שיחת משתמש:Mirjammarion

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mirjammarion, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
בברכה, יעקב אֿן-שיחהי"ז באב ה'תשע"ז • 15:51, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

סריגה[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:סריגה#סריגה

העברתי את תוכן השיחה לשיחה:סריגה מכיוון ששם מקומו לצורך המשך הדיון. הזמנתי עורכים נוספים להביע את דעתם.--כ. אלון - שיחה 09:44, 4 בדצמבר 2018 (IST)

הפניית תשומת לב לדיון באמצעות "תיוג"[עריכת קוד מקור]

שלום מרים,
לתשומת ליבך, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" את אותו כותב, בדומה למקובל בפייסבוק. הפעולה מתבצעת באמצעות כתיבת שם המשתמש של הכותב השני. המשתמש שתוייג יקבל על כך חיווי.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, לירון Ldorfmanשיחה 00:01, 23 בדצמבר 2018 (IST) שבוע טוב לירון,[אני מקווה שמותר לי לפנות אליך כך כמו שפנית אלי?] מצטערת שאני עושה שגיאות של טירונית בהילכות ויקיפדיה. אלמד ואשתפר להבא. פשוט גם נושא ההיסטוריה בכלל ופנלו בפרט וענייני לשון, הם בשר מבשרי ומנשימת חיי. אתרגל את הוראותיך על יבש ואחר כך אנסה לפעול על פיהן. שנות מחקר בשיטות אחרות הותירו בי כמה הרגלים שכאן עלי לשכוח ולהתעלם מהם. אשתדל מאד. Mirjammarion - שיחה 07:51, 23 בדצמבר 2018 (IST)

ברוכה הבא[עריכת קוד מקור]

ברוכה הבאה לוויקיפדיה. באם את צריכה עזרה בענייני ויקיזציה או נהלים אשמח לסייע. אמא של גולן - שיחה 11:01, 31 בדצמבר 2018 (IST)

לדוגמה:
 1. בפרק ראו גם מכניסים קישור לערכים קיימים עם סוגריים מרובעים [[אמנות סיבים]] . לדוגמה אמנות סיבים
 2. בערך ירדנה כהן רצית להוסיף קישור חיצוני. רשמת "*מרים ברוק-כהן "אגדה שכתבתי לירדנה כהן ז"ל" . לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. www.differentart.org". הבעיה בקישור כזה היא שאת לא מקשרת ... רצוי להפנות עם כתובת ספציפית וכותרת. לקח לי זמן למצוא את הבלוג הרלוונטי באתר שלך. את הקישור תרשמי כך * [https://differentart.org/2016/08/08/אגדה-שכתבתי-לירדנה-כהן-זל/ "אגדה שכתבתי לירדנה כהן"], מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016. וייצא לך "אגדה שכתבתי לירדנה כהן" מרים ברוק-כהן, לראות אמנות אחרת, 8 באוגוסט 2016.
באופן כללי, אני לא בטוחה שהקישור לבלוג עונה על ההגדרה של הקישורים, כיוון שלרוב אנחנו לא מקשרים לבלוגים אלא אם הם בלוגים מקצועיים המוסרים מידע מעבר לערך ומפורט. אמא של גולן - שיחה 11:11, 31 בדצמבר 2018 (IST)
 1. בערך אמנות סיבים הפכת את הקישור של ישעיהו גבאי להפניה לעידית לבבי גבאי. באם רצית בערך להפנות לעידית, הרי שצריך לכתוב את שמה. באם עידית פורסמה בתור "ישעיהו", הרי זה צריך להיות רשום בערך שלה? (לא נראה לי), בקיצור, הרגשתי שכאן זה טעות וביטלתי את הקישור. אמא של גולן - שיחה 11:18, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום לךמשתמשת:אמא של גולן. אני הודעתי לעידית לבבי גבאי, שעשיתי את הקישור הזה לדף שלה. והיא הודתה לי בשם שניהם. לצערי עדיין אין ערך לישעיהו גבאי, שבהחלט מגיע לו דף מהיותו אחד מראשוני אמני הסיבים בארץ. אם בני הזוג גבאי שמחים בקישור, אז אותי תחזירי אותו? בבקשה Mirjammarion - שיחה 16:19, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שלום משתמשת:אמא של גולן, לגבי הערתך בענייני ויקיזציה. את הערך 'אמנות סיבין' כתבתי לפני כשנתיים. בעזרתן האדיבה של כמה מפגשים של ויקינשים זה עתה, ממש היום גמרתי קורס לפנסיונרים מטעם ויקיפדיה, שהתנהל באוניברסיטת חיפהץ ובעקבות מה שלמדתי שם אני כעת מטפלת ומעדכנת את הערך הזה. עם כל הכללים וההלכות החדשות שלמדתי. תודה שטרחת להעיר לי. ואשמח אם תתני לי הזדמנות לשפר לבד, עם כל מה שלמדתי. Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שוב שלום משתמשת:אמא של גולן את האפשרות להוסיף סוגריים מרובעים עם שם ערך למדתי רק היום, אנא היי סבלנית עם טירונית כמוניMirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
לגבי התוספת ראו שהוספתי לירדנה כהן, הוא כבר צוטט בכמה מקומות, והוא סיפור אווירה.אם את חושבת שאינו ראוי, את מוזמנת להורידו. ירדנה בעצמה מאד אהבה את ה'אגדה' שכתבתי לה. החלטתי להוסיפו לאחר שבזמן האחרון גיליתי שהרבה אנשים בכלל אינם יודעים מי היא, ביניהם אנשי מחול שרוקדים מהריקודים שלה. זו הייתה מחווה שלי לזכרה, לתת משהו מאופיה ודמותה. Mirjammarion - שיחה 16:37, 31 בדצמבר 2018 (IST)
הי מרים, את הקישור החיצוני בירדנה כהן אני הסרתי כי הוא היה לא מפנה נכון. אני יכולה לתקן, אבל אני רוצה לראות שאת הבנת אותי ולכן אני משאירה לך לעקוב ולבצע לפי ההוראות שרשמתי לך. לגבי הקישור הפנימי לעידית, אם את רוצה לקשר לעידית הרי שצריך לרשום את שמה בצורה גלויה ולא להחביא אותו מאחורי השם של יהושוע. אם היא לא אמנית העוסקת באומנות סיבים הרי הקישור שגוי, ובמקום זה צריך לציין את בעלה. בברכה אמא של גולן - שיחה 16:52, 31 בדצמבר 2018 (IST)
שנה אזרחית טובה לך משתמשת:אמא של גולן, אני אודה לך אם תחזירי את הקישור החיצוני לערך של ירדנה, בצורה הנאותה, כי לצערי לא הבנתי את ההסברים שלך, אבל כן הבנתי שכנראה אינת מתנגדת לעצם חיבור ה'אגדה', אלא לצורת החיבור. אשמח אם כך מאד אם תועילי לעשות זאת בעצמך ותהיי שותפה במחוות הזיכרון, הרי עצם כתיבת הערכים כאן היא מחווה לפועלם ותרומתם של אנשים לחיי כולנו. ואני מקווה שעם הזמן אבין הסברים כאלה יותר טוב. באשר לקישור של ישעיהו גבאי, התכתבתי עם עידית ואני מקווה שנמצא פתרון שיניח את דעתך. בתודה על הערותייךMirjammarion - שיחה 07:50, 2 בינואר 2019 (IST)

גרב[עריכת קוד מקור]

המשפטים שכתבת בערך לא מנוסחים בצורה אנציקלופדית, ונאלצתי, לצערי, למחוק אותם. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 06:20, 7 בפברואר 2019 (IST)

רוטרדם[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שהתחלת לעבוד על הערך. רק הערה קטנה: אין צורך להעתיק שוב את הקישור על מנת לצרף מילת חיבור. לדוגמה: לרשום ב[[אנטוורפן]] ולא ב[[אנטוורפן]] וכולי. בהצלחה. אלעדב. - אלעדב. 09:02, 28 בפברואר 2019 (IST)

בוקר טוב משתמש:אלעדב.. תודה על ההערה שלך. התחלתי למלא את הערך כי השתוממתי שלא היה שום פרט על היהודים שחיו ברוטרדם. כמו כן אני מנסה לקשר בין כל מיני ערכים שקשורים ליהדות הולנד. אני שמחה שאני בקיאה בכך. תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 10:03, 28 בפברואר 2019 (IST)

בובנאי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף בובנאי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Amiroשיחה 15:33, 10 במרץ 2019 (IST)

שלום לך משתמש:Amiro.מתוך שיחות עם אנשים שמעוניינים בנושא בובנאות, שמחפשים מקום ללמוד את המקצוע, חשבתי שחשוב לציין את מיקומו ושמו של בית ספר כזה. אם הניסוח שלי אינו נראה לך, הנך מוזמן לנסח זאת יותר טוב. אני מתכוונת לחפש עוד בתי ספר כאלו ומיקומם כי הם מועטים מאד בארץ Mirjammarion - שיחה 15:43, 10 במרץ 2019 (IST)
הבעיה הייתה גם בניסוח וגם איפה שמיקמת את זה. דרסת את התבנית שהפנתה לפירוש נוסף ובמקום זאת בראש הערך רשמת כתובת של מקום בלי שום הסבר וקשר לערך. ראה איך הוספתי את המידע כאן. גם בהקשר הנכון בגוף הערך עם הערת שוליים. Amiroשיחה 15:49, 10 במרץ 2019 (IST)
תודה רבה לך Amiro, סליחה אני גברת ואתה פונה אלי בלשון זכר. שמתי לב לצורה שבה סדרת ערכת את המידע, ואני מודה לך שערכת זאת כך. להבא אנסה ללמוד מכך. אני לא רשמתי את זה בראש הערך, אני הכנסתי זטת להערת שוליים וזה קפץ למעלה מעצמו. לא ראיתי שם שום תבנית כך שלא יכלתי לדרוס אותה. בכל אופן תודה לך, תמיד מנסה ללמוד ולהשתפר. Mirjammarion - שיחה 16:00, 10 במרץ 2019 (IST)
הכל בסדר, בהצלחה! את בדרך הנכונה. Amiroשיחה 16:02, 10 במרץ 2019 (IST)

עזרה דחופה בערך גרהרד בדריאן[עריכת קוד מקור]

שלום משתמש:Ldorfman, בטעות העליתי את הערך החדש שלי עם שם המשתמש שלי ואיני מצליחה להוריד את זה!!!! הצילו. אני רוצה להעלות את הערך רק עם שם האיש גרהרד בדריאן, מה לעשות???Mirjammarion - שיחה 17:28, 18 במרץ 2019 (IST)

סידרתי את הבלגן. כרגע יש רק את גרהרד בדריאן. אם יש משהו שאולי חמק מעיני, נא לידע אותי או את המפעילים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 20:44, 18 במרץ 2019 (IST)
ערב טוב לךיונה ב., אני עשירת תודה לך, טעיתי לרגע והייתי אובדת עצות. תודד רבה על העזרה המהירה והמועילה. Mirjammarion - שיחה 21:57, 18 במרץ 2019 (IST)
די נעדרתי מפה בימים האחרונים, לאחר שמהחשב שלי שבק חיים (עריכות שביצעתי היו מהסלולרי, או, כמו עכשיו, דרך טאבלט, שהוא פחות נוח). אני שמח שהעניין סודר. ברכות על הערך שהוספת לנו ותודה לחברי יונה.
אגב, להבא מרים, כאשר פונים למישהו, ראוי לעשות זאת בדף השיחה שלו - לא בתיוג מתוך דף השיחה שלך. זה מה שמקובל אצלנו והאמת, גם הגיוני יותר. בכל מקרה, בקשות מהסוג הנוכחי כדאי להשאיר בדף "ויקיפדיה:בקשות ממפעילים". אז, בטוח תקבלי מענה מהיר מכל מי ש"יהיה במשמרת", שכן כל מי שמוגדר כ"מפעיל מערכת" יוכל לבצעה. עם הזמן, אני בטוח שתהיי בקיאה גם בנהלים כאלה לא פחות מבאופן כתיבת הערכים. בברכה להמשך הצלחה, לירון Ldorfmanשיחה 00:42, 20 במרץ 2019 (IST)
בוקר אור Ldorman. קודם תודה על העזרה, ההערות המועילות והתרגום. הגעתי גם לדף המפעילים והשארתי גם שם קריאת עזרה. הייתי כך כך נבוכה מהטעות הזו. וכל מה שעשיתי וחפרתי לא תיקן אז ביאושי כי רב, קראתי לעזרה. ולשמחתי היא הגיעה. אגב אמנם זה לא המקום, אבל כיון שתקרא זאת. תודה על התיקון ב'התאחדות הלשון ההולנדית', שבה לא העזתי לשנות את האות המנוקדת פחדתי מעניין הניקוד. אינני ילידת הולנד, אלא ילידת שווייץ להורים הולנדים שברחו מהשואה. אבל זו שפת אבי. ואפשר לאמר שפה ילידית שלי. ואת ה'ספר הלבן' נשמתי מיום היוולדו. קראתי המון טיוטות שלו. עלי עדיין לתקן שם את הטענה המוזרה כאילו הספר הזה היה כנגד הספר של פן דלה. מדריך הכתיב בא לפשט את חוקי השפה שהיו לא ידידותיים למשתמש ולהפכם לשימושיים לכל. Mirjammarion - שיחה 07:53, 20 במרץ 2019 (IST)
Symbol thumbs upcolor.png Ldorfmanשיחה 01:41, 23 במרץ 2019 (IST)

אלישבע אורבך[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך אלישבע אורבך, היה לי מעניין מאוד לקרוא ולערוך אותו. אנא ראי את העריכות והשינויים שביצעתי בערך, על מנת שתדעי להבא. תודה רבה! Alon112 - שיחה 11:06, 4 באפריל 2019 (IDT)

שלום Alon, אינני יודעת מדוע אתה מודה לי, אבל תודה על תודתך. אני כותבת רק על אנשים ונושאים שאני יודעת עליהם מספיק ומעריכה ומכבדת אותם. גילוי נאות היא הייתה חברת ילדות של אמי ואהבתי אותה מאד. לכן גם ידעתי שסיפור חייה מיוחד ובמידה מסוימת כל כך ישראלי. אסתכל אחר כך מה שינית ומה תיקנת, חבל שהורדת את הקישור לשבץ נא היא הייתה גאה מאד בהישגיה מול אנשים צעירים ממנה בהרבה. אולי אמצא שוב את הקישור שבו היא מדברת על כך. זה יהיה גם עידוד למבוגרים אחרים להמשיך בעיסוק כזה, משהו שאלישבע החשיבה מאד. תודה על התוספותMirjammarion - שיחה 12:00, 4 באפריל 2019 (IDT)
בוקר טוב לך Alon112 חבל מאד שמחקת את השם 'Joodsche HBS' כפי שכתבתי את שמו בלועזית, מה אפשר לעשות ואמי וחברותיה למדו בJoodsche HBS Amsterdam זה היה שמו, אלישבע' וחברותיהן המעטות ששרדו, אחיות אמי שלא שרדו את השואה ועוד רבים וורבות שנשמדו למדו שם, והשארת שם המוסד הלימודי הזה, כמו שבאמת נקרא זה סוג של הנצחה. אז אני מבקשת ממך להחזיר את השם הלועזי ואם אתה לא תעשה זאת, אעשה זאת בעצמי. כי עבורי מחקת את זכר הנרצחים הרבים מאד. מצטערת אך אין שום משמעות במקרה זה לשם העבריMirjammarion - שיחה 07:11, 6 באפריל 2019 (IDT)
שלום מרים, אוסיף חזרה את שתי ההתייחסויות שציינת, בדיוק בגלל זה ביקשתי שתראי את השינויים שהכנסתי. תודה רבה ושבת שלום! Alon112 - שיחה 10:32, 6 באפריל 2019 (IDT)
שבוע טוב ומבורך לך אלון, אני מודה לך שהבנת את חשיבות השם המקןרי. אולי תוסיף ותחזיר גם ש'מזרחי' הייתה תנועת נוער מסורתית וציונית, כמו שאני כתבתי במקור, מפני שכיום היא תנועה שונה. ואחרי ששינית, לא ברור שזו הייתה תנועת נוער ולא מפלגה. תבורך שהבנת. תודה Mirjammarion - שיחה 06:47, 7 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה אלון אני רואה שכבר השבת למקומם את השמות. עשירת תודה. Mirjammarion - שיחה 06:51, 7 באפריל 2019 (IDT)

עזרה עם שינוי הטלאי הצהוב מגרמני להולנדי[עריכת קוד מקור]

שלום אלון, אולי תוכל לעזור לי עם עניין שינוי תמונת הטלאי הצהוב מהגרמני להולנדי. תרמתי את הצילום שצילמתי בעצמי מהטלאי הצהוב של אמי. ורציתי לשים אותו בדף של הערך 'טלאי צהוב', אך לא צלח בידי. אז שמתי אותו בערך'שואת יהודי הולנד'. והוא סולק משם בטענה כלשהי. אבל גם שמו שם תבנית כלשהי עם טלאי JUDE שהוא איננו הטלאי של יהדות הולנד. אני סבורה שחשוב מאד לדעת שבכל ארץ היה טלאי משלה. בהולנד היה כתוב JOOD ביוגושלביה היה כתוב Z" וכך הלאה. Mirjammarion - שיחה 07:16, 7 באפריל 2019 (IDT) בוקר טוב איש השום (Theshumai) - שיחה אולי תוכל לעזור ליבעוד משהו. ניסיתי שוב את מזלי להכניס צילום של הטלאי הצהוב של יהודי הולנד!!! זה מאד חשוב לי ולאחרים. תרמתי פעם אחת ונדחה היום ניסיתי שנית, הכנסתיו תחת הכותרת 'טלאי צהוב של יהדות הולנד'. אם אפשר הייתי מבקשת להכניסו לערך 'שואת יהודי הולנד' במקום הטלאי בשפה הגרמנית. בכלל כל התבנית שם אינה נוגעת ליהדות הולנד. Mirjammarion - שיחה 08:50, 17 בדצמבר 2019 (IST)

היי, ראיתי רק עכשיו ואני כבר הולך לישון. בפעם הבאה כשיהיה לי רגע, בימים הקרובים, אשמח לסייע. איש השום (Theshumai) - שיחה 01:58, 21 בדצמבר 2019 (IST)

היי מרים, אנא ראי כאן את התמונה שהוספתי והאם היא מתאימה למה שהתכוונת. איש השום (Theshumai) - שיחה 21:23, 21 בדצמבר 2019 (IST)

שבוע טוב, חג שמח שיחה, היא מתאימה, אבל קיוויתי שתוכל אולי להוסיף את שלי שתרמתי תחת השם 'טלאי של יהדות הולנד', בצילום שלי רואים רק את הטלאי [בצבע]ולא תמונה שכבר רואים במקום אחר תודה מראש Mirjammarion - שיחה 07:51, 22 בדצמבר 2019 (IST)
אהלן וחג שמח. הייתי שמח להחליף בתמונה שלך, אבל לצערי אני לא יודע איפה נמצאת התמונה שלך, וחושש שאולי היא לא בשרת של ויקיפדיה, או בשם שונה ממה שכתבת. מוזמנת לנסות מחדש להעלות את התמונה לשרת של ויקיפדיה באמצעות ההנחיות שנמצאות בעזרה:העלאת תמונה חופשית. איש השום (Theshumai) - שיחה 23:26, 23 בדצמבר 2019 (IST)

שתי וערב[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Mirjammarion,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שתי וערב" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, שלוםמשא ומתן • ב' באייר ה'תשע"ט • 13:07, 7 במאי 2019 (IDT) ערב טוב מרים, עניתי לך בדף השיחה שלי. שלוםמשא ומתן • ז' באייר ה'תשע"ט • 21:44, 11 במאי 2019 (IDT)

שבוע טוב משא ומתן שבתי לעבוד על הערך שתי וערב. Mirjammarion - שיחה 09:12, 22 בדצמבר 2019 (IST)
נראה שהעבודה נמשכת, אך לעיתים רחוקות למדיי. בדף תב:בעבודה מתמשכת נאמר "...להסירה עם סיום העבודה או ברגע שזיהו שאין ביכולתם להמשיך לעבוד על הערך." בהתאם, הסרתי את התבנית לעת-עתה. כמובן שאין הדבר מונע את המשך העבודה Face-smile.svg. בתודה על תרומתך לערך ובברכת שבוע טוב, ידידיה צבאןשיחה • כ"ב בסיוון ה'תש"ף • 00:49, 14 ביוני 2020 (IDT)
ידידיה צבאןשיחה בוקר טוב לך, אכן אתה צודק לחלוטין, איכשהו אני לא מגיעה לעבוד שם הרבה בערך הזה. למרות שיש מה להוסיף, אך יש לי דברים נוספים. אז אני מודה לך שהסרת את התבנית. וכשאתפנה אשוב להעשיר את הערך. [משהו שאפשר לעשות גם בלי התבנית]. תודה רבה. Mirjammarion - שיחה 06:13, 15 ביוני 2020 (IDT)

סריגה[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך הרבה לערך. סתם טיפ טכני ממש ממש שולי - כשאת יוצרת קישור פנימי (נניח, סריגה - שמופיע כעת בכחול כי הוא קישור פנימי), מקובל לשים לב שהקישור מכיל רק את המילה/מילים הרלוונטיות ולא סימני פיסוק סמוכים. לדוגמה ב-סריגה, - הפסיק נכנס לתוך הקישור ומקומו בחוץ.
בכל אופן, זה כאמור לגמרי שולי, ואני בכל אופן עובר אחריך בערך הזה ו"מדגם" אותו, אבל חשבתי שכדאי להסב לתשומת לבך Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 23:36, 10 בדצמבר 2019 (IST)

בוקר טוב איש השום(Theshumai, טוב ששמת לב, לפעמים בתאורה מסוימת לא רואים שהפסיק גם הכחיל. בדרך כלל כמה ימים אחרי שכתבתי משהו אני שבה לבדוק, אם לא חלה איזו תקלדת או תקלונת אחרת. Mirjammarion - שיחה 06
26, 11 בדצמבר 2019 (IST)
בוקר טוב איש השום יש לי בקשה אליך, אני התיאשתי מהאפשרות להכניס תמונות. אבל זה עתה גיליתי שיש במאגר של ויקיפדיה [באנגלית] צילום שאני הייתי רוצה שיחובר לערך שכתבתי 'סריגה וצינורה בצורה חופשית' הנה החיבור ואשמח מאד אם תוכל להעבירו לערך העברי

https://en.wikipedia.org/wiki/Crochet#/media/File:Crochet_hyperbolic_kelp.jpg תודה מראש Mirjammarion - שיחה 10:46, 12 בדצמבר 2019 (IST)

Mirjammarion, היי מרים, ברצון רב. הכנסתי את התמונה לערך (אגב להבא, הכי טוב זה לחפש את השם של הקובץ, כלומר, במקרה זה: "File:Crochet hyperbolic kelp.jpg", אבל ללא הFile והסיומת, כלומר, לחפש באיתור התמונות "Crochet hyperbolic kelp"). לא הייתי בטוח איך לתרגם את התיאור. אנא וודאי שהתיאור שכתבתי מתאים ונכון מבחינה מקצועית, ותקני אותו אם לא. איש השום (Theshumai) - שיחה 21:46, 12 בדצמבר 2019 (IST)
אגב, התיוג שלך, כלומר - כתיבת שם המשתמש שלי כך שאקבל התראה על ההודעה שלך - לא עבד הפעם כמו שצריך, אבל במקרה עקבתי אחרי הדף שלך מאחר שכתבתי פה הודעה לפני כמה ימים. להבא, אם תרצי לכתוב לי הודעה, עדיף לעשות זאת בשיחת המשתמש שלי, וכך בטוח אקבל התראה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 21:49, 12 בדצמבר 2019 (IST)
בוקר אור שיחה, קודם כל, אני עשירת תודה על העברת התמונה. כדאי לך פעם להציץ למיזם הזה שהוא גם מפעל מתמטי וגם הפגנה נגד בעיות האקולוגיהhttps://crochetcoralreef.org/about/theproject/ Mirjammarion - שיחה 07:30, 13 בדצמבר 2019 (IST)
בשמחה Face-smile.svg נכנסתי ללינק וזה ממש מרהיב ביופיו! דבר נוסף ולגמרי זניח - שימי לב שלפעמים כשאת עושה הזחה (כלומר, כשכותבים נקודתיים בתגובות בדפי השיחה) את בטעות כותבת נקודה-פסיק (;) במקום נקודתיים וזה בעצם גורם לכך שלא נוצרת הזחה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 23:02, 13 בדצמבר 2019 (IST)
תודה רבה איש השום (Theshumai) - שיחה שמחה שנהנית מהיצירה האקולוגית מתמטית הזו. ישנן עוד פעולות שנשים סורגות עושות. בארצות רבות נשים סורגות בגדים חמים לאנשים שאינן מכירות.כל טוב ועוד פעם תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 07:33, 14 בדצמבר 2019 (IST)
תודה, מדהים מה שאפשר לעשות עם אומנות, ועוד אומנות כזו שימושית. קראתי גם בערך דברים שהוספת בנושא - מאוד מעניין. [[משתמש:Theshumai|איש השום (Theshumai) - שיחה 18:17, 15 בדצמבר 2019 (IST)
חן חן איש השום (Theshumai) - שיחה, אני סורגת ומתענינת בהיסטוריה וכל מה שקשור לנושא כבר מעל 70 שנה [למדו אותי לסרוג בגיל מאד צעיר].תסתכל גם על המושג טבעת מוביוס, שם לקחתי רעיון של סורגת אמריקאית, לסרוג פס לסובב ולתפור. ומצאתי דרך לעשות זאת בחתיכה אחת ללא תפרים. Mirjammarion - שיחה 08:27, 17 בדצמבר 2019 (IST)

טקסטיל[עריכת קוד מקור]

אני ממש מתנצל על התיקונים שעשיתי בשעה שהייתה תבנית בעבודה. אני מקווה שהתיקונים מקובלים עליך, ושוב התנצלותי. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:08, 11 במרץ 2020 (IST)

בוקר טוב Yoavd‏ • שיחה האמת היא שאני לא שמתי לב בהתחלה, כיון שאני כותבת עם הרבה שנות ידע בנושא, ואני כל פעם שבה ובודקת את העובדות שאני רוצה לציין בספרים ובמקורות אחרים [נפלא לראות שזוכרת היכן כל עובדה] כשכבר שמתי לב, החלטתי פשוט להמשיך בהעשרת ומילוי חומרים שאני יודעת. במילא אני שבה וקוראת כל דבר, אז אם אמצא טעות עובדתית ששינית, אתקן ואם לא אשאיר. אני מקווה שתוך כמה ימים אעשיר את הערך הזה בצורה טובה ונאה. כל טוב לך והרבה בריאות Mirjammarion - שיחה 08:46, 11 במרץ 2020 (IST)
נ.ב. Yoavd‏ • שיחה אני ממש לא טובה בהעברת תמונות, אולי בבקשה תמצא תמונה יפה של האריגים מאורמאוצי ומחפירות בארץ ותשלב אותן בטקסט. בתודה מראש Mirjammarion - שיחה 08:55, 11 במרץ 2020 (IST)
אנסה, אבל האם האיות "אורמאוצי" אכן נכון? --‏Yoavd‏ • שיחה 09:06, 11 במרץ 2020 (IST)
צהרים יפים Yoavd‏ • שיחה בוא נראה אני קבלתי מפי דוברת ילידה את הצורה הזו, אבל כעת הלכתי לבדוק https://www.howtopronounce.com/urumchi/ אז יכול להיות [הקשבתי 3 פעמים] אורומצ'י יהיה יותר נכון. אני יכולה לשאול עוד מישהו ואודיע לך תודה רבה על הטירדה. Mirjammarion - שיחה 14:41, 11 במרץ 2020 (IST)
מצאתי את האיות הנכון - (Ürümqi) ובדקתי בערך באנגלית אבל אין אזכור לטקסטיל שלהם. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:11, 11 במרץ 2020 (IST)
בוקר טוב Yoavd‏ • שיחההתעתיק האנגלי שלי בא ישר מכריכת הספר, יש לי אמנם עותק מוקדם יותר אבל הכתיב נשאר כזה אנא ראה כאןhttps://www.goodreads.com/book/show/590434.The_Mummies_of_r_mchi. בינתיים שאלתי את ה'קשר הסיני שלי' שכתב לי שבסין קוראים לעיר אולומוצי, אבל בעברית יהיה נכון לכתוב אורומוצ'י. באשר לטקסטילים שלהם, אנא הבט https://setcourseforchina.wordpress.com/2014/06/07/day-five-the-mummies-in-urumqi/ המחברת הינה ארכאולוגית ידועה ומכובדת. מומחית לענייני טקסטיל. אני סבורה שכתיב שם הספר באנגלית הוא הנכון. תודה Mirjammarion - שיחה 06:40, 12 במרץ 2020 (IST)
בוקר אור, אין לי ספק שהתעתיק שהבאת נכון, אבל הערך בוויקיפדיה כולל את האומלאוד שצרפתי. אם תקישי עליו תגיעי לערך. על המומיות לא ידעתי, אמשיך לחפש אם יש זכר להן. --‏Yoavd‏ • שיחה 06:46, 12 במרץ 2020 (IST)
המשך בוקר נעים Yoavd‏ • שיחה אם תכתוב בוויקיפדיה האנגלית ' The Mummies of Urumuchi' תגיע ל Tarim Mummie ויש שם גם תמונות של המומיות מאורומוצ'י, וכן בביליוגרפיה שם תגיע לספר שאותו אני מצטטת. אל תתיאש במקרה זה נסיוני המקצועי בענייני טקסטיל עוזר לי למצוא מהר יותר את הביטויים המקצועיים. באשר לתעתיק צרפתי? איני סבורה שהוא חשוב כאן, כי הנטייה היא לתעתיק אנגלי. ואגב בערך שאליו קישרת אותי תראה שבשלט שבתמוה מימין מופיע השם כפי שאני העתקתי אותו מהספר שגילה לעולם את הסיפור. נב יש גם סרטון של נציונל גאוגרפיק המספר את הסיפור הארכאולוגית https://www.youtube.com/watch?v=tUvB0lD8E5M&list=PLMOJ05TrdIZBZKDWCCXTovso_Qyvug3vY&index=5&t=0s

Mirjammarion - שיחה 08:51, 12 במרץ 2020 (IST)

תודה על ההפניה, ראיתי את המומיה - את יכולה לשלב את התמונה גם בערך שאת מעונינת. אנא הסבירי לי איך אני יכול לסייע לך בשלב זה. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:02, 12 במרץ 2020 (IST)
אין בעד מה Yoavd‏ • שיחה דברים ומידע טובים צריך לחלוק, הזבל בא לבד. אני מודה שעניין הכנסת התמונות הוא עבורי אי הצלחה מוחלטת. כך שאם תוכל לשלב את אחת מתמונות המומיות עם האריגים בערך, זה יהיה נפלא. אתה ודאי רואה שאני ממשיכה להעשיר את הערך כמיטב יכולתי, עם התמהיל של ידע +הערות שוליים מהספרייה שלי וגם מהמרשתת. תודה על הרצון לעזור. Mirjammarion - שיחה 09:55, 12 במרץ 2020 (IST)
צרפתי את התמונה של היפהפייה מלולאן. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:05, 12 במרץ 2020 (IST)
עשירת תודה Yoavd‏ • שיחה לך על העזרה. Mirjammarion - שיחה 10:32, 12 במרץ 2020 (IST)

הי Mirjammarion, האם סיימת לעבוד על הערך "טקסטיל"? אם כן, נא זכרי להסיר את תבנית "בעבודה" שהשארת שם. חג שמח, בריאן - שיחה 13:22, 9 באפריל 2020 (IDT)

בוקר אור והרבה בריאות בריאן - בריאן תודה ששמת לב אני טרם סיימתי לעבוד על הערך הזה, לכשאסיים כל מה שאוכל למלא שם, אסיר את התבנית. Mirjammarion - שיחה 06:53, 10 באפריל 2020 (IDT)
מצוין, יום טוב. בריאן - שיחה 10:21, 10 באפריל 2020 (IDT)
זה לא יקרה מהר, כי למרות שאני יודעת את הנושא די טוב, אני נוהגת לשוב ולבדוק את המקורות וציטטות.[ושמחה שאני עדיין זוכרת היכן הם]Mirjammarion - שיחה 11:45, 10 באפריל 2020 (IDT)

כוכב מכל הלב![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png כוכב הנחמדים
בברכה רבה (: 90Desertboy - יום נעים - שיחה 17:06, 28 במרץ 2020 (IDT)
ערב טוב ונקווה שבוע טוב יותרשיחה איני יודעת במה זכיתי, אך אני מודה לך על הכוכב הנחמד הזה. בריאות בריאות Mirjammarion - שיחה 20:04, 28 במרץ 2020 (IDT)
ניסיתי לעשות טוב לאנשים על הלב ושמתי לב לדיונים שהיית בהם וראיתי שזה מגיע לך ורק בריאות! 90Desertboy - יום נעים - שיחה 20:14, 28 במרץ 2020 (IDT)
ואכן שימחת אותי, רב תודות לך. Mirjammarion - שיחה 20:29, 28 במרץ 2020 (IDT)

רקמה וסריגה[עריכת קוד מקור]

אינני נוהג לעקוב אחרי מספר גדול של ערכים, אלא לעקוב אחרי מספר קטן יחסית של ערכים ובו לבחון באופן יותר יסודי כל שינוי. מאחר שיצא, עם כל ההתקשרות בינינו, שאני עוקב אחרי כמה ערכים שקשורים לנושאים אלו, רציתי לשתף אותך שאני נהנה לא פעם לקרוא על האנקדוטות החביבות שאת מוסיפה סביב הנושאים האלו, שלא פעם מעלים לי חיוך בזמן שאני מחפש תיקוני הגהה וזוטות אחרות שאני אוהב לתקן. דברים שלא הייתי קורא עליהם באף מקום אחר, כנראה Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 22:56, 12 באפריל 2020 (IDT)

ואו, איש השום (Theshumai) - שיחה אני ממש מסמיקה מהמחמאה שלך. אני גם שמחה שאתה נהנה מהתוספות שלי שכפי שציינת 'לא היית קורא אותם בשום מקום אחר', אז כעת שנינו זכינו. עלי להסביר שאני נוהגת להוסיף עובדות היסטוריות ומידע לכל ערך שנגעתי בו, או ערכתי אותו בעצמי, באופן טבעי לחלוטין. ככה חקרתי וקראתי כל חיי. ההיסטוריה אינה מורכבת רק ממלחמות גדולות, ההיסטוריה נוצרת מאירועים קטנים שביחד מתחברים לסיפור הגדול. אותם אירועים שאתה מכנה אנקדוטות, הם לעיתים חשובים ומשני מהלכים היסטוריים יותר מאשר ה'ניצחונות המלחמתיים הגדולים' שעליהם גנרלים יקבלו כמה סרטים. לא מנומס להפנות אותך לבלוג שלי, אבל אם תקרא שם את הקטע שלי על למה אני אוהבת את המקלחת שלי. תראה דוגמה למה שאני מתכוונת אליו. הרבה יותר אנשים במשך היסטוריה מתו מזיהומים מאשר מכל דבר אחר. הכנסת מקלחות לבתים שינתה זאת. הטקסטיל שנוגע ומעורב בחיי אנוש הוא מלא קטעי היסטוריה שמהם אנו למדים לא פחות מאשר מתיאורי קרבות או מקשקושים של פוליטקאים. האשה שהמציאה את מכונת התפירה לזיגזג ואחר המציאה את מחט הניתוחים עזרה לכל האנושות. פסטר אבי החיסונים, וכולי. הם הגיבורים שלי. עשירת תודה לך על המחמאה וכמובן שוש ושוב על העזרה הטכנית הנהדרת שאתה נותן לי. בריאות בריאות Mirjammarion - שיחה 08:23, 13 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה ובשמחה Face-smile.svg אני מאוד מתחבר לגישה שלך לגבי ההיסטוריה. המלחמות הגדולות וקשקושי הפוליטיקאים מתאימים הרבה יותר לנראטיבים מאשר לתיאור הסיבות האמיתיות לדברים. אשמח לקרוא בבלוג את מה שהתכוונת. לא מצאתי אותו בחיפוש מהיר, וגם לא ברור לי לגמרי למה לא מנומס Face-smile.svg בכל מקרה מוזמנת לשלוח לי קישור כאן או במייל פרטי או איך שנוח לך. איש השום (Theshumai) - שיחה 17:01, 14 באפריל 2020 (IDT)
חג שמח איש השום (Theshumai) - שיחההבלוג שלי נקרא 'לראות אמנות אחרת' והקישור

www.differentart.org https://differentart.org/2017/05/16/אני-אוהבת-את-המקלחת/ Mirjammarion - שיחה 22:42, 14 באפריל 2020 (IDT)

וואו, תודה על הקישור - איזה סיפור! בהחלט שם דברים בפרופרוציה. מדהים שבחיפוש גוגל על "די די טי" התמונה הראשונה שמתקבלת היא של נזירה שמשפריצה די טי טי על ילדים. גם דבר קטן ומטריד שעוזר להעריך את התקופה של היום. דעי לך שאני משתדל להעביר את הגחלת לדור הבא וסיפרתי לבן שלי כבר לפחות 10 פעמים שפעם לא היו מים זורמים מהברז ואיך אנשים היו מסתדרים (ועוד שלל סיפורים כדי שיעריך את התקופה בה הוא חי ויקבל פרופורציה). איש השום (Theshumai) - שיחה 16:53, 17 באפריל 2020 (IDT)
שבוע טוב איש השום (Theshumai) - שיחה אוח אני אפילו לא רוצה תמונה של נזירה משפריצה דידיטי, אפילו המחשבה עליה, מעבירה בי זכרון של עיקצוצים, וריח רע. תודה שקראת, אגב בלוג שלי יש גם תמונות מתוך ספר ילדים שלי ותרגום של +תמונות של גלויות שקבלתי כילדה קטנה.אחד נקרא 'שמע תקשיב פעם+ zeg luister eens' והשני 'גלויות מפעם- עם הרבה טעם', ממש מתאים לילדים. טוב שאתה מספר לבנך שפעם היו דברים שונים. זה יעזור לו לגדול לעולם משתנה. בהצלחה . תודה על העזרה. Mirjammarion - שיחה 00:07, 19 באפריל 2020 (IDT)

רקמה (מלאכת יד)[עריכת קוד מקור]

התרשמתי מאוד מהערך! --‏Yoavd‏ • שיחה 10:31, 15 באפריל 2020 (IDT)

תודה רבה --‏Yoavd‏ • שיחה במשך הזמן מקווה למלא אותו בעוד מידע. אני פשוט אוהבת לשוב ולקרוא את המקורות, כדי לדיק במראי מקום וכולי. חשוב לציין שאני לא כתבתי את המקור, אבל השתדלתי מאד להעשיר אותו. חג שמח והרבה בריאותMirjammarion - שיחה 10:39, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה לך! הוספתי כמה קישורים לערכים המקבילים בויקיפדיה האנגלית. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:58, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה מיד אציץ. מקוה שהם נשמרו מקצועיים.Mirjammarion - שיחה 11:03, 15 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה , נראה מצוין. Mirjammarion - שיחה 11:09, 15 באפריל 2020 (IDT)

בדוקת עריכות[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Mirjammarion,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה,--היידן 07:39, 16 באפריל 2020 (IDT)

בוקר אור היידן תודה רבה, עלי לציין שלמרות שידיעת העברית שלי די טובה, לא בדיוק הבנתי את מה שכתוב בדף ההסבר לכך,זה כנראה כתוב רק ליודעי ח"ן, אבל אני מקווה שזה משהו טוב. הרבה בריאות.Mirjammarion - שיחה 07:50, 16 באפריל 2020 (IDT)
זה משהו טוב.Face-smile.svg. ותודה על תרומתך. נהנה לקרוא. --היידן 07:58, 16 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה לך היידן אני נהנית לחלוק את הידע הרב שצברתי עם אחרים, אני נהנית לשוב ולבדוק את מקורותי [ולראות שאני זוכרת באיזה ספר ובאיזה פרק זה נמצא], דברים טובים צריך לחלוק הזבל בא לבד. הייה בריא Mirjammarion - שיחה 08:30, 16 באפריל 2020 (IDT)
מזל טוב! Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 16:54, 17 באפריל 2020 (IDT)

תודה בעבור הערכים[עריכת קוד מקור]

רציתי רק להביע את הערכתי לערכים שאת כותבת ומעשירה ואת הנאתי מהם. יישר כוח! סיון ל - שיחה 15:45, 3 באוגוסט 2020 (IDT):

בוקר אור לך סיון ל - שיחה, אני מאד מודה לך על המחמאה הזו אני משתדלת לכתוב על נושאים שאני בקיאה בהם, וכמובן אוהבת אותם, למעשה הם חלק מחייואני תמיד מווה שגם אחרים יהנו. הרבה בריאות לך. Mirjammarion - שיחה 08:07, 4 באוגוסט 2020 (IDT)

תוספת לערך "שלום סבא"[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני בספק אם יש חשיבות בהכנסת דיוקנו של קורט גירון שצייר סבא לערך. היצירה איננה בהכרח חשובה יותר מיצירות אחרות של סבא מן התקופה הגרמנית (ודאי שפחות מדיוקנאותיו העצמיים) ואזכורה קוטע את שטף הדיון בתולדות חייו ויצירתו. למצער מציע להעביר את פרטי התערוכה בחיפה בה הוצגה העבודה אל הערות השוליים. ודאי שלפרט זה אין מקום בטקסט על תולדות חייו של האמן. אנא טיפולך/התייחסותך. תודהAlfista17 - שיחה 18:48, 6 בספטמבר 2020 (IDT)

בוקר טוב [משתמש:Alfista17|Alfista17]] - שיחה, לתחושתי יש ענין בתוספת זו, בגלל חשיבת המצויר מבחינה תרבותית. לתחושתי יש מקום להוסיף עוד פרטים על הדיוקנאות שהציר הזה צייר כיון שאלו דיוקנאות של אנשים שתרמו הרבה. וממקום זה אנשים אולי ילכו לראות מי היה קורט גירון. יש לזכור שהאנשים הללו נרצחו באמצע חייהם.וכולנו הפסדנו מאובדנם. כאמנית וככותבת גם על השואה של הולנד, זה נראה לי חשוב. Mirjammarion - שיחה 08:51, 7 בספטמבר 2020 (IDT)
כדאי להעביר את הדיון לערך עצמו בתקווה שישתתפו בו אנשים נוספים שאולי עוקבים אחרי הערך. בנוסף, אם תרצי, אפשר לשקול כתיבת הפניה לדיון בויקיפדיה:לוח מודעות כדי להזמין עוד עורכים נוספים. מרים, אם תצטרכי עזרה ביישום משהו מאלו תכתבי לי. איש השום (Theshumai) - שיחה - מחשבות על ייעול דיונים 08:57, 7 בספטמבר 2020 (IDT)
צהרים טובים איש השום (Theshumai) - שיחה, תודה לך אני מסכימה שכדאי להעביר את זה לשיחה של הערך. בעיקר כי אני כאמנית בעצמי וכבעלת תחושה היסטורית לנושא, חושבת שבערך אפשר גם להוסיף, משפטים, קטעים, או תוספות שונות [כגון איזכור הדיוקן שאיזכרתי], כדי לתת משהו מהאווירה או הרקע של האדם שעליו כתוב הערך. האמת היא שטרם התנסתי בהעברת דיון ללוח מודעותוכל יתר ןכל הרעיונות היפים שאתה מעלה כאן. אני סומכת עליך שאם אתה מציע זאת, כדאי כנראה לנסות ולעשות זאת. תודה רבה Mirjammarion - שיחה 13:00, 7 בספטמבר 2020 (IDT)

העתקתי בעזרת העברה את קטע השיחה העליון לשיחה:שלום סבא. לא הייתי בטוח אם ראוי למחוק מכאן אז השארתי את העותק של הטקסט גם כאן, אבל לדעתי אל נא תמשיכו אותו כאן אלא בדף השיחה עצמו - שם המידע רלוונטי יותר. איש השום (Theshumai) - שיחה - מחשבות על ייעול דיונים 17:27, 7 בספטמבר 2020 (IDT)

אמנות נלבשת[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Mirjammarion,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אמנות נלבשת" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Mirjammarion/‏אמנות נלבשת". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! חזרתישיחה 11:15, 15 באוקטובר 2020 (IDT)

שלום, הערך עדיין לא מוכן: קישורים לפירושונים, רווחים שגויים – בעיקר בין הערות השולים לבין הטקסט שלפניהן/אחריהן, ריבוי אנגלית וסוגריים מרובעים מיותרים, שגיאות כתיב. בברכה, חזרתישיחה 11:16, 15 באוקטובר 2020 (IDT)
שלום משתמש חזרתי, תודה על הערותיך אני אשוב ואבדוק, מה שאתה קורא 'ריבוי אנגלית' קורה כי לפעמים אין ביטוי עברי מתאים לכל השמות. אבל אשוב ואבדוקMirjammarion - שיחה
אחלה. אם תרצה – תייג אותי לפני ההעברה, אשתדל להגיב מהר (היום אולי אהיה טרוד, אך בערב/לילה אהיה זמין). חזרתישיחה 12:59, 15 באוקטובר 2020 (IDT)
שלום שוב חזרתי, קראתי שוב את הדף עם הערותיך וגם הדף המודפס שנוסף עליו, לגבי התהיה שם, אם זה ערך אנציקלפדי הרי לך הערך האנגלי https://en.wikipedia.org/wiki/Wearable_art אני הוספתי לערך מעל 20 קישורים עם הערות שוליים אני רוצה גם להפנות את תשומת לבך לכך שלחלק מהביטויים , שמות של תערוכות, וכדומה לא תמיד אפשרי לכתוב תרגום עברי. כיון שאני מתמחה בנושא, וכתבתי כבר כמה וכמה ערכים בנושאים קרובים לנושא זה, אז כדאי אולי להציץ בהם. Mirjammarion - שיחה 13:11, 15 באוקטובר 2020 (IDT)
אין בעיה, החלק הראשון למעלה הוא הודעה עם נוסח קבוע. תתרכז במה שכתבתי אחר-כך, בשעה 11:16. חזרתישיחה 13:16, 15 באוקטובר 2020 (IDT)
שיחה אנא כתוב לי בלשון נקבה אני מרים Mirjammarion - שיחה 13:33, 15 באוקטובר 2020 (IDT)
אחר הצהרים נעימים לך שיחה לסברתי תיקנתי את רוב התקלדות, ובהזדמנות גם הוספתי עוד קצת מידע. בבקשה קרא את הטיוטה ואם היא נראית לך כעת מוכנה לצאת לאויר. הודע לי ואני אפרסם אותה.Mirjammarion - שיחה 15:00, 15 באוקטובר 2020 (IDT)

אמנות נלבשת[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Mirjammarion,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אמנות נלבשת" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Mirjammarion/‏אמנות נלבשת". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! חזרתישיחה 09:58, 16 באוקטובר 2020 (IDT)

שיחהאני חושבת שהייתי רוצה דעה נוספת , נכון שבפעם הראשונה בגלל תקלה כלשהי שקרתה לי, העליתי את הערך מוקדם מדי. אך תיקנתי ושיפצתי את כל האפשרי, אני חושבת שזהו ערך טוב. ואני רואה בכך שהחזרת אותו בפעם השניה כשהוא כבר משופץ ומתוקן משהו מעליב. אני מבקשת שתחזיר אותו למרחב הערכים, אחרי שישב שם אני במילא נוהגת לשוב ולהעשיר ערכים שאני כתבתי.נב זה לא הערך הראשון שכתבתי , שלא לשכוח את עשרות הקצרמרים שהרחבתי והעשרתי. הנושא חשוב מאד בימינו מהיותו חלק של איכות הסביבה. ושלחתי לך חיבור לערך האנגלי, יש פיסוקים יש הערות ביניים ויש כל דבר שמחוץ וראוי לערך אנציקלופדי בנושא זה. Mirjammarion - שיחה 10:10, 16 באוקטובר 2020 (IDT)
שיחה רק כשפניתי להסתכל ברשימת המעקב ראיתי את הטענות שלך שכביכול לא תיקנתי שום דבר מהערותיך, כיון שלא ראיתי רשימה זו קודם, לא יכלתי לדעת מה טענותיך כעת בחנתי ומצאתי שכן עשיתי את כל התיקונים הללו.Mirjammarion - שיחה 10:28, 16 באוקטובר 2020 (IDT)
ראשית – לא תויגתי, והגעתי לכאן במקרה; שנית – אין לי טענות אלא הערות, שאותן כתבתי באופן ברור למעלה, אך לא תיקנת מאומה ממה שכתבתי. כל מה שכתבת בפסקה "אני חושבת שהייתי רוצה דעה נוספת" לא רלוונטי. לא כתבתי שהערך לא טוב. זה לא מעליב לתקן ערך שלא מתאים טכנית – בטיוטה פרטית. לא מדובר בערך שדרוש העשרה (לא התעמקתי). אין שום קשר לערכים אחרים שהעלית. לא כתבתי שהערך לא חשוב בהיבט של איכות הסביבה; שלישית, ולגופו של עניין, יש בערך פגמים טכניים רבים שיש לטפל בהם טרם העלאתו למרחב הערכים. קישורים לפירושונים: צורתו (עם תג "nowiki" מיותר), כסף, ומאטיס (ואת האות וי"ו להוציא מחוץ לקישור), מפוסטרים (ואת האות מ"ם להוציא מחוץ לקישור). שגיאות כתיב: הויקטוריאנית, מימדי, אנרגית, שניה, בעית, דוגמא, מוסיקה, מתיחס, יחודי, דוקא, תעשית, לחקןת, הההעדפות, וכו'. בין מלל לבין תחילת הערת שוליים לא צריך להיות רווח, אבל כן צריך להיות רווח אחרי הערת השוליים: לא תקין: מלל [12] מלל, מלל [12]מלל, מלל[12]מלל. תקין: מלל[12] מלל. בגוף הטקסט הנראה לקורא לא משתמשים בסוגריים מרובעים. זה בתמצית. ועוד שאלה חשובה: האם קראת את כל המקורות שמוזכרים בהערות השוליים ובדקת באופן אישי שהן תומכות בכתוב? יש שם ספרים או מאמרים ללא קישורים – האם הם בהישג ידך? בהצלחה, חזרתישיחה 13:19, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
מוצאי שבת טובים לך שיחה, אני אתחיל מהסוף. כל ספר שמוזכר בהערות השוליים, עומד על המדפים בספריה המקצועית הפרטית שלי וכבר קראתי אותם לפני שנים, כשחקרתי לימדתי וכתבתי על הנושאים הללו. לצורך כתיבת הערך שבתי ובדקתי כל פרט ופרט. נב במידה ולא ציינתי פרק או דף מסוימים, הסיבה היא שכל הספר עוסק בנושא.[וכן שבתי וקראתי ודפדפתי בכולו]. זה אחד התענוגות כאשר אדם מתמחה בנושא כלשהו כל כך הרבה שנים!. וכעת להתחלה איני חושבת שכתבתי שאתה תויגת. אני מבינה שהגעת במקרה וכבר כתבתי שאני טעיתי בהעלאה הראשונה. הבוקר תקנתי תוך השתדלות שיתאים להערות שלך. אני באמת לא רואה כעת איפה הבעיה של הקישורים האם הסתכלת מה עשיתי הבוקר? על פי המילון 'מילה במילה של איתן אבניאון יש לכתוב ייחודי בשתי יודים. דוגמא עדיין מותר לכתוב בא אבל אני מוכנה להפוך לה'. הרגשתי מאד לא נוח עם השמטת הכיתובים הלועזיים של השמות, בעיקר אלה שאין להם קישורים בויקיפדיה העברית. מנסיוני אנשים רבים בכלל לא יסתכלו בהערות השוליים, וכך ערכו של המידע הניתן להם נפגם בהיותו חלקי. מאד לא ברור כשאתה כותב מה עלי לעשות עם הערות השוליים אולי תתן לי דוגמה? היכן יש לי nowiki. אני רושמת לי כעת את רשימת המילים שלדעתך יש לי בהן שגיאות כתיב, משום מה מה לא זכור לי שהמילה מוסיקה נמצאת כאן אבל אבדוק, יותר נוח לי עם פתק ביד, אני רואה שיש לך בעיה עם כתיב מלא. Mirjammarion - שיחה 18:09, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
במילה ויקטוריאניות אין שגיאת כתיב כיון שהיא באה אחרי המילה תלבושות היה ראוי שאכתוב ויקטוריאניות. יתר התיקונים אעשה מחר שבוע טוב Mirjammarion - שיחה 18:28, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
אם אין חיפזון, אוכל לנסות לסייע בתיקונים טכניים שונים כפי שסייעתי בערכים נוספים - בעוד מספר ימים. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 20:17, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
ערב טוב איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה אני מאד אשמח אם תעזור לי כאן. אני חשה לא נוח. בין היתר הייתי המומה על השאלה על הביבליוגרפיה שנתתי. לא האמנתי ששואלים אותי שאלה כזאת. גם בענין הכתיב איני מסכימה לכל ההערות שניתנו לי. אשמח אם תעזור ואני אציע פה מחר חלק מהקטגוריות האפשריות. וברור שאין חיפזון, סך הכל חשוב לי שהערך יהיה מהצד המקצועי שלי הטוב ביותר שאני יודעת לעשות. וגם הדרישה להשמיט הרבה כיתובים לועזיים פוגמת לדעתי ברמה הוקיפדית של הערך. בכל אופן אהיה עשירת תודה לך אם תוכל לעזורץ שבוע טוב הרבה הרבה בריאות. Mirjammarion - שיחה 22:34, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
בהנחה שאני מבין נכון את הכוונות של כולם, אני מניח שחזרתי התכוון לשאול אותך שאלה די סטנדרטית בויקיפדיה - האם קראת את המקורות הלא-דיגיטלים שהשתמש בהם. הסיבה שזו שאלה סטנדרטית היא שבהרבה מקרים עורכים בויקיפדיה העברית שכותבים ערכים עם מקורות כאלו למעשה מתרגמים את הערך מויקיפדיה זרה מבלי לקרוא את המקורות, ובדרך כלל מטרת השאלה שחזרתי שאל אותך היא להנחות להסיר מהערך את המקורות שלא קראת, כך מקובל בויקיפדיה. מאחר שאצלך זה לא המצב, הרי כן מדובר בספרים שישנם אצלך ושקראת באופן אישי, אזי שהשאלה לא רלוונטית אליך, בהנחה שהבנתי נכון את כוונתו. בנוסף אשמח אם יוכל להתייחס לעניין הכתיב - עוד לא צללתי אל היסטוריית הגרסאות של הערך ואני מניח שאם שינה משהו באופן שאת מתנגדת לו יהיה הכי טוב להמתין לתגובתו הספציפית.
אני רק רוצה להזכיר בחיבה שגם אם את כיום את ואני, מרים, "חברים טובים בויקיפדיה", גם ראשית הקשר שלנו בויקיפדיה החל באופן לא-נוח מבחינתך כאשר הוספתי תבנית לערך סריגה שנדרשת עריכה, אולם בסוף למדנו שנינו להכיר את הכוונות הטובות אחד של השנייה ולשתף פעולה באופן מייטבי. אני יכול להבטיח לך שבכל אופן גם כוונותיו של חזרתי טובות, למרות אי הנוחות שבהחזרת ערך בטיוטה, ובכל מקרה אני אסייע במה שאוכל עד שהעניין יהיה לשביעות רצון כל הצדדים, ככל שיתאפשר. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:53, 17 באוקטובר 2020 (IDT)
מרים – לא קוראים לי "שיחה", ואת מתייגת לא נכון. אין לי בעיה עם כתיב מלא. בעדינות – לך יש בעיה עם הכללים בוויקיפדיה. נכון, במילה "ויקטוריאניות" אין שגיאה – אבל במילה "הויקטוריאנית" יש. את יכולה לא להסכים לכל ההערות בנושא שגיאות הכתיב, אבל הן עדיין שגיאות כתיב ברורות. נכון, יש לכתוב "ייחודי". אבל את כתבת "יחודי". לא ביקשתי להוריד את הכיתובים באנגלית אלא להחליף את הסוגריים המרובעים לסוגריים רגילים. לגבי הרווחים בהערות השוליים – נתתי לך ארבע דוגמאות, אחת מהן היא הנכונה. לגבי "דוגמא" – למעט מילים בודדות (כגון "סבתא") הוחלט כאן לפי האקדמיה, עם ה"א. שאלת היכן יש לך nowiki. כתבתי לך למעלה בהסבר מ-13:19, במילה "צורתו" (ויש בעוד שני מקומות). את המילה "מוסיקה" את לא צריכה לזכור – אלא לחפש על ידי Ctrl+F לדוגמה. יש לך רווחים לפני סימני פיסוק ("על הקיר כדי שרק יסתכלו עליהם .") – זו טעות. ולא תיקנת את הקישורים לפירושונים. קישורים מהסוג [[ג'ינס|הג'ינס]] הם שגויים – יש לקשר כך: ה[[ג'ינס]], כנ"ל ב[[שמשיה|ושמשיה]], ויש עוד לא מעט מהסוג הזה (משה וכלב לא צריכים להיות מקושרים). סימן המינוס ("מקף") במילה "ה-אגודה" – מיותר. למה לקשר למלכה ויקטוריה? מה הקשר? קשרי ל[[התקופה הוויקטוריאנית]], זה עדיף. יש לי הרגשה שאת לא קוראת בעיון את ההסברים שלי, כי את לא מתקנת אלא חושבת שהכל בסדר. אני משקיע זמן בהסברים כדי שכתיבתך תשתפר, ולא סתם. חזרתישיחה 00:36, 18 באוקטובר 2020 (IDT)
לגבי שאלת הספרים, השואל יכל להסתכל בערך האנגלי ולראות שאני לא משתמשת בכלל בשום ספר משם, אני גם לא נסמכת הרבה על המידע משם, לאנשים מהדור שלי זו שאלה מוזרה, הדור שלי קרא הרבה מאד ואף פעם בחיי לא הסתמכתי על חומר שלא קראתי בעצמי. ואם אני מצטטת משהו אכתוב שזו ציטטה עם מקור הציטטה. אני מבינה שהכוונות של כולם טובות אבל יש דרך להתבטא. נכון שבטעות העליתי גרסה לא מוכנה למרחב הערכים, וכשחזרתי החזיר אותה הבנתי וניסיתי לתקן. אחר נראה שכבר תיקנתי מה שביקש וגם קראתי כל מיני מקומות שביקש. לא קבלתי ממנו הסבר מניח את הדעתלטענתו שיש עודף אנגלית, אחרי שקראתי כמה פעמים סברתי שהוא רוצה שאוריד את כל הכיתובים האנגליים/לועזיים של השמות, כאשר מבקשים משהו רצוי להיות יותר מדויק.

ולך מר חזרתי אני כתבתי יחודי אחר שבתי ותיקנתי לייחודי ואז אתה כותב לי שיש שם בעיה, אז אנא ממך תהייה עקבי. אם לא בקשת להוריד כיתובים באנגליה , אז מה התכוונת בדיוק בהערתך השבה והחוזרת שיש יותר מדי אנגלית בטקסט. במפורש כתבתי לך בתשובתותי הראשונות, שיש קושי בתרגום שמות תערוכות וביטויים מסוימים לעברית. במילה צורתו היתה תקלדת ותיקנתי אותה. למה לקשר למלכה ויקטוריה כיוון שהיסטורית כל 'סגנון הלבוש' בתקופתה היה קשור ישירות אליה ולהתנהגותה ולכן בכוונת מכוון חיברתי אליה. אני מודה לשניכם על הכוונות לתקן ולעזור, וכשההסברים ברורים אני פועלת על פיהם. מה אפשר לעשות לא לכולם כל הג'רגון הטכני ברור מיד.Mirjammarion - שיחה 06:29, 18 באוקטובר 2020 (IDT)

את לא ממש רוצה לקבל הערות, זו זכותך ולא אגיב יותר. ולידיעתך – לקשר לערך התקופה הוויקטוריאנית זה הרבה יותר הגיוני. חזרתישיחה 10:00, 18 באוקטובר 2020 (IDT)
צר לי מאד שאתה מרגיש ככה, אני דווקא כן מוכנה לקבל הערות כשהן בצורה שאני יכולה לעבוד איתן, אני לא גאון טכני, מה אפשר לעשות? אבל אני מתאמצת ומשקיעה וכותבת ערכים טובים, עדכניים רק בנושאים שאני מתמצאת בהם, עם מסמוך מקורי שאת כולו קראתי ובדקתי. ואני לגמרי מודעת לכך שרק שיתוף פעולה עם האנשים שיודעים את הטכנולוגיה טוב ממני, כמוך וכמו איש השום, יוצר את הויקיפדיה בצורה הטובה. אני רציתי שתעזור, אך כנראה שלא מצאנו שפה משותפת וחבל. מאחלת לך שתהיה לך יותר הצלחה עם כותבים אחרים. וכמובן הרבה בריאות.נב דווקא קישרתי הבוקר את הקישור לפי שבקשת ולעין מקצועית זה נראה מגוחך, אבל הלכתי לקראתך Mirjammarion - שיחה 10
30, 18 באוקטובר 2020 (IDT)

עברתי על הערך באופן ראשוני. לצערי אני בעומס גדול בימים אלו ובקושי עומד בקצב של ויקיפדיה, אז רק בעוד כמה ימים אעבור שוב לעומק על המשוב המפורט של חזרתי, ועל הערך עצמו ביתר תשומת-לב. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 00:01, 21 באוקטובר 2020 (IDT)

בוקר אור איש השום (Theshumai), חלילה לא דחקתי בך, בינתיים שוב קראתי כמה פעמים. וחשבתי הרבה, וגם קראתי את כל ההערות וההארות, אני אחזיר חלק מהכיתובים הלועזיים של שמות שלגמרי אי אפשר להבין ולבטא בהעברה לעברית. כמו כן אני אחזיר את הקישור של 'התלבושות הוקטוריאניות' לערך של המלכה, התיעצתי עם כמה היסטוריוניות לבוש שתמכו ברעיון הראשוני שלי, בגלל שהמלכה ויקטוריה השפיעה אישית על מנהגי לבוש כגון שמלת כלה לבנה. גם הוספתי עוד מידע. לתחושתי הערך כעת מוכן, לולא הטעות הראשונית שלי, שבינתיים תוקנה, כל זה לא היה קורה. תיקונים נוספים לתחושתי הם מינוריים ואפשר לבצעם כשהערך כבר יהיה באוויר אבל בגלל רגישות של כולם כאן לא אעלה אותו לפני שתכתוב לי שאתה סבור שזה אפשרי. אין לי כח כרגע להחזרה נוספת לטיוטה. תודה רבה על הנכונות להיכנס לעובי הקורה. Mirjammarion - שיחה 07:20, 21 באוקטובר 2020 (IDT)
היי מרים, עברתי על הערך מבחינת "ויקיזציה" וסידרתי אותו בהתאם לנהוג בויקיפדיה. אגב, הצעה: אולי בערכים הבאים שאת משלימה ורוצה להעלות למרחב הערכים, תתייגו אותי לפני שאתה מעלה, ואני אעבור עליהם מבחינת ויקיזציה טרם ההעלאה, שיעלו יותר מלוטשים.
שקלתי להעלות את הערך בעצמי למרחב הערכים, אבל חזרתי ביקש ממך בדיון למעלה לתייג אותו לפני, ולא הייתי בטוח אם זה עדיין רלוונטי, וליתר ביטחון אמתין לתגובתו לפני שאבצע עוד פעולה נוספת. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:09, 23 באוקטובר 2020 (IDT)
שלום מרים,
אני מבקש שתעברי על כל העריכות שבצעתי ותפיקי מהם תועלת לעריכות הבאות שלך.
לא הבנתי ואנא תקני: מה הכוונה ב"והשתמשו בגוף ככן תצוגהן"?
ובנוסף – יש להוסיף קטגוריות מתאימות.
בברכה, חזרתישיחה 01:54, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
תודה לשניכם איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות וחזרתי על התיקונים שבצעתם, וכעת אני ממש כבר לא יודעת אם אפשר או אי אפשר להחזיר את הערך למרחב הערכים? לגבי חלק מהתיקונים שעשיתם אני קצת תוהה, במקור מספרי הקישורים היו בדיוק כמו שהם עכשו, אבל מר חזרתי אתה שבת וכתבת לי שהמילים למספרי הקישור אינם נכונים, אז ריווחתי לפי מה שהבנתי מדבריך, וכעת הם הושבו על ידי אחד מכם בדיוק למקום שבו הדפסתי אותם בעצמי, אז סליחה שאני אומרת, אבל איני מבינה על מה היתה המהומה הקטנה הזו?. באשר לתיוג לפני שאני מעלה את הערך איש השום, מאז שהתחלת לעזור לי אני מתייגת אותך עם העלאת הערך אבל אין לי בעיה לעשות זאת קודם. באשר לקטגוריות, טרם הצלחתי לעשות זאת בעצמי, אבל אני יכולה להציע לכם אלו קטגוריות כדאי להוסיף. אמנות, טקסטיל, סיבים,מלאכת יד, מיחזור, אני באמת מודה לשניכם על העזרה, אני משקיעה בכתיבת הערכים הרבה ידע שאגרתי במשך שנות יצירה, לימוד, מחקר ואני עדיין לומדת וקוראת עם אצבע על הדופק של מחקרים ומאמרים חדשים. ורק יחד אתכם המומחים בחלק הטכני, כל הפרויקט הנהדר הזה יכול להתבצע. אני מנסה ללמוד מכל התיקונים וההערות, שאתם כותבים לי,ואני חושבת שאני משתפרת, ככל יכולתי. שבת שלום בריאות לכולם, ותודיעו לי מתי אפשר להחזיר את תהערך לאויר המרחב. Mirjammarion - שיחה 06
52, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
רק כעת שמתי לב שכבר העברתם את זה לאויר העולם, אז אני מודה לכם מאד.כיון שכך עלי לתקן את התקלדת של ה-ן הסופית על הטיוטה וכעת אסתכל על הערך לסלק משם את התקלדת. Mirjammarion - שיחה 07:02, 24 באוקטובר 2020 (IDT).

אני באמת מודה לשניכם על העזרה, אני משקיעה בכתיבת הערכים הרבה ידע שאגרתי במשך שנות יצירה, לימוד, מחקר, אני עדיין לונדת וקוראת עם אצבע על הדופק של מחקרים ומאמרים חדשים. ורק יחד אתכם המןמחים בחלק הטכני, כל הפרויקט הנהדר הזה יכול להיות קים. אני מנסה ללמוד מכל התיקונים וההערות, שאתם כותבים לי,

על מה הייתה המהומה הקטנה הזו? לא הייתה שום מהומה. אם תתבונני בהבדלים בין הגרסאות שאיש השום ואני ביצענו – תוכלי להבין עד כמה הערך לא היה בשל להעברה למרחב הערכים: לחצי כאן, כאן וכאן. חזרתישיחה 08:26, 24 באוקטובר 2020 (IDT)