שיחת משתמש:Telecart

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

כוכב תרגום![עריכת קוד מקור]

Special Barnstar Hires.png כוכב המתרגמים
;) המלך גיזארד | שיחה 10:41, 20 בינואר 2021 (IST)
יאייי כוכב. תודה :) --Telecart - שיחה 00:39, 21 בינואר 2021 (IST)

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:בשביל הנשמה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב,
ראיתי שהצבעת נגד חשיבות לערך בשביל הנשמה.
ביום שישי דיברתי עם אחד ממקימי הפרויקט, והוא אמר לי שהחוברות מחולקות בתפוצה של 45-90 אלף עותקים בשנה (ולפי המדיניות יש חשיבות אם "הספר נמכר בלמעלה מעשרת אלפים עותקים").
אני מכיר את העמותה מכמה מקומות ויש לי מספר חוברות שלהם בבית.
אני חושב שלעמותה יש חשיבות (ואפילו משרד החינוך מכיר בה ומחלק עותקים שלה בבתי הספר הממ"ד).
אני אשמח אם תשקול מחדש את הצבעתך.
ישר כח!
נ.ב. אם אתה רואה את ההודעה אחרי יום ראשון ב3:00 היא כבר לא רלוונטית. מושך בשבטשיחה • י"ח בשבט ה'תשפ"א • 19:11, 30 בינואר 2021 (IST)

מיזם תוניסיה[עריכת קוד מקור]

הי telecart, מה נשמע? לאחרונה הקמתי את מיזם תוניסיה כדי ליצור גב של קישורים כחולים עבור פורטל:תוניסיה שאני מתכנן ליצור בעתיד (אם הדיון פה יעבור בשלום), וארז האורז כבר הצטרף. מכיוון שאני יודע שזה שילוב מוצלח, תהיתי אם תרצה גם להשתתף (למרות שהנושא פחות קשור מקומיקסאים). אני חושש שזה יהפוך לעוד מיזם של שלושה אנשים אבל עדיין עדיף מרק שניים, ועוד עם כותב מוכשר כמוך! אבל אם לומר את האמת המצערת (או לא מצערת), ככל הנראה שלמיזם הזה יצטרפו כותבים נוספים, מכיוון שתוניסיה היא נושא פופולרי יותר מקומיקס. סנדמן המלך | דברו! | מיזם הקומיקסאים 21:26, 3 בפברואר 2021 (IST)

אנסה לעזור אבל כפי שייתכן ושמת לב - יש אצלי האטה כללית גם במיזם הקומיקס שטרם הושלם ועוד הרבה ערכים בפילוסופיה שאני רוצה להתמקד בהם. המלאכה מרובה ואין די זמן בעולם Face-smile.svg --Telecart - שיחה 17:58, 4 בפברואר 2021 (IST)

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
על כתיבתך האיכותית והנהדרת הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 13:05, 8 בפברואר 2021 (IST)
יו! תודה על הפרגון! Face-smile.svg משהו ספציפי? --Telecart - שיחה 17:12, 8 בפברואר 2021 (IST)
לא, באופן כלליקריצה הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 22:41, 8 בפברואר 2021 (IST)
יאי, תודה :) --Telecart - שיחה 22:42, 8 בפברואר 2021 (IST)

הכרזות בשמי[עריכת קוד מקור]

לא פעם ראשונה שאתה מכריז בשמי מהי דעתי, בזמן שהיא הפוכה. אני מבקש שתיגמל מהנוהג הפסול הזה. אם אתה לא מסוגל להציג את עמדת החולקים עליך בהגינות פשוט אל תעשה את זה. נרו יאירשיחה • י"ג באדר ה'תשפ"א • 23:43, 25 בפברואר 2021 (IST)

אני לא הצגתי את דעתך כהפוכה ממה שהיא אלא אימצתי את מבנה הטעון שלך. המבנה של טעונים שקוף לתוכן המובא בהם. במאמר מוסגר אינני מתפלא שאתה אינך קונסיסטנטי עם מבנה הטעונים שלך ומוצא הסברים אד הוק למה הם לא חלים במקרים שפחות נוחים לך פוליטית. לא אתפלא אם גם אני נוהג כך לפעמים, זה טבעו של עולם, אין מה להתרגש מזה. בכל אופן, אני וכל יתר הקהילה יודעים היטב מה עמדתך בנושאים פוליטיים, אני לא סבור שיש איזשהו סיכוי שמישהו התבלבל ולו לרגע קט, הסר דאגה מלבך. --Telecart - שיחה 23:50, 25 בפברואר 2021 (IST)
לא הבנתי את כל הפלפול. כתבת כך: "כפי שציינת בעצמך, זה לא מאורע משמעותי בחייו של פוליטיקאי ערבי", ובכן, לא ציינתי שום דבר דומה לזה. שמת בפי עמדה הפוכה ממה שכתבתי, וזה דבר חמור. אני דורש שתחדל מזה, ובפעם הבאה אשקול פנייה למפעילים. לא תוכל לומר שלא שמת לב או לא ידעת שזה מפריע. פשוט אל תאמר בשמי דברים הפוכים לעמדתי. נרו יאירשיחה • י"ג באדר ה'תשפ"א • 23:58, 25 בפברואר 2021 (IST)
כתבת: "בג"ץ כמובן יכשיר, כמו שהכשיר כל מועמד ערבי אי פעם." הווה אומר: אין מדובר באירוע מיוחד למועמד ערבי, כל מועמד ערבי עובר את הקרקס הזה, ואז בגצ מכשיר ועוברים הלאה עד לבחירות הבאות. זה משתמע די ישירות ממה שכתבת. --Telecart - שיחה 00:03, 26 בפברואר 2021 (IST)
ממש לא. היו בכנסת ישראל עשרות רבות של חברי כנסת ערבים, אם לא יותר. היו מאות מועמדים ערבים שלא נכנסו. רק בודדים מתוכם נפסלו בוועדת הבחירות המרכזית, מעריך משהו כמו חמישה. בכל המקרים האלה, שבאופן טבעי היו החמורים ביותר, בג"ץ הפך את ההחלטה. נרו יאירשיחה • ט"ז באדר ה'תשפ"א • 20:36, 28 בפברואר 2021 (IST)
סעיף 7א כמובן לא היה קיים כל שנותיה של מדינת ישראל, יחד עם זאת, בוודאי בעשור-שניים האחרונים, יש כל סבב בחירות את הקרקס הזה. לפי ספירה שלי, מאז שנות האלפיים הועדה פסלה את אחמד טיבי; עזמי בשארה; חנין זועבי; ג'מאל זחאלקה; ואסל טאהא; סעיד נפאע; מנסור עבאס; עבד אל-חכים חאג' יחיא; מטאנס שחאדה; היבה יזבק; אבראהים צרצור; מסעוד גנאים; טלב א-סאנע; ועכשיו, אבתיסאם מראענה. אולי לא "כל" אבל בהחלט מספיק כדי לטעון שעבור חברי כנסת ערבים זה חלק מטקס החניכה המקובל לאוכלוסיה שלהם בדמוקרטיה היחידה במזה״ת. --Telecart - שיחה 17:37, 1 במרץ 2021 (IST)
טלכרט, סליחה על ההתערבות - בקשתו של נרו סבירה (אנא נסה לחשוב איך היית רוצה שיתייחסו אליך לו הבקשה היתה שלך). אני חוזר ומחדד - אל תשים בפיו מילים שאינן שלו. זה בסדר לטעות בפרשנות או להניח שהוא חושב X - אבל אם הוא אומר מפורשות שהוא לא חושב X, תגיד "קיבלתי", עדיף שתבהיר בדיון המדובר שטעית בהנחה שלך, ואם אתה רוצה ממש לקדם אווירה נעימה, אפשר גם להתנצל אבל לא אחייב אותך לזאת. ואנא תקפיד להבא לא להניח הנחות לגבי נרו שהוא לא כתב וחתם עליהן. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 20:54, 28 בפברואר 2021 (IST)
גארפילד, צורת דיון מקובלת היא לנתח ולהעלות לפני השטח הנחות מוסוות ו/או מסקנות אפשריות אחרות ואף סותרות שנובעות ממבנה של טעון (גם אם מי שמביע את הטעון לא מרוצה מהן). אין לי שום בעיה שיעשו כך גם לי, ואני מניח שגם אני אגן על עמדתי עם טענות אד הוק (כלומר, למה בכל זאת למרות העקיבה אחר אותו כלל, המסקנה צריכה להיות שונה במקרה הספציפי הנדון). הקורא הנאיבי יצטרך אז להדרש אם זה משכנע אותו או לא. אני חוזר שלא שמתי מילים בפיו אלא השתמעויות הנובעות ישירות (ובעיני באופן משכנע) ממבנה דבריו. אנסה לחדד את ההבחנה הזו להבא. --Telecart - שיחה 17:37, 1 במרץ 2021 (IST)

הזמנה לעריכה[עריכת קוד מקור]

שלום טלכרט. לאחרונה עבדתי על טיוטה לערך Random Access Memories (אנ') ודיי הזנחתי אותה (וללא סיבה ממש). בעקבות הפירוק של הצמד שארע לפני שבוע, חשבתי להזמין אותך לערוך את הטיוטה, ככה שבסופו של דבר הערך יצא לאור - החשיבות שלו גדולה מאי פעם. אני לא יודע אם זה ממש התחום שלך, אבל התרגומים שלך ממש טובים וחשבתי שזה יהיה מעולה אם תצטרף גם אתה. אורז בסמטי | שיחה 14:42, 2 במרץ 2021 (IST)

אני כבר מתגעגע אליהם; ננסה לעזור, תקופה קצת עמוסה אצלי האמת, אבל כבוד על היוזמה! --Telecart - שיחה 16:52, 4 במרץ 2021 (IST)

מיזם הקומיקסאים[עריכת קוד מקור]

שלום טלקרט, קוראים לי קארין ואני משתתפת בתכנית אקדמית שהעבירה לנו קורס על בניית ערכי ויקיפדיה לנשים. את הערך שלי כתבתי על קלי סו דיקוניק, וראיתי שאתה וחברי המיזם הנוספים שמו לב אליו ועזרו לי בהוספת לינקים, תמונות ומידע נוסף, ורציתי להודות לכם מאוד!! מעולם לא שמעתי על המיזם אבל היו בטוחים שעכשיו כשאני מכירה אותו אעזור לכם בכל זמן שיתאפשר לי. בהצלחה! Kariushka - שיחה 12:30, 4 במרץ 2021 (IST)

יוווו! וולקום טו ויקיפדיה, וי הב קוקיז וכו׳. ממש בכיף. התכוונתי להוסיף אותה בעצמי ושמחתי לגלות שמישהי כבר עשתה את זה..! Face-smile.svg. אם את צריכה עזרה פה במשהו בנבכי הויקיפדיה אל תהססי לשאול. זה לא תמיד הכי נגיש או מזמין פה לעורכים חדשים לצערי. בכל אופן אשמח לראות תורמים נוספים למיזם הקומיקסאים! שוב בכיף ותודה. --Telecart - שיחה 16:59, 4 במרץ 2021 (IST)

הזמנה לעריכה 2[עריכת קוד מקור]

ערב טוב טלכרט. לאחרונה החלטתי ליצור טיוטה לערך Hey Ya! שחשבתי כבר הרבה זמן ליצור. לא יודע אם אתה מחובבי הז'אנר או לא, אבל אשמח אם תכתוב גם אתה בערך על מנת שיפורסם. אני אמשיך לעבוד עליו אז אתה מוזמן להצטרף קריצה (נ.ב. עדיין לא שכחתי את דאפט פאנק, שגם בטיוטה שלהם אתה מוזמן לערוך.) אורז בסמטי | שיחה 21:33, 9 במרץ 2021 (IST)

תודה על ההזמנות, לא שוכח, פשוט עסוק נורא. תיכף מגיע לביקור מולדת ואהיה בבידוד ויהיה זמן לויקיפדיה. Face-smile.svg --Telecart - שיחה 06:58, 11 במרץ 2021 (IST)

ברכות על הזכיה[עריכת קוד מקור]

בלונים ברכות על הזכיה במקום השני המכובד, במשותף, בתחרות הכתיבה, בבית השני, עם הערך קומיקסאי. יישר כוח!! SMirC-congrats.svg דני Danny-w - שיחה 11:11, 16 במרץ 2021 (IST)

ישששש תודה רבה Face-smile.svg --Telecart - שיחה 15:40, 16 במרץ 2021 (IST)
בלונים מצתרף לברכות י.חדברו איתי!ערכים שכתבתי • ג' בניסן ה'תשפ"א • 20:21, 16 במרץ 2021 (IST)
יישר כוח בלונים הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 20:22, 16 במרץ 2021 (IST)
ממש תודה! יוווו :)) --Telecart - שיחה 00:25, 17 במרץ 2021 (IST)