שיחת משתמש:Meitar95

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Meitar95, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 15:06, 2 באוגוסט 2013 (IDT)

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף קן אנדרסון. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה,‏odedee שיחה 22:00, 15 ביולי 2010 (IDT)

תואר=>אליפות[עריכת קוד מקור]

שלום רב,
אליפות אינה תואר, לדוגמה "אליפות העולם בכדורגל" היא אליפות, ו-"אלופת העולם בכדורגל" הוא תואר. תיקנתי בשניים מערכיך שימוש לא מתאים במילה תואר. בברכה, ‏ישרוןשיחה 21:14, 13 באוגוסט 2012 (IDT)

בובת קש[עריכת קוד מקור]

שלום. ברור לנו כי אתה הוא משתמש:DuduB. כפי שהובהר לך בחשבונך הקודם, סגנון כתיבתך אינו אנציקלופדי. הוצע לך מוצא, לכתוב בעזרת חונך/ת, אך במקום זה פתחת חשבון חדש כדי לעקוף את המגבלות שהושמו בפניך. דבר כזה אסור בוויקיפדיה ומוביל, לחסימה. אניח, שלא ידעת זאת ולכן לא אחסום אותך מידית. עם זאת, כל הערכים שיצרת הועברו לארגזי חול. תוכל למצוא אותם דרך "תרומות המשתמש" בצד ימין של הדף. אינך יכול להעבירם למרחב הערכים ללא אישור, וללא חונך/ת, תיחסם. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, ככזו היא דורשת כישורי כתיבה שנרכשים במאמץ וזמן. אולי מוטב, שתמתין מספר שנים, כך תוכל להשתפר בכתיבתך ובניסוחיך, ואז לחזור לוויקיפדיה. בברכה, דורית 15:36, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

בנוגע להודעתך הקודמת[עריכת קוד מקור]

קודם כל דורית, אני זה לא DuduB או מי שזה לא יהיה... אני כבר שנתיים עורך בויקיפדיה נושאים, בעיקר באנגלית, בזמן האחרון אני משקיע בערכי השפה העברית בנושא האבקות כי אני רואה שזה לא ממש מפותח בויקיפדיה. יש לי כבר ניסיון בכתיבת ערכים באנגלית/עברית ואני לא צריך לחשוב על דרך עקיפה כדי לפתור את הבעיה כשאני פותח חשבון אחר... אני בסך הכל רציתי לשנות את שם הכותרות של העורך ה"נפלא" DuduB, לפי דעתי כותרת שמכילה את שם המשתמש היא לא נאותה אז החלטתי לצמצם את הכותרת רק ל:"אליפות NXT" במקום מה שהיה כתוב לפני. מבקש את הבנתך בעניין זה, כי באמת שאני לא מבין למה אני כביכול "אשם"... דבר נוסף, אם תוכלי להשיב את רוב הערכים שכתבתי, אודה לך, כי השקעתי את זמני יום ולילה לתרום לקהילה הזאת. Meitar95 - שיחה 17:31, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

שלום. שיחות נהוג להמשיך היכן שהחלו, לכן העברתי את דבריך משיחתי לכאן. רוב התרומות שלך הן מהעת האחרונה. אני יכולה להבין אם טעינו וקיים בלבול בינך לבין משתמש אחר, אך הסגנון דומה ותחומי העניין כמו גם הכתיבה. יש בעיה בערכים שאתה יוצר. ושוב, אם אינך הוא, אז אני יכולה לקבל את זה, פחות יכולה לקבל את הערכים שאתה יוצר במתכונתם הנוכחית. עליך להשקיע הרבה יותר בערכיך הקיימים ומוטב גם בעזרת חונכ/ת, כדי שיהיה אפשר להעבירם למרחב הערכים. בברכה, דורית 17:43, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

חוזה רודולפו פירס ריביירו[עריכת קוד מקור]

הערך חוזה רודולפו פירס ריביירו אינו עומד בקריטריונים של כדורגלן שהוגדרו (לא שיחק 50 משחקים רישמיים בקבוצות ולא השתתף באליפות עולם/אולימפיאדה עם נבחרת הצעירה של מדינתו) לכן העברתי למשתמש:Meitar95/חוזה רודולפו פירס ריביירו. -יונה בנדלאק - שיחה 23:22, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

כנ"ל משתמש:Meitar95/ארלינד אייטי. מומלץ שתעבור על הקריטריונים על מנת למנוע מצבים דומים בעתיד. עמרישיחה 14:12, 7 באוגוסט 2013 (IDT)

ערכי קבוצות כדורגל[עריכת קוד מקור]

שלום. הוחלט בעבר שבמידה והפרמטרים "אליפויות" ו"גביעים" לא הוזנו, הכותרת "תארים" לא תופיע. המקובל הוא שלא להזין את הפרמטרים הללו במידה והקבוצה לא זכתה בתארים. תקינתי בהתאם. עמרישיחה 22:26, 6 באוגוסט 2013 (IDT)

בנוסף, לא מקובל למחוק שיחות מדף השיחה. באפשרותך לארכב אותן (ראה כאן). עמרישיחה 22:40, 6 באוגוסט 2013 (IDT)
כבר העירו לך על כך. אם קבוצה לא זכתה בגביע או אליפות - נא אשאר את השדות ריקם ואל תוסיף להם מקף. -יונה בנדלאק - שיחה 08:01, 12 באוגוסט 2013 (IDT)
עשיתי תיקונים בערכים נוספים. Meitar95, אתה מתבקש לחדול מלהוסיף מקף במקרים בהם הקבוצה לא זכתה בתארים. אם משהו לא ברור, אתה מוזמן לשאול. אם לדעתך המדיניות לא נכונה, אתה מוזמן להביע את דעתך, אך עד שתשונה המדיניות, אתה מתבקש לנהוג בהתאם אליה. עמרישיחה 10:34, 12 באוגוסט 2013 (IDT)
היי Meitar95. אני רואה שעכשיו אתה מקפיד. תודה. עמרישיחה 15:05, 12 באוגוסט 2013 (IDT)

סאליף קייטה[עריכת קוד מקור]

אנא בדוק את התוצאה של עריכותיך. היית מייד מזהה ששיבשת את הערך. שיחזרתי את עריכתך. --Yoavd - שיחה 18:09, 13 באוגוסט 2013 (IDT)

טרה פנה[עריכת קוד מקור]

לפני כחודש וחצי כתב אנונימי ערך על האלופה הסן מרינית. אודה לך אם תוכל לשפר את הערך שיראה כמו ערך על קבוצת כדורגל וכמובן אם תוכל להוסיף מידע זה יהיה מבורך. -יונה בנדלאק - שיחה 14:15, 16 באוגוסט 2013 (IDT)

אני אערוך את זה בימים הקרובים, תודה על ההפנייה לקבוצות כדורגל חדשות שלא נטלתי בהם חלק.

Meitar95 - שיחה 14:59, 16 באוגוסט 2013 (IDT)

אין בעד מה. האמת תודה לך. ובלי קשר, אתה מוזמן להכנס לליגות הראשונות במדינות השונות ולמצוא שם קבוצות שעדין לא קיימות או ערכים הזקוקים לעריכה. כרגע אין לי זמן להביא לך הפניות מתאימות אך במוצ"ש או ביום ראון אעשה זאת. תודה רבה ושבת שלום, יונה בנדלאק - שיחה 15:59, 16 באוגוסט 2013 (IDT)
השלמה לתגובתי הקודמת. אתה מוזמן להיכנס לקטגוריה:ליגות הכדורגל העליונות באירופה שם נמצאות כל הליגות הראשונות באירופה. תכנס לליגות השונות ותנסה למצוא אלופות עבר או קבוצות נוכחיות שאין עליהם ערך ולכתוב עליהם. בנוסף, אתה מוזמן להיכנס לקטגוריה:קצרמר כדורגל שם ניתן למצוא את כל הקצרמרים בנושא כדורגל. הקטגוריה כוללת כדורגלנים, קבוצות ונושאים שונים. אזהרה בקטגוריה מעל 1000 ערכים. -יונה בנדלאק - שיחה 08:09, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

ערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי, תודה על תרומתך לערכי הכדורגל. אבקש רק שתפסיק להסיר קישורים פנימיים לשנים (2013 וכו') בתבנית הכדורגלן. כמו כן, בוויקיפדיה העברית נהוג לציין בתבנית רק את הנבחרת הבוגרת. Sebastian27 - שיחה 23:30, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

אמיל אמבמבה[עריכת קוד מקור]

שינית את תאריך העדכון של התבנית לתאריך של היום, ומנגד לא שינית את מס' ההופעות. האם יש מקור לכך שהוא לא שיחק כלל בשנה האחרונה? Sebastian27 - שיחה 17:55, 19 באוגוסט 2013 (IDT)

אין כל כך מקורות לשחקנים מסדר גודל כזה אז אני נאלץ לעבוד על פי הויקיפדיה הלועזית, אם אתה רוצה להחזיר לצורה שבה זה היה כתוב אתה מוזמן, אני פשוט רוצה לעדכן את ערכי הכדורגל בויקיפדיה העברית בזמן הקרוב Meitar95 - שיחה 18:00, 19 באוגוסט 2013 (IDT)

אבל בוויקיפדיה האנגלית הנתונים מעודכנים ל-30 ביוני 2012. אתה יכול לעדכן לפיה אם אין לך מקור אחר, אבל אתה לא יכול לציין שהנתונים מעודכנים להיום. תאריך העדכון לא בא לספר לקורא מתי אתה עדכנת את הערך, אלא למתי הנתונים מעודכנים. Sebastian27 - שיחה 18:13, 19 באוגוסט 2013 (IDT)
אוקיי, אני אלמד להבא, חשבתי שזה מעודכן למתי שאני מעדכן את הנתונים, בכל זאת תודה. Meitar95 - שיחה 18:15, 19 באוגוסט 2013 (IDT)
בלי קשר לערך הזה, שים לב שזה שמשהו כתוב באנגלית לא הופך אותו לנכון יותר, ובמיוחד כאשר מדובר בשחקנים ישראלים. למשל, עדכנת את הערך חסן אבו זייד לפי וויקי האנגלית, למרות שבמקרה שלו אין בעיה למצוא מקורות טובים יותר (למשל 1, 2, 3), אך במקרה זה הנתונים היו נכונים בעברית ושגויים באנגלית (הטעות נובעת מכך שהוא שיחק 3 משחקים בבני יהודה בתחילת העונה). אם אתה רואה שיש סתירה בין הערכים ואתה לא מוצא מקור כדי לבדוק היכן הטעות, אתה יכול לפתוח דיון בדף השיחה, זה עדיף מלהעתיק את השגיאות מוויקיפדיה האנגלית. Sebastian27 - שיחה 18:27, 19 באוגוסט 2013 (IDT)

תבנית:כדורגלן[עריכת קוד מקור]

היי מיתר, שים לב שהפרמטרים "כינוי" ו"מועדון נוכחי" לא קיימים בתבנית, ולכן אין טעם להוסיף אותם לערכים. Sebastian27 - שיחה 11:37, 21 באוגוסט 2013 (IDT)

לוסיאנו דה ברונו[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף לוסיאנו דה ברונו. הסיבה לכך היא: מקובל בוויקיפדיה שקישורים חיצוניים מופיעים לפני הערות שוליים. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, קובי כרמל - שיחהויקיפדיה היא אנציקלופדיה • 17:34, 21 באוגוסט 2013 (IDT)

תבנית כדורגלן (2)[עריכת קוד מקור]

אבקש שתפסיק להסיר את התבנית {{אין תמונה}} מהערכים. תודה. Sebastian27 - שיחה 02:09, 4 בספטמבר 2013 (IDT)

כדורגל[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לכדורגל בוויקיפדיה, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה,Botend - שיחה 23:45, 7 בספטמבר 2013 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Meitar95,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, בריאן - שיחה 14:16, 2 בנובמבר 2013 (IST)

כריסטיאן אטסו[עריכת קוד מקור]

היי מיתר,
תודה על הערך החדש. הגהתי אותו, והכנסתי מספר תיקונים: בערך אנציקלופדי רצוי להשתדל להשתמש [רק] בלשון עבר (לא הווה); כדאי למעט במילה "כאשר" (שלקוחה על פי רוב מהסלנג הצבאי). מותר לחלק משפטים גם למשפטים קצרים, בלי להשתמש ב"כאשר" לחיבור בין משפט למשפט. והיו שם עוד כמה תיקונים קלים. אלדדשיחה 23:08, 5 בדצמבר 2014 (IST)

קריטריונים ליצירת ערכים על שחקני כדורגל[עריכת קוד מקור]

היי, העברתי את הערכים על עומרי גלזר ואליאל פרץ למרחב המשתמש שלך, מכיוון שהם לא עומדים בקריטריונים שנקבעו. Sebastian27 - שיחה 11:08, 22 בנובמבר 2016 (IST)

משתמש:Meitar95/סדרת מופעי היאבקות שלם וצפה[עריכת קוד מקור]

העברתי לשם את התבנית שיצרת. אין להעלות תבניות למרחב הערכים ללא דיון מקדים בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים. אני ממליץ לך להוועץ תחילה במשתמשת:דוג'רית שעוסקת בערכים אלה ואם אתם משוכנעים בנחיצותה - להעלות אותה. בורה בורה - שיחה 06:50, 15 בדצמבר 2016 (IST)

רק לרקורד אציין שאני לא מתעניינת כלל במופעי בידור בהם משתתפים בדרנים בנויים לתלפיות שמשחקים לפי תסריט כתוב מראש (ע"ע היאבקות מקצועית), אלא בענף הספורט MMA בו משתתפים ספורטאים (ובתוכו נמצאת אמנות הלחימה היאבקות). לגבי התבנית: אני מניחה שהיא נחוצה בערכים שעוסקים באירועים של מופעי בידור אלו, בדיוק כמו שאני חושבת שיהיה צורך ליצור תבנית לאירועי קרבות MMA אם יעלו ערכים שעוסקים באירועים כאלו. דוג'רית - שיחה 08:44, 15 בדצמבר 2016 (IST)
קודם כל בתור אחד שצופה בענף היאבקות מקצועית למעלה מעשור ובמקביל צופה בארגוני MMA שונים, אני לא רואה סיבה לזלזל בענף שבו התסריט כתוב מראש, זה כל הרעיון של הענף, המכות אמיתיות אך התסריט מבויים זה נכון, וזה מה שלדעתי הופך את הענף הזה לאומנות. הענף הזה מאוד מוצלח בעיקרו בארה"ב אבל בכל העולם כולו ומכניס הרבה מאוד כסף ורייטינג (דרך אגב, למרות הדעיכה של הענף בארץ מאז שנת 2006 עדיין יש אלפים מחובבי הענף שרובם פעילים גם היום). אני חושב שהתבנית שיצרתי מאוד תעזור להבנת אירועי ה-Pay Per View או בשמם העברי "אירועי שלם וצפה" בצורה טובה יותר, אני מתכנן בעתיד לפתוח עוד ערכים של מופעי היאבקות של ה-WWE בסגנון רסלמניה וסאמרסלאם, ובגלל זה יצרתי לבינתיים את התבנית המדוברת (לא ידעתי שהיא צריכה לעבור דיון כי אף פעם לא יצרתי אחת) ואשמח מאוד אם תעלו אותה למען ייעול ערכים שקשורים לענף זה בו אני יכול לתרום, תודה רבה מראשǃ Meitar95 - שיחה 16:51, 15 בדצמבר 2016 (IST)
לא זלזלתי אלא תיארתי את הדברים כהווייתם. אלו הם ההבדלים בין היאבקות (ספורט) להיאבקות מקצועית. מדובר בשני דברים שונים לגמרי (עם מראית עין דומה, למי שלא מכיר). אכן מדובר באומנות, אבל באומנות במה של שחקנים (ואין בזה שום דבר רע). כל אחד רשאי כמובן לאהוב מה שהוא רוצה, וכל הכבוד לך שאתה מעלה ערכים בנושא זה לוויקיפדיה - זה חשוב מאוד. אגב - יש ערך שנקרא שלם וצפה. כאמור, אני בעד התבנית וסומכת על בורה בורה שמבין איך תהליך יצירת תבנית צריך להתנהל, אז כפי שהוא הציע: תפתח דיון בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים (ואני אגיב שם ואתמוך ביצירת התבנית). דוג'רית - שיחה 17:17, 15 בדצמבר 2016 (IST)
אוקיי, אז כנראה שהייתה בינינו אי הבנה קלה, בכל זאת אני יצרתי פנייה בנוגע ליצירת התבנית באולם הדיונים (מקווה שכתבתי אותה כמו שצריך לפי ההוראות שם, בכל זאת זה פעם ראשונה שאני פונה שם), אשמח אם את ובורה בורה תתמכו ותקדמו את הנושא לפתיחת התבנית. תודהǃ Meitar95 - שיחה 01:37, 16 בדצמבר 2016 (IST)
תמכתי ביצירת התבנית בדיון. בהצלחה. Face-smile.svg. דוג'רית - שיחה 06:35, 16 בדצמבר 2016 (IST)

עדכון ערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי מיתר. תודה על תרומותיך בעדכון ערכי כדורגלנים. קיימת קטגוריה שמתעדכנת בצורה אוטומטית בערכי כדורגלנים שלא עודכנו למעלה משנה - קטגוריה:ערכי כדורגלנים שעברה שנה מתאריך העדכון שלהם. אני סבור שהיא יכולה להיות עבורך שימושית. עמרישיחה 17:41, 6 בינואר 2017 (IST)

מיזם הבונדסליגה[עריכת קוד מקור]

שלום מיתר. ראיתי שכתבת לאחרונה כמה ערכים על כדורגלנים המשתתפים בגביע אפריקה לאומות 2017. רציתי לעדכן אותך שכבר כתבת ערך אחד המופיע במיזם הבונדסליגה, והוא הערך על סמבו יטבארה, ותודה לך על כך. רציתי לשאול אם תרצה לכתוב ערכים נוספים על כדורגלנים אפריקאים בבונדסליגה. יש לך את מרסל טיסראן המשחק באינגולשטאט 04 ובנבחרת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו. יש לך עוד אפריקאים שמשחקים בבונדסליגה אבל לא משחקים באליפות אפריקה הנוכחית, כמו לאון בלוגון, דניאל אופארה, מרווין מאטיפ ופאלו דיאן שכבר עזב את הבונדסליגה בפגרת החורף הנוכחית. אם תרצה לתרום למיזם, זה יהיה מבורך. MehmetScholl - שיחה 14:56, 19 בינואר 2017 (IST)

את האמת שראיתי את המיזם שלכם על הבונדסליגה לפני כמה ימים וממש במקרה יצא לי שערכתי את הערך של סמבו יטבארה. אני עורך בזמני החופשי כל מיני דפי כדורגלנים שרשומים לי וכל פעם עורך משהו אחר, את מרסל טיסראן אני אערוך בקרוב, את השאר שציינת אני ממש אנסה בזמן הקרוב לערוך, אך לא מבטיח שאצליח. שמח שמישהו עוקב אחר הערכים שאני כותב ומעריך את עבודתי ː) Meitar95 - שיחה 15:28, 19 בינואר 2017 (IST)
בשמחה. MehmetScholl - שיחה 01:34, 20 בינואר 2017 (IST)
קבל כי יצרתי את הערך מרסל טיסראן, המשך יום נעים ː) Meitar95 - שיחה 16:43, 22 בינואר 2017 (IST)
תודה רבה :) שים לב רק שמדינת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו אינה מדינת קונגו, שהיא מדינה אחרת. תיקנתי את זה בערך. המשך בעבודתך הנפלאה! MehmetScholl - שיחה 19:25, 22 בינואר 2017 (IST)
התכוונתי להזמין אותך למיזם, אבל אני רואה ש-MehmetScholl כבר הקדים אותי, אז רק אנצל את ההזדמנות להגיד תודה על הערכים שכתבת (וגם על אלו שתכתוב Face-smile.svg). Eladti - שיחה 22:43, 31 בינואר 2017 (IST)

הזמנה לבעל ידע[עריכת קוד מקור]

Wikipedia Library owl.svg

שלום Meitar95!

לפי ההתרשמות הכללית מעריכותיך, נראה שיש לך ידע מקיף במגוון תחומים. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף, עשויה להעלות את הרמה בתחומים אלו.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בתחומי הידע שלך ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבאותו התחום. תוכל לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בהכה את המומחה וכדומה נותרות לעיתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאוד בהצטרפותך. איך שלא יהיה, אם אתה רואה תועלת מיוחדת במיזם, אנא חווה זאת בהצדעה כאן. זה עשוי להועיל בקידום המיזם.

בברכה, קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע - עשרות כבר משובצים! 01:26, 20 בינואר 2017 (IST)

מיתר, אשמח לתגובה :) קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע - עשרות כבר משובצים! 21:13, 21 בינואר 2017 (IST)
קודם כל תודה רבה על ההזמנה. את האמת שאני נכנס לתקופה קצת צפופה עקב עבודה, אבל עדיין אשתדל לעזור בכל מה שיהיה אפשרי בתחומים שאני מבין בהם לויקיפדיה. כמו כן הבעתי את תמיכתי בהצדעה, המשך ערב טוב Meitar95 - שיחה 21:21, 21 בינואר 2017 (IST)

עדכון ערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי, בקטגוריה:ערכי כדורגלנים שעברה שנה מתאריך העדכון שלהם ישנם 555 ערכים המחכים לעדכון. אשמח אם תצטרף אליי. Alex 121 Alex - שיחה 16:45, 16 באפריל 2017 (IDT)

הזמנה להילולים[עריכת קוד מקור]

שלום Meitar95, מה שלומך? רציתי להזמין אותך להתארח ב"פינת ההילולים" המיועדת לוויקיפדים ותיקים (בשונה מ"פינת הביכורים", המיועדת למשתמשים חדשים). נשמח מאוד אם תרצה להשתתף ולכתוב כמה מילים על ויקיפד/ית אחר/ת ממנו/ה זכית לקבל עזרה ותמיכה, לשמוע מילה טובה, לנהל דיון מעניין וכולי — הבמה שלך, כל מה שנראה לך מתאים ומפרגן לאחר. אפשר להסתכל בדף הפרוייקט ולקבל השראה מוויקיפדים קודמים שהשתתפו.
אם מתאים לך, תוכל לכתוב טיוטה בדף משתמש:Meitar95/הילולים. אשמח לסייע בכל שאלה והערה. אגב, נשמח אם במהלך כתיבתך תוכל לסמן את שם המשתמש/ת עליו אתה רוצה לכתוב, בקוד ללא עיצוב ויקי (כלומר תוסיף <nowiki>[[שם המשתמש]]</nowiki> משני צידי שם המשתמש) כדי שלא יהיה תיוג אוטומטי שלו/ה, ואז אולי תהיה לו/ה הפתעה נעימה ביום העלאת הדף בתחילת החודש הבא.
אז מה אתה חושב?... Face-smile.svg
תודה ולילה טוב, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:03, 20 ביוני 2017 (IDT)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:33, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:31, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

הפועל כרמיאל כדורגל חופים[עריכת קוד מקור]

אהלן אשמח שתוסיף את סמל הקבוצה הרשמי. המון תודה על ההשקעה. נתנאל. נתנאל432 - שיחה 15:55, 14 ביולי 2018 (IDT)

ואצ אפ 0525752416 אשלח לך את הלוגו של הקבוצה נתנאל432 - שיחה 16:10, 14 ביולי 2018 (IDT)

אין צורך, יש לי אותו, מעלה אותו ברגעים אלה Meitar95 - שיחה 16:12, 14 ביולי 2018 (IDT)

עדכנתי את הערך :) נתנאל432 Meitar95 - שיחה 16:32, 14 ביולי 2018 (IDT)

זה הלוגו הישן שלנו . ישנו לוגו חדש ניתן לראות אותו כתמונת פרופיל בפרופיל הפייסבוק ( לא דף) או שאשלח לך לואצ אפ נתנאל432 - שיחה 16:34, 14 ביולי 2018 (IDT)

ביטולי ערכיות[עריכת קוד מקור]

היי. אם ברצונך לבטל מספר ערכות שבוצעו בערך, כלומר לשחזר אותו מספר גרסאות אחורה, אין צורך לבטל כל גרסה בנפרד כמו שעשית כאן. אתה יכול פשוט לבחור את הגרסה אליה אתה רוצה לחזור, להיכנס למסך העריכה ולשמור (רצוי כמובן לאחר בחינת ההבדלים בין הגרסאות). עמרישיחה 14:31, 29 באוגוסט 2018 (IDT)

כן זכרתי שיש משהו כזה, אבל לא יודע למה לא חשבתי על זה באותו הרגע. בכל מקרה, תודה על הסבת תשומת ליבי. Meitar95 - שיחה 14:36, 29 באוגוסט 2018 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

פתאום שמתי לב שאתה זה שכותב המון מהערכים על היאבקות, אירועים, מתאבקים ומתאבקות. נהניתי מאוד שיש מישהו שחולק איתי תחום עניין. אז אתה בעד אלכסה או בעד האלופה החדשה עם העיניים המלחיצות? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 20:36, 3 באוקטובר 2018 (IDT)

אני צופה בענף ההיאבקות הבידורית קרוב ל-15 שנים וראיתי שהענף הזה בכלל לא מפותח בויקיפדיה העברית אז החלטתי לקחת על עצמי ולעורר טיפה את סצינת הענף בויקיפדיה, ולפי נתונים שאני רואה על ידי מידע על הדפים שאני יוצר, יש צופים לערכים אז אני ממשיך ומשתדל ליצור כמה ערכים בשבוע כשיש זמן. בעניין אלכסה או רונדה ראוזי (אני מאמין שהתכוונת אליה...) אני מאוד אוהב את הדמות של אלכסה בתור ה"רעה", יש עליה את הסטייל של הדמות הזאת, גם נראית מעולה שזה נתון שתופס את קהל הצופים ובשנתיים היא עשתה פשוט פריצה מדהימה לדעתי (אגב, יש אוהדים שאומרים שאפילו מוגזמת ושהיא מוערכת יתר על המידה...), אבל את רונדה ראוזי הערצתי עוד מתקופת ה-UFC אז אני די לא לוקח צד פה. אני כן חושב שהיה אפשר לתת לה לצבור ניסיון ולא ישר לזרוק אותה להיות אלופה... אשמח ליצור איתך דיונים ושמח שיש מישהו שבאמת חולק איתי את תחום עניין זה. Meitar95 - שיחה 21:00, 3 באוקטובר 2018 (IDT)

יכול לדבר איתי חופשי, נהניתי סוף סוף למצוא מישהו שמתעניין גם. משהו לדעתי מוגזם בצורה שראוזי מרימה את בליס כל כך בקלות ומשליכה אותה. אחרי הכל, בליס הייתה אלופה הכי הרבה זמן מאז ומעולם (220 ומשהו ימים, לדעתי). כשראיתי את זה הבנתי למה אנשים חושבים שהכל מבויים עד הפרט האחרון... אגב, אני חולה על אלכסה, אם זה לא היה ברור עד עכשיו... התו השמיניהבה נשוחחתובנות 21:09, 3 באוקטובר 2018 (IDT)
ראית את הקרב של סטיבן אמל עם כריסטופר דניאלס? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 21:10, 3 באוקטובר 2018 (IDT)
הקרב הגדול מכולם? מה דעתך? ואגב, יש לך מושג אם יש איפהשהו באינטרנט שידור ישיר? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:49, 4 באוקטובר 2018 (IDT)
זאת הבעיה כשמישהו עושה את המעבר מ-UFC להיאבקות בידורית, יש לך את התחושה הזאת שראוזי יכולה לנצח את היריבה באגרוף אחד, אז זה יוצר חוסר אמינות... ראיתי את כל האירוע של All In, כולל את הקרב של אמל, תראה... אמל מאוד אתלטי והפתיע אותי עוד מהתקופה שהיה לו קרב זוגות בסאמרסלאם 2015 ב-WWE, אבל ניתן לראות שאם הוא רוצה באמת להיכנס לענף, הוא צריך לעבוד קשה יותר, במיוחד מול דניאלס שבעל 25 שנות ותק בזירה. קרבות של מקרגור תמיד תופסים את העין, השחצנות שלו עושה כותרות, אבל מול בלתי מנוצח כמו נורמגומדוב צפוי להיות קרב מסקרן. אני זוכר שספורט 5 אמורים לשדר את זה אבל בכל מקרה אתן לך אתר בעל קישורים לאירועים גם של UFC וגם של ה-WWE, בדרך כלל הם מעלים פוסט על אירוע באותו היום ויש שם די הרבה קישורים... אתר לצפייה ישירה - אתר מאוד ידוע. מקווה שעזרתי ː) Meitar95 - שיחה 12:09, 4 באוקטובר 2018 (IDT)
Like Thumbup.svg בדיוק מה שחיפשתי. אגב, יש לך איזו רשימה של ערכים שצריך לכתוב בנושא ההיאבקות והסביבה? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:49, 4 באוקטובר 2018 (IDT)
יש לך את רשימת צוות ה-WWE שיצרתי שם תוכל לראות את רשימת המתאבקים והמתאבקות, ותוכל ליצור ערכים למתאבקים שאין להם ערך לפי מה שתבחר בהתאם Meitar95 - שיחה 01:25, 5 באוקטובר 2018 (IDT)
תודה. האמת שתכננתי להגיע לסטארדאסט, אחרי קצת התחייבויות קודמות... התו השמיניהבה נשוחחתובנות 04:11, 5 באוקטובר 2018 (IDT)
ניתוח מאוד יפה שראיתי. מעניין. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:09, 5 באוקטובר 2018 (IDT)
מעולה, שים לב שאם אתה באמת עורך את סטארדאסט אז תיצור את הערך כמובן תחת השם קודי רודס, סטארדאסט הייתה דמות ביניים לקראת העזיבה שלו את ה-WWE Meitar95 - שיחה 12:19, 5 באוקטובר 2018 (IDT)
נו, איך היה? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:16, 7 באוקטובר 2018 (IDT)
חביב די פירק את מקגרגור כבר מהדקה הראשונה... התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:21, 7 באוקטובר 2018 (IDT)
חביב היה כמה דרגות מעל מקרגור, היה עדיף בכל פעם שהוא גרר אותו אל הקרקע והניצחון הגיע אליו בצדק. מה שבא לאחר מכן ייזכר להרבה מאוד שנים... אירוע מביש, אבל מצד שני אתה לא יכול לצפות מלוחם MMA קווקזי שלא יגיב לקללות שנקראות על המשפחה שלו, הדת שלו והמדינה שלו. יהיו השלכות משמעותיות מאוד בזמן הקרוב בעקבות האירוע. Meitar95 - שיחה 22:27, 7 באוקטובר 2018 (IDT)
שמעת שרומן ריינס חולה בלוקמיה? מה יהיה עלינו? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:56, 24 באוקטובר 2018 (IDT)
כן ראיתי, הודעה קשה ביותר... בוא נקווה שהוא ינצח בקרב הזה בפעם השנייה בחייו Meitar95 - שיחה 20:50, 24 באוקטובר 2018 (IDT)

רומן ריינס[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף רומן ריינס. הסיבה לכך היא: לא הבנתי למה ביטלת, הוא לא זכה?. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:56, 13 בנובמבר 2018 (IST)

הוא מחוץ לעלילה עד לשנה הבאה בעקבות המחלה, אז איך בדיוק הוא זכה בתואר הזה אתמול כשדין אמברוז בכלל לא אלוף, והאליפות כבר לא מכונה בכלל "אליפות העולם של ה-WWE במשקל כבד"? היא מכונה כיום רק "אליפות ה-WWE". אין שום היגיון מבחינה כרונולוגית ויתרה מכך הדבר בכלל לא קרה... מחזיר לגרסא הקודמת Meitar95 - שיחה 11:44, 13 בנובמבר 2018 (IST)
חוץ מזה שהקרב שאתה מדבר עליו התקיים בסדרת ההישרדות 2015 והתוכן הזה כבר קיים בתוכן שאני רשמתי בערך של רומן ריינס תחת הכותרת "אלוף ה-WWE העולמי במשקל כבד (2016-2015)". כנראה התבלבלת משום שה-WWE העלו את הקרב המלא שלהם לערוץ היוטיוב לפני פחות מיממה. Meitar95 - שיחה 11:48, 13 בנובמבר 2018 (IST)
אתה צודק! ראיתי ביוטיוב והתבלבלתי... באמת לא הבנתי מה קורה Face-smile.svg, אני עדכנתי שהוא פרש בעקבות המחלה, ופשוט לא הבנתי איך הוא חזר... הסמקה התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:21, 13 בנובמבר 2018 (IST)
הקרב של ראוזי נגד לינץ' ביום ראשון? ומתי הקרב של הצוות של בליס? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:35, 13 בנובמבר 2018 (IST)
שני הקרבות יתרחשו בלילה של יום ראשון שנכנס לבוקר של יום שני (שעון ישראל) כחלק מאירוע סדרת ההישרדות. Meitar95 - שיחה 18:39, 13 בנובמבר 2018 (IST)
אני בארה"ב עכשיו, מת לראות במציאות... התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:42, 13 בנובמבר 2018 (IST)
נחמדǃ :)‏ Meitar95 - שיחה 18:52, 13 בנובמבר 2018 (IST)
מזל שלא קניתי כרטיס... קריצה אם אין לינץ'נגד ראוזי כל השאר לא מעניין, למרות ששארלוט בכלל לא פראיירית. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:29, 14 בנובמבר 2018 (IST)

היי![עריכת קוד מקור]

איך היה? נהנית? יש לך מושג מתי יעלו הקרבות המלאים ליוטיוב? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:51, 19 בנובמבר 2018 (IST)

כן היה אירוע נחמד פלוס מינוס ולגבי הקרבות המלאים אני לא יודע אבל לדעתי גם כשקרבות מלאים עולים ליוטיוב על ידי משתמשים, אז ה-WWE לוקחים זכויות יוצרים ומוחקים להם את הסרטונים... אלא אם כן ה-WWE מעלים את הקרבות בעצמם, אבל הם בדרך כלל לא עושים את זה בתדירות גבוהה. בכל מקרה באחת השיחות שלנו, שלחתי לך אתר לצפייה ישירה אז יש שם את האירוע במלואו. זה אתר שגם מעביר את האירוע בצפייה ישירה וגם אחרי שהשידור נגמר מפרסם קישורים לאירוע. ממליץ, מאוד נוח. Meitar95 - שיחה 19:05, 19 בנובמבר 2018 (IST)
SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:33, 19 בנובמבר 2018 (IST)
ממש התאכזבתי הלילה... היה משעמם! אגב, למה מחקת את העובדה שסטרומן נעזר באחרים? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:14, 17 בדצמבר 2018 (IST)
את האמת שלא שמתי לב לעריכה זו. כנראה כשעדכנתי את תוצאות האירוע מהפלאפון, העריכה שלך נדרסה/התנגשה בקוד שאתה כתבת, בלי כוונה. Meitar95 - שיחה 17:03, 17 בדצמבר 2018 (IST)
שאלה לי אליך - מדוע כשכתבת ערכי מתאבקים לא השתמשת בשמות הבמה, כמו בכל הויקיפדיות האחרות? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:50, 17 בדצמבר 2018 (IST)
יש ערכים שרציתי שיקושרו למנוע החיפוש של גוגל לפי השם האמיתי ולא לפי שם הבמה, וגם משום שלפי תחושתי יש מתאבקים/מתאבקות שלא ישארו תחת שם הבמה הנוכחי שלהם כעבור כמה שנים מהיום. לדוגמא: מתאבק X מה-WWE לא בהכרח ישאר בארגון עוד חמש שנים מהיום, וכשהוא יעבור לארגון אחר כמו Impact Wrestling, רוב הסיכויים שהוא יצטרך לשנות את שם הבמה שלו, כך שאם כביכול אפתח את הערכים מראש עם שם במה X, יש סיכוי גם ככה לשינוי שם הבמה בעתיד לשם במה Y. זאת דוגמא לא מייצגת כלפי כלל, נגיד ערכים כמו דין אמברוז, ברון סטרומן וכו' או ערכים בעלי שם אמיתי שיהיו קשים למנוע החיפוש של גוגל לקשר בין הערך לבין השם, אותם אני עורך ישירות תחת שם הבמה הנוכחי שלהם. מקווה שהסברתי מספיק טוב את עמדתי בעניין. Meitar95 - שיחה 19:00, 17 בדצמבר 2018 (IST)
אתה בעד להחליף לשמות כמו: נטליה, דרו מקינטייר, כרמלה, ניה ג'קס, אמבר מון וכאלה? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:30, 17 בדצמבר 2018 (IST)
נגד. ערכים למשל כמו נטליה וכרמלה לא יחופשו במנוע החיפוש של גוגל כראוי והערך ירד לטימיון. ערך למשל כמו דרו מקינטייר יהיה בעייתי, כי מחוץ ל-WWE הוא מתאבק תחת השם דרו גאלוויי. לפי מידע על הדפים של כל ערך נכון להיום, אני רואה שאנשים מגיעים לחיפוש ערכים אלה. בכל מקרה אני בעד להשאיר את הערכים כמו שהם כרגע... Meitar95 - שיחה 19:43, 17 בדצמבר 2018 (IST)

רנדי אורטון[עריכת קוד מקור]

ציטוט מהפתיח של הערך עליו: "הוא זכה באליפות ארצות הברית, וכיום הוא האלוף הנוכחי בכהונתו הראשונה, ובכך הוא זכה בכל האליפויות הפעילות והאפשריות ב-WWE". הוא האלוף הנוכחי? במה? צריך לנסח את הקטע הזה מחדש, ואני לא בדיוק בקי. אתה יכול לשים על זה עין? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:26, 28 בדצמבר 2018 (IST)

אני רוצה לעשות משהו קצת לא נחמד ולבקש ממך טובה. אם תוכל להגיע בהזדמנות לערך על המיז אני אשמח. יש יותר מדי מידע בויקי האנגלית וקשה לי לתרגם אותו. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 06:13, 28 בדצמבר 2018 (IST)
תיקנתי את הערך של רנדי אורטון, הוא לא אלוף נוכחי, פשוט הערך לא היה מעודכן... סגננתי אותו מחדש. לגבי הערך של המיז, כן אני יודע שיש שם מלא מידע כי המיז הוא מתאבק אחד הותיקים בארגון, אז זאת יצירת ערך שנחשב יחסית ארוך. Meitar95 - שיחה 12:12, 28 בדצמבר 2018 (IST)
היי! למה בתבנית:מתאבק לא כתוב משקל אלא רק גובה? אכפת לך אם אוסיף? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:49, 1 בינואר 2019 (IST)
לי לא איכפת, פשוט תוודא שאתה מעלה את זה בשיחה של התבנית קודם. Meitar95 - שיחה 12:32, 1 בינואר 2019 (IST)
הייתה על זה הצבעת מחלוקת ב-2008 והחליטו להוריד את זה. איך אפשר לבטל את ההחלטה? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 16:05, 1 בינואר 2019 (IST)
דיון ולאחריו באותו אופן בו התקבלה ההחלטה הראשונה (אם היתה הצבעה רגילה אז על ידי הצבעה רגילה, אם הצבעה בפרלמנט אז הצבעה בפרלמנט. אם התקבל בולם הדיונים של התבניות אז באולם הדיונים וכו'). שים לב שהדיון הוא לא לצורך הדיון אלא יש להעלות מה השת או למה אתה חושב שההחלטה שם היתה שגויה. וכמובן שאם אתה רואה שאין רוב למה שאתה רוצה, עדיף לא להגיע להצבעה שתדחה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:35, 2 בינואר 2019 (IST)
ג'ון סינה ואליאס גם הכריזו על השתתפות ברויאל ראמבל. אני פשוט לא יודע איך בדיוק להכניס את זה. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:51, 8 בינואר 2019 (IST)
אוקיי, עדכנתי את כל הערך, תודה. Meitar95 - שיחה 22:12, 8 בינואר 2019 (IST)
תודה! נראה שהולך להיות מעניין. הרבה תככים ויריבויות אישיות. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:28, 8 בינואר 2019 (IST)
כן, כמו תמיד מצפה לקרבות הראמבל, מקווה שיהיו כמה הפתעות. Meitar95 - שיחה 13:44, 9 בינואר 2019 (IST)

כוכב ההיאבקות בשבילך[עריכת קוד מקור]

2015 WWE logo.svg כוכב ההיאבקות
המשך לכתוב ערכים חשובים על רסלינג. בזכות הערכים אלה חזרתי לעקוב אחרי ה-WWE :) בהצלחה. Amiroשיחה 11:32, 11 בפברואר 2019 (IST)
שמח לשמוע שאנשים עוקבים אחר הערכים שאני יוצרǃ באמת זה מחמם את הלב ואני מאוד מעריך תגובות מהסוג הזה. יש עוד הרבה הפתעות וערכים שיעלו בהמשך, שווה לעקוב ;) Meitar95 - שיחה 13:15, 11 בפברואר 2019 (IST)
התגעגעתי אליך! חיכיתי מישהו שיעדכן את הימים האחרונים ואת כלוב ההדחות ... Face-smile.svg התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:35, 19 בפברואר 2019 (IST)
חח כן, אני משתדל להרחיב ולעדכן את הערכים בהקדם לאחר שאני צופה באירוע כמובן :) Meitar95 - שיחה 14:13, 19 בפברואר 2019 (IST)
ערב טוב! אני מעוניין לכתוב ערך על המיז. איך לקרוא לערך? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 23:36, 1 במרץ 2019 (IST)
הייתי יוצר את הערך תחת השם "המיז", הוא די ביסס את שם הבמה שלו כשם מוכר בתעשיה, וזה לדעתי עדיף על שמו האמיתי, מייקל מיזאנין. Meitar95 - שיחה 23:41, 1 במרץ 2019 (IST)
אכן, אבל איך לקרוא לערך, "מיז" או "המיז"? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 23:45, 1 במרץ 2019 (IST)
תחת הערך "המיז". Meitar95 - שיחה 23:47, 1 במרץ 2019 (IST)
היי! איפה אתה מוצא את הנתונים על מספר הצופים במשחקי ליגת האלופות? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 01:51, 14 במרץ 2019 (IST)
באתר של אופ"א. Meitar95 - שיחה 14:36, 14 במרץ 2019 (IST)
היי מיתר, תוכל בבקשה לכתוב ערך על טטנקה (אנ')? אחד מגיבורי ילדותי, תודה רבה והמשך בעבדותך הטובה! אמירושיחה 18:07, 3 באוקטובר 2019 (IDT)
היי, הערך של טטנקה אכן נמצא ברשימת הערכים שאותם אני אערוך בעתיד, אך אם יש בקשה מיוחדת כמו זאת אז אצור את הערך שלו בתקופה הקרובה ואתייג אותך כשזה יצא לפועל. שמח לראות שיש אנשים שעוקבים, תודה רבה ושבת שלום. Meitar95 - שיחה 11:38, 4 באוקטובר 2019 (IDT)
ראה שיצרתי את הערך של טטנקה. Meitar95 - שיחה 12:02, 27 באוקטובר 2019 (IST)
היי מיתר, תודה רבה על יצירת הערך טטנקה, ובכלל על כל תרומתך. בקשה נוספת, אם תוכל בבקשה ליצור את הערך רנדי סאבאג' (אנ'). עוד גיבור ילדות שלי, ולדעתי אחד מערכי הליבה של הראסילנג. יש עליו גם הרבה חומר זמין בעברית כי הוא מת לאחרונה. תודה רבה רבה! אמירושיחה 07:30, 18 בינואר 2020 (IST)
את האמת שבכוונתי היה לערוך את הערך של רנדי סאבאג' לא מזמן, אך לא קידמתי את העריכה שלו. ללא ספק הוא אחד מאבות הענף, ולכן אנסה לקדם את העריכה שלו בזמן הקרוב. שבת שלום. Meitar95 - שיחה 14:01, 18 בינואר 2020 (IST)

סמואה ג'ו[עריכת קוד מקור]

למה העברת את המשקל שלו ל-128 ק"ג? בויקינתונים מופיע 127. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:43, 5 ביוני 2019 (IDT)

הלכתי לפי הנתון שמופיע בויקיפדיה באנגלית אשר נותנת הפניה לפרופיל של ג'ו באתר הרשמי של ה-WWE ומבדיקה שם של המרת משקל בפאונדים לק"ג התוצאה יצאה 127.913 אז עיגלתי כמו שמצוין בויקיפדיה באנגלית. Meitar95 - שיחה 00:48, 5 ביוני 2019 (IDT)
אוקיי. גולדברג או אנדרטייקר? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 06:37, 5 ביוני 2019 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

ראיתי שהוצאת רשמית את רועי קהת מנבחרת ישראל... לא נהוג להוציא מי ששיחק בנבחרת אפילו פעם אחת עד שהוא פורש רשמית מהנבחרת או ממשחק פעיל. בתודה מראש! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 09:22, 21 ביוני 2019 (IDT)

רשתות חברתיות[עריכת קוד מקור]

עברה החלטה לפני זמן מה שהתבנית תוכלל בתוך התבנית {{פרופילי ספורטאים}}, כך שאין צורך להוסיף את שתי התבניות באותו ערך, כי זה יוצא כפול. תודה רבה על הערכים החדשים! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 14:06, 20 בינואר 2020 (IST)

כן שמתי לב לכך תוך כדי יצירת הערכים. בכל מקרה, תודה על ההבהרה ובכיף. Meitar95 - שיחה 14:10, 20 בינואר 2020 (IST)

שחזור[עריכת קוד מקור]

שוחזר בטעות. כשחזרתי לדף השינויים האחרונים המחשב החליט להשתגע... הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 20:08, 22 ביוני 2020 (IDT)