שיחת משתמש:Shkedem

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Shkedem, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Yonidebest Ω Talk 01:17, 13 בספטמבר 2007 (IDT)

מדריך נוער בצבא[עריכת קוד מקור]

שלום רב, הערך "מדריך נוער בצבא" הועבר למדריך נוער (צה"ל), על-פי כללי השמות המקובלים בוויקיפדיה. דוד שי 08:33, 14 בספטמבר 2007 (IDT)

על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Shkedem,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Shkedem". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה,62.219.202.52 20:49, 12 באוקטובר 2007 (IST)

חטיבת בני המושבים[עריכת קוד מקור]

לבקשתך, העברתי את הערך. זה לקח לי טעות או שתיים, במהלכן העברתי בטעות את דף השיחה והייתי צריך לעשות שמיניות באוויר כדי לתקן זאת, אבל בסופו של דבר - הערך, כפי שנכתב בארגז החול שלך, נמצא כעת במרחב הערכים. עשיתי זאת לאחר שבחנתי שוב את הדברים האחרונים עליהם אתה והידרו דנתם בדף השיחה, ולא מצאתי נקודות משמעותיות אשר חורגות מבעיות "סבירות" שיכולות לצוץ בשקט גמור גם בערכים רגילים אצלנו. לטעמי, הבעיות אשר בגללן נאלצנו להגן על הערך בהגנה מלאה נענו היטב בזכות העבודה שלך והעזרה שלי ושל הידרו, ובראשן מעמד החטיבה ויחסי הגומלין שלה עם התנועה האם. עם זאת, כפי שניכר בדף השיחה (הועתק לשיחה:חטיבת בני המושבים) להידרו עדיין יש טענות כנגד הכתוב ומומלץ להדרש אליהן, במילים ובמעשים, בהתאם לצורך.

בסופו של דבר הערך הועבר כלקח מפרשת קצב - לא סביר כי נשפוט בחומרה הערך ונעבירו למרחב הראשי רק כאשר אין עוד שביב ויכוח עליו. מספיק שאין ויכוח על דברים עקרוניים מרכזיים בו, ואני מרגיש כי אכן כך המצב. אצפה ממך להמשיך בשיתוף הפעולה עם הידרו לשפר הערך ולעדכנו בהתאם לצורך. בברכה, זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:17, 14 בנובמבר 2007 (IST)

תודה רבה!

בני המושבים[עריכת קוד מקור]

אי אפשר לבטל עבודה של אנשים אחרים ולהעתיק ערך. שחזרתי את הדף למצבו הקודם. אם אתה רוצה להעביר אותו לשדם אחר - יש להשתמש בלשונית "העבר" מוטי - שיחה 02:33, 10 בנובמבר 2008 (IST)