שיחת משתמש:Seyegd

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Seyegd, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
DGtal‏ - שיחה 12:07, 8 בנובמבר 2016 (IST)

אליהו עצור[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. שים לב שכרגע הדף לא נראה כערך וכנראה כדאי להחזיר אותו לטיוטה לעבודה נוספת. כדבר ראשון עדיף שיהיו פסקאות שלמות, ולא שורה-אנטר, שורה-אנטר וחוזר חלילה. הערה נוספת, לא נהוג לקשר לערכים בוויקיפדיה זרה ממילים בגוף הערך, לשם כך ניתן להוסיף קישור בעזרת {{אנ}} ודומיה לצד קישור אדום לוויקיפדיה העברית. כמו כן, אם אתה עובד על הערך ורוצה שאחרים לא יערכו תוך כדי ויגרמו להתנגשות עריכה הייתי ממליץ להוסיף לראש הערך תבנית {{בעבודה}} ולשמור כדי שאחרים יידעו להימנע מלערוך את הדף תוך כדי. בברכה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • ד' באדר ה'תשע"ז • 18:55, 1 במרץ 2017 (IST)

יצחק יחיאל יעקובוביץ[עריכת קוד מקור]

5nazirah.png


שלום Seyegd, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה!

ערכת את הערך יצחק יחיאל יעקובוביץ והֵמַרת תאריך עברי ללועזי או להפך. תרגום זה (כאשר אין מקור אמין לתוצאה) עלול בסבירות גבוהה יחסית להיות שגוי מכיוון שמפנה התאריכים אינו זהה. מסיבה זו, בוטלה עריכתך. באפשרותך לקרוא על כך עוד בדף ויקיפדיה:המרת תאריכים.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
דגש 11:17, 8 בפברואר 2019 (IST)

משתמש:דגש חזק. הוספתי את התאריך על פי רישומי משרד הפנים (זהותון). אם יש סבירות לטעות היא בתאריך העברי שתורגם ממנו (כמו בתאריך הלידה שלי).
א. בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה.
ב. זהותון, אגרון וכל כיוצא בהם אינם מקור לגיטימי כאן. צריך מקור חוקי שניתן לאמת. דגש — 18:55, 16 באפריל 2019 (IDT)