שיחת משתמש:Ozzy2008

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Ozzy2008, וברוך בואך לוויקיפדיה! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיפדיה:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: ראשית כל, מומלץ לעיין במדריך הכתיבה למתחילים. לפני שמירת שינויים בערכים כדאי ללחוץ על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהשינוי תקין. את מהות השינוי יש להסביר בחלונית התקציר. למידע נוסף: תמיכה טכנית.
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף מופיעה לשונית "שיחה", המובילה לדף השיחה של הדף, שבו ניתן לדון בערך. בדפי השיחה יש להקפיד על כללי נימוס. בסוף כל הודעה יש לחתום על ידי הקלדת ארבע טילדות, כך: ~~~~.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיפדיה חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך לקבל סיוע מוויקיפדים בעלי ניסיון, באפשרותך לפנות לחממה ולאתר ויקיפד שיוכל לעזור לך. לשאלות נקודתיות ניתן גם לפנות לדלפק הייעוץ.

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור - שיחה 16:11, 4 במרץ 2008 (IST)

גבי גזית[עריכת קוד מקור]

ואני מאמינה שאינני טועה ואתה הוא אותו משתמש. אני מזהירה אותך מראש לא לשנות את מקום הולדתו עד שלא תביא סימוכין הולמים לכך. העובדה שנרשמת לא תיתן לך לגיטמציה לשנות זאת על סמך עדות שמיעה ברדיו ובניגוד לכתוב מפורשות באתר הרשמי של מקום עבודתו הנוכחי. אם תמשיך בפועלך הקודם, תחסם. Leia - שיחה 19:59, 4 במרץ 2008 (IST)

אכן, ואם תיגע בדף המשתמש של ליאה, יהיה לך עסק איתי ;-) כתיבה נעימה! אלירן d שיחה 20:16, 4 במרץ 2008 (IST)

אופה אלירן אתה אוהב אותה? שיהיה בהצלחה ומה אסור לבנאדם להרשם לויקיפדיה וככה צריך לתקוף אותו אתם פשוט חוצפנים! מעניין עם אפשר לתבוע אותכם את ליאה ואת אלירן בכך שאתם מתייחסים ותוקפים אנשים ככה סתם! ראו הוזהרתם!

חלילה וחס. אני מצטער אם נשמעתי תוקפני, פשוט השחתת את דף המשתמש של ליאה השחתה מכוונת, וזו הבעיה. אני מוכן לעזור לך בכל מה שתרצה. קודם כל ראה עזרה:חתימה, אנו נוהגים לחתום בסוף כל תגובה (באמצעות 4 טילדות, כך: ~~~~) יש לך רעיון לערך שאתה רוצה לעבוד עליו? אם תרצה הנחייה, רק תגיד. אלירן d שיחה 17:12, 5 במרץ 2008 (IST)

אני גם לא התכוונתי להישמע תוקפני לא פשוט לא הבנתי למה אתה רושם שיהיה לי עסק איתך וזה טוב הכול היה בציניות. Ozzy2008 - שיחה 20:50, 5 במרץ 2008 (IST)


Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.

חסמת אותי אורי??? איזה חוצפן לפחות תסביר על מה!! בגלל שרשמתי שליאה כל הזמן נטפלת אליי וכל דבר שאני עושה כאילו אני מאובחן תחת זכוכית מגדלת???? מה אני הנמלה של וויקיפדיה אתם עברתם כל גבול!!

או קיי. אני אסביר - אני חוצפן. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:57, 5 במרץ 2008 (IST)
ואני רואה שאתה יודע שזה קשור לליאה, אז למה אתה שואל? ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:59, 5 במרץ 2008 (IST)

בטח שאני יודע שזה קשור לליאה כי היא היחידה שכבר מאז שנרשמתי לויקיפדיה מעצבנת אותי כל הזמן! אני רוצה שתפנה לליאה ותדבר איתה על כך שהיא נטפלת אליי מהרגע שנרשמתי לויקיפדיה... הכול התחיל בגלל שרשמתי שגבי גזית נולד בישראל ולא בצ'כסלובקיה ולפי מה שאני שמעתי בערוץ yes ביוגרפיה שהיה שם ראיון איתו והוא סיפר על ילדותו בישראל ואז שיניתי את הערך ומאז ליאה לא מפסיקה להיטפל אלי.

וואלה? אז אם אתה יודע אין צורך לשאול. יש לך עוד שעה של חסימה לעשות כל מיני דברים שלא הספקת לעשות במשך היום. ואז תחזור ואני ממליץ לך לשנות גישה ובכלל להתרחק מליאה. כנראה שהיא לא הטייפ שלך ואתה לא הטייפ שלה, אז מיותר. יש כאן עוד 30,000 אחרים שתוכל לשוחח איתם. בהצלחה. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:05, 5 במרץ 2008 (IST)

למה היא החברה שלך? אז יש לך בעיה שאני ידבר? אני יכול לדבר במדינת ישראל עם כל מי שאני רוצה או שאתה מפר את העקרונות הדמוקרטיים של מדינת ישראל?

טוב. עוד שעה תדבר בשם הדמוקרטיה עם מי שבא לך. אפילו אם ליאה, רק תשתדל שזו לא תהיה השיחה האחרונה שלך למשך שבוע שבועיים. וזה לא איום, זה על תקן של עצה ידידותית ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:10, 5 במרץ 2008 (IST)

טוב אין בעיה האמת שאתה צודק אז תגיד אתה בנאדם רגיל שמתנדב בויקיפדיה או שאתה עורך ומרוויח כסף?

אני בכלל הבוט של יונידהבסט. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:15, 5 במרץ 2008 (IST)

שזה....? לא הבנתי אתה הבוט או הבוס?

זה סוג כזה של בוס, אבל עם ט' בסוף. סתאאאאם. אני צוחק. אני רגיל לגמרי. גרוש לא משלמים לי. היית מאמין? ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:17, 5 במרץ 2008 (IST)

האמת שחשבתי שאתה ממש מרוויח ועובד בוויקיפדיה כי בכל זאת רשום שאתה בודק מערכת אז אתה קצת יותר ממתנדב רגיל נכון?

כן. קצת יותר פרייר מהיתר. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:19, 5 במרץ 2008 (IST)

חח כן צודק אתה יודע אני תמיד שוכח לשים בסוף את הדבר הדבר הזה איך אתה זוכר תמיד? ~~ Ozzy2008 - שיחה 22:22, 5 במרץ 2008 (IST)

יש לי פתק נדבק שהדבקתי על המסך. למטה. תנסה. זה עובד. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:25, 5 במרץ 2008 (IST)

סליחה[עריכת קוד מקור]

שלום ליאה עם כבר יש לי הזדמנות לדבר איתך אז אני רוצה להגיד סליחה על לפני כמה ימים ורציתי לשאול אותך כמה שאלות בנוגע לרוק ולכמה להקות מסויימות, יש סיכוי שתביאי לי צ'אנס נוסף? Ozzy2008 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

ומה אני? עיזה? נ"ב: אבא של נעמה באמת נפטר מהסרטן? :| אלירן d שיחה 19:15, 8 במרץ 2008 (IST)

כן אני רציני כשהיא הייתה עדיין באיים הקאריביים הגיע אליה ההודעה שאביה נפטר.

נמחק[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך הבחירות לכנסת השמונה עשרה שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה 20:47, 8 במרץ 2008 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

מה שכתבת לעידו עובר על כללי ההתנהגות בקהילה. זו אינה הפעם הראשונה שבא אתה מתנהג בגסות לויקיפדים. עם כל הכבוד, ויקיפדיה אינה פורום אלא אנציקלופדיה ויש להתנהג בכבוד לאנשים הכותבים בה. המשך התנהגות זו מצידך, תוביל לחסימתך. דורית 21:59, 8 במרץ 2008 (IST)

ואם יורשה לי להוסיף: יחס התרומות/דיבורים שלך נמוך מאוד יחסית למשתמשים חדשים. עריכה אחת שלך בהישרדות 10 כבר נאלצתי לבטל, ומשכך לא נותר לי אלא להצטרף לדברי דורית, ובמיוחד לסופם. ירוןשיחה 22:01, 8 במרץ 2008 (IST)
הצורה בה פנית לדורית בדף השיחה שלה אינה במקום. אני מציע שתרגע תשתה כוס מים, ובהזדמנות זו תתקן את שגיעת העברית המופיעה בדף המשתמש שלך. דרור - שיחה 14:37, 9 במרץ 2008 (IST)

לא הבנתי איזה שגיאה?Ozzy2008 - שיחה 14:39, 9 במרץ 2008 (IST)

"משתמש זה אינו נולד בצ'כסולבקיה"

אם כבר התערבת אז אתה יכול להגיד לדורית שלא תיכנס לעניינים של אחרים כי אני דיברתי עם סקרלט בהגינות והיא פתאום נכנסת באמצע והתחילה לשגע אותי! לך היה נעים שהיו עושים לך את זה?Ozzy2008 - שיחה 14:42, 9 במרץ 2008 (IST)

דורית, כמו סקרלט ועודדי, הם מפעילי מערכת. תפקידה הוא למנוע השחתות באתר, ובין היתר לשמור על תרבות הדיון בקהילה. ביטויים כמו שאתה משתמש בהם "תשגע אותי", "נכנסה באמצע" - אינם ראויים ואינם במקום, ואתה אף צריך להתנצל בפניה. היא עושה את תפקידה נאמנה, ובנימוס. כיוון שאתה חדש פה, עוד נוהגים בך בכפפות של משי, אבל התבטאויותיך יכולות להביא לחסימתך מעריכה פה לתקופת זמן מוגבלת, ואף לצמיתות. תקשיב למה שהיא אומרת ותפנים. דרור - שיחה 14:44, 9 במרץ 2008 (IST)
וסתם הערת אגב בעניין מה שכתבת "להעביר חוק בפרלמנט" - ויקיפדיה היא לא דמוקרטיה, ולא מחוקקים פה חוקים. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה - יש בה כותבים ויש מערכת. הפרלמנט נועד להכריע רק בדיוני מדיניות שלא מצליחים להגיע להסכמה בעניינים לאחר כמה חודשי דיונים. דרור - שיחה 14:46, 9 במרץ 2008 (IST)

גם אתה מתחיל לחפור? מה כל כותבי ויקיפדיה משוגעים? אני יכול לרשום מה שאני רוצה בדף השיחה שלי ולך אסור להתערב!

טוב, אז זהו שכן. אם אתה מדבר בלשון לא מקובלת מותר לי להתערב, ואף למנוע ממך להתערב. ביקשתי שתתנצל בפני דורית ובמקום זה אתה מאיים עליה (ו"תפני לעורך דין" זה איום). זה לא עובד כך. תחשוב שעתיים על כך שאתה צריך להתנצל בפניה. דרור - שיחה 14:49, 9 במרץ 2008 (IST)
ובכן אוזי, לאחר שנועצתי אני בעורך דין, אני חייב להעיר שפנייתך לדורית רצופה אי דיוקים. בשום מקום לא כתבתי שאינך יודע לכתוב או שיש לך בעיות בכתב. מה שכתבתי הוא שהערך שכתבת אינו אנציקלופדי וכי אין בו משפט אחד נכון. עידושיחה 14:53, 9 במרץ 2008 (IST)

אם ככה אני מצטער על מה שכתבתי לך ולדורית אוקיי? אני מבקש ממכם סליחה. אבל תסביר לי למה הערך לא נכון? בנימין נתניהו הוא לא מועמד לראשות הממשלה? Ozzy2008 - שיחה 14:56, 9 במרץ 2008 (IST) אז אתה יכול למחוק לי גם את החסימה?Ozzy2008 - שיחה 14:57, 9 במרץ 2008 (IST)

כדאי מאד שתתנצל גם בפני דרור על כל שאמרת. בנוסף, ברצוני להבהיר כי עוד התבטאות אחת דומה לאלו שראינו כאן כלפי חברים אחרים בקהילה, תחסם לצמיתות. דורית 15:00, 9 במרץ 2008 (IST)

אני קראתי את מדיניות החסימה ואסור לכם לחסום אותי לצמיתות רק בגלל שאני מתעצבן שרושמים עלי דברים לא נכונים. Ozzy2008 - שיחה 15:01, 9 במרץ 2008 (IST) סליחה דרור ואני מבקש ממך בבקשה לכבות את החסימה שלי?Ozzy2008 - שיחה 15:02, 9 במרץ 2008 (IST)

ממני אתה לא צריך להתנצל - לא פגעת בי ולא אמרת שום דבר שיכול להוות פגיעה בו (בדורית לעומת זאת...). בכל מקרה, החסימה היא רק לשעתיים ונועדה על מנת שתנשום עמוק ותרגע. אין לי מושג על מה אתה מדבר בעניין בנימין נתניהו. הנה רשימת כל העריכות שלך (תשים לב כמה אתה משתתף בויכוחים - על ויכוחים רבים מידי אפשר לחסום לצמיתות - הדבר דורש התייעצות כמה מפעילים, אבל זה אפשרי, ראה לדוגמא הדיון כאן. בכל מקרה, החסימה תשוחרר בשעה 16:48 שעון ישראל. דרור - שיחה 15:08, 9 במרץ 2008 (IST)

בדף שערכתי על הבחירות לכנסת ה-18 רשמתי מועמדים עיקריים וביניהם היה גם בנימין נתניהו ואתה אמרת ששום משפט לא נכון אז לפחות תסביר... Ozzy2008 - שיחה 15:13, 9 במרץ 2008 (IST)

זה הטקסט שכתבת (לא נגענו):
הבחירות לכנסת ולראשות הממשלה תתבצע בשנת 2010. המועמדים הראשיים הם:

1.בנימין נתניהו- יושב ראש מפלגת הליכוד( ניצח בפריימריז בזמן יולי 2007).

2.אהוד ברק- יושב ראש מפלגת העבודה( ניצח בפריימריז ב2007 ).

3.?- יושב ראש מפלגת קדימה ( הפריימריז במפלגה ייערך בקרוב, כרגע לא ידוע עם המועמד יהיה רה"מ הנוכחי אהוד אולמרט או

שבפריימריז יוחלף על ידי ממלאת מקום ראש הממשלה שהיא ציפי לבני).

והנה למה אף משפט פה אינו נכון:

 1. "הבחירות לכנסת ולראשות הממשלה" - חוק הבחירה הישירה בוטל לפני 7 שנים. הבחירות הן לכנסת בלבד.
 2. "המועמדים הראשיים" - מועמדים ראשיים למה? בבחירות עתידים להיבחר 120 חברי כנסת, מה עושה את שלושת אלה לראשיים?
 3. "בנימין נתניהו - יושב ראש הליכוד" - זהו? סגור? הוא יעמוד בראש הליכוד בבחירות ב-2010? סילבן יודע מזה?
 4. "אהוד ברק - יושב ראש העבודה" - כנ"ל.
 5. "?" - גם אני שואל.
 6. "הפריימריז ייערך בקרוב" - מה זה בקרוב? ביוני? בשבוע הבא? עוד שעתיים? האם בכלל בטוח שיהיו פריימריז?
 7. "כרגע לא ידוע אם המועמד יהיה אולמרט וכו'" - המשפט היחידי שיכול להיות נכון, אלמלא המשפט "שבפריימריז יוחלף על ידי ציפי לבני". זהו? אלה שתי האפשרויות היחידות? עדכנת את שטרית ומופז שאין להם סיבה להתמודד?
 8. כפי שציינתי, לא הערתי לגבי העברית, וחבל.

עידושיחה 15:14, 9 במרץ 2008 (IST)

אני לא אשם שלא שמעת על הפריימריז שהיה בליכוד ובמפלגת העבודה.

בנימין נתניהו הוא המועמד מטעם הליכוד לראשות הממשלה ואהוד ברק הוא המועמד לראשות הממשלה מטעם העבודה. והתכוונתי בכך שעשיתי סימן שאלה בכך שכרגע עומד בראשות קדימה אהוד אולמרט אבל בקרוב (בסביבות יוני 2008) יערך פריימריז בקדימה ואז נדע איזה מועמד יהיה מטעם המפלגה. Ozzy2008 - שיחה 15:17, 9 במרץ 2008 (IST)

לא היו פריימריז כי עוד לא נקבע מועד בחירות. רק לאחר שיקבע מועד בחירות יערכו פריימריז. מה שהיה לא היה לצורך בחירות עתידיות. בכל מקרה היו לך גם שגיאות כתיב רבות, ולא שמים "?" באנציקלופדיה. דרור - שיחה 15:28, 9 במרץ 2008 (IST)
הערת אגב - תראה איך אנחנו עושים הזחות באמצעות ":" (נכנסים פנימה אחרי כל שיחה), כדי להראות למי עונים. תשתמש בזה. דרור - שיחה 15:29, 9 במרץ 2008 (IST)

איך אין לכם בושות בעיקר את אלמוג אין לך אומץ להזהיר קודם את חייבת לחסום ועוד ליום אחד!!! את יכולה להיחנק עם הוויקיפדיה שלך את אישה רעה עושה דברים בלי בושה... Ozzy2008 - שיחה 17:31, 9 במרץ 2008 (IST)

הטרדת והעלבת המשתמשת LEIA[עריכת קוד מקור]

דבריך לליה בדף שיחת המשתמש שלה - "למה את כל כך מעוצבנת קחי את זה קל.. תירגעי לפעמים אני חושב שאת בדיוק כמו לייה מהישרדות כאלה לחוצות, מותק תירגעי." לאחר שלא רצתה לדבר איתך על להקת רמשטיין, הם דברים פוגעניים. כתוצאה מכך חסמתי אותך ליום. היחס שלך אליה בדף השיחה שלה קרוב להטרדה. עליך להבין ולהפנים את מה שאמרה לך המשתמשת - כאן זו אנציקלופדיה ולא רשת חברתית. יחס העריכות / בירבורים שלך הוא בדיוק 5:1. כשתשוב מחסימתך, בעוד יום, אצפה לראות כאן משתמש תורם במרחב הערכים, הנמנע מהטרדת משתמשים אחרים ומתייחס לכל הסובבים אותו בכבוד הראוי להם. אלמוג*הצטרפו למיזם המדינות* 17:34, 9 במרץ 2008 (IST)

נחסמת לשלושה חודשים על ידי עידו בגלל דברים פוגעניים שכתבת לאלמוג לאחר החסימה. דניאל ב. 17:36, 9 במרץ 2008 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: לאחר שהמשכת להתבטא באופן פוגעני גם לאחר חסימתך, הארכתי אותה ל-3 חודשים. השיטה של לקלל ולהתנצל לא עובדת כאן. כאן לא מקללים מראש. עידושיחה 17:37, 9 במרץ 2008 (IST)

הודעה למפעילים רחמנים[עריכת קוד מקור]

אם מישהו מכם ישקול אי פעם לשחרר את אוזי או לקצר את חסימתו, אנא פנו אליי קודם, כדי שאעביר לכם את האימייל המקסים שקיבלתי ממנו אתמול. עידושיחה 12:56, 10 במרץ 2008 (IST)

אני מאמינה שהמייל שקיבלת ממנו אתמול כל כך מקסים שפשוט צריך לחסום את אוזי לצמיתות. סקרלטשיחה 13:39, 10 במרץ 2008 (IST)
וגם את זה שקיבלתי הערב. עידושיחה 20:53, 10 במרץ 2008 (IST)

דניאל יאמר[עריכת קוד מקור]

בדיקה.

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. העלית את התמונה הנ"ל אך נדרשת הבהרה נוספת לגבי מעמדה.

הבעיות ופתרונן:

 • לא ציינת את מקור התמונה. כדי לתקן את המעוות, יש לגשת לדף התמונה שהעלית ולציין את מקור התמונה בתוך תבנית הרישיון. יש ללחוץ על לשונית "עריכה" ולהוסיף בדף התמונה את המקור (כתובת אינטרנט) בפרמטר "מקור". לדוגמה:
  1. אם העלית תמונה בשימוש הוגן עבור הערך "הארי פוטר" ואת התמונה לקחת מאתר חיצוני, תבנית הרישיון צריכה להיראות כך:
   {{שימוש הוגן|מקור=http://www.example.com|ערך=[[הארי פוטר]]}}.
  2. אם התמונה הועלתה תחת רישיון שימוש הוגן מסוג אחר, יש לכתוב את המקור מחוץ לתבנית. לדוגמה, אם העלאת תמונת צילום מסך של תוכנת מחשב עבור הערך בבילון, אבל לא לקחת את צילום המסך בעצמך אלא לקחת את התמונה מאתר אינטרנט כלשהו, השתמש בתבנית {{צילום מסך|[[בבילון (תוכנה)]]}} ואז יש להוסיף משפט בסגנון "התמונה נלקחה מאתר http://www.babylon.com תחת תנאי שימוש הוגן" בשורה הבאה.


למידע נוסף כיצד יש להעלות תמונות לוויקיפדיה ראו:

ניתן לגשת לדפי עזרה אלו בכל עת דרך תפריט העזרה שבתיבת הקהילה שבצד ימין של כל דף: עזרה -> תמונות וקבצים.

בהמשך לשיחה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר.

בברכה, איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 15:25, 28 באוגוסט 2008 (IDT)