שיחת משתמש:LongWays

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Crystal Clear action editpaste.png
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי. בדף זה נוהגים בנימוס!
אירועי היום בקהילת ויקי

כ"ה באב ה'תש"ף - 15 באוגוסט 2020

 • יום נהדר לכולם


אופס, כבר עבר

ההודעה האחרונה בדף השיחה של LongWays התקבלה מאת המקיסט בתאריך 20/7/2020 בשעה 14:32:04.


קצרמרים[עריכת קוד מקור]

היי נועם. אתה חייב להפסיק לכתוב קצרמרים על יחסי חוץ מורכבים. אני לא אומר שאתה לא כותב טוב, להפך, כתיבתך קולחת ומדהימה לגילך, אבל עם הקצרמרים האלה אתה תגיע למקומות לא נעימים (מוזמן לעיין בארכיונים 4 ו-5 בדף השיחה שלי). אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 10:32, 31 במרץ 2018 (IDT)

בסדר ChipsIL - שיחה 18:43, 31 במרץ 2018 (IDT)

העברה לטיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום LongWays,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "יחסי לוב-רוסיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:LongWays/‏יחסי לוב-רוסיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום LongWays,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "יחסי טורקיה-רוסיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:LongWays/‏יחסי טורקיה-רוסיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! גילגמש שיחה 17:00, 31 במרץ 2018 (IDT)

הערה נוספת: ערכים נוספים יבדקו בהמשך. אם אראה שגם שם יש טעויות עובדתיות או ליקויים אחרים יתכן שאעלה את העניין לדיון קהילתי לגבי הפעלת חונכות מנדטורית בעניינך. גילגמש שיחה 17:01, 31 במרץ 2018 (IDT)

בסדר ChipsIL - שיחה 18:43, 31 במרץ 2018 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

אתה יכול אולי לפתוח כתובת מייל במיוחד לוויקיפדיה אם אתה לא מעוניין לחשוף פרטים אישיים? אני פשוט רוצה לדבר איתך לא בדף שיחה. אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 17:57, 31 במרץ 2018 (IDT)

אופק, בסדר, זה האימייל : noamcorcov232@gmail.com ChipsIL - שיחה 18:43, 31 במרץ 2018 (IDT)

העברה לארגז חול[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום LongWays,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "יחסי בחריין-רוסיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:LongWays/‏יחסי בחריין-רוסיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! גילגמש שיחה 21:07, 31 במרץ 2018 (IDT)

בדיקה[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב. אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 11:55, 1 באפריל 2018 (IDT)

סלסול[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סלסול. הסיבה לכך היא: נא להגיב בדף השיחה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 18:57, 1 באפריל 2018 (IDT)

שלחתי דואר אלקטרוני.[עריכת קוד מקור]

עדכן אותי אם קיבלת. / פסח כשר ושמחבקרה וייעוץשיחה • י"ח בניסן ה'תשע"ח • 20:38, 2 באפריל 2018 (IDT)

קראתי, תודה :) ChipsIL - שיחה 20:40, 2 באפריל 2018 (IDT)

הודעה על דיון בבירורים[עריכת קוד מקור]

על פי הכללים עלי להודיע לך שפתחתי דיון לגביך בבירורים. מטרת הדיון היא הפעלת חונכות מנדרטורית. פרטים אפשר לראות בויקיפדיה:חונכות. גילגמש שיחה 22:53, 2 באפריל 2018 (IDT)

בתקופה זו, מצרים הייתה תרבותית שהתבססה על מזונות מהודו.[עריכת קוד מקור]

המשפט היה עם typo כתוב בדף השיחה מה רצונך להוסיף. 129.69.140.138 16:17, 3 באפריל 2018 (IDT)

שלום לאלמוני. מידע רלוונטי אמור להיות כתוב בערך, לא בדף השיחה. דף השיחה נועד לדיונים אודות תוכן הערך. • פסח כשר ושמחבקרה וייעוץשיחה • י"ח בניסן ה'תשע"ח • 16:29, 3 באפריל 2018 (IDT)

פייסבוק מסנג'ר[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך. כשאתה מעביר מטיוטה למרחב הערכים, לא צריך להעתיק בחזרה את הערך לטיוטה, אלא לבקש בדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים#בקשות מחיקה שימחקו את הטיוטה. בהצלחה! • בקרה וייעוץשיחה • כ' בניסן ה'תשע"ח -ה' למט-מונים • 21:33, 4 באפריל 2018 (IDT)
. צ'יפס, בדוק בבקשה את הערל מול הערך באנגלית. מקריאת הפסקה הראשונה מצאתי שוני מסוים בין מה שרשום בערך שהעלת לערך האנגלי. למשל בערך האנגלי רשום שיישום נקרא תחילה FACEBOOK CHAT בעוד בערך העברי רשום שהוא נקרא FACEBOOK MESSENGER. רשום שם גם שהאפיקציה למובייל הושקה בעקבות רכישת חברה (שכנראה זה היה תחום פעילותה) בעוד בערך העברי מתקבל הרשום שהיא הקימה את האפליקציה באופן עצמאי (כדאי להבהיר נקודה זו). יורי - שיחה 21:10, 5 באפריל 2018 (IDT)

הי, לקחתי את הערה לתשומת לבי, יכולת להיות שתרגמתי באופן שגוי. אם ברצונך לתקן משהו אתה תמיד יכול לערוך כפי רצונך ChipsIL - שיחה 21:24, 5 באפריל 2018 (IDT)

עמנואל לוי[עריכת קוד מקור]

הצבעת פעמיים. חזרתישיחה 21:59, 6 באפריל 2018 (IDT)

תמונה בערך כולם באילת[עריכת קוד מקור]

שלום. נתקלתי לאחרונה בתמונה הזו שהעלית. כתוב שם שהתמונה ברשיון חופשי. האם יש באמת אישור להשתמש בתמונה באופן חופשי (כלומר, יוצר התמונה שיחרר אותה עם אישורים רלוונטיים)? כי אם לא, אז לכל היותר צריך לציין את רשיון השימוש בתמונה ל"שימוש הוגן" בלבד (כמו צילום עטיפה של דיסק), ולציין שמותרת לשימוש רק בערך כולם באילת. (למרות שבמקרה זה, זו לא באמת עטיפה של דיסק, אלא תמונת פרסומת של סינגל, אז לא ברור לי המצב החוקי של השימוש.)
בנוסף, כדאי לתת קישור ישיר למקור התמונה, ולא רק לציין שנלקחה מהאתר של בן-זקן (שאפילו אין אליו קישור בערך עליה). Dovno - שיחה 09:40, 8 באפריל 2018 (IDT)

לתשומת לבך[עריכת קוד מקור]

תבנית חשיבות תורד בתום שבוע מהצבתה, או אם מניח התבנית החליט להסירה קודם לכן. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ג בניסן ה'תשע"ח -ח' למט-מונים • 17:56, 8 באפריל 2018 (IDT)

ניסיון חתימה[עריכת קוד מקור]

ChipsIL - כתבו לי - כי אני כתבתי.. 20:58, 8 באפריל 2018 (IDT)

תבניות עריכה[עריכת קוד מקור]

תבנית עריכה מיועדת לסימון ערך שמצריך עריכה נוספת, לא להצביע על חוסרים בערך, ודאי לא חוסר במפה או תמונה. אם לדעתך כדאי להוסיף מפה אתה מוזמן להוסיף כזו. ערן - שיחה 21:45, 10 באפריל 2018 (IDT)

כמו כן לא היה מקום להסיר {{בעבודה}} מערכים שעדיין נמצאים בעבודה - אם ברצונך לערוך ערך שנמצא בעבודה, או שלדעתך הכותב שכח מהערך כדאי קודם לפנות לעורך בדף השיחה, בוודאי אם התבנית הוספה לאחרונה והעורך פעיל. ערן - שיחה 21:48, 10 באפריל 2018 (IDT)
הבנתי, תודה. ChipsIL - שיחה 21:50, 10 באפריל 2018 (IDT) הוספתי לאחר התנגשות עריכה:
אפשר לשאול איזו מפת מיקום חסרה באובדה (ספרד) או באואחאקה? אם זה בגלל שאין מפה ב{{אתר מורשת עולמית}}, אז זה בסדר כי יש מפה ב{{עיר}}. Mbkv717שיחה • כ"ו בניסן ה'תשע"ח • 08:46, 11 באפריל 2018 (IDT)

הדף בנושא מלון קראון פלזה אילת הועבר למרחב המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

שלום,
הדף שכתבת בנושא המלון הועבר ל"משתמש:ChipsIL/מלון קראון פלזה אילת" לעת עתה, שכן מדובר בדף שבו הינך היחיד שאמור לעסוק ולא ברור כעת אם יש מקום לערך בנושא.

ערכים-לעתיד במצב מעין לא אמורים להיות במרחב הטיוטה.

להשתמע, Ldorfmanשיחה 15:06, 12 באפריל 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

ויקיפד אלוף המאה![עריכת קוד מקור]

Twemoji 1f4af.svg צל"ש לאלוף המאה!
אני רוצה לומר לך שאתה פשוט כותב טוב. כתיבתך השתפרה עד מאוד במהלך החונכות ואני רוצה שהיא תשתפר עוד! אנחנו יכולים לעשות את זה ביחד! אני רוצה לומר לך שאתה גם אדם טוב, כיף לי מאוד לדבר איתך וללא ספק כאשר אגיע ל-600 אחת התודות הראשונות והראשיות תהיה תודה אליך, כי שינית מאוד את הפרספקטיבה שלי לדברים, בתור עורך ובתור בן אדם. ואתה גם חבר טוב, אם עובר עלי משהו אני יודע שיש לי מישהו שאני יכול לפרוק אצלו דאגות וטענות ומענות ולמצוא פתרונות.

וזהו, אז תהנה מחגיגות המאה ואתה בטח יודע שאני רואה אותך כאח.

בהערכה ובחברות, אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 21:25, 27 באפריל 2018 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

שלום LongWays, תודה רבה על תרומתך לוויקיפדיה. רואים, אתה משתמש מוכשר.


רציתי להזמין אותך להשתתף במיזם מיוחד שנקרא ויקיפדיה:ביכורים, שמארח ויקיפדים בראשית דרכם, שם יש להם במה להציג את עצמם. אנחנו במיזם נשמח מאוד אם תרצה להציג את עצמך, בתחומים בהם אתה תורם משמעותית, על חוויותיך עם ויקיפדיה עד כה, וגם לספר על דרכך בהמשך. אפשר לקרוא בדף המיזם ולהתרשם מאופיו.


אם מתאים לך תוכל לכתוב את הטיוטה שלך כאן. יותר מאשמח לסייע בכל שאלה או הערה.


אז מה אתה אומר? Face-smile.svg


בברכה,

תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 17:35, 4 במאי 2018 (IDT)

כתבתי ChipsIL - שיחה 17:49, 4 במאי 2018 (IDT)
תודה רבה על ההיענות המהירה. הטור שלך יופיע בחודש יוני. תמיר ~ שיחה ~חברים של כולם בעולם 19:39, 9 במאי 2018 (IDT)

מדפסות אוזבקיות[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, איפה במקור בערך יחסיקטר -אוזבקיסטן נאמר שיש יצוא מדפסות? Nirvadel - שיחה 17:38, 5 במאי 2018 (IDT)

צודק, תיקנתי זה ציורים - מדפסות נראה ממש דומה ChipsIL - שיחה 17:50, 5 במאי 2018 (IDT)

ים המלח[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי את העריכה הזו. העלית את ההצעה למקום הלא נכון - לארכיון במקום לדף הדיונים. אנא העלה אותה לכאן. תומר - שיחה 12:00, 12 במאי 2018 (IDT)

תודה Face-smile.svg ChipsIL - שיחה 12:01, 12 במאי 2018 (IDT)

קובץ:Fuego - Eleni Foureira (1).jpg[עריכת קוד מקור]

שלום, העלאת את התמונה הזו בשימוש הוגן. שים לב שאי אפשר לרשום את ויקיפדיה האנגלית בתור "מקור" בתבניות שימוש הוגן. במקרה כזה, השימוש הוגן כי זו עטיפת תקליט, וצריך לציין גם את המקום ברשת ממנו התמונה נלקחה (לדוגמא, itunes) ולתת ברישיון את הסוג "עטיפת אלבום". שים לב לשינויים שעשיתי ברישיון התמונה. אמא של גולן - שיחה 13:33, 15 במאי 2018 (IDT)

קובץ:Find-my-Friends iPad.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה ברישיון חופשי או ללא רישיון, תמונה שהיא אחד מהדברים הבאים: עטיפת ספר, עטיפת אלבום, כרזת סרט, צילום מסך, סריקת מסמך או לוגו. תמונה כזו מוגנת בזכויות יוצרים ולכן ניתן להעלותה רק ברישיון בשימוש הוגן ורק לערך העוסק בנשוא התמונה. יש לתקן את הרישיון על גבי התמונה ולהחליפו ברישיון בשימוש הוגן.

תודה, אמא של גולן - שיחה 13:35, 15 במאי 2018 (IDT)

טיפ - אם התמונה בויקיפדיה האנגלית ולא בויקישיתוף הרי שהיא אינה חופשית ולא צריכה להיות בשימוש חופשי. אמא של גולן - שיחה 13:35, 15 במאי 2018 (IDT)

ברכות[עריכת קוד מקור]

היי. מזל טוב על הקידום, שנעשה באיחור של קצת יותר מחודש :) בהצלחה בהמשך הדרך! אגסי - שיחה 12:58, 17 במאי 2018 (IDT)

היי אגסי, בכל מקרה, ביצעתי 1500 עריכות :) ChipsIL - שיחה 16:56, 17 במאי 2018 (IDT)
יפה, אז מבחינת מינימום העריכות והוותק הנדרשים, אתה כבר עומד בתנאי המינימום של מנטר. אגסי - שיחה 17:52, 17 במאי 2018 (IDT)
אכן, ברכות. בקשר למנטר, מדובר ב-1500 עריכות במרחב הערכים, ולכך, אם אינני טועה, יש עוד קצת זמן (וגם זה יגיע :-)). Dovno - שיחה 20:17, 17 במאי 2018 (IDT)
אכן המונה שלו מראה 1,499 עריכות סה"כ, מתוכם 902 במרחב הערכים. סביר שלא יקח הרבה זמן עד שיגיע ל-1,500 במרחב הערכים. אגסי - שיחה 20:30, 17 במאי 2018 (IDT)
לא מבין את אובססיית ההרשאות שחוגגת כאן. בדוק עריכות זה סימון פנימי של מנטרים שלא אמור להשפיע בכי הוא זה על עריכות המשתמש עצמו. הרשאת מנטר מיועדת למי שמתעסק בניטור שינויים אחרונים ובסך הכל נותנת לו כלים לעזור לו בכך, ורף העריכות הוא תנאי סף שבלעדיו לא ניתן לקבל ההרשאה.
אין הבדל בין עריכה שנעשתה על ידי משתמש ״רגיל״ לבין עריכה שנעשתה על ידי ביורוקרט. כל העיסוק בכך לא מועיל למרחב הערכים, ומי שכוחו טוב בכתיבת ערכים מוטב שיתמיד בכך. אין סיבה לחשוב על זה כרגע. • דגש חזקשיחה • ח' בסיוון ה'תשע"ח • 01:36, 22 במאי 2018 (IDT)

טיוטות[עריכת קוד מקור]

מצטער שלא עניתי לך, הטלפון שלי לא פעיל זמנית. אני מאשר לך להעביר את הטיוטות שלך למרחב הערכים. אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 16:36, 27 במאי 2018 (IDT)

אוקיי תדבר איתי בפייסבוק ChipsIL - שיחה 16:46, 27 במאי 2018 (IDT)

טיוטה:יחסי הוותיקן-ספרד[עריכת קוד מקור]

שלום!
אני לא חושב שהשם הזה תקני. אני חושב שהשם של הערך צריך להיות יחסי ספרד-קריית הוותיקן. • דגש חזקשיחה • כ"ד בסיוון ה'תשע"ח • 18:25, 7 ביוני 2018 (IDT)

דגש חזק, ככה כל יחסי החוץ של קריית הוותיקן. המדינה נקראת הוותיקן. ChipsIL - שיחה 18:37, 7 ביוני 2018 (IDT)
אתה צודק, למרות שזה מוזר. אופק, לדעתך יש מקום לדון על שינוי הם של כל הערכים במזנון? • דגש חזקשיחה • כ"ד בסיוון ה'תשע"ח • 18:41, 7 ביוני 2018 (IDT)
דגש חזק, לא, כבר דנו על זה. היחסים נקראים כך מכיוון שהיחסים נעשים עם הישות ולא עם המדינה. הישות היא הוותיקן, או בשמה המלא "הכס הקדוש הפועל מקריית הוותיקן כישות טריטוריאלית עצמאית". אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 19:45, 7 ביוני 2018 (IDT)

ChipsIL[עריכת קוד מקור]

I see you accepted your own article in fountain that is wrong. Articles submitted by an organizer need to be checked by other organizers. This is rule. BukhariSaeed - שיחה 19:01, 20 ביוני 2018 (IDT)

But you can accept other articles :) BukhariSaeed - שיחה 15:53, 25 ביוני 2018 (IDT)

קישורי ויקינתונים של יחסי החוץ של מדינות[עריכת קוד מקור]

הרצתי עכשיו תהליך וראיתי שלהמון ערכים מהסוג הזה אין בינוויקי לשפה זרה! האם זה יתכן או שאתה ומשתמש:Ofek j פשוט לא מוסיפים? אם זה פשוט לא הוסף אבקשכם לעבור על כל הערכים מסוג זה ולהוסיף. תודה. בורה בורה - שיחה 19:57, 19 ביולי 2018 (IDT)

צל"ש על כתיבת ערכים[עריכת קוד מקור]

ChipsIL, שלום, ראיתי רק כעת במקרה בדף המשתמש שלך, שבזמנו תייגת גם אותי בעת שציינת כתיבת 100 ערכים. (דומני שתיוגים בדף משתמש אינם עובדים). מונה הערכים שלך אומר שההספק שלך עצום וכתבת כבר 284 ערכים! אז אני מאחל לך המשך כתיבה פוריה :) אגסי - שיחה 16:39, 20 ביולי 2018 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

שלום נועם, נעים להכיר :) אני צריך לדבר איתך על משהו באופן פרטי. אשמח אם תשלח לי אימייל (דרך "שליחת דוא"ל למשתמש" בדף המשתמש שלי. אם אינך רוצה לחשוף את האימייל שבו אתה משתמש באופן רגיל, אתה יכול ליצור כתובת אי-מייל חדשה/פיקטיבית ולשלוח ממנה). תודה, אוריאל, Orielno - שיחה 08:03, 30 ביולי 2018 (IDT)

Thanks[עריכת קוד מקור]

Hi, ChipsIL

Thanks alot for writing 35 articles in Project peace spirits. BukhariSaeed - שיחה 09:18, 21 באוגוסט 2018 (IDT)

מלכת השושנים[עריכת קוד מקור]

כבר דנו על כך. (כמה עורכים) אין צורך לקרוא לערך "מלכת השושנים (אלבום)". האלבום קודם לשיר הנושא מתוכו ולכן הוא יישאר "מלכת השושנים", בעוד ששיר הנושא ייקרא "מלכת השושנים (שיר)". מוזמן לצפיות בדיון בערך לומדת ללכת. דבר נוסף, אנא תמנע מלערוך את הערך כשיש בתוכו תבנית "בעבודה". כשבאתי לשמור את עריכותיי הן נמחקו בגלל "התנגשות עריכה", ולכן עליי לבצע הכל מחדש. Hello513 - שיחה 14:29, 11 בספטמבר 2018 (IDT)

מזל טוב :)[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום ההולדת שלך! מאחל המון SMirC-congrats.svg אלדדשיחה 07:57, 9 בנובמבר 2018 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אלעדב. - שיחה 10:49, 11 בנובמבר 2018 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Ewan2 - שיחה 02:33, 12 בנובמבר 2018 (IST)

בראול סטארס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום LongWays,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "בראול סטארס" ולא ערכת אותו מאז ה-23 במרץ 2019. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ‏Steeve815‏ ○ שיחה 01:32, 19 באפריל 2019 (IDT)

תחבורה ציבורית בבת ים[עריכת קוד מקור]

הנחת תבנית "בעבודה" על הערך, אך לא ערכת אותו יומיים וחצי. האם יש לך עוד שינויים מתוכננים או שניתן להסיר את התבנית? הערך נמצא בדיון חשיבות וכרגע אתה "מסנדל" אותו מעריכות של משתמשים אחרים. Eladti - שיחה 06:49, 26 בנובמבר 2019 (IST)

Eladti, בתהליכי עריכה. ולא אכפת לי שמשתמשים אחרים יתקנו שגיאות כתיב ודקדוק.

Body (שיר)#מיקומי שיא[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום LongWays,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "Body (שיר)#מיקומי שיא" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ג בכסלו ה'תש"ף • 20:09, 21 בדצמבר 2019 (IST)

העבודה אכן הסתיימה, הורדתי את התבנית LongWays - שיחה 16:30, 22 בדצמבר 2019 (IST)
תודה :) מזכיר גם את "קו 18 בתל אביב (דן)". יום נעים, ידידיה צבאןשיחה • ז' באייר ה'תש"ף • 12:45, 1 במאי 2020 (IDT)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "וק:פרלמנט". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 14:31, 20 ביולי 2020 (IDT)