שיחת משתמש:RevitalP-WMIL

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, RevitalP-WMIL, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור - שיחה 20:20, 14 בינואר 2020 (IST)

בירה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Export hell seidel steiner.png שמחים שאת כאן איתנו. דרור - שיחה 20:22, 14 בינואר 2020 (IST)

הפסקת ויקי עבורך![עריכת קוד מקור]

Wikipedia mug-2.png ברוכה הבאה! Face-smile.svg דוריאןDGW – Talk 20:27, 14 בינואר 2020 (IST)

בהצלחה רבה בתפקידך החדש[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

Another hermaphrodite symbol transparent.svg

ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

בברכה, Ldorfmanשיחה 15:55, 20 בינואר 2020 (IST)

היי![עריכת קוד מקור]

היי רוויטל, ברוכה הבאה, שמח לראות שאת כאן. רק הערה אחת - ראיתי שהעלית ערך חדש, אבל הוא תורגם באמצעות כלי התרגום ולא נעשתה עליו עבודה נוספת כדי להתאים אותו לקריאה שוטפת בעברית, ולכן העברתי אותו לטיוטה. להבא במקרים דומים עדיף לעבוד על הערך פשוט במרחב המשתמש האישי שלך או במרחב הטיוטה או פשוט להניח עליו תבנית {{בעבודה}}. המון בהצלחה והמשך יום נפלא. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:26, 17 במרץ 2020 (IST)

היי, בוקר טוב, שמחה להיות כאן, לומדת ונהנית מכך. תודה על המסר. מקבלת בברכה כל מה שיוסיף ויטייב את יכולותי ואת התרומות שאפיק מהן לטובת הרחבת ויקיפדיה RevitalP-WMIL - שיחה 07:27, 17 במרץ 2020 (IST)
היי, התרגום עבר עריכה והתאמות. אתה מוזמן להציץ. הרבה בריאות RevitalP-WMIL - שיחה 16:51, 18 במרץ 2020 (IST)
שלום רויטל ותודה על הערך שכתבת.
בדף שיחה נהוג לבצע הזחה כפי שכתוב כאן. ביצעתי זאת עבורך.
קראתי את העריכה והיא טובה. כתוב רומן הכישוף במקום רומן "הכישוף". המשמעות היא שהרומן הוא כישוף, במקום שם הרומן שהוא "הכישוף". במקומות נוספים הוסרו מרכאות משמות הספרים, כמו: כתיבתו של ספר בכריכה רכה "מתווה האדריכלות האירופאית" -> כתיבתו של ספר בכריכה רכה מתווה האדריכלות האירופאית; השלים פבזנר גם את ספרו "חלוצי התנועה המודרנית: מוויליאם מוריס ועד וולטר גרופיוס" -> השלים פבזנר גם את ספרו חלוצי התנועה המודרנית: מוויליאם מוריס ועד וולטר גרופיוס. ראי נא גם: שפורסם כ"חקר האמנות תעשייתית באנגליה" -> שפורסם כחקר האמנות תעשייתית "באנגליה".
תודה שוב על הערך שכתבת, דוריאןDGW – Talk 00:07, 19 במרץ 2020 (IST)
בוקר טוב, אני מנסה לעשות את התיקונים, אבל כבר לא ברור לי על איזו גרסה עלי לעבוד. אני נכנסת לדף ומקבלת הודעה - התרגום הזה מבוסס על גרסה ישנה יותר של התוכן. ייתכן שדף המקור השתנה באופן מהותי, ואולי תרצה להתחיל את התרגום מחדש. אני כמובן לא מתכוונת להתחיל זאת מחדש אלא להשלים ושפר את הנדרש, אבל איך אני יודעת שאני עובדת על הגירסה האחרונה (כי אין לי שום גירסה אחרת. RevitalP-WMIL - שיחה 10:44, 20 במרץ 2020 (IST)
שבת שלום, צריך לכבות את כלי התרגום. בעת הצורך ניתן לשאול בייעוץ. כשאת מבצעת עריכה על הערך עצמו, הוא תמיד בגרסה האחרונה. דוריאןDGW – Talk 17:44, 20 במרץ 2020 (IST)
שבת שלום, הערך עבר הגה, ניסוח, עריכה וכו' - עבדתי על הגירסה האחרונה באופן יסודי ביותר, אבל אני לא מצליחה לפרסם אותו. מקבלת הודעה שהוא נמחק(???) מקווה שזו טעותRevitalP-WMIL - שיחה 16:00, 21 במרץ 2020 (IST)
שום דבר לא נמחק. ביצעת אתמול את העריכה בשעה 15:53 וכתבת כאן בשעה 16:00. הכל נראה לי תקין. על מנת שלא יימחק, ניתן להעתיק את כל הערך לפנקס רשימות (Notepad) או אפילו וורד לפני פרסומו. סך הכל העריכה טובה מאוד, וכאן אפשר לבקש החזרה למרחב הערכים. כל הכבוד Face-smile.svg דוריאןDGW – Talk 14:52, 22 במרץ 2020 (IST)