שיחת משתמש:Shy halatzi

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

.

סן חוסה[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "סן חוסה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Tomtom - שיחה 15:59, 19 באפריל 2011 (IDT)

דרישות מקור חסרות הצדקה[עריכת קוד מקור]

לצערי גיליתי שמחקת חלקים הן מהוועד הערבי העליון והן מהתנועה האסלאמית בישראל. לגבי הראשון כתבתי בדף השיחה, לגבי השני, אני ממליץ לך בחום לקרוא את דוח ועדת אור שמכיל פירוט ארוך (עד כדי יגיעה) של העמדות של התנועה בנושא מדינת ישראל. טרול רפאים - שיחה 19:21, 24 באפריל 2011 (IDT)

שקע ברומטרי[עריכת קוד מקור]

שלום,
ראיתי שהנחת {{בעבודה}} על הערך וזנחת אותו.. האם אתה מתכוון לחזור ולהרחיבו? אם לא, אתה מתבקש להסיר את התבנית. תודה!, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 22:06, 2 ביוני 2011 (IDT)

משה סילמן[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:משה סילמן". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ‏ישרוןשיחה 19:17, 20 באוגוסט 2012 (IDT)

כן שמתי לב רק אחרי שהצבעתי, ואז ערכתי למחוק את זה, אולי זה לא נקלט. מצטער. שי חלצי - שיחה 19:39, 20 באוגוסט 2012 (IDT)
אין בעיה. ההצבעה הזו היא הצבעה עם מספר שיא (למיטב זכרוני) של חסרי זכות הצבעה שבאו להצביע. תוכל לראות את הצבעתך בסוף הדף. ‏ישרוןשיחה 19:44, 20 באוגוסט 2012 (IDT)
כן כנראה בגלל שזה התפרסם בתקשורת. תודה. שי חלצי - שיחה 20:05, 20 באוגוסט 2012 (IDT)