שיחת משתמש:Rayadror

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוכה הבאה לוויקיפדיה העברית (לפחות כמשתמשת רשומה...)[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Rayadror, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfmanשיחה 12:13, 3 בדצמבר 2018 (IST)

שלום David.r.1929! שמי שי ואני מרכזת את תחומי ההדרכה והקורסים בוויקימדיה ישראל. רעיה, בעלת דף השיחה הזה, הפנתה את תשומת לבי להודעה ששלחת לה. אני מכירה היטב את רעיה כבוגרת של קורס עריכה מטעם העמותה. רעיה בעלת גישה רצינית וחיובית ביחס לוויקיפדיה, והצטרפה למעגל העורכים אך ורק במטרה לתרום ומתוך כבוד גדול לאנציקלופדיה ולכללי קהילת העורכים. אין לי כל ספק שרעיה לא ביצעה את ההשחתה המבישה המדוברת. לאחר בירור העובדות, נראה שרעיה שכחה לצאת מחשבון המשתמש לאחר שעבדה על מחשב במוסד אקדמי, ותלמיד כלשהו ניצל עובדה זו על מנת לבצע את ההשחתה בעזרת חשבון המשתמשת שלה.
ברצוננו להתייעץ אתך - מה לעשות כדי למנוע את ייחוס ההשחתה הזו לשם המשתמשת של רעיה? והאם כדאי לנקוט אמצעי זהירות כלשהם על מנת למנוע שימוש לרעה בחשבונה של רעיה (למשל שינוי הסיסמה האישית)?
בתודה מראש על ההבנה ועל הנכונות לעזור, Shai-WMIL - שיחה 17:32, 13 במאי 2019 (IDT)
שלום שי. מצטער על מה שקרה. סליחה שלא בדקתי את כל העריכות של רעיה. ביטלתי את הודעתי. לגבי אמצעי זהירות, מתייג את אלדד. בהצלחה רבה לרעיה בהמשך דרכה בוויקיפדיה. כל טוב ושבוע טוב --David.r.1929 - שיחה 17:47, 13 במאי 2019 (IDT)
שי, הסתרתי את כל העריכות הנראות כהשחתה.
אמצעי הזהירות היחיד שיש לנקוט הוא שכאשר רעיה עורכת ממחשב לא שלה, לאחר שהיא מסיימת את העריכה, היא צריכה לצאת מהחשבון (כדי שאף אחד אחר לא יוכל לערוך בשמה ולהשחית דפים). מלבד זאת, כל השתלשלות העובדות מתוארת לעיל, כך שאני מניח שרעיה לא תואשם בגין ההשחתה שבוצעה מהחשבון. שוב, אני מזכיר שאם את לא עורכת מהמחשב שלך, רעיה, חשוב שתזכרי לצאת מהחשבון במחשב שאת עורכת ממנו, כדי שלא ייזקפו לחובתך השחתות נוספות מהחשבון שלך על ידי משחיתים אחרים. אלדדשיחה 23:32, 13 במאי 2019 (IDT)
David.r.1929 ואלדד - הרבה תודה, בשמי ובשם רעיה. כמה נעים שיש בקהילת ויקיפדיה אפשרות לדיאלוג, להבנה ולקבלת סיוע אדיב ומסביר פנים. גם עבורי זוהי תזכורת על חשיבות היציאה מהחשבון בתום העבודה על מחשב ציבורי. אזכור להדגיש את ההנחיה הזו בהדרכות שלי Face-smile.svg בהערכה, Shai-WMIL - שיחה 10:07, 15 במאי 2019 (IDT)

ג'ורג'יו מורנדי[עריכת קוד מקור]

שלום רעיה,
ברכות על הערך החדש!
באשר לכתיב שמו, הכתיב (וההגייה באיטלקית) צריכים להיות "ג'ורג'ו מורנדי" (כך הוגים באיטלקית, לא ג'יורג'יו). ראי גם בדף השיחה של הערך - העליתי תבנית שינוי שם. אלדדשיחה 23:10, 17 במאי 2019 (IDT)

תיקנתי את כתיב הערך לתעתיק המקובל מאיטלקית, גם בהתאם להגייה באיטלקית, ג'ורג'ו ולא ג'ורג'יו. אלדדשיחה 08:47, 18 במאי 2019 (IDT)

אמיל גאלה[עריכת קוד מקור]

שלום ונעים מאד. ראשית תודה על כתיבת הערך. שנית, בגדול הוא הועלה כאשר הוא אינו מתאים עדיין למרחב הערכים. תיקנתי אך הוא מצריך עוד עבודה רבה. ראי בבקשה ויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים. יש צורך לבצע הגהה. לתקן ניסוחי משלב. לבדוק פיסוק וניקוד. שמות "מיובאים" משפות זרות: חשוב לבדוק את התעתיק שלהן לעברית וניתן לעשות זאת בוויקידפיה:יעוץ לשוני. למשל צ'ארלס אינו תעתיק מצרפתית לעברית, השם הוא שארל. ערך אנציקלופדי מתאר אירועים שהתרחשו בעבר ולכן אין לנסח בלשון הווה. דוגמא אותה תיקנתי ראה/י כאן. כמובן, שאפשר ורצוי להיעזר בחונך שיוכל ללוות אותך בצעדיך הראשונים בכתיבת ערכים. ניתן לאתר רשימת חונכים בוויקיפדיה:חממה. בהצלחה רבה בהמשך דרכך איתנו, וברוכה הבאה. --Assayas - שיחה 11:12, 18 ביוני 2019 (IDT)

אני מודה לך על הערותיך. תיקנתי כל מה שידעתי לתקן. אשמח אם תסיר את הערת העריכה Rayadror - שיחה 14:28, 1 ביולי 2019 (IDT)

תודה ללחרון דורפמן על החלפת הקצרמר בערך שכתבתי על צ'רלס רני מקינטושRayadror - שיחה 18:57, 22 ביולי 2019 (IDT)

  לאחר שעשיתי הגהה וויקיזציה ועריכה לשונית אני מקווה שמישהו ימחוק את הערת העריכה בערך אמיל גאלהRayadror - שיחה 16:36, 24 ביולי 2019 (IDT)

==אמיל גאלה לאחר שערכתי וחזרתי וערכתי נדמה לי שההערה מיותרת ולכן הסרתי אותהRayadror - שיחה 09:19, 20 באוגוסט 2019 (IDT)