שיחת משתמש:ראובן מ.

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:Nevuer)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


משתמש:ראובן מ./טיוטה/ביקורת המקרא[עריכת קוד מקור]

בטויוטה שלך יש הכללה של תבנית:לקס לתי. התבנית נמחקה והוחלפה באחרת – תבנית:תרבות. לידיעה. דגש חזק - שיחה 15:53, 29 בינואר 2020 (IST)

ברוך שובך[עריכת קוד מקור]

טוב לראות אותך שוב כאן :) Ronam20 - שיחה 18:09, 16 במרץ 2020 (IST)

תודה :) ראובן מ. - שיחה 18:39, 16 במרץ 2020 (IST)

סליחה על ההפרעה...[עריכת קוד מקור]

שלום, אשמח אם תוכל להעיף מבט בשיחה בערך אלחנן בן יערי, אם תוכל להשיב על שאלתי שם. אשמח לשמוע את דעתך מאחר ואם איני טועה אתה זה שכתב שם את הפירושים השונים.

תודה!

שלום. לא יודע לענות לך כרגע בשלוף, ההשוואה בין המסורות השונות על הקרב עם גוליית היא עניין די סבוך שלא יצא לי להתעמק בו. אני מציע שתדבר עם משתמש:Hayden Von Feldheim, הוא הכותב העיקרי של הערך. אני בקושי נגעתי בו. ראובן מ. - שיחה 16:55, 24 באפריל 2020 (IDT)

בקשה להערות[עריכת קוד מקור]

שלום רב, ראיתי שערכת וכתבת דפים רבים הקשורים לתנ"ך, ולפיכך רציתי לבקש - תוכל לעבור על הדף קין והבל ולהעיר הערות? ניסתי לתקן ולהוסיף מקורות והוספתי שני פרקים (מדרש ומקבילות במזרח הקדום). אשמח לשמוע מה דעתך על מה שכתבתי.

תודה רבה מראש, --נאמן מנחלי געש - שיחה 08:13, 22 במאי 2020 (IDT)

שלום לך. לגבי הפרק על המדרש, זה תחום שאני פחות מתמצא בו וגם אין לי פנאי להתעמק. אני כן יכול להעיר שלמרות שבסך הכל מדובר בתוספת מועילה, הפרק עושה רושם קצת מבולבל ולא תזיק לו עריכה נוספת. ההתרשמות שלי היא שהפרק סוקר למעשה את תולדות הפרשנות (כרגע, בעיקר של היהדות הרבנית) ולאו דווקא את המדרשים. לדעתי כדאי לשנות את שמו וגם לערוך אותו בהתאם. יש תחושה של היעדר שיטה ברורה בארגון החומר, ושל סגנון מעט "קצרני", כשציוני המקורות תופסים נפח גדול ביחס לפירושים עצמם. רצוי לעבד את התכנים הפרשניים דרך הפריזמה של מקורות מחקריים משניים, ולהסתמך פחות באופן ישיר על המקורות הראשוניים. אני מאמין שזה יסייע להצגה ברורה וקוהרנטית יותר של תולדות הפרשנות על פני ציר הזמן.
הפרק "מקבילות בספרות המזרח הקדום" מהווה תוספת נאה וראויה. אפשר לשפר קצת את הניסוחים ("מתעצבן"), אבל זה עניין מינורי. באופן כללי, בעיניי התוספות שלך טובות ומשפרות את הערך (יש בערך תכנים בעייתיים מאוד, בעיקר בפרק "ניתוח הסיפור", אבל אלה לא תכנים שאתה הוספת). יישר כוח. ראובן מ. - שיחה 17:55, 22 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה! אנסה לעבור על זה ולתקן... --נאמן מנחלי געש - שיחה 21:47, 23 במאי 2020 (IDT)
בשמחה, אני מצטער שאני לא יכול כרגע לתת משוב קונקרטי יותר. ראובן מ. - שיחה 15:22, 24 במאי 2020 (IDT)

הילל בן שחר[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום ראובן מ.,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "הילל בן שחר" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 16:36, 18 ביוני 2020 (IDT)

תבנית:אני זוכר, תודה ראובן מ. - שיחה 16:41, 18 ביוני 2020 (IDT)

ביטול עריכה בקהילת אנשי הספקטרום האוטיסטי בישראל[עריכת קוד מקור]

שלום,

אנא הסבר עריכתך זו. עלמה/יאירשיחה 01:08, 9 ביולי 2020 (IDT)

סורי, נלחץ לי בטעות עקב עריכה מהנייד... אפילו לא שמתי לב שזה קרה. ראובן מ. - שיחה 01:14, 9 ביולי 2020 (IDT)