שיחת משתמש:Mr.moyal

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mr.moyal, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אביעדוס • י"ט בחשוון ה'תש"ע • 21:39, 5 בנובמבר 2009 (IST)

העתקה[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

אביעדוס • י"ט בחשוון ה'תש"ע • 21:39, 5 בנובמבר 2009 (IST)

קטגוריות[עריכת קוד מקור]

שלום. לפני הוספה או שינוי של קטגוריה, עליך לוודא שהיא קיימת. ביטלתי את עריכתך. ראה ויקיפדיה:קטגוריה.

בנוסף, אין למחוק תוכן מדפי שיחה. בברכה, אנדר-ויק • 02:04, 2 בדצמבר 2010 (IST)

תזכורת - שותפות ים תטיס[עריכת קוד מקור]

הערך שותפות ים תטיס כבר הרבה זמן עם תבנית בעבודה. Maximilian - שיחה 23:19, 3 בינואר 2011 (IST)

כל הכבוד על תרומתך[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 01:30, 28 באפריל 2011 (IDT)

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Mr.moyal,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים צורן (חברה), וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:46, 29 באוקטובר 2011 (IST)

כתוב על עצמך.[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Mr.moyal,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Mr.moyal". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה,. רחל - שיחה 20:41, 8 בינואר 2012 (IST)

העתקה[עריכת קוד מקור]

שלום,
נראה כי הערך מבני תעשיה שכתבת מועתק מכאן. ראיתי שכבר כתבו לך בעבר על כך, אך אציין זאת שוב: זכויות יוצרים הוא כלל ברזל עליו מקפידה ויקיפדיה במיוחד. אין לבצע הפרת זכויות יוצרים. האם יש לך היתר (ר' ויקיפדיה:OTRS) להשתמש בו? ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 18:47, 13 בינואר 2012 (IST)

גלי גיל[עריכת קוד מקור]

שלום, ראה שיחה:גלי גיל. בברכה, אביעדוסשיחה כ"ב באדר ב' ה'תשע"ד, 22:24, 23 במרץ 2014 (IST)

בית"ר נורדיה ירושלים[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך בית"ר נורדיה ירושלים שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, Lostam - שיחה 08:49, 16 באפריל 2016 (IDT)

ווקלטק[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "ווקלטק" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Daniel - שיחה 15:41, 10 באוגוסט 2016 (IDT)

משמרת הצניעות[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אני מתנגד לתוספת שלך. אם תחזור עליה אפנה למפעילים. אתה מוזמן לפתוח דיון בדף השיחה ולנסות לשכנע. נרו יאירשיחה • י"ח בניסן ה'תשע"ח • 10:53, 3 באפריל 2018 (IDT)

IDE Technologies ltd.[עריכת קוד מקור]

שלום, בהצלחה בכתיבת הערך. כתבתי לך גם בדף שיחת הערך, כבר עשרות שנים שהחברה אינה נקראת הנדסת התפלה. ברשם החברות היא מופיע בשמה באנגלית בלבד. כאשר צריך להשתמש בעברית רושמים: "איי.די.אי. טכנולוגיות בע"מ" בידי מסמכים המוכחים זאת אבל לא אוכל להציגם (גילוי נאות: עבדתי בחברה). תודה שנילי - שיחה 18:52, 24 במאי 2018 (IDT)

קישורים חדשותיים להארץ[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אני מבקש להפנות את תשומת לבך לכך שהוחלט לא לקשר להארץ כאשר ישנן חלופות, כגון בידיעות חדשותיות שפורסמו באתרי חדשות רבים, בשל המגבלות שמטיל הארץ על מי שלא שילמו על מנוי. תודה. נרו יאירשיחה • כ' בסיוון ה'תשע"ח • 10:33, 3 ביוני 2018 (IDT)

תדיראן[עריכת קוד מקור]

היי. ראיתי שהרחבת את הערך. עדיין לפי הערך לא ברור ההבדל בין תדיראן קשר לתדיראן תקשורת. ובפרק על פירוק לא ברור עד הסוף הגילגול שעבר תדיראן תקשורת עד לתדיראן טלקום. תודה על ההרחבה.McKaby - שיחה 22:42, 22 בספטמבר 2018 (IDT)

חוצות היוצר[עריכת קוד מקור]

מועדים לשמחה. מתחם חוצות היוצר הוא שכונה ?... אם לא, אז כנראה שצריכה להיות תבנית אחרת. פארוק - שיחה 00:29, 2 באוקטובר 2018 (IDT)

מפה דינמית[עריכת קוד מקור]

אנו לא משתמשים בזה על פי החלטה. אנא השתמש תמיד ב{{ממי}}. תוכל לתקן מה שכבר עשית? בורה בורה - שיחה 23:26, 1 בנובמבר 2018 (IST)

סימון עריכה כמשנית[עריכת קוד מקור]

שלום Mr.moyal. לא מתאים לסמן בתור עריכה משנית עריכה כזו שמשנה את תוכן הערך, וגם תקציר העריכה "עיצוב" לא מתאים. אנא הקפד להבא. בברכה, ראובן מ. - שיחה 16:05, 3 ביוני 2019 (IDT)

בקשונת[עריכת קוד מקור]

האוניברסיטה העברית בירושלים[עריכת קוד מקור]

שלום. בעקבות עריכת אלמוני (מכתובת המזוהה כ־WiFi של הקמפוס בגבעת רם) הגעתי לעריכה הזו שלך. איך המקור תומך בטענה שכתבת? דגש — 14:45, 2 ביולי 2019 (IDT)