שיחת משתמש:Mirjammarion

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mirjammarion, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
בברכה, יעקב אֿן-שיחהי"ז באב ה'תשע"ז • 15:51, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

סריגה[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:סריגה#סריגה

העברתי את תוכן השיחה לשיחה:סריגה מכיוון ששם מקומו לצורך המשך הדיון. הזמנתי עורכים נוספים להביע את דעתם.--כ. אלון - שיחה 09:44, 4 בדצמבר 2018 (IST)

הפניית תשומת לב לדיון באמצעות "תיוג"[עריכת קוד מקור]

שלום מרים,
לתשומת ליבך, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" את אותו כותב, בדומה למקובל בפייסבוק. הפעולה מתבצעת באמצעות כתיבת שם המשתמש של הכותב השני. המשתמש שתוייג יקבל על כך חיווי.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, לירון Ldorfmanשיחה 00:01, 23 בדצמבר 2018 (IST) שבוע טוב לירון,[אני מקווה שמותר לי לפנות אליך כך כמו שפנית אלי?] מצטערת שאני עושה שגיאות של טירונית בהילכות ויקיפדיה. אלמד ואשתפר להבא. פשוט גם נושא ההיסטוריה בכלל ופנלו בפרט וענייני לשון, הם בשר מבשרי ומנשימת חיי. אתרגל את הוראותיך על יבש ואחר כך אנסה לפעול על פיהן. שנות מחקר בשיטות אחרות הותירו בי כמה הרגלים שכאן עלי לשכוח ולהתעלם מהם. אשתדל מאד. Mirjammarion - שיחה 07:51, 23 בדצמבר 2018 (IST)

ברוכה הבא[עריכת קוד מקור]

ברוכה הבאה לוויקיפדיה. באם את צריכה עזרה בענייני ויקיזציה או נהלים אשמח לסייע. אמא של גולן - שיחה 11:01, 31 בדצמבר 2018 (IST)

לדוגמה:
  1. בפרק ראו גם מכניסים קישור לערכים קיימים עם סוגריים מרובעים [[אמנות סיבים]] . לדוגמה אמנות סיבים
  2. בערך ירדנה כהן רצית להוסיף קישור חיצוני. רשמת "*מרים ברוק-כהן "אגדה שכתבתי לירדנה כהן ז"ל" . לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. www.differentart.org". הבעיה בקישור כזה היא שאת לא מקשרת ... רצוי להפנות עם כתובת ספציפית וכותרת. לקח לי זמן למצוא את הבלוג הרלוונטי באתר שלך. את הקישור תרשמי כך * [https://differentart.org/2016/08/08/אגדה-שכתבתי-לירדנה-כהן-זל/ "אגדה שכתבתי לירדנה כהן"], מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. וייצא לך "אגדה שכתבתי לירדנה כהן" מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016.
באופן כללי, אני לא בטוחה שהקישור לבלוג עונה על ההגדרה של הקישורים, כיוון שלרוב אנחנו לא מקשרים לבלוגים אלא אם הם בלוגים מקצועיים המוסרים מידע מעבר לערך ומפורט. אמא של גולן - שיחה 11:11, 31 בדצמבר 2018 (IST)
  1. בערך אמנות סיבים הפכת את הקישור של ישעיהו גבאי להפניה לעידית לבבי גבאי. באם רצית בערך להפנות לעידית, הרי שצריך לכתוב את שמה. באם עידית פורסמה בתור "ישעיהו", הרי זה צריך להיות רשום בערך שלה? (לא נראה לי), בקיצור, הרגשתי שכאן זה טעות וביטלתי את הקישור. אמא של גולן - שיחה 11:18, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום לךמשתמשת:אמא של גולן. אני הודעתי לעידית לבבי גבאי, שעשיתי את הקישור הזה לדף שלה. והיא הודתה לי בשם שניהם. לצערי עדיין אין ערך לישעיהו גבאי, שבהחלט מגיע לו דף מהיותו אחד מראשוני אמני הסיבים בארץ. אם בני הזוג גבאי שמחים בקישור, אז אותי תחזירי אותו? בבקשה Mirjammarion - שיחה 16:19, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום משתמשת:אמא של גולן, לגבי הערתך בענייני ויקיזציה. את הערך 'אמנות סיבין' כתבתי לפני כשנתיים. בעזרתן האדיבה של כמה מפגשים של ויקינשים זה עתה, ממש היום גמרתי קורס לפנסיונרים מטעם ויקיפדיה, שהתנהל באוניברסיטת חיפהץ ובעקבות מה שלמדתי שם אני כעת מטפלת ומעדכנת את הערך הזה. עם כל הכללים וההלכות החדשות שלמדתי. תודה שטרחת להעיר לי. ואשמח אם תתני לי הזדמנות לשפר לבד, עם כל מה שלמדתי. Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שוב שלום משתמשת:אמא של גולן את האפשרות להוסיף סוגריים מרובעים עם שם ערך למדתי רק היום, אנא היי סבלנית עם טירונית כמוניMirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
לגבי התוספת ראו שהוספתי לירדנה כהן, הוא כבר צוטט בכמה מקומות, והוא סיפור אווירה.אם את חושבת שאינו ראוי, את מוזמנת להורידו. ירדנה בעצמה מאד אהבה את ה'אגדה' שכתבתי לה. החלטתי להוסיפו לאחר שבזמן האחרון גיליתי שהרבה אנשים בכלל אינם יודעים מי היא, ביניהם אנשי מחול שרוקדים מהריקודים שלה. זו הייתה מחווה שלי לזכרה, לתת משהו מאופיה ודמותה. Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
הי מרים, את הקישור החיצוני בירדנה כהן אני הסרתי כי הוא היה לא מפנה נכון. אני יכולה לתקן, אבל אני רוצה לראות שאת הבנת אותי ולכן אני משאירה לך לעקוב ולבצע לפי ההוראות שרשמתי לך. לגבי הקישור הפנימי לעידית, אם את רוצה לקשר לעידית הרי שצריך לרשום את שמה בצורה גלויה ולא להחביא אותו מאחורי השם של יהושוע. אם היא לא אמנית העוסקת באומנות סיבים הרי הקישור שגוי, ובמקום זה צריך לציין את בעלה. בברכה אמא של גולן - שיחה 16:52, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שנה אזרחית טובה לך משתמשת:אמא של גולן, אני אודה לך אם תחזירי את הקישור החיצוני לערך של ירדנה, בצורה הנאותה, כי לצערי לא הבנתי את ההסברים שלך, אבל כן הבנתי שכנראה אינת מתנגדת לעצם חיבור ה'אגדה', אלא לצורת החיבור. אשמח אם כך מאד אם תועילי לעשות זאת בעצמך ותהיי שותפה במחוות הזיכרון, הרי עצם כתיבת הערכים כאן היא מחווה לפועלם ותרומתם של אנשים לחיי כולנו. ואני מקווה שעם הזמן אבין הסברים כאלה יותר טוב. באשר לקישור של ישעיהו גבאי, התכתבתי עם עידית ואני מקווה שנמצא פתרון שיניח את דעתך. בתודה על הערותייךMirjammarion - שיחה 07:50, 2 בינואר 2019 (IST)

גרב[עריכת קוד מקור]

המשפטים שכתבת בערך לא מנוסחים בצורה אנציקלופדית, ונאלצתי, לצערי, למחוק אותם. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 06:20, 7 בפברואר 2019 (IST)

רוטרדם[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שהתחלת לעבוד על הערך. רק הערה קטנה: אין צורך להעתיק שוב את הקישור על מנת לצרף מילת חיבור. לדוגמה: לרשום ב[[אנטוורפן]] ולא ב[[אנטוורפן]] וכולי. בהצלחה. אלעדב. - אלעדב. 09:02, 28 בפברואר 2019 (IST)

בוקר טוב משתמש:אלעדב.. תודה על ההערה שלך. התחלתי למלא את הערך כי השתוממתי שלא היה שום פרט על היהודים שחיו ברוטרדם. כמו כן אני מנסה לקשר בין כל מיני ערכים שקשורים ליהדות הולנד. אני שמחה שאני בקיאה בכך. תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 10:03, 28 בפברואר 2019 (IST)

בובנאי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף בובנאי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Amiroשיחה 15:33, 10 במרץ 2019 (IST)

שלום לך משתמש:Amiro.מתוך שיחות עם אנשים שמעוניינים בנושא בובנאות, שמחפשים מקום ללמוד את המקצוע, חשבתי שחשוב לציין את מיקומו ושמו של בית ספר כזה. אם הניסוח שלי אינו נראה לך, הנך מוזמן לנסח זאת יותר טוב. אני מתכוונת לחפש עוד בתי ספר כאלו ומיקומם כי הם מועטים מאד בארץ Mirjammarion - שיחה 15:43, 10 במרץ 2019 (IST)
הבעיה הייתה גם בניסוח וגם איפה שמיקמת את זה. דרסת את התבנית שהפנתה לפירוש נוסף ובמקום זאת בראש הערך רשמת כתובת של מקום בלי שום הסבר וקשר לערך. ראה איך הוספתי את המידע כאן. גם בהקשר הנכון בגוף הערך עם הערת שוליים. Amiroשיחה 15:49, 10 במרץ 2019 (IST)
תודה רבה לך Amiro, סליחה אני גברת ואתה פונה אלי בלשון זכר. שמתי לב לצורה שבה סדרת ערכת את המידע, ואני מודה לך שערכת זאת כך. להבא אנסה ללמוד מכך. אני לא רשמתי את זה בראש הערך, אני הכנסתי זטת להערת שוליים וזה קפץ למעלה מעצמו. לא ראיתי שם שום תבנית כך שלא יכלתי לדרוס אותה. בכל אופן תודה לך, תמיד מנסה ללמוד ולהשתפר. Mirjammarion - שיחה 16:00, 10 במרץ 2019 (IST)
הכל בסדר, בהצלחה! את בדרך הנכונה. Amiroשיחה 16:02, 10 במרץ 2019 (IST)

עזרה דחופה בערך גרהרד בדריאן[עריכת קוד מקור]

שלום משתמש:Ldorfman, בטעות העליתי את הערך החדש שלי עם שם המשתמש שלי ואיני מצליחה להוריד את זה!!!! הצילו. אני רוצה להעלות את הערך רק עם שם האיש גרהרד בדריאן, מה לעשות???Mirjammarion - שיחה 17:28, 18 במרץ 2019 (IST)

סידרתי את הבלגן. כרגע יש רק את גרהרד בדריאן. אם יש משהו שאולי חמק מעיני, נא לידע אותי או את המפעילים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 20:44, 18 במרץ 2019 (IST)
ערב טוב לךיונה ב., אני עשירת תודה לך, טעיתי לרגע והייתי אובדת עצות. תודד רבה על העזרה המהירה והמועילה. Mirjammarion - שיחה 21:57, 18 במרץ 2019 (IST)
די נעדרתי מפה בימים האחרונים, לאחר שמהחשב שלי שבק חיים (עריכות שביצעתי היו מהסלולרי, או, כמו עכשיו, דרך טאבלט, שהוא פחות נוח). אני שמח שהעניין סודר. ברכות על הערך שהוספת לנו ותודה לחברי יונה.
אגב, להבא מרים, כאשר פונים למישהו, ראוי לעשות זאת בדף השיחה שלו - לא בתיוג מתוך דף השיחה שלך. זה מה שמקובל אצלנו והאמת, גם הגיוני יותר. בכל מקרה, בקשות מהסוג הנוכחי כדאי להשאיר בדף "ויקיפדיה:בקשות ממפעילים". אז, בטוח תקבלי מענה מהיר מכל מי ש"יהיה במשמרת", שכן כל מי שמוגדר כ"מפעיל מערכת" יוכל לבצעה. עם הזמן, אני בטוח שתהיי בקיאה גם בנהלים כאלה לא פחות מבאופן כתיבת הערכים. בברכה להמשך הצלחה, לירון Ldorfmanשיחה 00:42, 20 במרץ 2019 (IST)
בוקר אור Ldorman. קודם תודה על העזרה, ההערות המועילות והתרגום. הגעתי גם לדף המפעילים והשארתי גם שם קריאת עזרה. הייתי כך כך נבוכה מהטעות הזו. וכל מה שעשיתי וחפרתי לא תיקן אז ביאושי כי רב, קראתי לעזרה. ולשמחתי היא הגיעה. אגב אמנם זה לא המקום, אבל כיון שתקרא זאת. תודה על התיקון ב'התאחדות הלשון ההולנדית', שבה לא העזתי לשנות את האות המנוקדת פחדתי מעניין הניקוד. אינני ילידת הולנד, אלא ילידת שווייץ להורים הולנדים שברחו מהשואה. אבל זו שפת אבי. ואפשר לאמר שפה ילידית שלי. ואת ה'ספר הלבן' נשמתי מיום היוולדו. קראתי המון טיוטות שלו. עלי עדיין לתקן שם את הטענה המוזרה כאילו הספר הזה היה כנגד הספר של פן דלה. מדריך הכתיב בא לפשט את חוקי השפה שהיו לא ידידותיים למשתמש ולהפכם לשימושיים לכל. Mirjammarion - שיחה 07:53, 20 במרץ 2019 (IST)
Symbol thumbs upcolor.png Ldorfmanשיחה 01:41, 23 במרץ 2019 (IST)

אלישבע אורבך[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך אלישבע אורבך, היה לי מעניין מאוד לקרוא ולערוך אותו. אנא ראי את העריכות והשינויים שביצעתי בערך, על מנת שתדעי להבא. תודה רבה! Alon112 - שיחה 11:06, 4 באפריל 2019 (IDT)

שלום Alon, אינני יודעת מדוע אתה מודה לי, אבל תודה על תודתך. אני כותבת רק על אנשים ונושאים שאני יודעת עליהם מספיק ומעריכה ומכבדת אותם. גילוי נאות היא הייתה חברת ילדות של אמי ואהבתי אותה מאד. לכן גם ידעתי שסיפור חייה מיוחד ובמידה מסוימת כל כך ישראלי. אסתכל אחר כך מה שינית ומה תיקנת, חבל שהורדת את הקישור לשבץ נא היא הייתה גאה מאד בהישגיה מול אנשים צעירים ממנה בהרבה. אולי אמצא שוב את הקישור שבו היא מדברת על כך. זה יהיה גם עידוד למבוגרים אחרים להמשיך בעיסוק כזה, משהו שאלישבע החשיבה מאד. תודה על התוספותMirjammarion - שיחה 12:00, 4 באפריל 2019 (IDT)
בוקר טוב לך Alon112 חבל מאד שמחקת את השם 'Joodsche HBS' כפי שכתבתי את שמו בלועזית, מה אפשר לעשות ואמי וחברותיה למדו בJoodsche HBS Amsterdam זה היה שמו, אלישבע' וחברותיהן המעטות ששרדו, אחיות אמי שלא שרדו את השואה ועוד רבים וורבות שנשמדו למדו שם, והשארת שם המוסד הלימודי הזה, כמו שבאמת נקרא זה סוג של הנצחה. אז אני מבקשת ממך להחזיר את השם הלועזי ואם אתה לא תעשה זאת, אעשה זאת בעצמי. כי עבורי מחקת את זכר הנרצחים הרבים מאד. מצטערת אך אין שום משמעות במקרה זה לשם העבריMirjammarion - שיחה 07:11, 6 באפריל 2019 (IDT)
שלום מרים, אוסיף חזרה את שתי ההתייחסויות שציינת, בדיוק בגלל זה ביקשתי שתראי את השינויים שהכנסתי. תודה רבה ושבת שלום! Alon112 - שיחה 10:32, 6 באפריל 2019 (IDT)
שבוע טוב ומבורך לך אלון, אני מודה לך שהבנת את חשיבות השם המקןרי. אולי תוסיף ותחזיר גם ש'מזרחי' הייתה תנועת נוער מסורתית וציונית, כמו שאני כתבתי במקור, מפני שכיום היא תנועה שונה. ואחרי ששינית, לא ברור שזו הייתה תנועת נוער ולא מפלגה. תבורך שהבנת. תודה Mirjammarion - שיחה 06:47, 7 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה אלון אני רואה שכבר השבת למקומם את השמות. עשירת תודה. Mirjammarion - שיחה 06:51, 7 באפריל 2019 (IDT)

עזרה עם שינוי הטלאי הצהוב מגרמני להולנדי[עריכת קוד מקור]

שלום אלון, אולי תוכל לעזור לי עם עניין שינוי תמונת הטלאי הצהוב מהגרמני להולנדי. תרמתי את הצילום שצילמתי בעצמי מהטלאי הצהוב של אמי. ורציתי לשים אותו בדף של הערך 'טלאי צהוב', אך לא צלח בידי. אז שמתי אותו בערך'שואת יהודי הולנד'. והוא סולק משם בטענה כלשהי. אבל גם שמו שם תבנית כלשהי עם טלאי JUDE שהוא איננו הטלאי של יהדות הולנד. אני סבורה שחשוב מאד לדעת שבכל ארץ היה טלאי משלה. בהולנד היה כתוב JOOD ביוגושלביה היה כתוב Z" וכך הלאה. Mirjammarion - שיחה 07:16, 7 באפריל 2019 (IDT) בוקר טוב איש השום (Theshumai) - שיחה אולי תוכל לעזור ליבעוד משהו. ניסיתי שוב את מזלי להכניס צילום של הטלאי הצהוב של יהודי הולנד!!! זה מאד חשוב לי ולאחרים. תרמתי פעם אחת ונדחה היום ניסיתי שנית, הכנסתיו תחת הכותרת 'טלאי צהוב של יהדות הולנד'. אם אפשר הייתי מבקשת להכניסו לערך 'שואת יהודי הולנד' במקום הטלאי בשפה הגרמנית. בכלל כל התבנית שם אינה נוגעת ליהדות הולנד. Mirjammarion - שיחה 08:50, 17 בדצמבר 2019 (IST)

היי, ראיתי רק עכשיו ואני כבר הולך לישון. בפעם הבאה כשיהיה לי רגע, בימים הקרובים, אשמח לסייע. איש השום (Theshumai) - שיחה 01:58, 21 בדצמבר 2019 (IST)

היי מרים, אנא ראי כאן את התמונה שהוספתי והאם היא מתאימה למה שהתכוונת. איש השום (Theshumai) - שיחה 21:23, 21 בדצמבר 2019 (IST)

שבוע טוב, חג שמח שיחה, היא מתאימה, אבל קיוויתי שתוכל אולי להוסיף את שלי שתרמתי תחת השם 'טלאי של יהדות הולנד', בצילום שלי רואים רק את הטלאי [בצבע]ולא תמונה שכבר רואים במקום אחר תודה מראש Mirjammarion - שיחה 07:51, 22 בדצמבר 2019 (IST)
אהלן וחג שמח. הייתי שמח להחליף בתמונה שלך, אבל לצערי אני לא יודע איפה נמצאת התמונה שלך, וחושש שאולי היא לא בשרת של ויקיפדיה, או בשם שונה ממה שכתבת. מוזמנת לנסות מחדש להעלות את התמונה לשרת של ויקיפדיה באמצעות ההנחיות שנמצאות בעזרה:העלאת תמונה חופשית. איש השום (Theshumai) - שיחה 23:26, 23 בדצמבר 2019 (IST)

שתי וערב[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Mirjammarion,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שתי וערב" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, שלוםמשא ומתן • ב' באייר ה'תשע"ט • 13:07, 7 במאי 2019 (IDT) ערב טוב מרים, עניתי לך בדף השיחה שלי. שלוםמשא ומתן • ז' באייר ה'תשע"ט • 21:44, 11 במאי 2019 (IDT)

שבוע טוב משא ומתן שבתי לעבוד על הערך שתי וערב. Mirjammarion - שיחה 09:12, 22 בדצמבר 2019 (IST)

סריגה[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך הרבה לערך. סתם טיפ טכני ממש ממש שולי - כשאת יוצרת קישור פנימי (נניח, סריגה - שמופיע כעת בכחול כי הוא קישור פנימי), מקובל לשים לב שהקישור מכיל רק את המילה/מילים הרלוונטיות ולא סימני פיסוק סמוכים. לדוגמה ב-סריגה, - הפסיק נכנס לתוך הקישור ומקומו בחוץ.
בכל אופן, זה כאמור לגמרי שולי, ואני בכל אופן עובר אחריך בערך הזה ו"מדגם" אותו, אבל חשבתי שכדאי להסב לתשומת לבך Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 23:36, 10 בדצמבר 2019 (IST)

בוקר טוב איש השום(Theshumai, טוב ששמת לב, לפעמים בתאורה מסוימת לא רואים שהפסיק גם הכחיל. בדרך כלל כמה ימים אחרי שכתבתי משהו אני שבה לבדוק, אם לא חלה איזו תקלדת או תקלונת אחרת. Mirjammarion - שיחה 06
26, 11 בדצמבר 2019 (IST)
בוקר טוב איש השום יש לי בקשה אליך, אני התיאשתי מהאפשרות להכניס תמונות. אבל זה עתה גיליתי שיש במאגר של ויקיפדיה [באנגלית] צילום שאני הייתי רוצה שיחובר לערך שכתבתי 'סריגה וצינורה בצורה חופשית' הנה החיבור ואשמח מאד אם תוכל להעבירו לערך העברי

https://en.wikipedia.org/wiki/Crochet#/media/File:Crochet_hyperbolic_kelp.jpg תודה מראש Mirjammarion - שיחה 10:46, 12 בדצמבר 2019 (IST)

Mirjammarion, היי מרים, ברצון רב. הכנסתי את התמונה לערך (אגב להבא, הכי טוב זה לחפש את השם של הקובץ, כלומר, במקרה זה: "File:Crochet hyperbolic kelp.jpg", אבל ללא הFile והסיומת, כלומר, לחפש באיתור התמונות "Crochet hyperbolic kelp"). לא הייתי בטוח איך לתרגם את התיאור. אנא וודאי שהתיאור שכתבתי מתאים ונכון מבחינה מקצועית, ותקני אותו אם לא. איש השום (Theshumai) - שיחה 21:46, 12 בדצמבר 2019 (IST)
אגב, התיוג שלך, כלומר - כתיבת שם המשתמש שלי כך שאקבל התראה על ההודעה שלך - לא עבד הפעם כמו שצריך, אבל במקרה עקבתי אחרי הדף שלך מאחר שכתבתי פה הודעה לפני כמה ימים. להבא, אם תרצי לכתוב לי הודעה, עדיף לעשות זאת בשיחת המשתמש שלי, וכך בטוח אקבל התראה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 21:49, 12 בדצמבר 2019 (IST)
בוקר אור שיחה, קודם כל, אני עשירת תודה על העברת התמונה. כדאי לך פעם להציץ למיזם הזה שהוא גם מפעל מתמטי וגם הפגנה נגד בעיות האקולוגיהhttps://crochetcoralreef.org/about/theproject/ Mirjammarion - שיחה 07:30, 13 בדצמבר 2019 (IST)
בשמחה Face-smile.svg נכנסתי ללינק וזה ממש מרהיב ביופיו! דבר נוסף ולגמרי זניח - שימי לב שלפעמים כשאת עושה הזחה (כלומר, כשכותבים נקודתיים בתגובות בדפי השיחה) את בטעות כותבת נקודה-פסיק (;) במקום נקודתיים וזה בעצם גורם לכך שלא נוצרת הזחה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 23:02, 13 בדצמבר 2019 (IST)
תודה רבה איש השום (Theshumai) - שיחה שמחה שנהנית מהיצירה האקולוגית מתמטית הזו. ישנן עוד פעולות שנשים סורגות עושות. בארצות רבות נשים סורגות בגדים חמים לאנשים שאינן מכירות.כל טוב ועוד פעם תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 07:33, 14 בדצמבר 2019 (IST)
תודה, מדהים מה שאפשר לעשות עם אומנות, ועוד אומנות כזו שימושית. קראתי גם בערך דברים שהוספת בנושא - מאוד מעניין. [[משתמש:Theshumai|איש השום (Theshumai) - שיחה 18:17, 15 בדצמבר 2019 (IST)
חן חן איש השום (Theshumai) - שיחה, אני סורגת ומתענינת בהיסטוריה וכל מה שקשור לנושא כבר מעל 70 שנה [למדו אותי לסרוג בגיל מאד צעיר].תסתכל גם על המושג טבעת מוביוס, שם לקחתי רעיון של סורגת אמריקאית, לסרוג פס לסובב ולתפור. ומצאתי דרך לעשות זאת בחתיכה אחת ללא תפרים. Mirjammarion - שיחה 08:27, 17 בדצמבר 2019 (IST)

טקסטיל[עריכת קוד מקור]

אני ממש מתנצל על התיקונים שעשיתי בשעה שהייתה תבנית בעבודה. אני מקווה שהתיקונים מקובלים עליך, ושוב התנצלותי. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:08, 11 במרץ 2020 (IST)

בוקר טוב Yoavd‏ • שיחה האמת היא שאני לא שמתי לב בהתחלה, כיון שאני כותבת עם הרבה שנות ידע בנושא, ואני כל פעם שבה ובודקת את העובדות שאני רוצה לציין בספרים ובמקורות אחרים [נפלא לראות שזוכרת היכן כל עובדה] כשכבר שמתי לב, החלטתי פשוט להמשיך בהעשרת ומילוי חומרים שאני יודעת. במילא אני שבה וקוראת כל דבר, אז אם אמצא טעות עובדתית ששינית, אתקן ואם לא אשאיר. אני מקווה שתוך כמה ימים אעשיר את הערך הזה בצורה טובה ונאה. כל טוב לך והרבה בריאות Mirjammarion - שיחה 08:46, 11 במרץ 2020 (IST)
נ.ב. Yoavd‏ • שיחה אני ממש לא טובה בהעברת תמונות, אולי בבקשה תמצא תמונה יפה של האריגים מאורמאוצי ומחפירות בארץ ותשלב אותן בטקסט. בתודה מראש Mirjammarion - שיחה 08:55, 11 במרץ 2020 (IST)
אנסה, אבל האם האיות "אורמאוצי" אכן נכון? --‏Yoavd‏ • שיחה 09:06, 11 במרץ 2020 (IST)
צהרים יפים Yoavd‏ • שיחה בוא נראה אני קבלתי מפי דוברת ילידה את הצורה הזו, אבל כעת הלכתי לבדוק https://www.howtopronounce.com/urumchi/ אז יכול להיות [הקשבתי 3 פעמים] אורומצ'י יהיה יותר נכון. אני יכולה לשאול עוד מישהו ואודיע לך תודה רבה על הטירדה. Mirjammarion - שיחה 14:41, 11 במרץ 2020 (IST)
מצאתי את האיות הנכון - (Ürümqi) ובדקתי בערך באנגלית אבל אין אזכור לטקסטיל שלהם. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:11, 11 במרץ 2020 (IST)
בוקר טוב Yoavd‏ • שיחההתעתיק האנגלי שלי בא ישר מכריכת הספר, יש לי אמנם עותק מוקדם יותר אבל הכתיב נשאר כזה אנא ראה כאןhttps://www.goodreads.com/book/show/590434.The_Mummies_of_r_mchi. בינתיים שאלתי את ה'קשר הסיני שלי' שכתב לי שבסין קוראים לעיר אולומוצי, אבל בעברית יהיה נכון לכתוב אורומוצ'י. באשר לטקסטילים שלהם, אנא הבט https://setcourseforchina.wordpress.com/2014/06/07/day-five-the-mummies-in-urumqi/ המחברת הינה ארכאולוגית ידועה ומכובדת. מומחית לענייני טקסטיל. אני סבורה שכתיב שם הספר באנגלית הוא הנכון. תודה Mirjammarion - שיחה 06:40, 12 במרץ 2020 (IST)
בוקר אור, אין לי ספק שהתעתיק שהבאת נכון, אבל הערך בוויקיפדיה כולל את האומלאוד שצרפתי. אם תקישי עליו תגיעי לערך. על המומיות לא ידעתי, אמשיך לחפש אם יש זכר להן. --‏Yoavd‏ • שיחה 06:46, 12 במרץ 2020 (IST)
המשך בוקר נעים Yoavd‏ • שיחה אם תכתוב בוויקיפדיה האנגלית ' The Mummies of Urumuchi' תגיע ל Tarim Mummie ויש שם גם תמונות של המומיות מאורומוצ'י, וכן בביליוגרפיה שם תגיע לספר שאותו אני מצטטת. אל תתיאש במקרה זה נסיוני המקצועי בענייני טקסטיל עוזר לי למצוא מהר יותר את הביטויים המקצועיים. באשר לתעתיק צרפתי? איני סבורה שהוא חשוב כאן, כי הנטייה היא לתעתיק אנגלי. ואגב בערך שאליו קישרת אותי תראה שבשלט שבתמוה מימין מופיע השם כפי שאני העתקתי אותו מהספר שגילה לעולם את הסיפור. נב יש גם סרטון של נציונל גאוגרפיק המספר את הסיפור הארכאולוגית https://www.youtube.com/watch?v=tUvB0lD8E5M&list=PLMOJ05TrdIZBZKDWCCXTovso_Qyvug3vY&index=5&t=0s

Mirjammarion - שיחה 08:51, 12 במרץ 2020 (IST)

תודה על ההפניה, ראיתי את המומיה - את יכולה לשלב את התמונה גם בערך שאת מעונינת. אנא הסבירי לי איך אני יכול לסייע לך בשלב זה. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:02, 12 במרץ 2020 (IST)
אין בעד מה Yoavd‏ • שיחה דברים ומידע טובים צריך לחלוק, הזבל בא לבד. אני מודה שעניין הכנסת התמונות הוא עבורי אי הצלחה מוחלטת. כך שאם תוכל לשלב את אחת מתמונות המומיות עם האריגים בערך, זה יהיה נפלא. אתה ודאי רואה שאני ממשיכה להעשיר את הערך כמיטב יכולתי, עם התמהיל של ידע +הערות שוליים מהספרייה שלי וגם מהמרשתת. תודה על הרצון לעזור. Mirjammarion - שיחה 09:55, 12 במרץ 2020 (IST)
צרפתי את התמונה של היפהפייה מלולאן. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:05, 12 במרץ 2020 (IST)
עשירת תודה Yoavd‏ • שיחה לך על העזרה. Mirjammarion - שיחה 10:32, 12 במרץ 2020 (IST)

הי Mirjammarion, האם סיימת לעבוד על הערך "טקסטיל"? אם כן, נא זכרי להסיר את תבנית "בעבודה" שהשארת שם. חג שמח, בריאן - שיחה 13:22, 9 באפריל 2020 (IDT)

בוקר אור והרבה בריאות בריאן - בריאן תודה ששמת לב אני טרם סיימתי לעבוד על הערך הזה, לכשאסיים כל מה שאוכל למלא שם, אסיר את התבנית. Mirjammarion - שיחה 06:53, 10 באפריל 2020 (IDT)
מצוין, יום טוב. בריאן - שיחה 10:21, 10 באפריל 2020 (IDT)
זה לא יקרה מהר, כי למרות שאני יודעת את הנושא די טוב, אני נוהגת לשוב ולבדוק את המקורות וציטטות.[ושמחה שאני עדיין זוכרת היכן הם]Mirjammarion - שיחה 11:45, 10 באפריל 2020 (IDT)

כוכב מכל הלב![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png כוכב הנחמדים
בברכה רבה (: 90Desertboy - יום נעים - שיחה 17:06, 28 במרץ 2020 (IDT)
ערב טוב ונקווה שבוע טוב יותרשיחה איני יודעת במה זכיתי, אך אני מודה לך על הכוכב הנחמד הזה. בריאות בריאות Mirjammarion - שיחה 20:04, 28 במרץ 2020 (IDT)
ניסיתי לעשות טוב לאנשים על הלב ושמתי לב לדיונים שהיית בהם וראיתי שזה מגיע לך ורק בריאות! 90Desertboy - יום נעים - שיחה 20:14, 28 במרץ 2020 (IDT)
ואכן שימחת אותי, רב תודות לך. Mirjammarion - שיחה 20:29, 28 במרץ 2020 (IDT)

רקמה וסריגה[עריכת קוד מקור]

אינני נוהג לעקוב אחרי מספר גדול של ערכים, אלא לעקוב אחרי מספר קטן יחסית של ערכים ובו לבחון באופן יותר יסודי כל שינוי. מאחר שיצא, עם כל ההתקשרות בינינו, שאני עוקב אחרי כמה ערכים שקשורים לנושאים אלו, רציתי לשתף אותך שאני נהנה לא פעם לקרוא על האנקדוטות החביבות שאת מוסיפה סביב הנושאים האלו, שלא פעם מעלים לי חיוך בזמן שאני מחפש תיקוני הגהה וזוטות אחרות שאני אוהב לתקן. דברים שלא הייתי קורא עליהם באף מקום אחר, כנראה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 22:56, 12 באפריל 2020 (IDT)

ואו, איש השום (Theshumai) - שיחה אני ממש מסמיקה מהמחמאה שלך. אני גם שמחה שאתה נהנה מהתוספות שלי שכפי שציינת 'לא היית קורא אותם בשום מקום אחר', אז כעת שנינו זכינו. עלי להסביר שאני נוהגת להוסיף עובדות היסטוריות ומידע לכל ערך שנגעתי בו, או ערכתי אותו בעצמי, באופן טבעי לחלוטין. ככה חקרתי וקראתי כל חיי. ההיסטוריה אינה מורכבת רק ממלחמות גדולות, ההיסטוריה נוצרת מאירועים קטנים שביחד מתחברים לסיפור הגדול. אותם אירועים שאתה מכנה אנקדוטות, הם לעיתים חשובים ומשני מהלכים היסטוריים יותר מאשר ה'ניצחונות המלחמתיים הגדולים' שעליהם גנרלים יקבלו כמה סרטים. לא מנומס להפנות אותך לבלוג שלי, אבל אם תקרא שם את הקטע שלי על למה אני אוהבת את המקלחת שלי. תראה דוגמה למה שאני מתכוונת אליו. הרבה יותר אנשים במשך היסטוריה מתו מזיהומים מאשר מכל דבר אחר. הכנסת מקלחות לבתים שינתה זאת. הטקסטיל שנוגע ומעורב בחיי אנוש הוא מלא קטעי היסטוריה שמהם אנו למדים לא פחות מאשר מתיאורי קרבות או מקשקושים של פוליטקאים. האשה שהמציאה את מכונת התפירה לזיגזג ואחר המציאה את מחט הניתוחים עזרה לכל האנושות. פסטר אבי החיסונים, וכולי. הם הגיבורים שלי. עשירת תודה לך על המחמאה וכמובן שוש ושוב על העזרה הטכנית הנהדרת שאתה נותן לי. בריאות בריאות Mirjammarion - שיחה 08:23, 13 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה ובשמחה Face-smile.svg אני מאוד מתחבר לגישה שלך לגבי ההיסטוריה. המלחמות הגדולות וקשקושי הפוליטיקאים מתאימים הרבה יותר לנראטיבים מאשר לתיאור הסיבות האמיתיות לדברים. אשמח לקרוא בבלוג את מה שהתכוונת. לא מצאתי אותו בחיפוש מהיר, וגם לא ברור לי לגמרי למה לא מנומס Face-smile.svg בכל מקרה מוזמנת לשלוח לי קישור כאן או במייל פרטי או איך שנוח לך. איש השום (Theshumai) - שיחה 17:01, 14 באפריל 2020 (IDT)
חג שמח איש השום (Theshumai) - שיחההבלוג שלי נקרא 'לראות אמנות אחרת' והקישור

www.differentart.org https://differentart.org/2017/05/16/אני-אוהבת-את-המקלחת/ Mirjammarion - שיחה 22:42, 14 באפריל 2020 (IDT)

וואו, תודה על הקישור - איזה סיפור! בהחלט שם דברים בפרופרוציה. מדהים שבחיפוש גוגל על "די די טי" התמונה הראשונה שמתקבלת היא של נזירה שמשפריצה די טי טי על ילדים. גם דבר קטן ומטריד שעוזר להעריך את התקופה של היום. דעי לך שאני משתדל להעביר את הגחלת לדור הבא וסיפרתי לבן שלי כבר לפחות 10 פעמים שפעם לא היו מים זורמים מהברז ואיך אנשים היו מסתדרים (ועוד שלל סיפורים כדי שיעריך את התקופה בה הוא חי ויקבל פרופורציה). איש השום (Theshumai) - שיחה 16:53, 17 באפריל 2020 (IDT)
שבוע טוב איש השום (Theshumai) - שיחה אוח אני אפילו לא רוצה תמונה של נזירה משפריצה דידיטי, אפילו המחשבה עליה, מעבירה בי זכרון של עיקצוצים, וריח רע. תודה שקראת, אגב בלוג שלי יש גם תמונות מתוך ספר ילדים שלי ותרגום של +תמונות של גלויות שקבלתי כילדה קטנה.אחד נקרא 'שמע תקשיב פעם+ zeg luister eens' והשני 'גלויות מפעם- עם הרבה טעם', ממש מתאים לילדים. טוב שאתה מספר לבנך שפעם היו דברים שונים. זה יעזור לו לגדול לעולם משתנה. בהצלחה . תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 00:07, 19 באפריל 2020 (IDT)

רקמה (מלאכת יד)[עריכת קוד מקור]

התרשמתי מאוד מהערך! --‏Yoavd‏ • שיחה 10:31, 15 באפריל 2020 (IDT)

תודה רבה --‏Yoavd‏ • שיחה במשך הזמן מקווה למלא אותו בעוד מידע. אני פשוט אוהבת לשוב ולקרוא את המקורות, כדי לדיק במראי מקום וכולי. חשוב לציין שאני לא כתבתי את המקור, אבל השתדלתי מאד להעשיר אותו. חג שמח והרבה בריאותMirjammarion - שיחה 10:39, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה לך! הוספתי כמה קישורים לערכים המקבילים בויקיפדיה האנגלית. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:58, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה מיד אציץ. מקוה שהם נשמרו מקצועיים.Mirjammarion - שיחה 11:03, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה , נראה מצוין. Mirjammarion - שיחה 11:09, 15 באפריל 2020 (IDT)

בדוקת עריכות[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Mirjammarion,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה,--היידן 07:39, 16 באפריל 2020 (IDT)

בוקר אור היידן תודה רבה, עלי לציין שלמרות שידיעת העברית שלי די טובה, לא בדיוק הבנתי את מה שכתוב בדף ההסבר לכך,זה כנראה כתוב רק ליודעי ח"ן, אבל אני מקווה שזה משהו טוב. הרבה בריאות.Mirjammarion - שיחה 07:50, 16 באפריל 2020 (IDT)
זה משהו טוב.Face-smile.svg. ותודה על תרומתך. נהנה לקרוא. --היידן 07:58, 16 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה לך היידן אני נהנית לחלוק את הידע הרב שצברתי עם אחרים, אני נהנית לשוב ולבדוק את מקורותי [ולראות שאני זוכרת באיזה ספר ובאיזה פרק זה נמצא], דברים טובים צריך לחלוק הזבל בא לבד. הייה בריא Mirjammarion - שיחה 08:30, 16 באפריל 2020 (IDT)
מזל טוב! Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 16:54, 17 באפריל 2020 (IDT)