שיחת משתמש:Nava Rosenfeld

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Nava Rosenfeld, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
המלך הכחולשלח לי הודעה! 15:28, 25 במאי 2020 (IDT)

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

שלום. תודה על הוספת הקישורים, אולם רובם הוסרו כיוון שלא היו רלוונטיים לאותם ערכים מסויימים. פרק הקישורים החיצוניים נועד לספק קישורים המרחיבים על כלל נושא הערך: "קישור חיצוני יעסוק בהרחבה בנושא הערך כולו, או בנושא הקשור לחלק ניכר מהערך.", ולא לקישורים העוסקים בעקיפין או באופן חלקי בנושא הערך. אם יש בכתבות/מאמרים אלו פרטים מסויימים הרלוונטיים להעשרת הערכים, יש להוסיף את התוכן לגוף הערך, ולקשר לכתבה/מאמר ע"י הערת שוליים הצמודה לאותו המשפט, בתור מקור. תודה, Dovno - שיחה 15:40, 25 במאי 2020 (IDT)

אזהרה - הצפת ויקיפדיה בקישורים חיצוניים לא רלוונטיים[עריכת קוד מקור]

אין להציף את ויקיפדיה בקישורים חיצוניים שאת מוסיפה לכותב ספציפי בין אם הקישור רלוונטי או לא. אפשר לצרף רק קישורים רלוונטיים ורק כשהם מרחיבים ותורמים באופן מהותי לערך. קישורים שיש להם קשר חלקי או לא מובהק לא יכולים להופיע בערכים. בפרט, אין להוסיף קישורים למאמרים פופולארים בערכים מדעיים. יש לצרף קישורים אנציקלופדיים בלבד. בפרט נכון הדבר כשנראה שיש לך עניין אישי בהוספת קישורים אלה. גילגמש שיחה 09:58, 1 ביולי 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Nava Rosenfeld,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)