שיחת משתמש:Orhosh

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Orhosh, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ערן - שיחה 17:15, 23 ביולי 2012 (IDT)

מינים נעלמים[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מינים נעלמים. הסיבה לכך היא: אין להסיר תבניות ללא התייעצות בדף השיחה ו/או עם מניח התבנית. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אהרן - שיחה 14:54, 24 ביולי 2012 (IDT)

תראו לי את התמונות של האזהרה ושל החסימה

חוקר האינטרנט[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה,Assayas שיחה 14:55, 2 באוגוסט 2012 (IDT)

צורת ריבוי[עריכת קוד מקור]

שלום לך. באנציקלופדיות וכך גם בויקיפדיה לא מקובלות הפניות מצורת הריבוי (למשל, עורבים או דולפינים). תודה רבה, Dvh - שיחה 17:00, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

למה?
ראה כאן. Dvh - שיחה 17:05, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

אדם[עריכת קוד מקור]

שלום אור, הנחת {{ערך מומלץ}} בערך אדם, אולם תבנית זו מונחת לאחר דיון והחלטה בויקיפדיה:ערכים מומלצים/דיונים. בברכה, יעל - שיחה 20:17, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

נא להיעזר באחרים[עריכת קוד מקור]

שלום, נפגשנו כבר בשיחת משתמש:אור.2?

עז-גמל זאת המצאה שלך?
אם כן אז אני מזכיר שסיכמנו כבר שוויקיפדיה לא נועדה להמצאות מקוריות של כותביה. אנחנו מתעדים את הקיים ומביאים עובדות, לא מנסים לקדם רעיונות משלנו.

אני מציע שתתחיל להיעזר בדלפק הייעוץ או לשאול משתמשים אחרים לפני ביצוע עריכות שאתה לא בטוח לגביהן. יש מספר משתמשים שבקיאים בנושאים החביבים עליך ושניתן להיעזר בהם (משתמש:ירון, משתמש:יונה בנדלאק). אם תמשיך לבצע עריכות מיותרות או אם יתברר שאתה ממציא שמות וזנים, תיחסם. נויקלן 01:25, 19 באוגוסט 2012 (IDT)

אני מסכימה עם קודמי, מצב זה שבו אתה יוצר הפניות ומשנה ערכים כשטיב עריכותיך אינו ברור, אינו יכול להימשך יותר. תתייעץ לפני שאתה משנה או שלא נאפשר לך לערוך כלל. תודה, דורית 14:39, 21 באוגוסט 2012 (IDT)

ערך מומלץ[עריכת קוד מקור]

באם רצונך להפוך ערך כלשהו למומלץ, כדאי שתעיין קודם כאן: ויקיפדיה:ערכים מומלצים/קריטריונים לקביעת ערך מומלץ TZivyAשיחה • 13:37, 19 באוגוסט 2012 (IDT)

פנדה אדום[עריכת קוד מקור]

שלום, עריכתך שוחזרה זו הפעם השנייה. אין שום סימוכין לקריאה לחייה הזו בשם הזה. אם אין ברשותך סימוכין או מקורות בנושא, אנא חדול להוסיף את השם לערך. בברכה, רועישיחה 16:20, 21 באוגוסט 2012 (IDT)

מה הסיבה שאני לא יכול לערוך דפים?[עריכת קוד מקור]

לדעתי החסימה לא מוצדקת. אני לא התכוונתי לעשות שום נזק. Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

פרטתי את הסיבות בפסקה נפרדת, אני ממליץ לך לקרוא את ויקיפדיה:ויקיפדיה צעד אחר צעד וכן להסתכל על ערכים זהים לערך שאתה רוצה לערוך כמו כן דף שיחתי פתוח לשאלות. -יונה בנדלאק - שיחה 00:11, 22 באוגוסט 2012 (IDT)

פירוט סיבת החסימה[עריכת קוד מקור]

אני מאמין כי אכן לא באת להזיק אך יש מספר דברים שעשית ואינם מקובלים, אני חושב שכדאי שתהיה יותר קשוב למה שאחרים אומרים ומעירים לעריכותיך. כמו כן, כדאי שתסתכל על ערכים מקבילים שכתבו אחרים ותזכור שמדובר על אינציקלופדיה ולכן למחשבותיך ולהרהוריך אין כאן מקום.

עברתי על העריכות שלך ולצד עריכות מועילות מצאתי מספר עריכות בעייתיות, סווגתי אותם לבעיות בכללי ההתנהגות ולבעיות טכניות

בעיות בכללי ההתנהגות[עריכת קוד מקור]

 • לא מסירים תבניות שכתוב או עריכה אלא באישור מציב התבנית (או לאחר שביצעת שינוי מקיף שלדעתך מספק את מציב התבנית) באם נראה לך כי התבנית מוצבת ללא סיבה, פתח דיון בנושא זה בדף השיחה של הערך (או בדף השיחה של מציב התבנית).
 • לא נהוג לחזור על עריכה שבוטלה, אם יש לך התנגדות לביטול, שוחח על זה בדף השיחה של הערך.
 • המשוב נועד לתת משוב על הערך לא לתת הגיגים ומחשבות שלך על הנושא.
 • אתה לא יכול להוסיף תבנית "ערך מומלץ" לאיזה ערך שאתה רוצה. לפני כן מתנהלים דיונים על כל ערך. אתה כן יכול להמליץ על ערך כמומלץ בויקיפדיה:ערכים מומלצים/רשימת המתנה (כפי שראיתי שאכן עשית לאחר מכן).

בעיות עריכה/טכניות[עריכת קוד מקור]

 • כאשר אתה מוסיף {{קצרמר|בעלי חיים}} לא נדרש להוסיף [[קטגוריה:קצרמר בעלי חיים]], זה נוסף אוטומטית.
 • לא צריך להוסיף [[קטגוריה:מינים ללא חשש]]. כאשר מדובר על מינים בסכנת הכחדה, נוספת קטגוריה אוטומטית לפי "מצב השימור" שמוכנס בתבנית המיון. באם יוחלט שגם בעלי חיים שלא נמצאים בסכנת הכחדה או בסכנת חלקית, קטגוריות אלו יוספו אוטומטית ללא צורך להוסיפם. (אם אתה רוצה לדון בכך ויקיפדיה:מזנון יהיה המקום לעשות זאת).
 • אם בערך כבר מופיעה הפנייה לערך מסוים לא צריך להפנות במופע הבא של המילה אלא אם יש ביניהם מרחק רב. בטח שלא צריך לקשר אם מילה מופיע פעמיים באותו משפט/פסקה.

אם יש לך שאלות, אתה מוזמן להפנות אלי בדף השיחה שלי או כאן. -יונה בנדלאק - שיחה 00:08, 22 באוגוסט 2012 (IDT)

חתימה בדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום רב, כאשר אתה מגיב/כותב בדף שיחה אתה צריך לחתום. הדרך הפשוטה לכך היא הוספת ~~~~. -יונה בנדלאק - שיחה 09:17, 24 באוגוסט 2012 (IDT)

נא עיין בויקיפדיה:ויקיפדיה צעד אחר צעד/5 על מנת לראות איך להגיב בצורה יעילה יותר בדפי שיחה. -יונה בנדלאק - שיחה 17:45, 27 באוגוסט 2012 (IDT)

תצוגה שונה[עריכת קוד מקור]

מה אפשר לעשות כדי לראות את הערכים שונה ממה שאחרים רואים? Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

השאלה לא ברורה, נסה לנסח מחדש ולדייק יותר. ובבקשה תחתום ותזיח. נויקלן 16:40, 27 באוגוסט 2012 (IDT)
אני מתכוון שאני רוצה שהערך ייראה לי שונה מאיך שנראה לרוב. Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
עדיין לא ברור. אתה יכול לתת דוגמא לערך קיים ולומר איך היית רוצה שיראה? אם אתה מתכוון שלכל הגולשים יוצג תוכן אחד ולך יוצג אחר אז התשובה היא שאין מה לעשות, הערכים זהים עבור כולם. אפשר כמובן לערוך את הערך בצירוף מקורות והסברים מתאימים, ובמידת הצורך לשכנע בצדקתך בדפי השיחה. נויקלן 21:08, 27 באוגוסט 2012 (IDT)

תבנית:קינוחים[עריכת קוד מקור]

שלום לך, יצרת תבנית:קינוחים. לא ברור מה השימוש הצפוי של התבנית הזאת? האם תוכל להסביר? האם אתה מודע לדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים שבו דנים על נחיצותן של תבניות שונות? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:58, 11 בספטמבר 2012 (IDT)

עשית את התבנית כי ראיתי שאפשר לעשות וככה בערכים שעוסקים בקינוחים יראו את התבנית הזאת.Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
אני לא חושבת שיש מקום להכניס את התבנית הזאת לכל ערך העוסק בקינוח. זו תבנית גדולה וגם לא יפה במיוחד, אבל זו בדיוק הסיבה שמקיימים דיונים על תבניות. רק לערך קינוח אין צורך בתבנית. הטבלה הופיעה שם כבר לפני כן ללא תבנית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:04, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:04, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
העליתי את הנושא לדיון באולם הדיונים עד ההחלטה שם אבקשך לא להוסיף את התבנית לערכי הקינוחים השונים. השארתי את התבנית כרגע רק בערך קינוח. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:19, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
אל תשחזר את הסרת התבנית מערכי הקינוח השונים. הפעולה שלך לא מקובלת. פעלת בגלל שלא ידעת בדרך שאינה מקובלת בויקיפדיה. עכשיו אתה יודע, מלחמות עריכה בויקיפדיה לא מתקבלות בברכה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:26, 11 בספטמבר 2012 (IDT)

תבנית:מועדפים אנושיים[עריכת קוד מקור]

לא פותחים תבניות כאלה לפני דיון בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים. באשר לתבנית המסויימת הזאת - אין לה מקום באנציקלופדיה. אנציקלופדיה היא לא שאלון לסלבס בעמוד האחורי של העיתון. נויקלן 16:05, 21 בספטמבר 2012 (IDT)

זהירות[עריכת קוד מקור]

אור, מעבר לכך שאינך יכול לפתוח ערך על עצמך, זהירות באינטרנט היא כלל חשוב. לפרסם פרטים על עצמך ו/או תמונות זה צעד מאד לא זהיר. בברכה, דורית 16:40, 21 בספטמבר 2012 (IDT)

מה הבעיה?
עצם העובדה שאתה שואל אותי, מעידה שיש בעיה. ההורים שלך מודעים לעובדה שאתה מעלה פרטים אישיים על עצמך, כולל תמונה - למקום כה פומבי? עליך להיות מאד מאד זהיר בכל הקשור להתנהלותך במרחב הווירטואלי והערך שיצרת היום, מלמד שאינך זהיר מספיק. בכל מקרה, אנא אל תעשה זאת שנית ואל תמסור פרטים על עצמך, לאף אחד או אחת. תודה, דורית 20:10, 21 בספטמבר 2012 (IDT)
אור, האם אתה מסכים למחיקת התמונה שלך מויקישיתוף בשל הסיבות שמניתי? בברכה, דורית 18:26, 27 בספטמבר 2012 (IST)

צבע[עריכת קוד מקור]

שלום אור,
בטלתי את עריכתך, עליה חזרת (לא נוהגים לחזור, אלא להתייעץ) כי כך מקובל לערוך פרקים בוויקיפדיה.
בברכה, יעל 09:32, 30 בספטמבר 2012 (IST)

כך גם באשר להפניה "לוגיה". המילה היוונית היא logikos ובעברית הגיון. יש הפניה מהגיון ו"לוגיה" אינה בשימוש. בוויקיפדיה היא נמחקה כבר פעם אחת. בבקשה הקשב לעצות שמייעצים לך. מועדים לשמחה, יעל 10:07, 30 בספטמבר 2012 (IST)

העתקה מוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום אור, כאשר אתה מעתיק פסקה מערך אחד לתוך ערך אחר, עליך לציין זאת בתקציר של הערך בו שילבת תוכן מועתק זה כדי לתת קרדיט לתורמים הקודמים. אי מתן קרדיט מהווה הפרה של זכויות יוצרים. אנא הקפד ואם עשית זאת בעבר, כתוב בשיחת הערך מה העתקת ומהיכן. תודה, דורית 12:11, 30 בספטמבר 2012 (IST)

עישון[עריכת קוד מקור]

עשן סיגריות מסריח מאוד בשבילי. מה אני אמור לעשות? Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

לשאול בויקיפדיה:הכה את המומחה -יונה בנדלאק - שיחה 15:39, 3 באוקטובר 2012 (IST)
שלום, אשמח לדעת מאיפה המשפט "אזהרה: ריח מסריח מהפה דוחה את החברים שלך." תודה, אביעד‏ • שיחה 16:15, 3 באוקטובר 2012 (IST)
זה משם:http://www.youtube.com/watch?v=XETwzERS5E0 Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
לדעתי זה אחד מהמשפטים שמופיע באזהרות על חפיסות הסיגריות - יונה בנדלאק - שיחה 16:45, 3 באוקטובר 2012 (IST)

חתימה והזחה[עריכת קוד מקור]

הגיע הזמן שתדע גם להזיח את ההודעות שלך וגם לחתום. הזחה היא על ידי הוספת נקודותיים כקודמך בתוספת אחד. וחתימה היא על ידי ארבע טילדות ~~~~. יונה בנדלאק - שיחה 16:45, 3 באוקטובר 2012 (IST)

קרינת גמא[עריכת קוד מקור]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – שיחה:קרינת גמא#שימוש בקרינה

קטגוריות[עריכת קוד מקור]

שלום אור, ישנן קטגוריות כמו קטגוריה:ויקיפדיה אשר אינן מקשרות למרחב הערכים אלא לדפים פנים ויקיפדים. אין לקשר בין קטגוריות אלו לבין קטגוריות רגילות ולא לקשר אליהן מערכים. תודה, ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 10:26, 8 באוקטובר 2012 (IST)

דפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום אור, דפי שיחה לא נועדו לשאלות לגביך או כדי להביע את היחס שלך לנושא הערך. אנא הפסק להשאיר הערות כאלה בדפי שיחה. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 12:32, 8 באוקטובר 2012 (IST)

קינוח[עריכת קוד מקור]

כבר כתבת ממתקים בעבר וזה נמחק. מדוע אתה ממשיך לכתוב זאת? אם אתה רוצה, ניתן לדון על כך בדף השיחה, אך אנא אל תחזור על עריכה זו שוב ללא דיון. אהרן - שיחה 17:07, 18 באוקטובר 2012 (IST)

אבל אני אובייקטיבי. הממתקים הם קינוחים אמיתיים.Orhosh - שיחה 17:09, 18 באוקטובר 2012 (IST)
כמו כתב לך אהרן, תדון על זה בדף השיחה של הערך. אם יהיו שיסכימו איתך אז תכתוב. לחילופין, תכתוב את הערך בטיוטה אישית ולאחר שיהיה מוכן, תבקש ממשתמשים אחרים לחוות דעתם על הערך. -יונה בנדלאק - שיחה 22:04, 18 באוקטובר 2012 (IST)

עשר מכות מצרים[עריכת קוד מקור]

אתה מתבקש לא להכניס דברים שאתה ממציא, חזרה על דברים כאלה תביא לחסימתך מעריכה באתר. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 17:37, 26 בינואר 2013 (IST)

אבל רציתי להוסיף הסבר מדעי על הסיפור, השקעתי הרבה זמן על זה ורציתי לכתוב דברים יותר הגיוניים מבחינת המדע.Orhosh - שיחה 18:03, 26 בינואר 2013 (IST)
אתה מתעלם כלל מהאזהרות בדף שיחתך ולא לומד. צר לי אבל אני נאלץ לבקש את חסימתך. ‏Hyuna‏ • שיחהאפל, זה לא רק תפוח • חציל-צילון • 18:06, 26 בינואר 2013 (IST)

כמה זמן? Orhosh - שיחה

אם כשמודיעים לך שרוצים לבקש את חסימתך, אתה שואל כמה זמן ולא מנסה לבדוק מה הבעיה ואיך אפשר למנוע את זה, כנראה שצריך לחסום אותך וזאת למרות שחשבתי בהתחלה לנסות להסביר לך שוב מה עשית לא בסדר. -יונה בנדלאק - שיחה 00:02, 27 בינואר 2013 (IST)

סבסטיאן באך[עריכת קוד מקור]

הוא ממש לא יוהאן סבסטיאן באך, זו היתה הפניה שגויה ולכן נמחקה. אהרן - שיחה 12:56, 4 ביולי 2013 (IDT)

קובידוביות[עריכת קוד מקור]

ייתכן שזה ראוי לערך אבל כרגע מאוד מאד קצר, אולי כדאי לעבוד על זה בטיוטה לפני שפותחים בשבילו ערך •אור שפירא • כ"ט בתמוז ה'תשע"ג • 13:11, 7 ביולי 2013 (IDT)

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Orhosh,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "קובידוביות" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Orhosh/‏קובידוביות". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! בברכה, רחל - שיחה 13:16, 7 ביולי 2013 (IDT)

ניקלודיאון[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ניקלודיאון. הסיבה לכך היא: עדיף "ערוץ" ולא "אפיק". מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:44, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

נדמה שיש כזה דבר "אפיק" - אין כזה דבר - מה זה בכלל? Orhosh - שיחה 10:43, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
אכן בחיי היום-יום משתמשים הרבה יותר במילה "ערוץ". עם זאת, בוויקיפדיה לא מקובל לכתוב "אפיק". בברכה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:44, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
שטויות! "ערוץ" זאת מילה מתאימה יותר. Orhosh (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום
אם זו דעתך, יש לדון בדף השיחה של הערך ולא להיכנס למלחמת עריכה. תודה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:47, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
אנא קרא את ויקיפדיה:מלחמת עריכה. אתה מתבקש שלא לחזור על עריכתך שוב ללא דיון. תודה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:49, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

חזרה על עריכה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף ניקלודיאון בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:54, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

צר לי שזה המצב שהגענו אליו, אבל לצערי לא נותר לי אלא להזהיר אותך, שאם תחזור על עריכתך שוב אבקש את חסימתך. בבקשה אל תגרום למצב כזה. תודה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 10:59, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
כל הכבוד שבחרת לפתוח דיון בדף השיחה במקום לחזור על עריכתך. עכשיו, אם בזמן הקרוב לא יתקבלו תשובות, ניתן להפנות לדיון מלוח המודעות. בברכה, Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 11:02, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

[עריכת קוד מקור]

ראיתי ששוב חזרת על העריכה. האם זה נעשה לאחר דיון? --Guycn2 - שיחההצילו את אופיר בן שטרית! 23:01, 4 באוגוסט 2013 (IDT)