שיחת משתמש:Tomerlivechen

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום Tomerlivechen, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה, Nurick - שיחה 03:17, 23 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  מיצוי נוגדני של כרומטין (Chromatin immunoprecipitation)[עריכת קוד מקור]

  Nuvola apps package wordprocessing.png

  Hello, it seems that the article you created in the Hebrew Wikipedia ('מיצוי נוגדני של כרומטין (Chromatin immunoprecipitation)') was a machine translation. Unfortunately, the version you created was not good enough and your entry and/or addition has been removed.

  We will be happy to add a proper version of that entry to the Hebrew Wikipedia. Kindly refer to Wikipedia:Embassy and try to locate a Wikipedian who speaks your language, and will be willing to help you in the translation process.

  שלום, נראה כי הערך 'מיצוי נוגדני של כרומטין (Chromatin immunoprecipitation)' שיצרת הוא תרגום מכונה. הערך אינו מתאים בנוסחו או בסגנונו לוויקיפדיה, ולכן הוסר. נשמח להוסיף לוויקיפדיה בעברית את הערך שרצית. אנו מזמינים אותך לפנות לדף ויקיפדיה:חממה ולמצוא משתמשים שיעזרו לך בתהליך התרגום והכתיבה בוויקיפדיה.

  בברכה, Nurick - שיחה 03:17, 23 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  כמו כן:

  Oxygen15.04.1-scribus.svg

  שלום Tomerlivechen,
  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מיצוי נוגדני של כרומטין" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Tomerlivechen/‏מיצוי נוגדני של כרומטין". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

  ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! בברכה, Nurick - שיחה 03:17, 23 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  מיצוי נוגדני של כרומטין[עריכת קוד מקור]

  שלום תומר, החזרתי את הערך למרחב הערכים. אני מסכימה שהוא לא נראה כמו תרגום מכונה. רק מומלץ לא להעלות לויקיפדיה ערך כמטלה אקדמית ברגע האחרון. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:28, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  חנה שלום , תודה שהחזרת את הערך (ברגע האחרון זה עניין יחסי). פשוט הביטול כולל של התרגום שלי בלי הערות כלל הפתיע אותי. לא הייתי מכניס ערך על דעת עצמי, אני לא חושב שאני סמכות בשום נושא מלבד נושא המחקר שלי, אבל חובות אקדמאיות דורשות זאת.

  רציתי לשאול האם הכנסה של התמונה מהערך באנגלית (מתורגמת) היא הפרה של זכויות יוצרים?

  בתודה , תומר . Tomerlivechen - שיחה 21:40, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  לא מפר, התמונה היא חופשית ונמצאת בויקישיתוף כל תמונה בויקישיתוף היא חופשית וניתן להשתמש בה בכל הויקיפדיות בעולם. אתה יכול להוסיפה לערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:43, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  תודה רבה. Tomerlivechen - שיחה 21:43, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה מתייחסים (כלומר נכתבה כבר שורת תגובה מעל לזאת שמתווספת כעת), נהוג להוסיף זוג נוסף של נקודתיים. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:45, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  הערה נוספת, שמות של אנשים, הקישור האדום צריך להיעשות על שמו בעברית ולא באנגלית. השם באנגלית מוכנס רק אם אין ערך בעברית, וזה כדי להקל למצוא את הערך בויקיפדיה האנגלית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:47, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  בשלוש השמות של החוקרים (יש ארבעה אבל אחד מקושר למאמר) , אין ערכים בעברית, להשאיר קישור בלתי פעיל עליהם או לא לקשר אותם ושיקושרו בעתיד?
  גם השיטות נוספות (ראו גם) ניסיתי לקשר את האנגלית (אני שם לב שזה לא עובד) , אני יודע ששנים מהם בעבודה כרגע על ידי סטודנטים אחרים, אבל לאחרים אין ערך בעברית, ואני לא רוצה לכפות תרגום שלי על שמות של שיטות שהתרגום התקין שלהן לא עובד בעברית. Tomerlivechen - שיחה 21:54, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  משאירים קישור אדום כדי שבעתיד כשהערך ייכתב הוא יהפוך אוטומטית לכחול. בנוסף קישורים אדומים מעודדים אנשים לכתוב ערכים. לגבי השיטות, נחכה לערכים של הסטודנטים האחרים. באיזו אוניברסיטה הקורס שלך מתנהל וכמה סטודנטים כותבים ערכים?
  הצלתי לך בויקישיתוף את הקובץ, לא הכנסת רישיון והוא היה מועמד למחיקה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 22:14, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  האם תוכל לקשר ערכים אחרים לערך הזה על ידי יצירת קישור פנימי בערך מתאים? אם יש כזה כמובן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 22:17, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  אז אולי כדאי שאני אקשר לכמה שיותר ערכים. הקורס הוא "גנומיקה" באוניברסיטת בר אילן של ד"ר ארז לבנון , הקורס חדש יחסית (שנה שלישית), בעיקרון יש כ20 סטודנטית, אני מניח שבערך 15 יכתבו ערכים (אני יודע ש-SNP נכתב על ידי אחת הסטודנטיות אצלנו) אני לא יודע הרבה בקשר לאחרים.
  תודה, המערכת לא אמורה לתת לי הודעה או דרישה או משהו בנושא?
  אני מניח שאני יכול אבל ממה שאני רואה חלקם הגדול עצמם לא קיימים בעברית.
  Tomerlivechen - שיחה 16:40, 27 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  לא הבנתי את ההערה "המערכת לא אמורה לתת לי הודעה או דרישה או משהו בנושא?". קשר לערכים שקיימים בעברית, כמה שיותר אם זה הגיוני ואפשרי. שאל את המרצה שלך אם הוא לא רוצה לפתוח דף מיזם של הקורס ראה לדוגמה וק:אחמר.
  לפני יומיים סייעתי לעורך חדש שפתח את קטגוריה:גנומיקה וכתב מספר ערכים, אני מניחה שגם הוא מהקורס שלכם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 22:45, 26 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  עניתי על ההערות שלך לפי הסדר, כתבת שהצלת לי את הקובץ בויקישיתוף כי לא הכנסתי רישיון, אז השאלה שלי הייתה אם המערכת לא הייתה אמורה להודיע לי על זה.
  אני אציע לו ביום ראשון, זה נשמע מעניין.
  יכול מאוד להיות שהוא מהקורס שלנו, רובנו נזכרנו במשימה רק בסוף הסימסטר.
  Tomerlivechen - שיחה 16:40, 27 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]
  בפרטי התמונה הוכנסה באופן אוטומטי תבנית אזהרה כתומה, בגלל שלא הוכנס רישיון. בנוסף הקטגוריות בויקישיתוף הן באנגלית ולא בעברית. צריך לחפש קטגוריות שסביר שהן קיימות בתמונות העוסקות בנושא. שייכתי את הקובץ לאותה קטגוריה שך הקובץ המקורי. יצרתי קישור מהערך לקטגוריות בויקישיתוף, תראה בפרק קשורים חיצוניים.. ואני מבקשת שלא תשכח לחתום בסוף כל תגובה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:21, 27 ביוני 2013 (IDT)תגובה[תגובה]

  Invitation to Medical Translation[עריכת קוד מקור]

  Medical Translation Project

  Globe-Star of life.svg
  Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

  Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

  We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

  That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

  Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

  So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

  I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

  Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

  Google Translation of this message