תרומתך. העברתי זמנית את הערך למשתמש:Kray-z/אלי זיזוב. אנא החזר אותו למרחב הערכים כשהוא יעמוד ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים/כדורגלנים. תודה רבה ויום נעים, יניב שיחה 09:46, 23 באוגוסט 2011 (IDT)

קטגוריה:זוכי זהב אולימפי מאוסטרליה[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על יצירת הקטגוריות החשובות. אך יש לי בעיה, אין אחידות בהן. חייבים אחידות בקטגוריות. אלופים אולימפיים מ___(ארץ המוצא), או זוכי זהב אולימפי מ___(ארץ מוצא). אני בעד אלופים אולימפיים מ____. נוסף לכך, יש לחבר בין הקטגוריות הללו: קטגוריה:אלופים אולימפיים לפי ארץ מוצא , קטגוריה:זוכי זהב אולימפי לפי ארץ מוצא. BAswim - שיחה 00:39, 11 בספטמבר 2011 (IDT)

ואם כבר בנושא הזה, מדוע לא "אלופים אולימפיים אוסטרליים" מדוע "מאוסטרליה"? Botend - שיחה 00:41, 11 בספטמבר 2011 (IDT)
ואם זוכי זהב אולימפי, אז זוכי מדליית זהב אולימפית. BAswim - שיחה 00:42, 11 בספטמבר 2011 (IDT)
גם אני תהיתי, וגם אני, כמו Botend, מעדיף "אלופים אולימפיים אוסטרליים". עידושיחה 07:46, 11 בספטמבר 2011 (IDT)
אני גם בעד אלופים אולימפיים (אוסטרליים) פשוט כשהתחלתי לכתוב את הקטגוריות חשבתי שהניסוח "זוכי זהב אולימפי" הוא תקין...לכן שיניתי ל אלופים אולימפיים מאוסטרליה ועכשיו אני מבין שהכי טוב זה-"אלופים אולימפיים אוסטרלים" השאלה היא האם אפשר לשנות את שמות הקטגוריות בלי לפגוע בקישורים או שצריך לפתוח קטגוריה חדשה??Kray-z - שיחה 16:01, 11 בספטמבר 2011 (IDT)