שיחת משתמש:Roeebe

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Roeebe, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Alon112 - שיחה 14:23, 5 במאי 2019 (IDT)

מייק בלומפילד[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מייק בלומפילד. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Alon112 - שיחה 14:23, 5 במאי 2019 (IDT)

שלום, אני אחראי רק על הקישורים שאני הוספתי, חלק מהקישורים נמצאים באותו האתר אך בדפים שונים הקשורים לנושא אליו הוסף הקישור ישנם קישורים נוספים שלא אני הכנסתי לערך ואני גם חושב שהם פחות רלוונטיים. לגבי הרלוונטיות של הקישורים אין לי ספק לגבי התאמתם מאחר ואני כתבתי את הערך כולו ואני בקיא בתחום עליו כתבתי ויודע שהמקורות מהימנים ונכוניםRoeebe - שיחה 11:50, 7 במאי 2019 (IDT)

תראה בבקשה מה כתבתי לך בדף השיחה של הערך. Alon112 - שיחה 11:51, 7 במאי 2019 (IDT)

שמע אלון, אם אתה מתכוון להמשיך ולקיים פה דיון פילוסופי על העלאת קישורים לדף ויקיפדיה אז שיהיה לך לבריאות. אני כתבתי ערך, מפורט, עשיר במידע, מדויק שמבוסס על ידע ומקורות מהימנים. אם אתה חושב שנכון שהערך הזה ימשיך לשכב ולא יפורסם בגלל השגות טכניות שיש לך על העלאת קישורים אז לטעמי אתה מתעסק בטפל במקום לדאוג להעשרת הידע בויקידפיה. אני לא מצליח להבין מה מפריע לך בקישורים הקיימים, אם אתה רוצה לנסות ולתקן אותם כך שיעמדו בסטנדרטים שלך, תבורך ואם לא, אז תודה וחבל שבזבזתי את זמני. אין לי כוונה להמשיך ולהתעסק בעריכה של קישורים לפי כל מיני דקויות וחוקים בירוקרטיים. Roeebe - שיחה 08:18, 12 במאי 2019 (IDT)

שום דיון פילוסופי על קישורים. הערך אכן מפורט, עשיר במידע ונהדר ואני אכן מעריך את זה. הערך כבר מפורסם ולא שוכב בשום מקום - כל קורא יכול לקרוא אותו כבר כרגע. ולא, לא טפל, רועי, אלא כללים, ובלעדיהם כל עושר הידע הזה יהיה בלתי רלוונטי. לא ביקשתי שתקרא את כל מדריכי הכתיבה באתר, אלא שתבין האם הקישורים שהוספת מתאימים להיות הערות שוליים או קישורים חיצוניים, וזאת בתור כותב הערך. אתה יכול גם לבקש עזרה ובשמחה הייתי עוזר. אם אתה לא מבין מה "מפריע לי", אתה מוזמן להציץ במדריכים שצרפתי או בערך עם הערות שוליים תקינות ולהבין. חצי עבודה לא עושים ואם הערך אכן חשוב לך, אשמח אם תוכל להשקיע עוד עשר דקות על העשרתו במקורות שלפיהם כתבת אותו. Alon112 - שיחה 08:31, 12 במאי 2019 (IDT)

תודה. ניסיתי לעשות כמיטב יכולתי, אתה מוזמן לראות ולתקן במידת הצורך. Roeebe - שיחה 15:14, 12 במאי 2019 (IDT)