שיחת משתמש:Shandsh

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Shandsh, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ijon - שיחה 01:04, 5 באוקטובר 2016 (IDT)

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

שלום,

אין לקשר לעבודות הגשה קטנות (עבודות סמטריואליות ודברים דומים) שהועלו לאתר אקדמיה. כנ"ל לגבי פוסטים בפייסבוק. גילגמש שיחה 06:10, 7 באוקטובר 2016 (IDT)

מה עוד שהסיכום מלא טעויות (למשל מיקום הרדאר שפוצץ). Shannen - שיחה 11:51, 7 באוקטובר 2016 (IDT)
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה,-ראה ההערות לעי"ל.--כ.אלון - שיחה 23:57, 7 באוקטובר 2016 (IDT)

בהוספת קישור חיצוני, בדוק את חשיבותו לקורא הערך, ואל תציף ערכים בקישור חיצוני שחשיבותו שולית. דוד שי - שיחה 07:04, 12 באוגוסט 2017 (IDT)

ושוב בעניין קישורים חיצוניים, של שי שמש[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אין אצלנו איסור על הכנסת קישורים למאמרים שכתבת, אבל זה דורש ממך מאמץ שלא תואשם בהצפה. ראשית - עליך לוודא היטב שהקישור שלך מוסיף מידע אובייקטיבי רחב ומשמעותי לקורא. בערך שמעון פרס לא עשית את זה. כבר יש שם עשרות קישורים, בולטים הרבה יותר, והיית אמור להבין בעצמך שעם כל הכבוד לכך שכתבת מאמר קצר בנושא הערך - זה עדיין לא מצדיק הכנסה לערך כה עמוס. שנית - העובדה שכתבת מאמר אינה מצדיקה דחיפה שלו לפני קישורים אחרים שכבר נמצאים שם. אם וכאשר שקלת היטב והגעת למסקנה שיש מקום לקישור בערך, לא בגלל שאתה המחבר אלא בגלל שבאמת יש בו ערך רב לקורא - עליך לשים אותו ממש בסוף. מבקש שתבדוק שוב את כל הקישורים שהכנסת ותתקן את הטעון תיקון, בשני הסעיפים. תודה. נרו יאירשיחה • ד' בחשוון ה'תש"ף • 21:21, 2 בנובמבר 2019 (IST)