שיחת משתמש:Mirjammarion

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mirjammarion, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
בברכה, יעקב אֿן-שיחהי"ז באב ה'תשע"ז • 15:51, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

סריגה[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:סריגה#סריגה

העברתי את תוכן השיחה לשיחה:סריגה מכיוון ששם מקומו לצורך המשך הדיון. הזמנתי עורכים נוספים להביע את דעתם.--כ.אלון - שיחה 09:44, 4 בדצמבר 2018 (IST)

הפניית תשומת לב לדיון באמצעות "תיוג"[עריכת קוד מקור]

שלום מרים,
לתשומת ליבך, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" את אותו כותב, בדומה למקובל בפייסבוק. הפעולה מתבצעת באמצעות כתיבת שם המשתמש של הכותב השני. המשתמש שתוייג יקבל על כך חיווי.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, לירון Ldorfmanשיחה 00:01, 23 בדצמבר 2018 (IST) שבוע טוב לירון,[אני מקווה שמותר לי לפנות אליך כך כמו שפנית אלי?] מצטערת שאני עושה שגיאות של טירונית בהילכות ויקיפדיה. אלמד ואשתפר להבא. פשוט גם נושא ההיסטוריה בכלל ופנלו בפרט ועניני לשון, הם בשר מבשרי ומנשימת חיי. אתרגל את הוראותיך על יבש ואחר כך אנסה לפעול על פיהן. שנות מחקר בשיטות אחרות הותירו בי כמה הרגלים שכאן עלי לשכוח ולהתעלם מהם.אשתדל מאד.Mirjammarion - שיחה 07:51, 23 בדצמבר 2018 (IST)

ברוכה הבא[עריכת קוד מקור]

ברוכה הבאה לויקיפדיה. באם את צריכה עזרה בעניני ויקיזציה או נהלים אשמח לסייע. אמא של גולן - שיחה 11:01, 31 בדצמבר 2018 (IST)

לדוגמא:
  1. בפרק ראו גם מכניסים קישור לערכים קיימים עם סוגריים מרובעים [[אמנות סיבים]] . לדוגמא אמנות סיבים
  2. בערך ירדנה כהן רצית להוסיף קישור חיצוני. רשמת "*מרים ברוק-כהן "אגדה שכתבתי לירדנה כהן ז"ל" . לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. www.differentart.org". הבעיה בקישור כזה היא שאת לא מקשרת ... רצוי להפנות עם כתובת ספציפית וכותרת. לקח לי זמן למצוא את הבלוג הרלוונטי באתר שלך. את הקישור תרשמי כך * [https://differentart.org/2016/08/08/%D7%90%D7%92%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%A8%D7%93%D7%A0%D7%94-%D7%9B%D7%94%D7%9F-%D7%96%D7%9C/ "אגדה שכתבתי לירדנה כהן"], מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. וייצא לך "אגדה שכתבתי לירדנה כהן" מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016.
באופן כללי, אני לא בטוחה שהקישור לבלוג עונה על ההגדרה של הקישורים, כיוון שלרוב אנחנו לא מקשרים לבלוגים אלא אם הם בלוגים מקצועיים המוסרים מידע מעבר לערך ומפורט. אמא של גולן - שיחה 11:11, 31 בדצמבר 2018 (IST)
  1. בערך אמנות סיבים הפכת את הקישור של ישעיהו גבאי להפניה לעידית לבבי גבאי. באם רצית בערך להפנות לעידית, הרי שצריך לכתוב את שמה. באם עידית פורסמה בתור "ישעיהו", הרי זה צריך להיות רשום בערך שלה? (לא נראה לי), בקיצור, הרגשתי שכאן זה טעות וביטלתי את הקישור. אמא של גולן - שיחה 11:18, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום לךמשתמשת:אמא של גולן. אני הודעתי לעידית לבבי גבאי, שעשיתי את הקישור הזה לדף שלה. והיא הודתה לי בשם שניהם. לצערי עדיין אין ערך לישעיהו גבאי, שבהחלט מגיע לו דף מהיותו אחד מראשוני אמני הסיבים בארץ. אם בני הזוג גבאי שמחים בקישור, אז אותי תחזירי אותו? בבקשה Mirjammarion - שיחה 16:19, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום משתמשת:אמא של גולן, לגבי הערתך בעניני ויקיזציה. את הערך 'אמנות סיבין' כתבתי לפני כשנתיים. בעזרתן האדיבה של כמה מפגשים של ויקינשים זה עתה, ממש היום גמרתי קורס לפנסיונרים מטעם ויקיפדיה, שהתנהל באוניברסיטת חיפהץ ובעקבות מה שלמדתי שם אני כעת מטפלת ומעדכנת את הערך הזה. עם כל הכללים וההלכות החדשות שלמדתי. תודה שטרחת להעיר לי.ואשמח אם תתני לי הזדמנות לשפר לבד, עם כל מה שלמדתי. Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שוב שלום משתמשת:אמא של גולן את האפשרות להוסיף סוגריים מרובעים עם שם ערך למדתי רק היום, אנא היי סבלנית עם טירונית כמוניMirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
לגבי התוספת ראו שהוספתי לירדנה כהן , הוא כבר צוטט בכמה מקומות, והוא סיפור אווירה.אם את חושבת שאינו ראוי, את מוזמנת להורידו. ירדנה בעצמה מאד אהבה את ה'אגדה' שכתבתי לה. החלטתי להוסיפו לאחר שבזמן האחרון גיליתי שהרבה אנשים בכלל אינם יודעים מי היא, ביניהם אנשי מחול שרוקדים מהריקודים שלה. זו הייתה מחווה שלי לזכרה, לתת משהו מאופיה ודמותה.Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
הי מרים, את הקישור החיצוני בירדנה כהן אני הסרתי כי הוא היה לא מפנה נכון. אני יכולה לתקן, אבל אני רוצה לראות שאת הבנת אותי ולכן אני משאירה לך לעקוב ולבצע לפי ההוראות שרשמתי לך. לגבי הקישור הפנימי לעידית, אם את רוצה לקשר לעידית הרי שצריך לרשום את שמה בצורה גלויה ולא להחביא אותו מאחורי השם של יהושוע. אם היא לא אמנית העוסקת באומנות סיבים הרי הקישור שגוי, ובמקום זה צריך לציין את בעלה. בברכה אמא של גולן - שיחה 16:52, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שנה אזרחית טובה לך משתמשת:אמא של גולן, אני אודה לך אם תחזירי את הקישור החיצוני לערך של ירדנה, בצורה הנאותה, כי לצערי לא הבנתי את ההסברים שלך,אבל כן הבנתי שכנראה אינת מתנגדת לעצם חיבור ה'אגדה' , אלא לצורת החיבור. אשמח אם כך מאד אם תועילי לעשות זאת בעצמך ותהיי שותפה במחוות הזכרון, הרי עצם כתיבת הערכים כאן היא מחווה לפועלם ותרומתם של אנשים לחיי כולנו. ואני מקווה שעם הזמן אבין הסברים כאלה יותר טוב. באשר לקישור של ישעיהו גבאי, התכתבתי עם עידית ואני מקווה שנמצא פתרון שיניח את דעתך. בתודה על הערותייךMirjammarion - שיחה 07:50, 2 בינואר 2019 (IST)

גרב[עריכת קוד מקור]

המשפטים שכתבת בערך לא מנוסחים בצורה אנציקלופדית, ונאלצתי, לצערי, למחוק אותם. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 06:20, 7 בפברואר 2019 (IST)

רוטרדם[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שהתחלת לעבוד על הערך. רק הערה קטנה: אין צורך להעתיק שוב את הקישור על מנת לצרף מילת חיבור. לדוגמה: לרשום ב[[אנטוורפן]] ולא [[אנטוורפן|באנטוורפן]] וכולי. בהצלחה. אלעדב. - אלעדב. 09:02, 28 בפברואר 2019 (IST)

בוקר טוב משתמש:אלעדב.. תודה על ההערה שלך. התחלתי למלא את הערך כי השתוממתי שלא היה שום פרט על היהודים שחיו ברוטרדם. כמו כן אני מנסה לקשר בין כל מיני ערכים שקשורים ליהדות הולנד. אני שמחה שאני בקיאה בכך. תודה על העזרה.Mirjammarion - שיחה 10:03, 28 בפברואר 2019 (IST)

בובנאי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף בובנאי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Amiroשיחה 15:33, 10 במרץ 2019 (IST)

שלום לך משתמש:Amiro.מתוך שיחות עם אנשים שמעונינים בנושא בובנאות,שמחפשים מקום ללמוד את המקצוע, חשבתי שחשוב לציין את מיקומו ושמו של בית ספר כזה. אם הניסוח שלי אינו נראה לך, הנך מוזמן לנסח זאת יותר טוב.אני מתכוונת לחפש עוד בתי ספר כאלו ומיקומם כי הם מועטים מאד בארץ Mirjammarion - שיחה 15:43, 10 במרץ 2019 (IST)
הבעיה הייתה גם בניסוח וגם איפה שמיקמת את זה. דרסת את התבנית שהפנתה לפירוש נוסף ובמקום זאת בראש הערך רשמת כתובת של מקום בלי שום הסבר וקשר לערך. ראה איך הוספתי את המידע כאן. גם בהקשר הנכון בגוף הערך עם הערת שוליים. Amiroשיחה 15:49, 10 במרץ 2019 (IST)
תודה רבה לך Amiro, סליחה אני גברת ואתה פונה אלי בלשון זכר. שמתי לב לצורה שבה סידרת ערכת את המידע, ואני מודה לך שערכת זאת כך. להבא אנסה ללמוד מכך. אני לא רשמתי את זה בראש הערך, אני הכנסתי זטת להערת שוליים וזה קפץ למעלה מעצמו. לא ראיתי שם שום תבנית כך שלא יכלתי לדרוס אותה. בכל אופן תודה לך, תמיד מנסה ללמוד ולהשתפר.Mirjammarion - שיחה 16:00, 10 במרץ 2019 (IST)
הכל בסדר, בהצלחה! את בדרך הנכונה. Amiroשיחה 16:02, 10 במרץ 2019 (IST)

עזרה דחופה בערך גרהרד בדריאן[עריכת קוד מקור]

שלום משתמש:Ldorfman, בטעות העליתי את הערך החדש שלי עם שם המשתמש שלי ואיני מצליחה להוריד את זה!!!! הצילו. אני רוצה להעלות את הערך רק עם שם האיש גרהרד בדריאן, מה לעשות???Mirjammarion - שיחה 17:28, 18 במרץ 2019 (IST)

סידרתי את הבלגן. כרגע יש רק את גרהרד בדריאן. אם יש משהו שאולי חמק מעיני, נא לידע אותי או את המפעילים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 20:44, 18 במרץ 2019 (IST)
ערב טוב לךיונה ב., אני עשירת תודה לך, טעיתי לרגע והייתי אובדת עצות.תודד רבה על העזרה המהירה והמועילה. Mirjammarion - שיחה 21:57, 18 במרץ 2019 (IST)
די נעדרתי מפה בימים האחרונים, לאחר שמהחשב שלי שבק חיים (עריכות שביצעתי היו מהסלולארי, או, כמו עכשיו, דרך טאבלט, שהוא פחות נוח). אני שמח שהעניין סודר. ברכות על הערך שהוספת לנו ותודה לחברי יונה.
אגב, להבא מרים, כאשר פונים למישהו, ראוי לעשות זאת בדף השיחה שלו - לא בתיוג מתוך דף השיחה שלך. זה מה שמקובל אצלנו והאמת, גם הגיוני יותר. בכל מקרה, בקשות מהסוג הנוכחי כדאי להשאיר בדף "ויקיפדיה:בקשות ממפעילים". אז, בטוח תקבלי מענה מהיר מכל מי ש"יהיה במשמרת", שכן כל מי שמוגדר כ"מפעיל מערכת" יוכל לבצעה. עם הזמן, אני בטוח שתהיי בקיאה גם בנהלים כאלה לא פחות מבאופן כתיבת הערכים. בברכה להמשך הצלחה, לירון Ldorfmanשיחה 00:42, 20 במרץ 2019 (IST)
בוקר אור Ldorman. קודם תודה על העזרה, ההערות המועילות והתרגום. הגעתי גם לדף המפעילים והשארתי גם שם קריאת עזרה. הייתי כך כך נבוכה מהטעות הזו. וכל מה שעשיתי וחפרתי לא תיקן אז ביאושי כי רב, קראתי לעזרה. ולשמחתי היא הגיעה. אגב אמנם זה לא המקום, אבל כיון שתקרא זאת. תודה על התיקון ב'התאחדות הלשון ההולנדית', שבה לא העזתי לשנות את האות המנוקדת פחדתי מענין הניקוד. אינני ילידת הולנד, אלא ילידת שוויץ להורים הולנדים שברחו מהשואה. אבל זו שפת אבי.ואפשר לאמר שפה ילידית שלי. ואת ה'ספר הלבן' נשמתי מיום היוולדו. קראתי המון טיוטות שלו. עלי עדיין לתקן שם את הטענה המוזרה כאילו הספר הזה היה כנגד הספר של פן דלה.מדריך הכתיב בא לפשט את חוקי השפה שהיו לא ידידותיים למשתמש ולהפכם לשימושיים לכל.Mirjammarion - שיחה 07:53, 20 במרץ 2019 (IST)
Symbol thumbs upcolor.png Ldorfmanשיחה 01:41, 23 במרץ 2019 (IST)

אלישבע אורבך[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך אלישבע אורבך, היה לי מעניין מאוד לקרוא ולערוך אותו. אנא ראי את העריכות והשינויים שביצעתי בערך, על מנת שתדעי להבא. תודה רבה! Alon112 - שיחה 11:06, 4 באפריל 2019 (IDT)

שלום Alon, אינני יודעת מדוע אתה מודה לי,אבל תודה על תודתך. אני כותבת רק על אנשים ונושאים שאני יודעת עליהם מספיק ומעריכה ומכבדת אותם. גילוי נאות היא הייתה חברת ילדות של אמי ואהבתי אותה מאד. לכן גם ידעתי שסיפור חייה מיוחד ובמידה מסוימת כל כך ישראלי. אסתכל אחר כך מה שינית ומה תיקנת, חבל שהורדת את הקישור לשבץ נא היא הייתה גאה מאד בהשגיה מול אנשים צעירים ממנה בהרבה. אולי אמצא שוב את הקישור שבו היא מדברת על כך. זה יהיה גם עידוד למבוגרים אחרים להמשיך בעיסוק כזה, משהו שאלישבע החשיבה מאד.תודה על התוספותMirjammarion - שיחה 12:00, 4 באפריל 2019 (IDT)
בוקר טוב לך Alon112 חבל מאד שמחקת את השם 'Joodsche HBS' כפי שכתבתי את שמו בלועזית, מה אפשר לעשות ואמי וחברותיה למדו בJoodsche HBS Amsterdam זה היה שמו, אלישבע' וחברותיהן המעטות ששרדו, אחיות אמי שלא שרדו את השואה ועוד רבים וורבות שנשמדו למדו שם, והשארת שם המוסד הלימודי הזה, כמו שבאמת נקרא זה סוג של הנצחה. אז אני מבקשת ממך להחזיר את השם הלועזי ואם אתה לא תעשה זאת, אעשה זאת בעצמי. כי עבורי מחקת את זכר הנרצחים הרבים מאד. מצטערת אך אין שום משמעות במקרה זה לשם העבריMirjammarion - שיחה 07:11, 6 באפריל 2019 (IDT)
שלום מרים, אוסיף חזרה את שתי ההתייחסויות שציינת, בדיוק בגלל זה ביקשתי שתראי את השינויים שהכנסתי. תודה רבה ושבת שלום! Alon112 - שיחה 10:32, 6 באפריל 2019 (IDT)
שבוע טוב ומבורך לך אלון, אני מודה לך שהבנת את חשיבות השם המקןרי. אולי תוסיף ותחזיר גם ש'מזרחי' הייתה תנועת נוער מסורתית וציונית, כמו שאני כתבתי במקור, מפני שכיום היא תנועה שונה. ואחרי ששינית, לא ברור שזו הייתה תנועת נוער ולא מפלגה.תבורך שהבנת.תודה Mirjammarion - שיחה 06:47, 7 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה אלון אני רואה שכבר השבת למקומם את השמות. עשירת תודה. Mirjammarion - שיחה 06:51, 7 באפריל 2019 (IDT)

עזרה עם שינוי הטלאי הצהוב מגרמני להולנדי[עריכת קוד מקור]

שלום אלון, אולי תוכל לעזור לי עם ענין שינוי תמונת הטלאי הצהוב מהגרמני להולנדי. תרמתי את הצילום שצילמתי בעצמי מהטלאי הצהוב של אמי. ורציתי לשים אותו בדף של הערך 'טלאי צהוב', אך לא צלח בידי. אז שמתי אותו בערך'שואת יהודי הולנד'. והוא סולק משם בטענה כלשהי. אבל גם שמו שם תבנית כלשהי עם טלאי JUDE שהוא איננו הטלאי של יהדות הולנד. אני סבורה שחשוב מאד לדעת שבכל ארץ היה טלאי משלה.בהולנד היה כתוב JOOD ביוגושלביה היה כתוב Z" וכך הלאה.Mirjammarion - שיחה 07:16, 7 באפריל 2019 (IDT)

שתי וערב[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שתי וערב" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, שלוםמשא ומתן • ב' באייר ה'תשע"ט • 13:07, 7 במאי 2019 (IDT) ערב טוב מרים, עניתי לך בדף השיחה שלי. שלוםמשא ומתן • ז' באייר ה'תשע"ט • 21:44, 11 במאי 2019 (IDT)