שיחת משתמש:Nbinen

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


זוכי פרס ישראל[עריכת קוד מקור]

שלום, בוויקיפדיה העברית לא נהוג לפתוח רשימות אלא אם כן יש בהן ערך מוסף כלשהו; לדוגמא האישים מסודרים בטבלה ומפורטים בקצרה גם חייהם או מובאת תמונה שלהם, לדוגמא לרשימות כאלו ראה קיסרי יפן או משפחת סימפסון - רשימת פרקים, אבל דינה של רשימה "רגילה" כמו זוכי פרס ישראל להתחלף בקטגוריה. בברכה, pacmanשיחה 22:37, 10 באוגוסט 2006 (IDT)

בעקרון זה נכון מאוד, אבל להבדיל מקטגוריה, רשימה זו (שאפשר להרחיב אותה, ולתת פירוט קצרצר על כל זוכה) נותנת גם אינקס של "אדומים" שאין עליהם ערך, ומלבד זאת - היא מסודרת בסדר כרונולוגי, ולא בסדר א"ב. Nbinen - שיחה 23:04, 10 באוגוסט 2006 (IDT)
אתה צודק, אבל עדיף שבכל זאת תארגן את הרשימה בטבלה. אתה יכול, לדוגמא, להעתיק את הטבלה מהערך נשיאי ברזיל ולשלב בה את הנתונים. אגב, איך אתה יודע את הנהלים? pacmanשיחה 23:08, 10 באוגוסט 2006 (IDT)
אני לא משהו בטבלאות, אבל אשתדל לשפר את הערך, להפוך אותו לקריא וחיוני בימים הקרובים. אגב, לא הבנתי לאיזה נהלים התכוונת. Nbinen - שיחה 23:31, 10 באוגוסט 2006 (IDT)
למה שלא תרשום את זה בדף הקטגוריה, כמו שעשו באופרות, לדוגמה? דרך אגב, חן חן לך. זהר דרוקמן - אהמ 00:15, 11 באוגוסט 2006 (IDT)

אתר דגלי העולם[עריכת קוד מקור]

הערך הורחב. אבקש שתשקול את הצבעת המחיקה שלך. דרור 13:57, 11 באוגוסט 2006 (IDT)

אודי גוטשלק / אודי ואביעד[עריכת קוד מקור]

ראיתי שהצבעת כאן למחיקת הערך אודי גוטשלק ואמרת שעדיף עערוך אודי ואביעד. אבל אם אתה רוצה לאחד את הערך עם אביעד בנטוב לערך אחד אודי ואביעד עליך להצביע "להשאיר". תודה, ~3omy3 ( דף משתמש | שיחה ) בשעה 12:53, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

לאו דווקא. ראה הערתי בדיון המחיקה - לטעמי, הוא פעל בסדר גמור, שהרי הוא בעד איחוד ועל כן מתנגד לקיום הערך הנפרד. זהר דרוקמן - אהמ 19:14, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

מה עם שימוש הוגן?[עריכת קוד מקור]

למה התמונות לא בגדר שימוש הוגן לדעתך? DGtal 23:28, 26 באוגוסט 2006 (IDT)

אתה מוזמן להסתכל בדפי השיחה של התמונות, אבל אני אחסוך לך את הטיול. יש הודעה באתר ערוץ הילדים שכל החומרים באתר הם רכוש נוגה תקשורת. בד"כ תמונות מהאינטרנט הם כאלו, ולכן אסור להשתמש בהן בשום אתר. זה עלול להביא לתביעה משפטית של ויקיפדיה, ושל הגולש שהעלה את התמונה. עם זאת, יש צדיקה אחת בסדום - לימור אטיאס. התמונה שלה נראית לי כמו שימוש הוגן. כדאי גם לקרוא קצת על שימוש הוגן כדי להרחיב. בברכה, Nbinen - שיחה 23:31, 26 באוגוסט 2006 (IDT)
עוד לא הבנתי מה ההבדל המהותי בין תמונה באתר הייצג אותה כטלנט לאתר המייצג אותה כשחקנית בסדרה. DGtal 23:37, 26 באוגוסט 2006 (IDT)
תראה, ה"מהדרין" יסירו גם את התמונה של אתר הטלנטים. אבל אתר הטלנטים לא הציב שום אזהרה של זכויות יוצרים (בניגוד לאתר ערוץ הילדים שכן הציב אזהרה). במקרים רבים, דוגמנית שיש לה 10,000 תמונות מוכנה לוותר על הזכויות של 5-6 תמונות כדי לעודד שימוש בהן ולהרוויח רייטינג ופרסום. Nbinen - שיחה 23:38, 26 באוגוסט 2006 (IDT)

הודעה משמחת[עריכת קוד מקור]

שלום. אודה לך אם תסמן את התמונות בתבנית {{תמונה חשודה}}. תודה סקרלט 23:35, 26 באוגוסט 2006 (IDT)

איזה כיף לקבל הודעה משמחת... טוב לדעת שיש תבנית כזו. תודה, Nbinen - שיחה 23:36, 26 באוגוסט 2006 (IDT)

ברוך גולדשטיין[עריכת קוד מקור]

למה לא פעיל פוליטי? נבחר לחבר מועצת עיר שזה פעילות פוליטית משמעותית. DGtal 18:38, 28 באוגוסט 2006 (IDT)

שתי סיבות. א)כי הוא מת. ב)לא התפרסם בזכות פעילותו במועצת העיר. מקומו אינו ליד עוזי דיין ואמילי עמרוסי. Nbinen - שיחה 18:42, 28 באוגוסט 2006 (IDT)
א) אז מה אם הוא מת? רבים מתו והם עדיין לא הודחו מהקטגוריות שלהם. באמת שזהו טיעון שאינו נהיר לי.
ב) פעילות פוליטית (לא רק חברות במועצה, גם מועמדות לכנסת מטעם כ"ך) היא חלק משמעותי מהביוגרפיה שלו כפי שהיא כתובה הערך, גם אם זו לא הסיבה העיקרית לקיום הערך. נותנים קטגוריות אם זה משמעותי ב"קריירה" גם אם לא הסיבה המרכזית. רבין, ביבי ואורה נמיר בקטגוריה:דיפלומטים ישראלים כנראה לא היו מקבלים ערך אם כל פועלים היה דיפלומטיה, אך זה עדיין משמעותי אצלם. בקטגוריה:פעילים פוליטיים ישראלים אפשר לציין כדוגמאות לזה את סופי צדקה ויוסף אולמרט שמוכרים בעיקר מתחומים אחרים (טלוויזיה, שומרונים; פרשנות ספורט, מזרחנות, ייחוס) ועדיין בקטגוריה זו.
אודה אם תשקול מחדש את ההשמטה, DGtal 19:14, 28 באוגוסט 2006 (IDT)
אני עדיין לא מסכים. גם עמוס עוז היה ברשימת העבודה לכנסת, הוא עדיין לא פעיל פוליטי. זה מוזר מאוד שבקטגוריה פעילים פוליטיים מופיעים אנשים שלא אמורים להיות שם, וסופי צדקה היא דוגמא להשמטה רצויה נוספת. יוסי אולמרט מוכר כפעיל פוליטי, והוא גם משמש לעיתים כפרשן פוליטי ופובליציסט בנושאים פוליטיים ולכן ראוי להשאירו כפעיל פוליטי. סופי צדקה, לא אמורה להיות בקטגוריה זו, ולכן גם הסרתי אותה. יש אלפי אישי ציבור שהתפרסמו בדרכים שונות (לא פוליטיות) וגם הופיעו ברשימה של מפלגה. זה לא הופך אותם לפעילים פוליטיים. לגבי העובדה שהוא מת - לא ראיתי מישהו בקטגוריה שכבר איננו בין החיים. להבנתי, זו אמורה להיות קטגוריה של פעילים פוליטיים שהם גם פעילים, ולא מתים, אלא אם מדובר במישהו ממש בולט בתחום פעילותו הפוליטית.
אורה נמיר היתה שגרירה והתבלטה בזכות פעילותה זו. גם רבין נכנס לפוליטיקה הישראלית, בדומה לבנימין נתניהו דרך דיפלומטיה. האם תשים את ביבי בקטגוריה "תעשיינים", משום שעבד כסמנכ"ל ברשת רהיטים? Nbinen - שיחה 19:41, 28 באוגוסט 2006 (IDT)
א) הטענה שלך לכך שצריך להיות בחיים אומרת שיש צורך לשקול את מחיקת קטגוריה:מתאבדים: פעילים פוליטיים שרובם כמדומני אינם בחיים. אני לא מכיר אף תקדים בויקיפדיה העברית בו יש צורך לסימן חיים להשתתפות בקטגוריה. גם אחרי מותו של פעיל פוליטי הוא ייזכר בין השאר בזכות פועלו זה (אגב, ויקי שירן אינה בין החיים).
ב) ריצה לכנסת היא בהחלט אקט משמעותי, בוודאי במקום בולט (באיזה מספר ובחירות התמודד עוז?). אם זה הולך ביחד עם חברות בליגה להגנה יהודית ובעיקר חברות במועצה המקומית מטעם המפלגה, אז ודאי שיש פה צד ביוגרפי משמעותי מאוד (במיוחד הפעם שזה גם רקע לטבח). DGtal 20:17, 28 באוגוסט 2006 (IDT)
אין לי רצון לבזבז עוד זמן על הויכוח הזה. אתה חושב שהוא פעיל פוליטי, אני חושב שלא. לדעתי, קטגוריה זו צריכה להישמר למי שהיה פעיל פוליטי. סופי צדקה ודאי שלא. עמוס עוז רץ בבחירות האחרונות במקום לא ריאלי בעבודה. גם גולדשטיין רץ במקום לא ריאלי. אין הבדל ביניהם מבחינת המיקום ברשימה. אם אתה באמת חושב שגולדשטיין ראוי להיכלל בקטגוריה "פעילים פוליטיים", בבקשה. רק תיזהר שלא יוסיפו לשם גם את יגאל עמיר. Nbinen - שיחה 20:29, 28 באוגוסט 2006 (IDT)

צופיות[עריכת קוד מקור]

שלום! יש מי שטוען שנושא הצופיות הוא נחלתה הבלעדית של תנועת הצופים. אשמח אם תשתתף בהצבעה בויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/קטגוריה:צופיות. רוליג 21:53, 31 באוגוסט 2006 (IDT)

סמדר לביא[עריכת קוד מקור]

בדף השיחה של סמדר לביא מופיע קישור לעמוד אינטרנטי שנכתב על ידי אנונימי. העמוד מכיל השמצות. מילא אם היה זה טקסט פרשנות, אבל זה טקסט המתיימר להציג עובדות. הטקסט כושל ברמת העובדות. אני מציע לך לעמוד במקומה של סמדר לביא, ולחשוב כיצד היית מגיב אם היה לך ערך בויקיפדיה ובדף השיחה מופיע קישור לדף המכיל עובדות לא נכונות אודותיך. טוב שם טוב משמן טוב. ובמיוחד לאנשי אקדמיה, שיוקרתם האקדמית היא מרכיב חשוב בהוויתם האקדמית. מחקתי את הקישור בדף השיחה, אך נאמר לי שאני לא יכול לערוך דברי אחרים. אי לכך הייתי מבקש שתמחק את הקישור בטקסט שכתבת. אפשר, לדעתי, לציין שיש עמוד באינטרנט שאומר אחרת לגביה, אבל לא צריך לתת קישור. פניתי בפניה דומה לדוד שי, שגם הוא נתן קישור לאותו עמוד באחד מהפוסטים שהוא כתב. דוד שי נענה לבקשתי והסיר את הקישור לעמוד המדובר. אני מאוד אשמח אם גם אתה תוכל להענות לבקשתי. Mort 14:05, 1 בספטמבר 2006 (IDT)

זה דף שיחה, לא ערך. דף השיחה אינו מתיימר להציג עובדות. אני מוכן להוסיף הערה שמדובר בעמוד אנונימי המתיימר להציג עובדות, אך לא אסיר את הקישור. Nbinen - שיחה 14:08, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
גם אני אשמח אם תסיר את הקישור. אני חושבת שניתן וגם מאד רצוי לגלות גמישות ועוד בנושא כגון זה. בעיני, אי הורדת הקישור היא עקשנות לשמה וגם התרסה שלא לצורך. דורית 14:09, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
אגב, אנונימיות באינטרנט, כידוע, היא דבר יחסי. פרטי הבעלים של הדומיין court.org.il :

domain: court.org.il
descr: shauli bar-noy
descr: 44 hefziba st.
descr: Kiryat Haim
descr: 26220
descr: Israel
phone: +972 54 691992
Nbinen - שיחה 14:13, 1 בספטמבר 2006 (IDT)

ו? יש קישור, הוא מאד מפריע לאדם שעליו הערך. כל כך קשה להסיר אותו? ואם היו עושים לך זאת? דורית 14:15, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
אני מודה לכל רודפי שלומה של סמדר לביא. מדובר בסה"כ בקישור ובסה"כ בדף שיחה. תהיו קצת פחות מתריסים כלפי חופש הביטוי. אני לא השמצתי אף אחד, ולא הוצאתי שם רע על איש. הבאתי קישור שמציג דעה אחרת, והבהרתי שמדובר בדף אנונימי שרק מתיימר להציג עובדות. אני חושב שדף השיחה מציג באופן חזק ביותר את העמדות התומכות בסמדר לביא, ולכן אין צורך בהסרת הקישור. אם היו עושים לי אותו דבר, הייתי נאבק למען מה שאני חושב שזו האמת, אך לא הייתי סותם פיו של איש (במיוחד באינטרנט). אבל זה רק אני. Nbinen - שיחה 14:17, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
מה התועלת בקישור הזה? הוא מציג עובדות לא נכונות. עובדות שהכשילו גם אותך. זה שכתבת "המתיימר" להציג עובדות, זה לא אומר שאנשים יחשבו שהעובדות לא נכונות. ואם העובדות לא נכונות, אז מה הטעם בהבאת הקישור. בקיצור, איך שלא תסתכל על זה, הקישור מיותר לחלוטין. אני שוב מבקש ממך לעשות כמעשה דוד שי, ולהוריד את הקישור. Mort 14:45, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
דף השיחה נועד לתעד מחלוקת. גם אם היא הוכרעה לטובת עובדות מסוימות וכנגד עובדות אחרות, זה לא אומר שצריך למחוק את הקישור עליו הסתמכתי בעת הדיון. הקישור הוא חיוני להבנת הטיעונים אותם טענתי, ואם הוא יוסר - דבריי לא יובנו כהלכה ויתפרשו כהשמצה ללא ביסוס. מכאן חשיבותו של הקישור. אני שוב מדגיש שהקישור הוא בדף השיחה של הערך, ולא בערך עצמו. לכן צריכה להיות מחד יותר גמישות כלפי דברים לא נעימים הנאמרים שם, ומאידך - הכרה בכך שדף השיחה לא מתיימר לקבוע עובדות או להציג את האמת. הטעם בהבאת הקישור היה נראה הגיוני בשעתו. גם אם אני חושב שלא נכון להביא את הקישור כעת, זה לא אומר שהדברים שאמרתי בעבר צריכים לעבור "שכתוב" כדי שישמעו פחות פוגעים. אני ממליץ לכל דורשי שלומה של סמדר לביא, להיאבק בכל דרך באתר משמיץ, שיש מאחוריו כתובת ברורה. מכיוון שהדברים שאמרתי אינם השמצה, אלא קישור להשמצה, אני לא מתכוון למחוק אותם, רק כדי שההיסטוריה של הדיון תמצא חן בעיני הקוראים. היום תבקשו שאמחק קישור מדברים שאמרתי בעבר, ומחר שאמחק את כל דבריי כי הם התבררו כלא נכונים, ומחרתיים תבקשו שכל אמירה שלי בדיונים תיבדק ע"י גורם אובייקטיבי. Nbinen - שיחה 14:54, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
אה, עכשיו הבנתי. הקישור הכרחי כדי שדבריך לא יתפרשו כהשמצה ללא ביסוס. ובכן, אם זו הבעיה, אז אני לא מבין מדוע אתה לא רוצה להסיר את הקישור. שהרי אתה כותב "שם". אנשים מבינים שלקחת את דבריך מאיפשהו. אפשר במקום המילה "שם" לכתוב, כמו שדוד שי כתב, "מאתר 'דיון פומבי'". מה רע בפיתרון הזה? Mort 15:04, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
אתה מסכים שתהיה כתובת של האתר, אך לא מסכים שיהיה קישור? אם כך, עיקר המחלוקת בינינו נפתרה. אני לא חושב שיש צורך למחוק את הקישור, משום שהוא מקל על הקוראים (יוכלו ללחוץ על הקישור במקום לחפש בגוגל [1] ולבחור בתוצאה הראשונה). אם אתה מוכן שיהיה קישור אך לא link, אז אני באמת לא מבין מה הבעיה. Nbinen - שיחה 15:13, 1 בספטמבר 2006 (IDT)
לא ברור לי מה ההבדל בין קישור ללינק. הבקשה שלי היא שאנשים לא יוכלו להגיע מדף השיחה לעמוד המדובר וגם שכתובת האתר לא תצויין. לכן ביקשתי שתעשה כמעשה דוד שי, ותמחק את כתובת האתר. אתה יכול להשאיר את שם האתר, כמו שעשה דוד שי. Mort 15:19, 1 בספטמבר 2006 (IDT)

ויקיפדיה:דלפק ייעוץ#הרשאות לטעינת תמונות לוויקפדיה תגובה[עריכת קוד מקור]

נא התייחס לתגובתי לקטגוריה. ^^ דּוֹד1 13:28, 2 באוקטובר 2006 (IST)

תמונה:RgStadium.JPG[עריכת קוד מקור]

שלום, עקב החמרת הנהלים, הרשיון בתמונה הנ"ל אינו מותר לשימוש בוויקיפדיה העברית. אודה לך אם תפנה לבעלי התמונה ותשאל אותם אם הם מוכנים לאשר לנו לשנות את הרשיון לרשיון חופשי יותר כך שכולם יוכלו להשתמש בתמונה שימוש חופשי, ובתנאי שיינתן קרדיט הולם ({{ייחוס}}). ללא אישור מהם, התמונה ככה הנראה תצטרך להמחק. תודה, ‏Yonidebest Ω Talk 14:39, 7 בינואר 2007 (IST)

מדד תל אביב 25[עריכת קוד מקור]

למייטב ידיעתי הנוטריקון מעו"ף אינו "מניות 25 פירמות גדולות", אלא "מכשירים עתידיים ופיננסיים". לא מצאתי אזכורים לפרשנות שלך ועל-כן החזרתי את הגרסה הקודמת. שמגג - שיחה 08:13, 21 במאי 2007 (IDT)

מבחינתי, בסדר. שמעתי איזכור לפרשנות שלי באחת מתוכניות הטריוויה, ולדעתי היא נכונה. אין לי דרך לבדוק מהי הפרשנות המוסמכת. Nbinen - שיחה 10:20, 21 במאי 2007 (IDT)
.

מדד המעו"ף אינו נקרא בשם זה כבר עידן ועידנים, אלא לעיתים נדירות. כשהוקם שוק האופציות ב-1993 כמדומני נתנו לו שם מפוצץ "מעוף" שפירושו העילג מעט הוא "מכשירים עתידיים ופיננסיים", כשלמעשה אלה "מכשירים פיננסיים" והמילה עתידיים מיותרת. היום שוק המעוף נקרא פשוט שוק האופציות. מדד המעוף הוא המדד שעליו נעשות העיסקאות, והוא נקרא היום מדד ת"א 25. אם יש לכם שאלות נוספות בנושאי שוק ההון אשמח לעזור

איתן 20:53, 3 באוגוסט 2007 (IDT)

גודל הטקסט[עריכת קוד מקור]

אהלן. רק עכשיו חזרתי אל הנושא של גודל הטקסט שכתבתי עליו לפני כמה זמן, אני לא רוצה להיות קרציה ולהעלות את הנושא שוב במזנון ולכן אני פונה אלייך (המגיב היחיד). אני ואתה יודעים לעשות קונטרול ופלוס טוב מאוד, אבל רוב האנשים לא. רוב האנשים לא מודעים לאפשרות הזו ונאלצים להסתגל לזה. אני מציע להעלות למינימום 12 פיקסלים (אם לא 14) את הפונט הבסיסי כך שלא נצטרך לשבור את העיניים. וזה עניין של 2 אותיות בדף css לשנות את זה.

אין לי מושג מי אתה, ואם תזכור להיכנס לדף השיחה שלי כדי לראות את תגובתי, אבל אני חושב שיש לא מעט יתרונות בפונט כפי שהוא, מלבד העובדה שהוא בגודל דומה גם בלא מעט ויקיפדיות בשפות אחרות. חשוב גם לזכור שמסכי 21 אינץ' אינם מסכי 15 אינץ', ותצוגה של 1600X1200 שונה מ600X800. איש איש והעדפותיו. יש גם אקסטנשן לפיירפוקס שיודעת לעשות גודל טקסט שונה לכל אתר באופן קבוע. בקיצור, זה לא הנושא הראשון שצריך להתעסק איתו כשחושבים על שיפורים לויקיפדיה. Nbinen - שיחה 12:52, 23 ביוני 2007 (IDT)

סנט פטרבורג[עריכת קוד מקור]

אני משתמש הרבה בערכים בשמה של עיר זה, והשם סנקט פטרבורג צורם לי כמעט כמו דון קיחוטה. יש בכוונתי להחזיר את שמו של הערך במקור , בפרט לאור ההצבעה המוזרה שהיתה שם ב 2005. ראה כאן ויקיפדיה:רשימת רשימת ערכים במחלוקת/:סנקט פטרבורג/הצבעה קודמת (2005) רציתי לדעת אם דעתך כדעתי .תודה.

איתן 20:59, 3 באוגוסט 2007 (IDT)

תשובתי בדף השיחה שלך. Nbinen - שיחה 12:34, 4 באוגוסט 2007 (IDT)

חוק[עריכת קוד מקור]

אני מניח שיש ברשותך סימוכין. ‏Gridge ۩ שיחה 20:11, 5 בדצמבר 2007 (IST).

סעיף 6 לחוק זכויות יוצרים 2007 (החדש) קובע שלא תהא זכות יוצרים על פרסומים רשמיים. מכיוון שאות מערכה נקבע בהחלטת ממשלה או בחוק (תלוי באות), עדיף להסיר את המגבלה המקשה על שימוש בתמונות. Nbinen - שיחה 20:15, 5 בדצמבר 2007 (IST)
אני מאמין לך - פשוט ביקשתי קישור לאתר אינטרנט ממשלתי או משהו בסגנון. ‏Gridge ۩ שיחה 20:17, 5 בדצמבר 2007 (IST).
לא נעלבתי, אל תדאג... אגב, מכיוון שהעיטורים לא מוגנים בזכויות יוצרים, אבל צריך איכשהו למנוע מאנשים לייצר עיטורים לפרנסתם, החוק קובע איסור לייצר עיטור (עונש שלושה חודשי מאסר) או לענוד עיטור מזויף... Nbinen - שיחה 20:23, 5 בדצמבר 2007 (IST)
מדוע "צריך איכשהו למנוע מאנשים לייצר עיטורים לפרנסתם"? ‏Gridge ۩ שיחה 20:28, 5 בדצמבר 2007 (IST).
לצורך ההשכלה, הסיבה היא שמשרד הביטחון משקיע מכספי הציבור (המיסים שלנו) בתכנון העיטור, עיצובו, ויצירת המוניטין של העיטור. הייצור של משרד הביטחון וחלוקת העיטורים - הם לא למטרת רווח, העיטורים מחולקים חינם. אם מישהו יעשה על זה קופה (ואני לא מדבר על המפעל שזכה במכרז לייצור העיטורים עבור משהב"ט), זה לא הוגן. זה דומה לרעיון מאחורי זכויות יוצרים - אדם אחד השקיע כדי ליצור, אם אחרים ייצרו וימכרו לפרנסתם את היצירה בלי אישור של היוצר - זה לא הוגן ולא יהיה אינטרס לעשות יצירות. ובהקשר זה, יצירה מוגנת כיום לכל חייו של היוצר ועוד 70 שנה. יצירות מוגנות של הממשלה (צילומים ממשלתיים, ספרי משרד הביטחון וכדומה) - מוגנות ל-50 שנה מיצירתם. Nbinen - שיחה 20:56, 5 בדצמבר 2007 (IST)
עדיין לא הבנתי מדוע שמישהו ירצה לייצר עיטורים, ולאיזה שוק הוא פונה בדיוק, ומדוע זו צריכה להיות עבירה שדינה מאסר. אבל עזוב, זה לא כזה חשוב, וזה לא שיש לי ציפייה מקברניטי השלטון לנהוג בהיגיון. לענייננו: אתה שינית רישיון של תמונות לא מעטות, לכן רצוי שתאתר איזשהו אתר אינטרנט רשמי המצדד בכך. ‏Gridge ۩ שיחה 23:15, 5 בדצמבר 2007 (IST).

סמדר לביא[עריכת קוד מקור]

שיחזרתי את מחיקותיך. הצגת דעתה אינה קידום דעתה, אין למחוק פסקאות שלמות כי זה לא "מעניין" אותך. דניאל ב. 18:00, 8 במרץ 2008 (IST)

הצגת דעתה צריכה להיעשות בצמצום, כראוי לערך אנציקלופדי. זה לא דף הבית של גב' לביא. Nbinen - שיחה 18:06, 8 במרץ 2008 (IST)
כדמות שעיקר פעילותה קשורה לדעותייה, זהו העניין האנציקלופדי בה. כשם שדעותייך של היטלר שעל פי הם פעל ראויים להרחבה בערך עליו (וכמובן שאיני משווה בין לביא לבין היטלר). דניאל ב. 18:11, 8 במרץ 2008 (IST)
כמו שאמרתי בערך, דעותיה מובאות ומוצגות גם בגירסה שאני ערכתי. לא מפריע לי שהדעות מוצגות, מפריעה לי ההרחבה המיותרת ובעלת הקישורים לאתרים חיצוניים. Nbinen - שיחה 18:12, 8 במרץ 2008 (IST)
לדעתי ההרחבה אינה מיותרת, אתה יכול לדון בה בדף שיחת הערך. לי מפריע שאתה פועל ממניעים אידאולוגים במסווה של שיקולים אנציקלופדים. דניאל ב. 18:15, 8 במרץ 2008 (IST)
בולשיט. אינך מכיר אותי ואת עמדותיי האידיאולוגיות. לי מפריע בריונות וכוחנות במסווה של "סדר בויקיפדיה". Nbinen - שיחה 18:18, 8 במרץ 2008 (IST)
דעתך מוכרת לי מדיונים קודמים איתך בנושא. מצחיק שאתה מאשים אותי בבריונות וכוחנות בעוד שיש ביכולתי להגן על הערך או לחסום אותך, ואני לא עושה אף אחד משניהם. דניאל ב. 18:20, 8 במרץ 2008 (IST)
אבל אתה נלחם מלחמת עריכה מיותרת, חסרת בסיס, לא מנומקת ולא הגיונית. העריכות שלי חד משמעית לא מנעו את הצגת דעותיה של גב' לביא בערך. הן פשוט צומצמו למסגרת הראויה להן. הבאת מאסות של ציטוטים היא מיותרת ולא מתאימה לאנציקלופדיה. תעשה מה שאתה רוצה, באמת שאין לי כבר כוח להילחם בבריונות בויקיפדיה. Nbinen - שיחה 18:22, 8 במרץ 2008 (IST)
נימקתי את עריכותי. דווקא נמנעתי ממלחמת עריכה ולא שיחזרתי את גרסתך בשלישית, למרות שזו הגרסה היציבה ולפי השעה, גרסתך מופיע בערך. ציטוט אחד אינו "מאסות של ציטוטים". אתה מתבקש להחזיר לגרסה יציבה ופתוח דיון בדף שיחת הערך. אם עריכתך "חד משמעית" ונייטרלית כפי שאתה מציגה אין סיבה שגרסתך לא תתקבל בדיון. דניאל ב. 18:32, 8 במרץ 2008 (IST)
Nbinen, העבר בבקשה דיון זה לשיחה:סמדר לביא, הרי לא מדובר בדיון פרטי, אלא בדיון על תוכן הערך (ונסה לא לומר "בולשיט" - דבריך יהיו משכנעים יותר בלי מילה זו). דוד שי - שיחה 18:32, 8 במרץ 2008 (IST)

שיחת תמונה:Othaetzel.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא ראה את התגובה שם. בברכה, Nir‏ - שיחה 19:34, 30 במרץ 2008 (IDT)

20 שנה[עריכת קוד מקור]

וואו איזה מטורף! יש לך אולי מקור לזה? תומאס 20:17, 17 ביוני 2008 (IDT)

חסימת כבישים כמחאה היא עבירה של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. זה החוק, ראה את הסעיף שציטטתי. אם אתה רוצה מקור אינטרנט, ראה למשל כאן. בברכה, Nbinen - שיחה 20:21, 17 ביוני 2008 (IDT)

מפלגה[עריכת קוד מקור]

אנא האר את עיני: מדוע "התנועה" ו"עוצמה לישראל" אינן מפלגות? לפי ההגדרה בערך "מפלגה" לא הצלחתי להבין מה הקריטריון שאינן ממלאות? Ranbarשיחהבואו לתיאטרון - תהנו מהמזגן 16:44, 9 בדצמבר 2012 (IST)