שיחת משתמש:Nirvadel

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

Tom's Diner[עריכת קוד מקור]

קודם כל אתחיל בתודה שיצרת את הערך Tom's Diner. עכשיו באמת השאלה שלי אלייך למה אבל להשאיר ערך ערום ? יש לו מספר ומספר גרסאות שזכו להצלחה מסחרית ולא הוספת אותם כפי שנהוג, חוץ מזה גם לא מצעדים תאריכי יציאה אפילו את התבנית של הסינגל השארת ערומה ? זה באותו מידה של אי פתיחת ערך עכשיו אני יושב ומבצע את ההשלמות האלה שלוקחות בגג של חצי שעה לשעה ואני מגזים מבחינת זמנים. באמת חבל להשאיר את כל זה בשביל שאחר כך אנשים יתקנו ויראו ערך בלי שום מידע ובלי שום דבר! King G.A - נא התנהגו בהתאם 14:18, 18 בנובמבר 2020 (IST)

חמוד מצדך, אבל יש לי פרויקט גדול מחר, ואני עובד עליו עכשיו. Nirvadel - שיחה 15:08, 18 בנובמבר 2020 (IST)
אז מה שיש לך פרויקט גדול ? אם אתה מזלזל ככה.. יש לי גם מיליון ואחת דברים על הראש אבל כשאני יודע שאני לא אסיים משהו אני לא אפתח אותו או אשאיר תבנית בעבודה כמו בערך Blackout כדי לא לתת לאחרים לבצע את העבודות השלמות שלי ובפחות משעה סיימתי את מה שלא עשית בכלל. בנוסף הזלזלול שלך חמוד מצדך לא במקום! King G.A - נא התנהגו בהתאם 15:29, 18 בנובמבר 2020 (IST)
לאנשים יש גם עיסוקים אחרים מעבר לויקיפדיה (עבודה למשל). אם ראית ערך שחסר בו מידע, אתה מוזמן להשלים אם תרצה, מבלי להעיר הערות בדף שיחתי. יתכן ואני אקח משם משהו לערכים הבאים, ויתכן שלא. אם אתה חושב שאני מעלה ערכים לא מושלמים וזה מהווה בעייה, אתה מוזמן לפנות בתלונה בהליכים מקובלים.

שלמה שרף[עריכת קוד מקור]

ראיתי ששאלת מדוע הורדתי את שלמה שרף מהקטגוריה מאמני כדורגל ישראלים. הסיבה היא שהוא כבר נמצא בקטגוריה של מאמני נבחרת ישראל בכדורגל שהיא תת קטגוריה של מאמני כדורגל ישראלים. הכפילות הזו מיותרת. כך מקובל בכל הקטגוריות. Abuasomgu - שיחה 13:18, 22 בנובמבר 2020 (IST)

תודה על העדכון Nirvadel - שיחה 18:32, 22 בנובמבר 2020 (IST)