שיחת משתמש:Typest8

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Typest8, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Chenspec - שיחה 14:19, 21 במרץ 2020 (IST)[תגובה]

רשומה רפואית[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף רשומה רפואית. הסיבה לכך היא: לא מנוסח כראוי. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, ויקי4800 - שיחה 16:11, 17 במרץ 2020 (IST)[תגובה]

לצערי, אינך בעל זכות הצבעה בהצבעה על הערך "דרך ארץ (תנועה)"[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:דרך ארץ (תנועה)". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שיש לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, הדברים שכתבת לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, Ldorfmanשיחה 00:55, 17 באפריל 2020 (IDT)[תגובה]

שלום, זכות ההצבעה קיימת לי מתאריך 16 לחודש. חשבתי שמרגע זה יש לי היכולת להצביע באופן חופשי, לא ידעתי כי הדבר תלוי גם בזמן פתיחת ההצבעה שבאמת היה מוקדם מכך ב-3 ימים. אדע להבא להשתתף בהצבעות שנפתחו לאחר ה-16 לאפריל. תודה על ההבהרה ויום טוב! Typest8 - שיחה 14:50, 19 באפריל 2020 (IDT)[תגובה]