שיחת משתמש:Spokarnak4

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Spokarnak4, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 16:33, 17 באוגוסט 2015 (IDT)

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך שתי מדינות מולדת אחת שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 15:16, 18 באוגוסט 2015 (IDT)

שתי מדינות מולדת אחת[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום Spokarnak4,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך שתי מדינות מולדת אחת שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:18, 22 באוקטובר 2015 (IDT)

שיחה:איי (פרעה)[עריכת קוד מקור]

P chemistry.svg

שלום, ביצעת ניסוי יצירת דף בשם שיחה:איי (פרעה). הניסוי הצליח והדף נוצר, אך הוא מופיע כדף רגיל לכל דבר, כך שכולם יכולים לצפות בו. מכיוון שתוכנו אינו מתאים לאנציקלופדיה, הוא נמחק.

להבא, נא לבצע ניסויים כדוגמת זה בארגז החול. כמו כן, אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, יש ללחוץ על "תצוגה מקדימה" כדי לבחון את השינוי, ורק לאחר שווידאת שהדף שנוצר תקין, ללחוץ על "שמירה". כדי ללמוד יותר על האתר, יש לפנות אל הדף "ברוכים הבאים".

בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 18:13, 19 במרץ 2016 (IST)

מסגד אבן טולון[עריכת קוד מקור]

היי,
ברכות על הערך החדש. העלית אותו בטעות בשם "מסגד אבן תולון". תיקנתי את השם, אבל אמחק את ההפניה מהשם השגוי רק מחר, כדי שהערך החדש יופיע ברשימת הערכים החדשים היום. אלדדשיחה 11:47, 23 ביוני 2016 (IDT)

כתוב על עצמך :)[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Spokarnak4,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Spokarnak4". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, אלדדשיחה 10:49, 3 במרץ 2017 (IST)