שיחת משתמש:Mohamed sarsour

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mohamed sarsour, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Amitayzl - שיחה 23:56, 22 ביולי 2016 (IDT)

בני "פלפלה" כפר קאסם (כדורגל חופים)[עריכת קוד מקור]

שלום רב, ההערך בני "פלפלה" כפר קאסם (כדורגל חופים) נמחק. העלת את הערך פעמיים בטעות. אנא שים לב. הערך שנשאר במרחב הערכים הוא: בני "פלפלה" כפר קאסם. שים לב לתבנית שהונחה בראש הדף ונשמח אם תתקן בהתאם. בהצלחה בהמשך.--היידן 07:11, 23 ביולי 2016 (IDT)

בני "פלפלה" כפר קאסם[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. Face-smile.svg מספר בקשות:

  1. הוספתי את הפרמטר "ארץ" לשחקנים. לא הייתי בטוח לגבי דינו טאמפאו ולכן אודה לך אם תוסיף גם לו, וכמובן תתקן את האחרים במידת הצורך.
  2. נראה לי שכדאי לכתוב בפתיח את שם הקבוצה גם בערבית (כמו בערך בני סכנין).
  3. הוספת קישור ל"אתר הרשמי" אך זהו קישור לאתר של עירית נתניה. למה הכוונה?
  4. אם תוכל, כדאי להשלים את הפרמטרים החסרים בתבנית:קבוצת כדורגל שהוספתי (למשל אם יש לה אצטדיון בית).
  5. אשמח אם תסביר בערך מה מקור שמה של הקבוצה. האם "פלפלה" היא חברה נותנת חסות (ספונסרית) שלה?

בתודה ,‏ Amitayzl - שיחה 12:37, 23 ביולי 2016 (IDT)

  1. תיקנתי
  2. הוספתי
  3. בעיקרון הליגה היא של נתניה, כול המשחקים בחוף פולג, ולכן שמתי את הדף הרשמי שלהם
  4. בסדר, אני אבדוק מה ניתן להוסיף רק יש תמונה יותר מעודכנת שלא הצלחתי להעלות, אתה יכול להוסיף מהקישור של דף הפייסבוק הרשמי שלנו
  5. פלפלה - היא מסעדה בכפר קאסם שמוכרת היטב בישראל והיא הספונסר הראשון איתו התחילה הקבוצה את המסע שלה ואז קראו לקבוצה על שמה. Mohamed sarsour (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
תודה על היענותך Face-smile.svg. אתה מתכוון שהקישור הוא לאתר הרשמי של הליגה, לא של הקבוצה? אם כן כדאי לציין זאת בערך. את המידע על השם אתה יכול להוסיף לערך, רצוי בצירוף תימוכין, למשל בפסקת "שם הקבוצה" או "נותני חסות" או "היסטוריה".
עוד משהו חשוב מאוד: נכנסתי לדף האודות הזה בפייסבוק של הקבוצה, וראיתי שם תוכן שדומה מאוד לתוכן בערך. אם התוכן שנכתב בוויקיפדיה מועתק משם זו עלולה להיות בעיה רצינית, שעלולה להוביל למחיקת הערך בגין הפרת זכויות יוצרים. כדי למנוע את מחיקת הערך, אפשר או לשכתב אותו לחלוטין, או (מה שעדיף) לבקש ממי שכתב את התיאור בדף של הקבוצה בפייסבוק להוסיף שם את ההצהרה:
"תוכן התיאור הארוך בדף זה, אשר נכתב ע"י XXX, משוחרר בזאת ברישיון החופשי קריאיטיב קומונס ייחוס שיתוף זהה (CC-BY-SA 3.0) כך שכל אחד יכול להעתיקו לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ושיתוף יצירה נגזרת ברישיון מתאים" נוסח מקוצר רשמי של הרישיון ניתן לקרוא כאן.
דבר אחרון, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 18:31, 23 ביולי 2016 (IDT)
האמת שאני האחראי על דף הפייסבוק והעתקתי את התוכן מוויקפדיה לאחר שכתבתי אותו כאן, ניתן לראות שהוספתי שם גם את הקישור של האתר כאן כך שיוכלו לכנס אליו ולראות את המידע המלא של הסגל וכד', בכל מקרה הוספתי את ההצהרה. לגבי הקישור, נכון הוא האתר הרשמי של הליגה.
Mohamed sarsour - שיחה 19:33, 23 ביולי 2016 (IDT) mohamed sarsour
עוד משהו, האמת שאני חדש העולם הוויקפדיה, וזו פעם ראשונה שאני מוסיף אליו תוכן חדש, לכן לאט לאט מבין את החוקים (כללי הנימוס ותרבות הדיון), כמו כן לפעמים מעתיק ממקומות אחרים אם לא הבנתי איך עושים את הטבלאות ואז משנה את התוכן .. והאמת שזה תענוג גדול, אתה מרגיש שתרמת משהו והוספת עוד ערך חדש באינטרנט ובאתר זה בפרט.
ולכן ממכם הסליחה כי בהתחלה לא הוספתי את החתימה שלי, רק אחרי שכתבת לי שמתי לב לכללים.
תודה רבה --Mohamed sarsour - שיחה 20:05, 23 ביולי 2016 (IDT)mohamed sarsour
היי Smile icon-2.svg, זה בסדר גמור שאתה חדש. גם אני כאן לא הרבה זמן ביחס לאחרים. כולם לומדים, ואם תרצה תלמד מהר יותר ממה שאתה חושב קריצה. אין על מה להתנצל כמובן. אם העתקת מוויקיפדיה לשם (וחשבתי שזאת אפשרות, אבל לא רציתי לכתוב זאת בעצמי), אז זה בסדר כי אתה בעל הזכויות על תוכן שאתה כתבת ואתה רשאי להעתיקו. ואם כבר אנחנו בעניין של כללים, אז בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ‏ Amitayzl - שיחה 20:12, 23 ביולי 2016 (IDT)
בסדר גמור, שאלה אחרונה .. למה אני לא מצליח להעלות תמונות ? כל פעם שאני מנסה להעלות תמונה מראה לי על שגיאה, התמונה היא בפורמט jpg. רציתי להעלות תמונה כשהרימו את הגביע ולכתוב (רגע הזכייה בתואר הראשון).--Mohamed sarsour - שיחה 20:20, 23 ביולי 2016 (IDT)mohamed sarsour
קודם כל שכחתי קודם לציין כי אין בעיה להיעזר בטבלאות ותבניות שאחרים כתבו בתוך ויקיפדיה - למעשה זה אפילו רצוי. לגבי העלאת תמונות, אני לא בטוח מה הבעיה. נסה להיעזר בדלפק הייעוץ. קח בחשבון שחלק מהעורכים כאן מעט היסטריים כשזה מגיע לתמונות ממשתמשים חדשים, וזאת בגלל החוקים הדרקוניים שיש בנושא (בעיקר באמריקה, שם יושבים השרתים שלנו). אנא קבל זאת בהבנה. ‏ Amitayzl - שיחה 20:24, 23 ביולי 2016 (IDT)

נשמח להכירך טוב יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Mohamed sarsour,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Mohamed sarsour". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה,‏ Amitayzl - שיחה 20:53, 23 ביולי 2016 (IDT)

אקטואליה[עריכת קוד מקור]

שוב שלום Face-smile.svg

ויקיפדיה אינה עיתון, ולכן רצוי להימנע משימוש בביטויים כמו "בשנה הבאה (2017)", "העונה", וכיוצא באלו ביטויים "זמניים". אם לא ניתן לנסח משפט ללא שימוש בביטוי מהזן הזה, זה כנראה מלמד שמדובר במשפט אקטואלי ולא אנציקלופדי. בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 14:55, 30 ביולי 2016 (IDT

עמיתשלום, קודם כל אני לא כתב, ושפת האם שלי לא עברית, אז מן הסתם העברית שלי תהיה חלשה יותר משלך, משתפר לאט לאט. הייתי מצפה ממך במקום למחוק את מה שכתבתי לתקן את זה או לפחות להעיר לי כדי לתקן !!.. אבל למחוק את זה בצורה הזו זה ממש מעליב !!!!. אני יושב שעות כדי לנסח את המשפטים שלי, פתאום למחוק לי את כל מה שעשיתי !!!!!. תודה רבה --5.102.220.180 16:46, 30 ביולי 2016 (IDT)mohamed sarsour
הי מוחמד, מצטער על העיכוב, רק עכשיו חזרתי לחשבון. לא מחקתי שום עריכה שלך. כל העריכות שלי בערך בני "פלפלה" כפר קאסם היו קלות או לאחר דיון איתך. באמת לא ברור לי על איזו מחיקה אתה מדבר ואשמח אם תפרט. בעריכה האחרונה שלי שם מחקתי בדיוק אות אחת. להעיר כדי שתוכל לתקן זה בדיוק מה שעשיתי. אם נפגעת מהניסוח שלי, אז זו ממש לא הייתה הכוונה שלי ואני מתנצל על כך. בנוסף, אנא כתוב מתוך החשבון: כשאתה כותב מחוץ לחשבון אני לא יכול לדעת שאתה באמת אתה. בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 18:37, 30 ביולי 2016 (IDT)
בנוסף, כפי שניתן לראות בהיסטורית הגרסאות של הערך, גם אף אחד אחר לא מחק את התוספת שלך. ‏ Amitayzl - שיחה 18:42, 30 ביולי 2016 (IDT)
לתשומת ליבך, לפעמים לוקח זמן עד שעריכה נקלטת ומוצגת לקוראים. אולי זה מה שקרה ולכן חשבת שמחקתי. ‏ Amitayzl - שיחה 13:56, 31 ביולי 2016 (IDT)
עמית שלום, העריכות שלי התעדכנו, אחרי ששלחת לי את ההודעה הראשונה עברתי על הדף כדי לתקן וגיליתי שכל מה שהוספתי נמחק, בגלל זה חשבתי שאתה זה שמחקת, אין לי מושג איך זה קרה, בכל מקרה, עכשיו נכנסתי וראיתי שהדף התעדכן מחדש לגרסה האחרונה עם תיקונים שלך. תודה, אני אשתדל לשבת עכשיו ולתקן את כל מה שביקשת ממני לפי החוקים, עניין ה- 2017, זה שהקבוצה משתתפת בליגת האלופות תמיד שזה אחרי, חודש לפני העונה החדשה בישראל כלומר ההשתתפות שלנו העונה שייכת לזכייה באליפות של 2015 וכד', אז זה לא משהו שאינו וודאי, אלו פשוט החוקים בכדורגל חופים. ולכן אין לי מושג איך אני אכתוב את זה בצורה שלא ייראה כמו עיתון או פוסט פייסבוק ! --5.102.220.180 22:19, 31 ביולי 2016 (IDT)mohamed sarsour
אני שמח שהאי-הבנה הזו הזו נפתרה. כנראה מדובר בתקלה טכנית כלשהי. באופן כללי - רק שתדע - לפעמים אנשים אחרים בוויקי כן מוחקים ולפעמים גם חובה למחוק דברים מסוימים באופן מיידי. לא צריך להיעלב מזה - כי זה לא אישי, והכי חשוב: שום עבודה לא יורדת לטמיון - כי תמיד אפשר לשחזר בלחיצת כפתור.
לענייננו, אני לא עוסק בדרך כלל בערכים על ספורט, ולכן קשה לי לומר לך מה כן צריך לעשות. העיקרון הוא כזה: נניח שהבן שלך יפתח את הערך הזה בעוד עשר שנים. צריך להכניס לערך רק דברים שצפויים להיות רלוונטים (כלומר לעניין אותו) בעוד עשר שנים. זה ההבדל בין אנציקלופדיה לעיתון. כמובן יכולים להיות יוצאי דופן. אני אנסה לחפש ויקיפדים אחרים שיוכלו לתת עצות יותר קונקרטיות. ‏ Amitayzl - שיחה 16:45, 1 באוגוסט 2016 (IDT)