שיחת משתמש:McKaby

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תוכנית הפיתוח של הרכבת[עריכת קוד מקור]

היי McKaby, אני רוצה לעשות עריכות על הETCS, בהמשך להודעת הדוברת של הרכבת היום ושבתשתיות. סיימת לערוך עכשיו או שאתה עוד עורך? תודה! Shinaimm - שיחה 22:46, 9 בדצמבר 2018 (IST)

אני מוסיף רפרנס וגם בנושא הETCS, עוד 10 דקות אסייםMcKaby - שיחה 22:50, 9 בדצמבר 2018 (IST)
היי McKaby, יצא לך לראות את הבקשה שלי לגבי שינוי הדיאגרמה של הרכבות ותיקון מסילת מנשה? בעיקרון צריך לעשות 2 שינויים, להזיז את חדרה מערב (שהיא על המסילה המזרחית החדשה אבל אחרי הפיצול עם מסילת מנשה) וגם להזיז את מסילת מנשה לחיבור בין 2 התחנות של יקנעם ומגדל העמק + לשנות להן את השם. תוכל לעשות את זה בבקשה? תודה! Shinaimm - שיחה 21:22, 7 בפברואר 2019 (IST)
שיניתי. נשארו כמה תיקונים קטנים.McKaby - שיחה 22:23, 9 בפברואר 2019 (IST)
אהלן שוב, האם תוכל לעדכן בבקשה את המסילה המזרחית לצבע אדום וגם את קשת מודיעין? אפשר גם את מסילת שורק אבל אני לא בטוח שעובדים על כל המקטעים שלה, אני חושב שהמקטע הראשון הוא בין משה דיין לתחנת הראשונים אבל לא בטוח ב100%. תודה רבה! Shinaimm - שיחה 23:06, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
בוצע. נשאר רק לצבוע שמות התחנות באדום McKaby - שיחה 19:10, 24 באוגוסט 2019 (IDT)
תודה, רק שים לב להסגיל חזרה את תחנת חריש ומסילת מנשה, הן כרגע לא על הפרק Shinaimm - שיחה 10:56, 27 באוגוסט 2019 (IDT)
בוצע McKaby - שיחה 22:32, 30 בספטמבר 2019 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

היי, תוכל בבקשה לצבוע באדום את מסילת שורק, להסגיל את חריש ומסילת מנשה וגם את תחנת מצליח? תודה. Shinaimm - שיחה 13:51, 14 בספטמבר 2019 (IDT)

האם תחנת מצליח מוזכרת באיזשהם תוכניות? McKaby - שיחה 22:32, 30 בספטמבר 2019 (IDT)
האם יש תחילת העבודות על מסילת שורק? אני עובר לאורכו כמה פעמים בשבוע ולא ראיתי שום דבר. McKaby - שיחה 22:32, 30 בספטמבר 2019 (IDT)
לגבי מצליח - לא ראיתי אזכור וגם לא מופיע אזכור בסרטון של מסילת שורק. לגבי תחילת העבודות - פורסם שהתחילו איפשהו, אבל אולי זה לא התחיל בפועל, אם אתה נוסע שם אתה מכיר יותר טוב ממני... אז אין מה לשנות צבע. Shinaimm - שיחה 06:45, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

שינויים שערכתי בערכי "יחידת נחשון" ו"מאסטיף" ובוטלו על ידך[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

לפני כשבוע ערכתי מספר שינויים בערכים הנ"ל וראיתי שבחרת לבטלם בנימוקים שונים. בהיותי משתמש חדש ולא מנוסה בכללי ויקיפדיה אני מתנצל מראש אם אינני פועל לפי כל הכללים המקובלים. אני רק מבקש להעיר הערה אחת מהותית: שירתתי ביחידת "נחשון" כקצין ומפקד במשך שנים רבות בסדיר ובמילואים, ובין היתר פיקדתי על מערך המזל"טים המכונה בויקיפדיה "מאסטיף" (אם כי בפועל לא נעשה בשם זה שימוש כמעט בכלל). בכל הצניעות המתבקשת - אני סבור כי מעטים האנשים במדינה שיש להם היכרות מעמיקה יותר משלי במערך הזה, לרבות במערכות הטכניות עליו הוא התבסס. כפועל יוצא - כל שינוי שערכתי בטקסטים מבוסס על ידע מעמיק אודות היחידה, הכלים, והמונחים הטכניים והמבצעיים בהם נעשה שימוש במסגרת פעילותה. רק לשם דוגמא - ביטלת עריכה שלי בנימוק כי המונחים בהם השתמשת מלכתחילה לקוחים מארכיון חיל האוויר. עם כל הכבוד - מזל"ט מסוג "מאסטיף" מעולם לא הופעל בידי חיל האוויר, אלא רק בידי חמ"ן, ולכן כל מידע רלוונטי המצוי בארכיון חיל האוויר לגביו אינו מידע מקורי ועלול בהחלט להיות שגוי. אין לי רצון או כוונה להיכנס למלחמת גרסאות איתך כעורך, ולכן לא אשנה יותר שום ערך - אלא אם נגיע להסכמה אודות השינוי הנדרש. אני רק חוזר ומציין - השינויים שערכתי נובעים מידע וניסיון לא מבוטלים בתחום הספציפי.

בברכה.

גיל.

שלום גיל. Dr.gil.brosh כאשר יצרתי את הערכים המוקדשים ליחידת נחשון ולמזל"ט מסטיף (שם היצרן), התבססתי על הספרים של דני שלום "כנפי מלחמה, כנפי שלום" ו"מטוסי חיל האוויר" שנחשבים לאמינים בתחום התעופה. אני מתרשם שיש לך ידע בנושא ממקור ראשון לכן לא יתווכח. יתכן נפלה טעות בספר. אתה מוזמן לתקן לפי המידע שיש ברשותך. בברכה. McKaby - שיחה 20:58, 23 בפברואר 2019 (IST)

סמל להק הציוד[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שהוספת תמונה בערך להק הציוד של סמל הלהק. הסמל שצורף הוא הסמל הישן, לא מצליחה להחליף את התמונה... הסמל הרלוונטי הוא הסמל המופיע בערך המערך הטכני של חיל האוויר אשמח לסיוע שלך בהורדת הסמל הישן או עדכונו לסמל הנוכחי תודה רבה מיכל מיכל 143 - שיחה 22:22, 2 באפריל 2019 (IDT)

לפי מידע שיש ברשותי קיים סמל "להק אויר" (המופיע בערך ויקיפדיה) וגם סמל מערך הטכני. שני הסמלים שונים ומתקיימים במקביל ולא מחליפים אחד את השני. ראי לינק לכתבה בבטאון חיל האוויר: סיכה חדשה פורסם בתאריך 25.11.2010 ולינק: תעודה של רלצ"ד. McKaby - שיחה 23:33, 3 באפריל 2019 (IDT)