שיחת משתמש:Liambalsam4

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Liambalsam4, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 22:28, 13 ביוני 2017 (IDT)

נמחק[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 18:06, 14 ביוני 2017 (IDT)

זרים בליגת העל[עריכת קוד מקור]

טבלת הזרים המשחקים בליגת העל נמחקה מהערך לאחר דיון בדף השיחה. אבקשך לא לשחזר שוב, ללא דיון מקדים והסכמה בדף השיחה. Eladti - שיחה 17:18, 21 ביוני 2017 (IDT)

עומרי גלזר[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על התרומה וכתיבת הערך החדש על עומרי גלזר. לידיעתך, בעבר התקיים דיון שבסיומו הוחלט למחוק את הדף - אנא ראה בשיחה:עומרי גלזר ובויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:עומרי גלזר. מסיבה זו לצערי לא ניתן ליצור את הדף בשלב זה - ייתכן בהחלט שבהמשך הקריירה שלו יהיה מקום ליצירת ערך בנושא. בברכה, ערן - שיחה 12:52, 1 ביולי 2017 (IDT)

Liambalsam4, בינתיים יש באפשרותך לעדכן את אחת מ-4 הטיוטות של הערך, ולהביע את דעתך בנושא בשיחה:עומרי גלזר#עדכונים לקראת שחזור צפוי של הערך בעתיד הלא רחוק. אגסי - שיחה 13:26, 1 ביולי 2017 (IDT)

כתוב קצת על עצמך:)[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Liambalsam4,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Liambalsam4". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, eli - שיחה 02:13, 7 ביולי 2017 (IDT)

קובץ:Euro-2016-Final-Portugal-v-France.jpg[עריכת קוד מקור]

הי, העלת את הקובץ הזה לויקישיתוף. כמו שרשמת הוא צילום של Getty ולדעתי הם לא שחררו זכויות יוצרים. לפי כך אתה לא יכול להשתמש בתמונה הזו או להעלות אותה לויקיפדיה כתמונה חופשית. אמא של גולן - שיחה 00:00, 24 ביוני 2018 (IDT)

ליגת האלופות[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף ליגת האלופות אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים.

בברכה, • דגש חזקשיחה • כ"ו בתמוז ה'תשע"ח • 18:05, 9 ביולי 2018 (IDT)

שרה מרום שלו[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף שרה מרום שלו. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 17:22, 13 בנובמבר 2018 (IST)