שיחת משתמש:Lonparis

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Lonparis, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ידידיה צבאןשיחה • ט"ז בתמוז ה'תש"ף • 11:27, 8 ביולי 2020 (IDT)

הערך-לעתיד הועבר לטיוטה, להמשך העבודה עליו[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Lonparis,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "חגי דיקן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Lonparis/‏חגי דיקן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 02:46, 14 במרץ 2020 (IST)

שלום, רציתי לדעת האם ניתן להעביר את הערך שכתבתי (חגי דיקן) למרחב הערכים. ביצעתי את התיקונים הנדרשים לטעמי ולערך יש חשיבות לערך קיים אחר שחידשתי לאחרונה ובאופן כללי לטעמי. אשמח לתשובתך. Lonparis (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
אתה מוזמן לבקש את ההעברה בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה". אני מודה שטרם גיבשתי דעה, גם כעת, לאחר השיפורים, בנוגע למה שאנו מכנים "חשיבותו האנציקלופדית" של נשוא הערך. משום כך, אתן לעורך אחר להחליט לגבי העברתו, או אי-העברתו, למרחב הערכים.
מעבר לזה, הייתי מציע לך לטפל בעניין התמונה ששיבצת בערך, מפני שבמצבה הנוכחי, היא תימחק בקרוב משרתי ויקישיתוף. ראה דוגמה לדרך בה המידע אמור להופיע בפרטי התמונה הנוספת שבערך "יחסי ישראל-אורוגוואי". בברכת שבוע טוב ומוצלח, Ldorfmanשיחה 23:10, 14 במרץ 2020 (IST)

הערות שוליים[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

הערך על חגי דיקן מאד מעניין, אבל הערות השוליים צריכות להיות בהתאם למקובל בוויקיפדיה, תוך שימוש בתבניות המתאימות. למשל, הקישור [1] יוגדר בהערות שוליים באופן הבא:

נתמנה שגריר ישראל באורוגוואי, חרות, 5 באוקטובר 1965

תוכל לראות דוגמאות נוספות בכל ערכי האישים. אפשר להיעזר בבוקמרקלט ליצירת תבנית קישור ממאמרים באתרי עיתונות (פירוט כאן) ובתבנית:קישור כללי. אם תצטרך הסברים נוספים, אשמח לעזור.

-- ‏גבי(שיחה | תרומות) 08:20, 3 באפריל 2020 (IDT)

בקשה לעזרה באיתור תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום וחג שמח. היות ואני פועל מידי פעם מול Geagea כדי לקבל אישורי OTRS מדו"צ, הבחנתי שיש לך כישרון במציאת תמונות צה"ל שקשורות לסיני ולמלחמת יום כיפור. התוכל לעזור לי למצוא תמונות של היב"אות שהיו בסיני? (לדוגמא יב"א 511) או של בסיסי חיל האוויר בסיני? וגם...
האם נתקלת בתמונה הזו היכן שהוא? אני לא מוצא מידע מלא וזכויות יוצרים לגביה, למעט: צולמה בבסיס אום חשיבה, מסדר עם גולדה מאיר, החייל השמאלי הקיצוני הוא קב"ר בשם אביעזר גרואר. ירונש שיחה 08:32, 11 באפריל 2020 (IDT)

אעשה כמיטב יכולתי. אם אמצא אשלח בף ה-ORTS של דו"צ. Lonparisשיחה
ירונש אם התמונה לא נמצאת באוסף התצלומים הלאומי, המכיל את תמונותיהם של צלמי הלשכה (שעבודתם תיעוד ראש הממשלה ונשיא המדינה), ולא בארכיון המדינה, והביקור לא סוקר בשום עיתון שאני מצאתי, האם ניתן להסיק שצילום התמונה נעשה ע"י צלם עיתון צבאי כלשהו או ע"י אחד החיילים בבסיס. אני מאמין שצילום בבסיס של חיל המודיעין נעשה ע"י גורם צבאי כלשהו. לא מצאתי ברחבי האינטרנט שום בדל של מידע אודות התמונה מלבד אותו בלוג של אביעזר גרואר. אנחנו יודעים שהתמונה צולמה בסתיו 1972 ע"י אדם שכנראה הינו גורם צבאי, אך לדעתי אין זה מספיק לרישוי התמונה בויקישתוף. אולי בעוד 3 שנים אם אני לא טועה, תוכל להעלות ברישיון חופשי את התמונה מתוקף היותה מ-1972. עשיתי כמיטב יכולתי Lonparisשיחה
ירונש מצאתי תיק בארכיון צה"ל ומערכת הביטחון העוסק בביקור של ראש הממשלה גולדה מאיר ורב אלוף דוד אלעזר בחפ"ק דבלה, שעל פי מה שקראתי בערך (בשלבי עבודה) שלך היה בבסיס אום חשיבה המדובר. קישור. (יש לחפש דבלה בשורת החיפוש, התוצאה השלישית) הצילום הוא מסתיו 1973 ולא מסתיו 1972, ועל פי זכויות היוצרים הוא שייך ליחידת דובר צה"ל. לא יודע אם זה עונה למה שביקשת (התיק אינו פתוח לציבור באתר האינטרנט) אך אז הכי קרוב שמצאתי. Lonparisשיחה
המון תודה על המאמץ. אין לי ספק בכך שזו תמונה שצולמה על ידי גורם רשמי, צה"ל או לע"ם. לא הגיוני שיתנו לצלם פרטי, תוך כדי מסדר לראשת הממשלה, לצלם בתוך המתקן הכי מסווג של אותם זמנים, ועוד יראו את המתקן ההוא מאחור על הגבעה שקשור לל"א. יש לך מושג איך מגיעים לתמונות האלה בארכיון? איך מבקשים/מקבלים אותן? ירונש שיחה 14:30, 12 באפריל 2020 (IDT)
ירונש ממה שידוע לי, עקב המצב (הקורונה וחבריה) הארכיון כרגע לא מקבל בקשות לעיון בחומר (כמו התיק הזה). אשמח להפנות אותך למאמר זה המספר שהחפ"ק (דבלה) הוקם יום לפני המלחמה news1 ולכתבה אודות הפלת בן אחיו של סאדאת במקום rotter.net, סרטון העוסק בפינוי בסיסי המודיעין מסיני ובתולדות הקמת 8200 יוטיוב ובנוסף הדובדבן שבקצפת מצאתי תמונה שרוב הסיכויים שייכת לדובר צה"ל של חפ"ק דבלה power point אם הקישור איננו תקין, אני יעלה את התמונה לויקישתוף ול-ORTS וישלח לך. בנוסף אם אתה מזהה תמונות נוספות במצגת הקשורות לבסיס, ספר לי ואני אשתדל להעלותם.
--Lonparis - שיחה 20:29, 12 באפריל 2020 (IDT)
ירונש? --Lonparis - שיחה 18:27, 13 באפריל 2020 (IDT)
Lonparis: אתעמק בזה עוד היום. מבטיח. סגר. ילד בבית. יום הולדת שלו. עוגה, קישוטים ובלונים. מחפש את הדרך להתארגן סביב זה וגם להספיק לעבוד Face-smile.svg. התמונה של החפ"ק נהדרת. מיציתי אותה מהקובץ והיא מוכנה להעלאה. רוצה אתה למצות בעצמך ולהעלות אותה? ירונש שיחה 08:29, 14 באפריל 2020 (IDT)
ירונש העלתי ל-ORTS מספר תמונות של החפ"ק, מקווה שעזרתי Face-smile.svg. Lonparis - שיחה 06:14, 15 באפריל 2020 (IDT)
מצויין, אם כי אני מחפש יותר תמונות של הבסיסים מבחוץ, כמו תמונת המסדר של גולדה שמראה את מתקן הל"א, ותמונות כלליות בתוך הבסיסים שמראות מתקנים, כך גם בנוגע לבסיסי הטיסה של חיל האוויר בסיני.
אחלה רעיון להוציא תמונות ומידע מסרטי המרכז למורשת המודיעין. לא חשבתי על זה.
העלתי גרסה יותר גדולה של תמונת החפ"ק. בנוגע להפלת מטוס הסוחוי-7 מעל אום חשיבה, במקרה העלתי לפני 3 ימים את התמונה הזו. ירונש שיחה 09:24, 15 באפריל 2020 (IDT)
ירונש, לגבי תמונות מהבסיס עצמו : מצאתי דף בפייסבוק (למרות שלי אישית אין) של תסריטאי בשם מוטי לרנר שכבר לפני 5 שנים החל לכתוב תסריט על אותו אום חשיבה במלחמת יום הכיפורים (ומאז נתקל בקשיים, לא משנה), באותו הדף יש מספר אנשים שאיני יודע אם הם חיים עדיין אך הם מספרים כי שירתו בבסיס, אחד אף אומר כי פיקד עליו (אדם בשם יעקב אוסטרוי), הינה קישור, מקווה שיש לך פייסבוק. תוכל ליצור עמם קשר (אם הם חיים) ואולי לבקש תמונות אם יש להם. שמחתי לעזור Lonparis - שיחה 20:37, 15 באפריל 2020 (IDT)
Lonparis: המון תודה. ירונש שיחה 17:56, 16 באפריל 2020 (IDT)
ירונש לדעתי ניתן למחוק את התמונה בשימוש הוגן של חפ"ק דבלה בערך על אום חשיבה. הצלחתי להשיג אישור ORTS לעוד שתי תמונות מהחפ"ק קובץ:חפ"ק דבלה של פיקוד הדרום במלחמת יום הכיפורים 1973.jpg, קובץ:חפ"ק דבלה של פיקוד הדרום במלחמת יום כיפור.jpg ואני פועל לאישור כזה גם על תמונה מבונקר "נעמן" בבסיס בבל ראה קישור ולדעתי אין צורך בתמונה זו בשימוש הוגן. בברכה Lonparis - שיחה 22:48, 16 באפריל 2020 (IDT)
תאמין לי ירונש כל יום תגלית חדשה, מסתבר שביקור גולדה בדבלה צולם ע"י דובר צה"ל ראה קישור, אך אין זה אותו ביקור כמו זה בתמונתו של גרואר. כנראה שהיא באמת ביקרה ב-1972 בבסיס, אך אין תיעוד לכך מלבד תמונתו של גרואר. אני חייב להודות שיחסית לבסיס "סודי" הוא תועד יותר מדי קריצה, מקווה שהתמונות החדשות יעזרו, בברכה Lonparis - שיחה 04:06, 17 באפריל 2020 (IDT)
ירונש מתנצל על עומס ההודעות אך מצאתי תמונות מלאות של בסיס אום חשיבה מבחוץ מארכיון דן הדני בספרייה הלאומית ועוד כמה תמונות קישורים:הבסיס מבחוץ, עוד תמונה מבחוץ, עוד אחת ועוד ומבפנים, ובקיצור מצאתי את ה-JACKPOT והבנת את העניין. בכדי למצוא את כל התמונות (ויש מלא), פשוט תכתוב אום חשיבה בשורת החיפוש של הספרייה הלאומית. תבדוק עם ניתן לקבל אישור לתמונות אלו, אולי איש קשר בספרייה (אין לי מושג בתחום). וזהו לדעתי סיימתי את הפרויקט הנחמד הזה, מודה שנהניתי. בהצלחה! Lonparis - שיחה 06:39, 17 באפריל 2020 (IDT)
וואוו, המון לעבור עליו. לא יכול כרגע. ריפרפתי במהירות. מספר דברים...
 • יצרתי קשר לא מזמן עם מוטי לרנר. אבדוק את האנשים שמופיעים שם אצלו. לצערי/נו הוא עדיין לא מצליח להשיג מימון להפצת הסרט, וגם לא יצליח בשנים הקרובות לדעתי.
 • אין צורך לרוץ ולמחוק תמונות עתיקות בשימוש הוגן שאיננו יודעים בוודאות את מקורן. אם יבקשו או ידרשו (סיכוי אפסי שיקרה), נוריד/נמחוק.
 • בנוגע לתמונות הנהדרות מהספריה הלאומית, אנלא חושב שאנחנו יכולים להשתמש בהן אם לא עברו 50 שנה מיצירתן.
 • אתמול נוצר קשר ראשוני מצויין עם העורך דין אביעזר גרואר, הקב"ר שמופיע במסדר עם גולדה. הוא גם יפנה אותי לאנשים נוספים.
  אני חושב שזהו בינתיים. הולך להוציא את הילד לסיבוב פיפי (או שהוא אותי) לפני שנאבד את השפיות בסגר הזה.
  שבת נעימה... ירונש שיחה 14:37, 18 באפריל 2020 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

גם לך! Lonparis - שיחה 15:09, 18 באפריל 2020 (IDT)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
כל הכבוד! Face-smile.svg המלך הכחולשלח לי הודעה! 16:06, 22 באפריל 2020 (IDT)
משתמש:המלך הכחול תודה רבה! Lonparis - שיחה 16:08, 22 באפריל 2020 (IDT)

משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל[עריכת קוד מקור]

היי Lonparis,

עשיתי סדר בדף. יש בצד שמאל למעלה תיבת ארכיון וכן קישור לתתי דפים. במקום לעשות קו מחיקה על שורות, תוכל להעביר לארכיון. יש לך גם אפשרות לפתוח תתי דפים לנושאים שונים שאתה רוצה לטפל בהם. תוכל לפתוח דפים ככל שתרצה ולבסוף לתייג אותי לאותו דף. זה נראית לי דרך נוחה יותר לעבוד. כל הכבוד על ההספק. Geagea - שיחה 02:30, 23 באפריל 2020 (IDT)

Geagea לא הבנתי איך לעשות את זה, אך בלי קשר השארתי בדף שתי הערות שאשמח אם תתייחס אליהן. בברכה Lonparis - שיחה 09:25, 23 באפריל 2020 (IDT)
"לתייג אותי" או תיוג נעשה כאשר כותבים את שם המשתמש של מי שרוצים לתייג ואז חותמים בארבע טילדות (~). אתה הרי מקבל תיוגים ממני מידי פעם.
יצרתי את הדף משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל/ארכיון 1. לשם העתקתי את כל מה שהסתיים הטיפול בו. מחקתי מהדף משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל. זו נקראת פעולת ארכוב.
כמו כן יצרתי את הדף משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל/חומת מגן. לשם העתקתי את כל מה שקשור לפרוייקט החדש שלך ומחקתי מהדף משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל. כשתרצה, כתוב את השם שלי [[משתמש:Geagea|Geagea]] ובסוף ההודעה תחתום בארבע טילדות (~). כך אקבל תיוג.
בדף המקורי משתמש:Lonparis/רשימת קבצים עבור דובר צה"ל ישנו מלבן בצד השמאלי העליון בו יש קישור לשני דפי אלה. Geagea - שיחה 09:58, 23 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה משתמש:Geagea אבדוק Lonparis - שיחה 10:17, 23 באפריל 2020 (IDT)

מבארק אל-בקיי[עריכת קוד מקור]

קודם כל שלום. רוצה להחמיא לך על התרומות שלך - אני רואה אותך בשינויים האחרונים הרבה. עכשיו לשאלה - למה בחרת לתעתק את שמו כך? אני לא דובר ערבית גדול, אבל ממבט קצר, נראה לי שהייתי מתחבט קצת על מובארכ אל-בכאי. אני רואה שהשם באנגלית הוא Mbarek ולכן הייתי מתחבט, כי בערבית השם כתוב בדיוק כמו השם של חוסני מובארכ - مبارك. לגבי הבכאי, זה תעתיק מדויק מערבית ואולי דווקא בקיי זה כן נכון, לפי תעתיק חופשי, אני לא בטוח. בקיצור, אשמח להסבר, גם לגבי שאר השם המלא. ערב טוב, Alon112 - שיחה 20:47, 2 במאי 2020 (IDT)

האמן לי אלון שיכולותיי בערבית לא גבוהות (יודע לקרוא עם ניקוד) ולכן אני מתעתק בערך לפי האותיות, התעתיק באנגלית וההגיון. אני לא מתעקש על השם, כשם שלא התעקשתי בתעתוק שמו של ז'וזף לבו הבלגי (שאותו כתבתי ג'וזף). אני מציע שתתייג את בעלי הידע בערבית ותשאל אותם. אם יסברו אחרת אשנה בהתאם. בברכה Lonparis - שיחה 20:54, 2 במאי 2020 (IDT)
תודה על התשובה Face-smile.svg אני פותח דיון בדף השיחה, אתייג שם את בעלי הידע. Alon112 - שיחה 20:57, 2 במאי 2020 (IDT)
בהצלחה! Lonparis - שיחה 20:58, 2 במאי 2020 (IDT)

ביטולים רצופים[עריכת קוד מקור]

שלום, בעניין הביטולים האלו:

אין צורך לבטל גרסה אחר גרסה (שווה בנפשך מה היה קורה אם היה מדובר ב־7 השחתות רצופות). הדבר הפשוט והנכון הוא לגשת להיסטוריית הדף (בלשונית "גרסאות קודמות" שבחלקו העליון של העמוד), לזהות את הגרסה שקדמה להשחתה וללחוץ על התאריך והשעה שלה. כעת הדף יוצג לך כפי שהיה לפני ההשחתה, ומה שנותר לך הוא ללחוץ על "עריכה" ואז "פרסום השינויים". כך הדף יוחזר לגרסה הקודמת להשחתות, תוך דריסת כל ההשחתות שנעשו בינתיים. תודה על פעילותך, דגש חזק - שיחה 02:12, 3 במאי 2020 (IDT)

שוב שלום. נראה שלא שמת לב להודעה הקודמת (האופציה האחרת היא שראית, התעלמת ועשית דווקא לא כך – אין לי סיבה טובה לחשוד בך בכגון דא). הנ"ל נכון גם ביחס לדיוניסוס. לילה טוב, דגש חזק - שיחה 00:12, 6 במאי 2020 (IDT)
דגש חזק עקבתי אחרי מה שכתבת אבל לא הופיע לי עריכה ופרסום שינויים אחרי שלחצתי על התאריך והשעה והוצג לי הדף טרם ההשחתה ולכן העדפתי לשחזר ערך שנמחק לחלוטין והושחת בצורה הכי בוטה איך שאני יודע, ללא שום כוונת זדון או משהו בסגנון (למרות שאני לא מבין איזה זדון יש בשחזור השחתות שכאלה), עד עכשיו לא הבנתי איך עושים את זה. אתה מציע לי להפסיק לנטר אם אני רואה השחתה? או ש..מה? בברכה Lonparis - שיחה 00:19, 6 במאי 2020 (IDT)
כמובן שאני לא חושד בך בכוונות זדון (לא כתבתי זאת בשום צורה). רק לא הבנתי למה לא הגבת להודעה הקודמת...
האם אחרי שלחצת על שעת הגרסה לא הופיעה לך אפשרות "עריכת קוד מקור"? כפתור "פרסום השינויים" מופיע אחרי שהדף נפתח לעריכה (=עריכת קוד מקור). שוב, תודה על תרומתך – פשוט רצף של ביטולים מקשה על מעקב אחרי השינויים בדף. דגש חזק - שיחה 00:27, 6 במאי 2020 (IDT)
דגש חזק עכשיו הכל ברור. הבנתי איך עושים. תודה שהארת (בכוונה בא') לי על כך, מעכשיו אפעל אחרת. בברכה Lonparis - שיחה 00:30, 6 במאי 2020 (IDT)
יופי. לילה טוב. דגש חזק - שיחה 00:32, 6 במאי 2020 (IDT)

העלאת תמונה[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שאתה מתעסק בנושא הזה וכיוון שאני חלש בו, אולי תוכל לסייע לי. אני מעוניין לצרף תמונה זו לערך ספארי (רכב). כיוון שלא עברו 50 שנה מיצירתה, האם צריך לבקש אישור ממישהו להעלותה? האם יכול לטפל בכך? בברכה ותודה. אודי - שיחה 09:27, 11 במאי 2020 (IDT)

אודי האמן לי יש כל כך הרבה תמונות מאוסף התצלומים שהייתי רוצה להעלות לויקיפדיה ועוד לא עברו 50 שנה. אני מתעסק בעיקר בנושא של דובר צה"ל ובתמונות שעברו 50 שנה מיצירתם. מכיוון שבנושא הזה אין לי הרבה מה לעזור אני אתייג את Geagea ואולי הוא יוכל לסייע. Lonparis - שיחה 10:34, 11 במאי 2020 (IDT)
אודי, התמונה הזו צולמה על ידי צלם של לע"מ. לא חלפו 50 שנה. אם יש תמונה שצולמה על ידי צה"ל אפשר יהיה לבקש אישור עבורה. Geagea - שיחה 11:52, 11 במאי 2020 (IDT)

תודה על החיתוך של התמונה של מירי רגב[עריכת קוד מקור]

לא ידעתי איך לחתוך את זה כמו שצריך... Face-smile.svg חתכת בפרופורציות הרבה יותר טובות. Shinaimm - שיחה 08:27, 30 במאי 2020 (IDT)

Shinaimm זה בסדר לומדים עם הזמן קריצה. Lonparis - שיחה 16:40, 30 במאי 2020 (IDT)

מצדיע בפניך[עריכת קוד מקור]

Geagea - שיחה 21:09, 1 ביולי 2020 (IDT)

Geagea SMirC-thumbsup.svg תודה רבה!. אין ספק כי בלי ההכוונה והעזרה הכמעט יומיומית שאתה מעניק לי לא היה לי את הדרייב להמשיך. אני מודה לך מאוד על כל העזרה ומצפה להמשיך בעבודה המשותפת. בברכה, Lonparis - שיחה 21:15, 1 ביולי 2020 (IDT)
מצטרף לשבחים. בהזדמנות זו, אמנון רשף נותר ללא תמונה. האם אפשר להעלות תמונות מהדף הזה של ארכיון צה"ל. יש לו שם 3-4 תמונות (גם אם לא בזוויות טובות) ויש שם עוד תמונות שניתן להעלות ויכולות לתרום. תודה. אודי - שיחה 18:21, 15 ביולי 2020 (IDT)
תודה רבה אודי, אתפנה לכך בהמשך היום. Lonparis - שיחה 19:54, 15 ביולי 2020 (IDT)
אולי יהיה יותר קל אם אני יעלה אותם. (הלילה.) Geagea - שיחה 20:20, 15 ביולי 2020 (IDT)
תודה Geagea, הייתי קצת עסוק. באותו נושא: מותר להעלות את כלל התמונות מפה נכון? זה סביר שאלו תמונות דובר צה"ל לא? Lonparis - שיחה 01:08, 16 ביולי 2020 (IDT)
על פניו נראה שכן. חלקן כבר נמצא אצלנו.
אודי, בוצע בוצע. 78 קבצים. אמנם מדובר בקבצים קטנים אבל מרגע שזכויות היוצרים משוחררות אפשר להעלות קבצים גדולים יותר אם יימצאו ברשת או בכלל. Geagea - שיחה 01:13, 16 ביולי 2020 (IDT)
תודה אתחיל להעלות. אם אתה בשוונג העלאות אז תזכור שמלחמת לבנון השנייה תמיד מחכה לך קריצה. Lonparis - שיחה 01:15, 16 ביולי 2020 (IDT)

ההפגנות בבחריין (2011)[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Lonparis,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "ההפגנות בבחריין (2011)" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ט"ז בתמוז ה'תש"ף • 11:28, 8 ביולי 2020 (IDT)

ידידיה צבאן מודע ומכה על חטא. פשוט נקלעתי שם לבעיה עם הערות השוליים. פעם הייתי מתרגם בלי הכלי (כלי התרגום שעוזר לי מאוד) והערות השוליים הייתי מוסיף לאחר כתיבת פסקה (ידנית). במקרה הזה התרשלתי והערך הלך ותפח והכוח הנפשי וכוח הרצון להוסיף אותם הלך וירד. תציב איזה תבנית שאתה רוצה. אני מאמין שבקרוב אגש לטפל ולסיים עם הערך הזה. דרך אגב תודה שבירכת אותי ברכת ברוכים הבאים אחרי כמה חודשים שאני פה חחח. Lonparis - שיחה 11:35, 8 ביולי 2020 (IDT)
שוב שלום! הערך נראה לי בסדר והסרתי את התבנית. כדאי לסדר את התמונות בסוף כך שלא "יגלשו" אחרי הטקסט במסך ארוך.
בברכת שבוע טוב, ידידיה צבאןשיחה • ד' באב ה'תש"ף • 22:14, 25 ביולי 2020 (IDT)
תודה. עובד על הרחבתו ברגע זה. Lonparis - שיחה 22:20, 25 ביולי 2020 (IDT)

לייק לכוכב![עריכת קוד מקור]

SMirC-Barnstar.svg כוכב לייק
זה לא נגמר עד שזה נגמר Face-smile.svg
תודה על תרומתך לערך ההפגנות בבחריין (2011). ידידיה צבאןשיחה • ה' באב ה'תש"ף • 01:06, 26 ביולי 2020 (IDT)
מודה לך מאוד! Lonparis - שיחה 02:33, 26 ביולי 2020 (IDT)

שלום lonparis[עריכת קוד מקור]

אני נכדו של משה גולן, אבי ואני קראנו את הערך אותו כתבת עליו, והיינו שמחים לשוחח איתך! Gaulan - שיחה 14:29, 13 באוגוסט 2020 (IDT)

שלום Gaulan, הייתי יותר משמח לשוחח איתכם. Lonparis - שיחה 15:57, 13 באוגוסט 2020 (IDT)

תעבירו את זה הלאה[עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png תעבירו את זה הלאה
סיבת העיטור: על עזרתך הרבה בכל תחום התמונות בוויקיפדיה וויקישיתוף.
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}

Geagea - שיחה 20:41, 8 באוקטובר 2020 (IDT)

תודה רבה גיאה, Lonparis - שיחה 21:13, 8 באוקטובר 2020 (IDT)

תמונה מומלצת[עריכת קוד מקור]

ככלל אני לא מעדכן את מי שמציע תמונה אם היא נבחרה או לא. אבל התמונה שהצעת כתמונה ממומלצת נבחרה, והיא תוצג בחודש פברואר הקרוב.
כמו כן בחרתי אותה להיות תמונה קבועה שתוצג ב-6 באוקטובר כל שנה, או ביום כיפור כל שנה. דרור - שיחה 20:03, 13 באוקטובר 2020 (IDT)

דרור, תודה רבה לך. Lonparis - שיחה 08:31, 14 באוקטובר 2020 (IDT)
אשמח מאד אם תמשיך להציע תמונת ולהצביע על תמונות (וגם על ציטוטים בציטוט היומי). מי שמצביע משפיע.
ועוד פריווילגיה של המשתתפים במיזם - אם אתה רוצה תמונה אחרת שנבחרה בעבר ביום ההולדת/יום נישואים שלך/של משפחה תבקש ממני (אפשר גם בדואל אם תרצה שהבקשה תהיה פרטית), ואם זה לא ייפול על תאריך קבוע, אני אקיים הבקשה. דרור - שיחה 14:37, 14 באוקטובר 2020 (IDT)

מושבות המיצרים[עריכת קוד מקור]

שלום לך. תודה עתידית אם בכוונתך ליצור את הערך בקרוב Face-smile.svg. עם זאת, איני מסכים לגבי השם, אני חושב שהצורה שהשתמשתי בה עד כה, התיישבויות המצרים מדויקת יותר. קודם כל לפי כללי הכתיב זה צריך להיות המצרים, כמו מצר ים ללא יו"ד. אני גם לא בטוח שמושבות זה המונח המתאים במקרה הזה. Mbkv717שיחה • ז' בחשוון ה'תשפ"א • 18:04, 25 באוקטובר 2020 (IST)

Mbkv717 שלום רב, צודק לגבי ה"מצרים", אפנה אותך ברשותך לויקיפדיה:ייעוץ לשוני/ארכיון 88#Straits Settlements. אשמח לעזרה עם יצירת הערך מתישהו, אם אתה יכול (אולי עבודה משותפת של שנינו) ואם לא אז אני מאמין שבשלב מסוים אצור את הערך. בברכה, Lonparis - שיחה 19:04, 25 באוקטובר 2020 (IST)
אופס Face-smile.svg, כנראה שאז היה לי בעיקר דחוף יותר לצאת כנגד עניין ה"התנחלויות". אני חושב שמושבות פחות מדויק במקרה הזה, אם כי אני רואה שיש שפות שכן הלכו לכיוונים האלה, אבל אני לא יודע להעיד האם יש בהן חלופה ראויה או לא. אני עדיין נוטה להעדיף את התיישבויות. שמזן, תוכל האם דעתך באותו דיון בייעוץ הלשוני הייתה כי לדעתך זה באמת התרגום הכי ראוי או שזה מה שהעדפת בין האופציות שהוצגו? באשר לעזרה עם הערך, לצערי אין לי כמעט זמן בימינו להקדיש ליצירת ערכים. אולי אוכל לעזור פה ושם, תודיע לי כשתרצה. Mbkv717שיחה • ז' בחשוון ה'תשפ"א • 20:30, 25 באוקטובר 2020 (IST)
אני מסכים איתך, משה. זה היה התרגום שהעדפתי מבין האופציות שהוצגו. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 23:28, 26 באוקטובר 2020 (IST)

שינויים באופן העבודה עם אוסף דן הדני[עריכת קוד מקור]

היי Lonparis,

הוספתי את ויקיפדיה:OTRS/אוסף דן הדני/ריק לצורך פתיחת נושא חדש מהטבלה. וכן הוספתי את הדף הזה במידה ותרצה להוסיף את שמך שם בכדי להיות מתויג בכל פעם שנפתח דף חדש באוסף דן הדני. אם תרצה כמובן. Geagea - שיחה 16:49, 29 באוקטובר 2020 (IST)

Symbol thumbs upcolor.png, Lonparis - שיחה 17:20, 29 באוקטובר 2020 (IST)

יחסי חוץ[עריכת קוד מקור]

שלום רב. חשבתי לכתוב את הערכים יחסי אורוגוואי–ארגנטינה ויחסי סינגפור–ספרד, אולם ראיתי שאתה באמצע לתרגם אותם. האם אתה עדיין עובד עליהם או שנטשת את העבודה? בברכה. על הטוב - שיחה 21:33, 4 בנובמבר 2020 (IST)

על הטוב, לך על זה. Lonparis - שיחה 00:14, 5 בנובמבר 2020 (IST)
אין בעיה. רק תמחק את התרגומים שהתחלת כדי שאני אוכל לתרגם אותם. בברכה. על הטוב - שיחה 00:29, 5 בנובמבר 2020 (IST)
הקדמתי ומחקתי. בהצלחה. Lonparis - שיחה 00:30, 5 בנובמבר 2020 (IST)

כוכב אימוץ![עריכת קוד מקור]

Barnstar Barnstar Hires.png כוכב המאמצים
על אימוץ covfefe היתום Nirvadel - שיחה 01:30, 16 בנובמבר 2020 (IST)

כוכב קישור![עריכת קוד מקור]

WikiLink Barnstar Hires.png כוכב המקשרים
((: דזרטשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 21:54, 20 בנובמבר 2020 (IST)

תבנית:קישור חיצוניקלוד גואזגן[עריכת קוד מקור]

שלום, לתשומת לבך: בבקשה לא לעשות שימוש בתבנית הזו במרחב הערכים. תודה, חזרתישיחה 17:50, 22 בנובמבר 2020 (IST)

סבבה. Lonparis - שיחה 18:39, 22 בנובמבר 2020 (IST)

משה מילנר (צלם)#קישורים חיצוניים – שימוש בתבנית:קישור חיצוני[עריכת קוד מקור]

שלום, בעבר עשית שימוש בתבנית במרחב הערכים. כפי שכתוב בדף {{קישור חיצוני}} – אין לעשות בה שימוש למעט לבניית תבניות חדשות. תודה, חזרתישיחה 19:56, 22 בנובמבר 2020 (IST)

שרה בריידי[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Lonparis,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שרה בריידי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • י"ב בכסלו ה'תשפ"א • 23:33, 28 בנובמבר 2020 (IST)