שיחת משתמש:Nansek

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Nansek, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Streptococcus 10:45, 4 פברואר 2006 (UTC)


תודה על תרומתך לוויקיפדיה!

אנו יודעים כי זמנך יקר, אך על מנת שתהיה אחידות בוויקיפדיה, אנו מבקשים וממליצים לקרוא את המדריכים העוסקים בכתיבת ערכים חדשים:

בכל שאלה נשמח לעזור לך בדלפק הייעוץ.

בברכה,
odedeeשיחה‏ 19:37, 5 פברואר 2006 (UTC)

ביצה או תרנגולת[עריכת קוד מקור]

עניתי לך בשיחה:פרדוקס הביצה והתרנגולת, (אני ערכתי אחרונה), טל שחר 11:00, 9 פברואר 2006 (UTC)

כן... שמתי לב. אני מחכה שתראי שאת כל מה שכתבתי הורדת וכתבת מחדש... אני לא חושב שהמשמעות שזה נכתב בויקיפדיה אומרת שכל מה שאני כותב ראוי להימחק. תערכי כמה שבא לך(בגבול הטעם הטוב) אבל אל תורידי את מה שכתבתי. זה יהיה הרבה עבודה להחיל את מה שכתבתי על מה שכתבת.D_N_A 11:10, 9 פברואר 2006 (UTC)

ננסק[עריכת קוד מקור]

אהבתי את השם שלך =). כתבת שאתה מחכה לעונה השלישית של ננסק בתעשייה הגובלינית - ובכן, האתר שלנו עושה בעיות אז בינתיים הסדרה ממשיכה במגזין הפאה החמישית. תודה על המסירות!

איזה כיף! באמת שאלתי את עצמי למה לא מתעדכנים מאז 2004... תודה!D_N_A 21:51, 11 פברואר 2006 (UTC)

דיוק בתקציר[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי כי בערך אבישי בן צרויה ביצעת עריכה אותה הגדרת בתקציר כ"שגיאות כתיב והקלדה". בפועל, עשית שתי פעולות אחרות: הוספת קישור לעשהאל (וטוב שכך) והפכת את המשפט "אבישי, כאחיו יואב..." ל"אבישי, כמו גם אחיו יואב". כך או כך, אין קשר בין הפעולות שעשית (קישור ופישוט[?]) לבין האופן שתיארת זאת בתקציר. אני מעיר כיון שחשוב לדייק בתיאור בתקציר, עבור האנשים שעוקבים אחר הדפים השונים. עניינית, את העריכה השניה שלך אני מחזיר לצורה הקודמת כיוון שהידוע בנאמנות לדוד במשפט זה הינו יואב והפיסקה מדמה את אבישי ליואב, ולא להיפך. בכל אופן, לא התכונתי לייבש או משהו, תמשיך בעבודה, ובהצלחה...נריה 19:47, 14 פברואר 2006 (UTC)

אני חייב להעיר; "אבישי, כאחיו יואב, נאמנים לחלוטין לדוד" אם הידוע הוא יואב, למה כתוב נאמנים? לכן תיקנתי. הידוע הוא יחיד, והשם תואר (נאמנים) הוא רבים... מבחינתי זו שגיאת כתיב שמצאתי לנכון לתקן ולא להתעלם.. אמור לי מה דעתך.D_N_A 20:04, 14 פברואר 2006 (UTC)
אכן צודק, לא הסתכלתי על ההקשר מבחינת הרעיון ולא מבחינת התחביר של המשפט ושלפתי מהר מדי...אתקן זאת.-נריה 15:11, 15 פברואר 2006 (UTC)
LOL לא נורא.. (לא התכוונתי לייבש) סתם סתם אתה 100%. D_N_A 20:57, 15 פברואר 2006 (UTC)

שלום ננסק, גם בערך מבוך שינית קישור ללא סיבה נראית לעין לקישור עם ה' היידוע, והגדרת את השינוי כשגיאות כתיב והקלדה. אני מבקשת שתנמק את השינוי שביצעת, וכן שתימנע משימוש שתקצירי עריכה שאין ביניהם ובין הפעולה שאתה מבצע ולא כלום.ladypine 16:29, 24 פברואר 2006 (UTC)

לא האמנתי שמשהו יגרום לי להגיד כזה משפט, אבל אני לא אוהב לריב... טוב.. בוא נראה מה יש לנו כאן. הנה ככה זה היה:

ו[[מבוך זרוע רדיאלית|ומבוך הזרוע הרדיאלית]]. אוקי עכשיו בתצוגה זה מופיע ככה: וומבוך הזרוע הרדיאלית. כך שיוצא דאבל ו. אז מכיוון שאני די בטוח שאף אחד לא כתב במזיד דאבל ו', כתבתי 'שגיאות'+'הקלדה'. עכשיו הכתיב בא עם ההקלדה כדי שאף אחד לא יסביר לי אם ככה הוא התכוון והוא לא יודע עברית או כי ככה בטעות נלחץ לו. כל אחד יבחר מה שבא לו. רק היום ראיתי איזה 'קקרסולו' או משו כזה, במקום 'כקרסולו'. חוץ מזה, ראיתי שהקישור הקודם אמר מבוך המים של מוריס בה' הידיעה, אז אם אני רואה תבנית מיושמת אני ממשיך אותה. כי הרי לא הגיוני שפעם יכתבו 'מבוך המים של מוריס' לעומת 'מבוך זרוע הידראולית', אלא 'מבוך הזרוע ההידראולית' (מה זה בכלל?!? את מתחמנת משקלים סגוליים וכוח ארכימדס מעיף אותך מהמבוך?) לא חשוב העיקר; הבנת?=)D_N_A 16:43, 24 פברואר 2006 (UTC)

נראה לי שלא הקדשת זמן לקריאה לפני שהתחלת להתלהם. מדובר על זרוע רדיאלית, לא על זרוע הידראולית. ויש הבדל בין הדרך בה פונים לערך שאין בו שם, לבין הדרך בה מיודע ערך שיש בו שם, ומן הסתם הוא כבר מיודע. לכן יש הבדל בין השמות. אכן תיקנת תקלדה, אבל היא טבעה בשינוי האחר שעשית, שהיה שגוי, ואליו לא התייחסת כלל בתקציר העריכה.
http://en.wikipedia.org/wiki/Radial_arm_maze
ladypine 17:52, 24 פברואר 2006 (UTC)
אוחחס נו למה את חושבת שאני מתלהם :S הרגע אמרתי שאני לא רוצה לריב... אני פשוט יודע שזה לא במקום שיהיה כתוב וומבוך... לכן הגדרתי את זה כ"שגיאת כתיב והקלדה". תראי כשאני עובר על טקסט, אני מוצא לפעמים גם קישורים שבורים וגם שגיאות כתיב והקלדה וגם מוצא לנכון להוסיף איזה משפט וגם וגם, והתקציר זה לא מקום למגילות... תראי בואי נעשה את זה ראש קטן (זה עובד לפעמים, גם במתמטיקה); נסדר לפי אירועים:
  1. D_N_A: מוחק שגיאת הקלדה ומיידע קישור. מגדיר זאת כ"שגיאת כתיב והקלדה".
  2. אורנה: מעירה ומתנגדת להגדרת העריכה המישנית שלי: העובדה שכתבת שתיקנת "שגיאת כתיב והקלדה" אינה נכונה, בעוד שיידעת בלי סיבה ברורה קישור (בצורה שגוייה, לדעתך).

מסקנות: א. מחיקת ו' ומחיקת הסירבול הגדול שהיה שם (זה כמו לכתוב: נעזר ב[[קרני השמש|בקרני השמש]]): מוצדק. דאבל ו' בלי סיבה, סירבול מיותר. ב. הגדרת התיקון כ"שגיאת כתיב והקלדה": מוצדק. (כנאמר לעיל) ג. יידוע הקישור: כנראה שלא מוצדק. אטפל בזה. ד. המסקנה שלך שעשיתי עריכה ללא סיבה: לא מוצדק (כנאמר לעיל) ה. ההגדרה שהתיקון של ה וו נבלע במשהו אחר: לא מוצדק. שום תיקון בוויקיפדיה לא נבלע במשהו אחר, חוץ מהשחתה מכוונת או כתיבה לא אינציקלופדית בעליל. ו. אני רב עם מישהו בוויקיפדיה: יש לי מסר לעולם: לא לריב אם באים אליך בטענות, רק אם לך יש טענות למישהו. (זה מיושם פה ע"י הרבה ויקיפדים. אני ביניהם).

זהו. נראה לי שה'ריב' שלנו נגמר. מה חבל. ראיתי שהשקעת במבוך כמה וכמה עריכות ואני מבין שקצת הקפצתי אותך כשערכתי את המבוך. ושבו בנים (ובנות) לגבולם?

דבר אחרון שאני מבקש, שמאוד לא מוצא חן בעיניי (מזל שלא שמתי לב לכך קודם ויכולתי לסיים את זה בנימה טובה); אם את באה אלי בטענות על משהו, תחכי לתגובה שלי לפני שאת משחזרת. כי את שיחזרת לטעות וזה לא בסדר. רק אחר כך תיקנת את מה שאני כבר תיקנתי קודם ואני שמתי לב אליו. אני מצטער, אבל אין לי כוח לבוא בטענות אז אין לי כוח לריב:S אז... IN THIS HAPPY NOTE, בוקר טוב.D_N_A 07:00, 25 פברואר 2006 (UTC)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

הדרך בה התייחסת לאורנה (ladypine) היא מתחת לכל ביקורת, ואינה מקובלת כלל בויקיפדיה. יש דרך לומר את הדברים, ושלך הייתה בהחלט מעל ומעבר לגבול הראוי. אם תשתמש במילים דומות כפי שהשארת בהודעת בדף שיחתה, תחסם לאלתר. דורית 22:40, 14 מרץ 2006 (UTC)

תסלחי לי! אני לא רואה כל פסול במה שאמרתי, ולדעתי זה ממש לא במקום שאני צריך לשמור על העריכות שלי מפני שיחזורים חוזרים ונשנים. אין כל סיבה שמישהו יכנה את העריכות שלי השחתה {הריסת משהו קיים}. זו כבר הפעם השניה שהגברת הנ"ל משחזרת אותי, ובפעמיים שעשתה את זה, היא נזכרה אחר כך שהעריכות שלי היו בעצם במקום. בסך הכל, יוצא שאורנה ביטלה {תוך שהיא מכנה השחתה} את השינוי הבא: היה כתוב התעופה ואני כתבתי התעופה
ולכן (ולאור מקרה דומה של שיחזור תמוה ותיקון שחזור מיותר כתוצאה מהשיחזור העלום בערך מבוך) (וגם לאור דף השיחה שלה ובה גיליתי שבאמת יש לה אצבע קלה על ההדק) מצאתי לנכון להסב את תשומת ליבה ולהבהיר לה שאין לי כוונה לשמור על התרומות שלי ועל התיקונים שלי {אם התיקונים היו שם כשתיקנתי אותם, סימן שאף אחד אחר לא ראה אותם. אז אולי סימן שהם במקום. אולי אם לא מוצא חן בעיני כבודה השינוי במקום לכתוב התעופה לכתוב התעופה, היא יכולה לשנות את זה ולא לקרוא בשום פנים ואופן לזה שיחזור במיוחד לאור העובדה שאפילו היא(זה עצוב שאני שם פה סימן קריאה. !) מצאה את חלקם מועילים (ואת חלקם מיותרים, לדעתה(!)).
מכאן - ההתמרמרות שלי, התסכול שלי, ההודעה שלי, ו... רק רציתי להכניס הערה: FGS זה לא קללה שמתחילה במילה FUCK(נמנעתי משימוש בה. ראה תחליף בריטי חביב ולא מצונזר: BLOODY) אלא פשוטו כמשמעו בלי יותר מידי הגזמות ו'מילים דומות ומגונות' FOR GOD'S SAKE. דנאתצ.D_N_A 08:26, 15 מרץ 2006 (UTC)
אני מציעה לך בתור התחלה להרגע, הויקיפדיה אינה פורום. עליך להתנסח בזהירות מרבית, וודאי שלא להשתמש במילים בהם השתמשת. ראית שיחזור שגוי, תעיר בהתאם. אבל לא למלא את דף שיחת של אורנה בדברים מסוג זה שכתבת. וגם אל תגיד לי מה "לא אמרת" ותחזור על זה פה. מפעיל/ה עם יד קלה על ההדק, היו בהחלט חוסמים אותך. באנו לכאן כדי לכתוב אנציקלופדיה, לא לריב ולא להתווכח וזה מה שעל כולנו לזכור. דורית 12:58, 15 מרץ 2006 (UTC)
אוקי. בסדר. אני אזכור את זה שאני צריך לכתוב אינצקלופדיה ולא להתווכח. את צודקת בזה. אבל יש לי שני דברים להגיד:
  1. מסתומרת וגם אל תגיד לי מה "לא אמרת" ותחזור על זה פה.. לא הבנתי את זה...

# אפחד לא שיחק לי עם החשבון משתמש נכון? כי אני לא מצליח להתחבר פתאום...{לא חשוב כבר הצלחתי} זה סתם חתימה ידנית...:S D_N_A 13:07, 16 מרץ 2006 (UTC)

נוסיף לכך גם את התבטאויותיך המזלזלות כלפי אחרים, ואת שימושך בלשון באופן כללי, הכולל קללות. למשל שיחה:הדגל ושיחה:לימור לבנת. בפעם הבאה תיחסם. ראה זאת כאזהרה.ladypine 18:00, 17 מרץ 2006 (UTC)

לא ביקשתי שתגיבי פה כדי לקבל דו"ח מה נראה לך לגבי הלשון שלי באופן כללי. ביקשתי שתציגי את עמדתך בנוגע לשחזורים שלך. זה למה הפנתי אותך לפה. ולא עשית את זה אלא סתם שפכת את כל העובדה שיש לך נגדי משהו (תמוהה.). דרך אגב. אני רוצה להוסיף כאן: שימוש בקיצורים באנגלית אינו אומר בהכרך שימוש בקללות. בכל המקומות שכתבתי משהו כזה בוויקיפדיה אין מדובר בקללות. רוצה מילון: OMG-O MY GOD. FGS-FOR GOD'S SAKE. LOL-LAUGH OUT LOUD. BTW-BY THE WAY... וכן הלאה.
ממש לא הכל קללות. אם מסיבה כלשהי את מתעלמת מכל התרומות שלי (וזה מה שגרם לשחזורים שלך) אז חבל ואולי פשוט עדיף שאני לא אתעסק עם העריכה שלך (לא כולל שגיאות כתיב ודקדוק וכיו"ב), דף השיחה שלך ולא אדבר איתך, ואת לא תתעסקי עם העריכות שלי (כולל שחזורים) (לא כולל שגיאות כתיב ודקדוק וכיו"ב), דף השיחה שלי ולא תדברי איתי. והכל יהיה טוב.
אז סגרנו? תוכנית ההתנתקות II. אוקי מחלתי לך על השחזורים השגויים (פסיכולוגיה זה נושא מעניין ביותר, האין זאת?) ואת תניחי לי בסגנון דיבור שלי שאינו כולל קללות-שאין-עליהם-מחילה (אף אחד לא מת מזה שקראו לו נודניק. או מדמט שלא מכוון לאף אחד {וגם אם כן? אפילו שלא היה}), או מתסכול מזה שרוצים לתקוע אותי בבצפר עד 4 כל יום (אפשר לחשוב שגם קיללתי אותה.. בטח...).D_N_A 18:45, 17 מרץ 2006 (UTC)

תמונה:לא נוסה.jpg[עריכת קוד מקור]

מה הרישיון של התמונה הזאת? שים לב שבשביל להכניס לתיבת משתמש חובה שהתמונה תהיה ברישיון שמאפשר זאת (ולא בשימוש הוגן למשל). טרול רפאים 19:19, 17 מרץ 2006 (UTC)

צילמתי וערכתי בקבוק סבון?D_N_A 19:34, 17 מרץ 2006 (UTC)
מה הקשר של בקבוק הסבון? ואם צילמת אותו, התמונה לא משוחררת אוטומטית לשימוש חופשי, נראה שנאלץ למחוק אותה מתיבת המשתמש, היא מקסימום יכולה להופיע בשימוש הוגן. טרול רפאים 19:38, 17 מרץ 2006 (UTC)
על בקבוק סבון היה את הסמל הזה. אני צילמתי את הסמל (...) והעלתי אותו. למה זה לא בסדר לשים בתיבת משתמש?:( אוף... בטוח? למה?D_N_A 19:42, 17 מרץ 2006 (UTC)
כי מישהו הוא הבעלים של הסמל, תיבות משתמש אינן מתאימות כמעט לשום קטגוריה, אי אפשר להשתמש בתמונות שצולמו ממוצרים בהן. טרול רפאים 19:56, 17 מרץ 2006 (UTC)
אין איזה סמל בינלאומי, או סתם לאומי כולל לדברים האלה? אי אפשר למצוא ב[www.isav.org.il אגודה הישראלית נגד ניסויים בבעלי חיים]] איזה משהו מותר לזה? כי אני לא הולך להמציא סמל חדש של 'לא נוסה'. :/ אוף..D_N_A 22:16, 17 מרץ 2006 (UTC)
יש סמל אבל הוא מוגן בזכויות יוצרים, אתה יכול לפנות לאגודה הנ"ל ולברר האם הזכויות שייכות להם והאם אנחנו יכולים להשתמש בו, אבל אני בספק אם תקבל רישיון חופשי. טרול רפאים 16:58, 18 מרץ 2006 (UTC)
אקיצר כאב ראש אחד גדול הזכויות יוצרים האלה. כולה סמל של 'לא נוסה'LOL. טוב מה קורה אם אני יוצר לבד סמל בדמות הסמל שלהם (לא תצלום או סריקה)? זה בסדר? (BTW הסמל על סבון של נקה 7)?D_N_A 17:02, 18 מרץ 2006 (UTC)
זה פותר אותך מעונשה של זכויות היוצרים על הצילום, אבל לא על הסמל... טרול רפאים 17:36, 18 מרץ 2006 (UTC)
לא הבנתי... אני צילמתי, הזכויות יוצרים לתצלום שלי. הזכויות יוצרים למה שצילמתי שייכות (כנראה) לנקה 7. אבל אם אני מצייר בדמות הסמל שלהם (כמה זמן לקח להם לעשות אותו? 5 דקות + 2 דקות שלקח לוועדה מיוחדת לאשר אותו... חחח...) זה לא נחשב כבר שימוש חופשי?D_N_A 17:40, 18 מרץ 2006 (UTC)
מי יצר את הסמל? לו יש זכויות יוצרים. טרול רפאים 18:11, 18 מרץ 2006 (UTC)

אני נוטה להניח שנקה 7 יצרו אותו, לאור העובדה שהוא שונה מזה של ד"ר פישר ושל DEAD SEA PREMIER. אולם, הוא פשוט להחריד. אליפסה עם שתי אליפסות סימטריות ופחוסות למעלה, וחור בצד ימין של האליפסה התחתונה. נראה לי שאם זה ארנב, הם התעללו בו קשות ואז שמו לו קו עליו..LOL. אז מה שבעצם אני צריך לעשות, זה לצייר ארנב משלי, בשחור לבן (להבדיל מ'גווני אפור') להעלות אותו, וזהו. אתה יודע מה בסוף יקרה? מישהו (אולי אני) אעביר את הסמל הזה לנגיד- תבנית:משתמש ניסויים בבע"ח ואת התבנית הזו יהפוך ל'משתמש זה לא נוסה על בעלי חיים'. אבל, בינתיים... THIS ENOYING (רציתי מילה אחרת.. אולי DAMN) זכויות יוצרים. מבחינה פחות ויקיפדית, אתה יכול להסביר מה המשמעות של 'רשיון חופשי'? BTW, הורדתי בינתיים (לצערי) את התמונה מהסמל.D_N_A 18:39, 18 מרץ 2006 (UTC)

ואף[עריכת קוד מקור]

השינוי ל",והוא" אינו שגוי, אך צורם לעין. לקורא ברור במי מדובר (הנושא של המשפט—המשתמש) וה"והוא" יכול לגרום לבלבלת שמדובר על אדם נוסף בגוף שלישי. ה"ואף" הולם את המצב, משום שהוא מעמיק את תפיסתו של אותו משתמש (לא רק מגדיר את עצמו אנטי-שוביניסט, פמיניסט וכיו"ב אלא אף מגדיר עצמו ...) ויוצר תמונה ברורה. אם אין צורך לחדד את התפיסה ניתן להשתמש ב",ו", שגם נראה ונשמע טוב; "... ואפליה מתקנת, ומגדיר עצמו ...". בברכה, ברפקסקסקקקסקסמנפקקקלללממנפרקסוקלמנקקסקלבב11116 Flag of Sweden.svg שיחה 23:06, 17 מרץ 2006 (UTC)

תודה, שים לב שאם ברצונך להיות היחיד שישתמש בתנית שיצרת (וגם היחיד שיקבע את תוכנה), אתה יכול להעתיק את קוד התבנית לדף המשתמש שלך. בברכה, ברפקסקסקקקסקסמנפקקקלללממנפרקסוקלמנקקסקלבב11116 Flag of Sweden.svg שיחה 23:11, 17 מרץ 2006 (UTC)
אזכור זאת, אולם אני בטוח שגם למרות שהרבה חלקו על דעותיו, גם קרל מארקס לא רצה לוודא שאף אחד לא מסכים איתו (משפט מסובך: אני לא רוצה לדאוג שאף אחד לא ישתמש בתבנית הזו ושאף אחד לא יסכים איתי. דרך אגב גם במפה הפוליטית אני לא חושב שלערבים אין זכויות ושאי אפשר ולא צריך לפעול ליישוב ההדורים בינינו.) אבל בכל זאת אני רואה שלא משנה מה תכתוב, תמיד זה חייב לעבור עריכה של מישהו אחר, בלי קשר למה כתוב. BUT, THAT'S WIKI MATE.. בברכהD_N_A 23:18, 17 מרץ 2006 (UTC)
נכון, כל ערך מקורי שנכתב עובר תחת הרבה ידיים עד שהוא מלוטש לצורתו המושלמת. And that's the beauty of Wiki בברכה, ברפקסקסקקקסקסמנפקקקלללממנפרקסוקלמנקקסקלבב11116 Flag of Sweden.svg שיחה 23:23, 17 מרץ 2006 (UTC)
אגב (מקווה שלא גורם להתנגשות עריכה), יכולת להעלות את התמונה על התמונה הישנה, ניתן לקבוע את שם התמונה במסך ההעלאה. בברכה, ברפקסקסקקקסקסמנפקקקלללממנפרקסוקלמנקקסקלבב11116 Flag of Sweden.svg שיחה 23:26, 17 מרץ 2006 (UTC)
לא נותר אלא להסכים, כל עוד העריכות לא פוגעות בערך. וחוץ מזה, צורה לא תמיד מושלמת. תמיד יבוא מישהו שיש לו חצי פסקה חשובה מאד להכניס, או שמצא שגיאה דקדוקית שראוי לתקן.D_N_A 23:30, 17 מרץ 2006 (UTC)
א. כן גרמת להתנגשות עריכהLOL לא נורא.
ב. כמדומני זה כותב שצריך לבחור שם אחר כי השם כבר קיים. ניסיתי כבר עם 'מולקולת-HClO4' ו'מולקולת_HClO4'.D_N_A 23:30, 17 מרץ 2006 (UTC)
השגיאות נגמרות מתישהו. בקשר ל-ב: הוא מציג הודעת אזהרה ושואל אם ברצונך לרמוס את התמונה הישנה ולהחליפה בחדשה. ניתן אף לסמן בוי את "אל תציג שגיאות", וככה זה יחסוך את השלב הזה ויעלה את התמונה החדשה. נסה ולמד בברכה, ברפקסקסקקקסקסמנפקקקלללממנפרקסוקלמנקקסקלבב11116 Flag of Sweden.svg שיחה 23:34, 17 מרץ 2006 (UTC)

עתיד[עריכת קוד מקור]

שלום. ראה תשובתי בדף השיחה שלי. ערןב 11:39, 23 מרץ 2006 (UTC)

נפתלי צבי מרופשיץ[עריכת קוד מקור]

אל תרוקן ערכים כפי שעשית. אם אתה סבור שזו העתקה, תבנית הפרת זכויות יוצרים מתאימה. אם אתה סבור שאינה מתאימה, עליך להוריד אותה ולהחזיר את הטקסט המקורי, לא להשאיר ערך ריק. לגופו של ענין, לא ברור אם ההערה שפירשת כהעתקה אכן מצביעה על העתקה או שהיא פשוט קרדיט עצמי של הכותב, שאינו מודע למנהגנו לא לציין קרדיט בגוף הערך. תודה, odedee שיחה‏ 20:51, 7 מאי 2006 (IDT)

סלח לי, היה לי בלבול קל. בתחילה ערכתי את הערך (ויקיזיציה אלמנטרית), אז קראתי שהערך לקוח מתוך בלה בלה, ואז אחרי שמחקתי את כל מה שכתבתי ושמתי תבנית העתקה. אז נוכחתי לדעת שאני הייחיד בהיסטורית העריכות, וחשבתי שהערך נמחק ביידי מפעיל. אז הורדתי את כל מה שכתבתי והייתי מוחק את הערך לו יכולתי. בקיצור - סמטוחה שייצרתי (כנראה אני) ולא ברור מה סופה. אפשר להשאיר לך את האחריות להמשיך לטפל בערך, ואם תתיר את הערך לפירסום אמשיך לווקזץ(?!?) אותו.D_N_A 20:56, 7 מאי 2006 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

על קבלת הפנים! דודס 13:36, 29 מאי 2006 (IDT)

עשייה ברוכה ונעימה בוויקיפדיה :) D_N_A 15:01, 31 מאי 2006 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלחת לי מייל, ועניתי לך. האם ראית את תשובתי והאם אתה עדיין רוצה שאשלח תשובה מפורטת? דורית 15:02, 31 מאי 2006 (IDT)

כן, ראיתי את תשובתך, וכן, אני ממתין לתשובתך המפורטת. את צודקת, הייתי צריך לשלוח חזרה, פשוט היו לי דברים על הראש..D_N_A 20:21, 31 מאי 2006 (IDT)
גם לי, אם לא אשלח עד מחר בערב, תזכיר לי שוב בדף שיחתי. דורית 01:01, 1 יוני 2006 (IDT)
אמתין אפוא. חג שמחD_N_A 15:06, 1 יוני 2006 (IDT)
שלחתי, שים לב לשאלתי בדף השיחה שלי. בברכה, דורית 17:54, 3 יוני 2006 (IDT)
לצערי לא כתבתי, אך קיבלתי 98 (בעבור משהו עם סידור נכון של כותרות באחד העמודים)D_N_A 22:10, 12 בספטמבר 2006 (IDT)

תמה[עריכת קוד מקור]

שינוי גורף בעת שמתנהל דיון אינו מקובל. דרור 16:29, 5 יוני 2006 (IDT)

חשבתי שנגמר הדיון. לא אני הייתי זה ששינה את כל ה'תמה' בטקסט ל'נושא' ו'נושא מרכזי'. אני רק ראיתי שעושים את זה אז המשכתי. טוב אז אם אתה כ"ך בטוח שיש עוד דיון אז עצרתי.D_N_A 17:00, 5 יוני 2006 (IDT)

הועבר מ- שיחה:ממלכת הקסם (תמה)

אם אתה רואה בכך (ולא בכך: ההרפתקאה הקליפורנית של דיסני) דיון, תגיב ואל תשחזר פעולות שלי. חוץ מזה, קודם שולחים הודעה בדף השיחה ואז משחזרים (אחרי תשובה) ולא ההיפך. זוהי עילה למלחמת עריכה ופתח לצרות. אבחר שלא לשחזר את השחזור שלך כרגע אבל אולי לאחר תום הדיון-לא-דיון שלך בשיחת הערך. (בהתאם לתוצאות כמובן!)D_N_A 17:13, 5 יוני 2006 (IDT)
מרגע שאתה יודע שמתנהל דיון (ולא ראיתי הסכמה גורפת לדעותיך - להפך הראל הסכים איתי), ואתה מתחיל לעשות מעבר גורף בערכים ושינויים מדובר בהשחתה של ערכים שדינה אזהרה וחסימה. מטעמי נימוס שחזרתי והפנתי את תשומת ליבך לשיחה. על פי הנהלים היית צריך לקבל תבנית אזהרה. דרור 17:22, 5 יוני 2006 (IDT)
כלל וכלל לא! תשומת ליבי לשיחה מופנית, ולכן כשראיתי שביצעו עריכה שהופכת את התמה לנושא מרכזי (או רעיון מרכזי) חשבתי שסיימנו. אני לגמריי לא הייתי זה שהתחיל לפעול בעוד ה'דיון' מתקיים. אם אני רואה שמשהו עושה משהו אז אני דיי סבור שגם אני יכול לעשות אותו דבר (חוץ משמונים אנשים שעורכים את אותו הערך ולמעלה יש בעבודה).D_N_A 17:52, 5 יוני 2006 (IDT)

אודה לך אם תתצטרף ותוסיף ערכים[עריכת קוד מקור]

מיזם בקשת ערך זה מיזם חדש שאני מנסה ליצור ואני מקווה שתוכל להודיע למשתמשים אחרים על המיזם ותקח חלק בו בעצמך עורך ויקי 17:15, 16 יוני 2006 (IDT)

המשך שיחה[עריכת קוד מקור]

לעניין הציניות התייחסתי לתוכניותך על ישיבה (תנוחה) - ואם אתה לא ציני - אני מקווה שהקישור - en:Sitting יהא לך לעזר. יש שם מספיק חומר לערך מומלץ על ישיבה. בכל מקרה לעניין התרגום - תיקנתי בכל הערכים בהם מוזכר שם הסרט (וסמכתי על דבריך גם מבלי לבדוק אותם - כפי שציינתי בהערתי הקודמת - אמרתי שאתאים את הערך (ושאר הערכים) לתרגום - לא תמיד אני מתווכח. שאתה צודק - אתה צודק). דרור 00:40, 18 יוני 2006 (IDT)
לא כל פעם שאומרים את המילה תנוחה חייבים לגחגח. האם נראה לך הגיוני יותר להעביר את ישיבה לישיבה (מוסד ללימוד תורה ותלמוד), או ישיבה (יהדות) ושהישיבה שבה אני ואתה נמצאים לרוב מול המחשב תהיה ישר בערך ישיבה?D_N_A 00:49, 18 יוני 2006 (IDT)
שוב לא הבנת אותי - אתה בהחלט צודק בשם הערך. הראשי צריך להיות המקובל והמשניים עם סוגריים, אלא אם שניהם שווים בחשיבותם שאז עושים דף פירושונים. דרור 00:50, 18 יוני 2006 (IDT)
שמעתי קריאה להעלים את כל דפי הפירושונים שמגיעים מהערך הראשי. אבל לדעתי אפשר ככה, עם תבנית:פירוש נוסף.D_N_A 00:54, 18 יוני 2006 (IDT)
מאחר והשיחה לא קשורה לערך העברתי אותה לכאן.
למיטב הבנתי - אם אחד חשוב והשני פחות - נוקטים בתבנית פירוש נוסף (לדוגמא ניו יורק העיר למול המדינה או הוליווד - העיר הידועה למול השאר). אם הם חשובים באותה מידה נוקטים בשיטת הפירושונים (לדוגמא: וושינגטון). דרור 00:58, 18 יוני 2006 (IDT)
אם כן - כן יהא. אבל קודם - צריך לכתוב את הערך.. :) בקרוב.D_N_A 14:42, 18 יוני 2006 (IDT)

הצבעה בפרלמנט[עריכת קוד מקור]

אשמח להשתתפותך בהצבעה. דרור 19:05, 28 יוני 2006 (IDT)

תמונה:טכנולוגיה2.COM-חתימה.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום. אנא, ספק מקור ורישיון לתמונה הנ"ל. ‏Gridge ۩ שיחה 02:20, 4 באוגוסט 2007 (IDT).

מהי, אם כן, תבנית {{אני יצרתי את התמונה}}?D_N_A 02:31, 4 באוגוסט 2007 (IDT)

לו היית כותב "אני יצרתי" התמונה הייתה בבעיה זהה. לא די בהכרזה על כך שיצרת אלא במתן רישיון חופשי. קרא את הקישור האחרון, או פשוט הוסף בפשטות {{ייחוס}} לדף התמונה. ‏Gridge ۩ שיחה 02:32, 4 באוגוסט 2007 (IDT).

מממ... ואם אני חושב שזה מוגזם להעלות את התמונה לוויקישיתוף (כולה תמונת משתמש שיצרתי, אם היה אפשר אפילו לא הייתי מעלה לוויקיפדיה.), ואני רוצה קרדיט עליה ורוצה "שנגזרות של התמונה יפורסמו ברשיון דומה"? זה לא ממש כתוב גם לא ב'שאלות ותשובות'.. ונגיד שאני לא רוצה שהתמונה תופיע פתאום בפרסומת?D_N_A 02:42, 4 באוגוסט 2007 (IDT)

אם אתה רוצה קרדיט ורוצה שנגזרות של התמונה יפורסמו ברישיון זהה תוכל לבחור באופציה {{Cc-by-sa-2.5}}. אכן יש קישורים והסברים מספקים בקישור שנתתי לך. אין לך יכולת לאסור שימוש בפרסומות לא של יצירות ולא טקסט. כל מילה שכתבת בוויקיפדיה אפשר לעשות בה שימוש בפרסומות. אם אינך רוצה לאפשר שימוש מסחרי ביצירה שלך אל תעלה אותה לוויקיפדיה. כמו כן, אפשר כמובן להעלות תמונה שנתת לה רישיון חופשי לוויקישיתוף ללא רשותך, ורצוי שתעלה אותה לשם בעצמך. ‏Gridge ۩ שיחה 02:51, 4 באוגוסט 2007 (IDT).

שיניתי. אגב, מה הפואנטה של רישיון 3.0? לא מצאתי ממש הבדלים בינו לבין 2.5..D_N_A 03:07, 4 באוגוסט 2007 (IDT)

גם אני לא רואה הבדל. תוכל לשאול את יונתן, הוא מבין בזה טוב ממני. ‏Gridge ۩ שיחה 15:30, 4 באוגוסט 2007 (IDT).

הווה.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום. במסגרת הטיפול בתמונות בעייתיות במיזם התמונות אותרה התמונה הנ"ל. רישיונה של התמונה אינו תקין ואינו עומד בהנחיות החדשות המופיעות בדף העלאת קובץ לשרת ובדפי העזרה בנושא תמונות. כמו כן, לא מצוין מקור בצורה הדרושה. אנא פעל על פי ההנחיות בדף זה, אחרת התמונה עלולה להימחק בעשרת הימים הקרובים. בהמשך לפנייה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר. ‏Gridge ۩ שיחה 03:25, 7 באוגוסט 2007 (IDT)

מסופק? D_N_A 18:59, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

כן, תודה. ‏Gridge ۩ שיחה 02:43, 10 באוקטובר 2007 (IST).