שיחת משתמש:Omrie

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

איזה כיף להצטרף לויקיפדיה :) Omrie - שיחה 10:55, 23 ביולי 2012 (IDT)

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Omrie, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:37, 24 ביולי 2012 (IDT)

משתמש:Omrie/ארגז חול[עריכת קוד מקור]

שלום עמרי, וברוך בואך לויקיפדיה. אם הבנתי נכון הערך שלך הוא הרדיו בעולם הערבי. אני אעבור עליו קצת, ואעשה ויקיזציה קלה, אל תדאג לא אגע בתוכן. לגבי העברה למרחב הערכים. תוכל לעשות זאת בעצמך רק לאחר 4 ימים מיום עריכתך הראשונה בויקיפדיה, או שאני אעביר אותו עבורך. ענה ענה לי כאן ולא בדף שיחתי. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:37, 24 ביולי 2012 (IDT)

עשיתי ויקיזציה קלה. הערך נראה בסדר. יפה מאד לערך ראשון. להלן הערותיי:
  1. הפרק "המצאת הרדיו והיסטוריה קצרה אודותיו" מיותרת בעיני, כי המידע נמצא בערך רדיו, וזה היתרון של הויקיפדיה - הקישוריות, ומי שרוצה לקרוא על הרדיו יכול לגשת לערך שם באמצעות הקישור הפנימי. האם אתה חושב שהפרק הכרחי לציון שלך? אם כן, תשאיר את הפרק ולאחר שתקבל את הציון אפשר יהיה להסירו.
  2. בפרק "הרדיו בלבנון בין המנדט הצרפתי למלחמת לבנון הראשונה" יש פסקה אחרונה המתחילה במילה לסיכום... בויקיפדיה אנחנו לא כותבים מבוא ולא סיכום. אני מציעה במקום זאת להתחיל את הפסקה כך: הרדיו בלבנון הושפע מהמצב ..., רק הסרתי את ההתחלה, המידע נשאר ללא ציון סיכום
  3. קישורים פנימיים - לדעתי יש מקום לעוד קישורים למושגים חשובים כמו אמל , המנדט הצרפתי על לבנון
  4. וו. א. רו (W. A. Rugh) - ניסיתי לאתר במי מדובר, האם תוכל לכתוב את שמו המלא? לפחות השם הפרטי הראשון? בויקיפדיה נהוג לכתוב שמות מלאים, כדי להקל על החיפוש. הערה נוספת: מכיוון שאין ערך על האיש ואין לקורא שלא מתמצא בנושא מושג מיהו, אז כדי לציין ליד אזכור שמו למשל: היסטוריון אנגלי המתמחה בתקשורת בעולם הערבי וכדומה.
  5. לצורך העברה ראה עזרה:איך לשנות שם של דף, כאמור האפשרות הזאת זמינה לויקיפד חדש רק לאחר 4 ימים. בהצלחה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:07, 24 ביולי 2012 (IDT)

שלום חנה תודה על המחמאה ועל העזרה התחלתי לשפץ את מה שצריך אני אסיים את זה עד מחר בצהריים אני אוסיף עוד הערות שוליים וקישורים וגם אעבור מחדש על הכל.בנוסף לגבי השם שלו קוראים לו:william, אני אשמח אם תוכלי להעלות לי את הערך אחרי מחר ואחרי שתגידי לי כמובן שהוא בסדר למרחב הערכים. ביינתים תודה רבה על הכל Omrie - שיחה 18:12, 24 ביולי 2012 (IDT)

לכבוד חנה[עריכת קוד מקור]

שלום חנה צהריים טובים מבחינתי הערך מוכן אני אשמח אם תוכלי להעלות אותו למרחב הערכים עבורי אם זה לא בעייתי מבחינתך בכדי שאוכל לסיים את עבודתי שקשורה לציון של הקורס אצל ד"ר שוש בן ארי. בכבוד רב עומרי עינב Omrie - שיחה 14:40, 26 ביולי 2012 (IDT)

העברתי לשם הרדיו בעולם הערבי. אני מקווה שזה השם אליו התכוונת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 14:50, 26 ביולי 2012 (IDT)
=תודה רבה=

מתי אני אוכל לשלוח את הדף לד"ר שוש בן ארי שהיא תוכל לתת לי ציון? מתי הערך יהיה במרחב הערכים חנה? Omrie - שיחה 14:59, 26 ביולי 2012 (IDT)

עומרי, הערך במרחב הערכים. לחץ על הקישור הרדיו בעולם הערבי ותראה אותו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 15:01, 26 ביולי 2012 (IDT)
תודה ענקית חנה על הכל...Omrie - שיחה 15:03, 26 ביולי 2012 (IDT)
הי עמרי, האם קבלת כבר ציון? האם אפשר להוריד את תבנית בעבודה אקדמית? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:14, 2 באוגוסט 2012 (IDT)
שלום חנה אני צריך לקחת את ההערות של ד"ר שוש בן ארי ביום שני מהאוניברסיטה להכניס אותם לערך ואז אני אקבל את הציון לאחר מכן. אני אודיע לך שאני אקבל ציון ו/או אני אצטרך עזרה כלשהי. תודה על הכל חנה.Omrie - שיחה 01:52, 3 באוגוסט 2012 (IDT)
או קי עומרי, אין צורך לתת כותרות לתגובות שלך, רד שורה התחל עם ההזחה וכתוב ברצף כמו שאני עושה וחתום ברצף, כך אנחנו מנהלים שיחות בויקיפדיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:46, 3 באוגוסט 2012 (IDT)