שיחת משתמש:Liab4

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Liab4, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 22:28, 13 ביוני 2017 (IDT)

נמחק[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 18:06, 14 ביוני 2017 (IDT)

זרים בליגת העל[עריכת קוד מקור]

טבלת הזרים המשחקים בליגת העל נמחקה מהערך לאחר דיון בדף השיחה. אבקשך לא לשחזר שוב, ללא דיון מקדים והסכמה בדף השיחה. Eladti - שיחה 17:18, 21 ביוני 2017 (IDT)

עומרי גלזר[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על התרומה וכתיבת הערך החדש על עומרי גלזר. לידיעתך, בעבר התקיים דיון שבסיומו הוחלט למחוק את הדף - אנא ראה בשיחה:עומרי גלזר ובויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:עומרי גלזר. מסיבה זו לצערי לא ניתן ליצור את הדף בשלב זה - ייתכן בהחלט שבהמשך הקריירה שלו יהיה מקום ליצירת ערך בנושא. בברכה, ערן - שיחה 12:52, 1 ביולי 2017 (IDT)

Liambalsam4, בינתיים יש באפשרותך לעדכן את אחת מ-4 הטיוטות של הערך, ולהביע את דעתך בנושא בשיחה:עומרי גלזר#עדכונים לקראת שחזור צפוי של הערך בעתיד הלא רחוק. אגסי - שיחה 13:26, 1 ביולי 2017 (IDT)

כתוב קצת על עצמך:)[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Liab4,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Liab4". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, eli - שיחה 02:13, 7 ביולי 2017 (IDT)

קובץ:Euro-2016-Final-Portugal-v-France.jpg[עריכת קוד מקור]

הי, העלת את הקובץ הזה לויקישיתוף. כמו שרשמת הוא צילום של Getty ולדעתי הם לא שחררו זכויות יוצרים. לפי כך אתה לא יכול להשתמש בתמונה הזו או להעלות אותה לויקיפדיה כתמונה חופשית. אמא של גולן - שיחה 00:00, 24 ביוני 2018 (IDT)

ליגת האלופות[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף ליגת האלופות אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים.

בברכה, • דגש חזקשיחה • כ"ו בתמוז ה'תשע"ח • 18:05, 9 ביולי 2018 (IDT)

שרה מרום שלו[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף שרה מרום שלו. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, כ.אלון - שיחה 17:22, 13 בנובמבר 2018 (IST)

יובל שטייניץ[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יובל שטייניץ. הסיבה לכך היא: מידע שגוי. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, Ronam20 - שיחה 01:59, 2 באפריל 2020 (IDT)

ראש ממשלת ישראל[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ראש ממשלת ישראל. הסיבה לכך היא: שאלת בדף השיחה ולא הסכימו איתך, אז למה להוריד בכל זאת?. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, בריאן - שיחה 07:36, 22 באפריל 2020 (IDT)

כוכב חברות בצוות![עריכת קוד מקור]

Team Barnstar Hires.png כוכב הצוות
תודה על העזרה עם ערכי הממשלה שמושבעת 90Desertboy - יום נעים - שיחה 15:34, 17 במאי 2020 (IDT)

חתימה[עריכת קוד מקור]

בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף, ולכן חשוב להקפיד עליה. מו סיזלאקהטברנה 16:46, 19 במאי 2020 (IDT)

מפלגת גשר[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף גשר (מפלגה) בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, 2.52.79.130 01:33, 20 במאי 2020 (IDT)

שינויים מהותיים בתבניות[עריכת קוד מקור]

שלום Liamb4, השינוי שעשית בדף של תבנית:ממשלת ישראל הוא מהותי ולא מקובל לעשות שינויים כאלה ללא דיון בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים, או לכל הפחות בדף השיחה של התבנית. אתה מוזמן לפתוח דיון ולהציע את השינוים, אני חושב שהיה דיון דומה במקום אחר. במידה והצעתך תתקבל התבנית תישאר כפי ששינית. Shinaimm - שיחה 15:59, 20 במאי 2020 (IDT)

מקבל, לא יקרה יותר Liamb4 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
לגבי השינוי בתבנית - לדעתי חשוב שהשרים המהותיים יהיו קודם - שרי הקבינט - הביטחון, החוץ, האוצר וכו'... ולכן העברתי את השרים בלי תיק לסוף. ברור שאם אתה חושב שאפשר לשנות את המשרדים באמצע לפי סדר קצת יותר טוב אתה מוזמן, אבל זו הייתה הכוונה שלי, כך גם היה בתבנית הזו בגרסאות העבר שלה (אם זכרוני איננו מטעה אותי). לגבי הערך על הממשלה ה-35, אני רואה שאתה תורם הרבה, אבל צריך להבין שבסה"כ הקמת הממשלה היא נושא קטן ופחו תמשמעותי מאשר הפעילות העתידית שלה שעליה באמת ראוי להרחיב ולפרט בערך. עצם זה שכותבים כל כך הרבה על ההקמה (ולא בערך הנפרד של המשבר הפוליטי) ממעיט מערכו של הערך, בסוף הקורא שירצה לחפש מידע על הערך יצטרך לגלול הרבה מידע שפחות רלוונטי וזה לא מתאים, לדעתי וגם לדעת אחרים שכתבו שם. אני לא אוהב למחוק מידע ולצמצמו אבל אני רוצה שתבין את הכוונה שלי. Shinaimm - שיחה 20:47, 25 במאי 2020 (IDT)

אין בעיה, את השינויים שעשית בתבנית של שרי הממשלה המכהנים לא ביטלתי, נדבר על זה בדף השיחה. Liamb4 - שיחה 21:08, 25 במאי 2020 (IDT)

המשרד לחיזוק וקידום קהילתי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף המשרד לחיזוק וקידום קהילתי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 22:48, 12 ביוני 2020 (IDT)

תוכל בבקשה לשלוח קישור להחלטה שכתבת מאתר משרד ראש הממשלה? לא מצאתי את מה שציינת (ובאופן מעניין, המשרד אפילו לא מצוין פה).המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 23:17, 12 ביוני 2020 (IDT)

שינוי שמות ערכים - הפסק לאלתר[עריכת קוד מקור]

אין לשנות שמות של ערכים ללא דיון. גילגמש שיחה 19:45, 20 ביוני 2020 (IDT)
אין צורך בדיון אני משנה לשם הרשמי של כל משרד כמו שהוא מופיע באתר משרד ראש הממשלה.Liamb4 - שיחה 19:46, 20 ביוני 2020 (IDT)

אם תשנה שמות של ערכים נוספים ללא דיון תחסם מעריכה. גילגמש שיחה 19:47, 20 ביוני 2020 (IDT)

דיווח שאורכב ב-15 בספטמבר 2020[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

חברותו של ברוכי נפסקה , לא חברותו של חסיד

מארכב בדף המשתמש למקרה שזה יגיד לו משהו. איש השום (Theshumai) - שיחה - מחשבות על ייעול דיונים 19:17, 15 בספטמבר 2020 (IDT)

שחזור[עריכת קוד מקור]

תסביר את השחזור בממשלת ישראל ה-35? 213.137.70.84 21:26, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

אתה חוזר על אותה עריכה שוב ושוב, אם אתה משוכנע שזאת העריכה הנכונה, תפתח שיחה על זה בדף השיחה. כל עוד אתה לא פותח שיחה צריך להשאיר על הגרסה הראשונית שזאת הגרסה שלי. Liamb4 - שיחה 22:22, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

איפה ראית אותי עורך שם חוץ מפעם אחת? שאלתי אותך שאלה פשוטה, למה אתה משחזר בלי להסביר את עצמך. 213.137.70.84 22:55, 24 בספטמבר 2020 (IDT)


אחרים ערכו ויותר מדיLiamb4 - שיחה 23:33, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Liab4,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

אסף זמיר[עריכת קוד מקור]

בנוגע לעריכה זו (שסימנתי כ"בדוקה" לעת עתה), ההתפטרות של זמיר כבר נכנסה לתוקף, ובמקומו מונתה אורית פרקש הכהן. מדוע ביצעת את השינוי הזה? מו סיזלאקהטברנה 18:45, 6 באוקטובר 2020 (IDT)

ההתפטרות בטח לא נכנסה לתוקף לפני 4 ימים.Liamb4 - שיחה 18:49, 6 באוקטובר 2020 (IDT)

זאב אלקין[עריכת קוד מקור]

שלום, תוכל בבקשה להסביר למה בצעת את הביטול הזה? אין שום היגיון לקישור מהסוג [[אבג|אבג]]. חזרתישיחה 00:54, 26 בנובמבר 2020 (IST)

איציק שמולי[עריכת קוד מקור]

ערכת את הדף של המשרד לשוויון חברתי ואת הדפים של איציק שמולי ובני גנץ. כרגע מי משכהן כמ"מ השר לשוויון חברתי הוא בני גנץ, שמכהן בתפקיד מכוח חוק יסוד הממשלה. ההודעה של גנץ על מינוי שמולי טעונה אישור הממשלה שבה אין לגנץ רוב, לכן לפחות כרגע מי שמכהן כשר לשוויון חברתי הוא בני גנץ.

ממשלת ישראל ה35[עריכת קוד מקור]

גנץ מתפקד נכון לעכשיו כשר המשפטים. כמו כן, יזהר שי התפטר.

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Liab4,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, דגש - שיחה 20:23, 18 במרץ 2021 (IST)

משתמש:דגש היום הוא קיבל את הדרגה וכבר החל בפעולות שגויות בערכים. ראה שחזורים שלי. לא היה מוקדם מדי? בורה בורה - שיחה 23:42, 18 במרץ 2021 (IST)
בורה, הדיון במזנון לא מוצה בהסכמה. אז לא ברור לי למה נכנסתם למלחמת עריכה על משהו שהוסיפו היום בבוקר. הגנתי על הערך באופן סמלי למשך שעה כדי להפסיק את המלחמה. אני לא חושב שזה קשור להרשאה שליבה קיבל הערב. דגש - שיחה 23:49, 18 במרץ 2021 (IST)
ודאי שמוצה. קרא אותו שוב. כל הערכים שונו על ידי משתמשים שונים בהתאם להחלטה. LIAB פשוט לא טרח לקרוא אותה. אתה שוגה חמורות בשחזור שלך. בורה בורה - שיחה 23:52, 18 במרץ 2021 (IST)
קראתי את הדיון שוב – נראה שיש הסכמה לכלול את הרשימות. Liab, שים לב לדיון במזנון (ויקיפדיה:מזנון#רשימות_מועמדים_לבחירות) ופעל לפיו. דגש - שיחה 23:58, 18 במרץ 2021 (IST)

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
על שיפור ערכים בנושא לבחירות!יישר כוח (: דזרטשיחה 14:35, 5 באפריל 2021 (IDT)

לייק לכוכב![עריכת קוד מקור]

SMirC-Barnstar.svg כוכב לייק
על העבודה בערך על הממשלה המסתמנת!שמח לעבוד לצידך (: דזרטשיחה 17:55, 8 ביוני 2021 (IDT)

ממשלת ישראל השלושים ושש[עריכת קוד מקור]

היי. שחזרת את העריכה שלי וכתבת: "הזיקה זה משהו שנקבע בחוק, זה לא קשור לאידאולוגיה". על מה אתה מדבר? איזה חוק מדבר על זיקה לבנט או ללפיד? יורי - שיחה 13:06, 20 ביוני 2021 (IDT)

חוק יסוד הממשלה קובע את סדרי ממשלת חילופים, והוא מגדיר את הרכב הממשלה. בעת הקמתה כל צד אמור להזדהות (להיות "בעל זיקה", כלשון החוק) או עם ראש הממשלה או עם ראש הממשלה החילופי. לא מדובר על זיקה רעיונית או אידאולוגיה פוליטית. דגש - שיחה 13:10, 20 ביוני 2021 (IDT)
למדתי משהו חדש. בהינתן שלא מדובר בידע בסיסי שמביך שלא ידעתי אותו, הייתי ממליץ לכתוב את זה בהערת שוליים שיהיה ברור למה הכוונה בחלוקה לפי זיקה לבנט וללפיד. יורי - שיחה 13:15, 20 ביוני 2021 (IDT)