שיחת משתמש:ValgrenValverde

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ValgrenValverde, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 23:45, 30 בנובמבר 2018 (IST)

דארווין אטאפומה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ValgrenValverde,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דארווין אטאפומה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ValgrenValverde/‏דארווין אטאפומה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 13:54, 18 במאי 2019 (IDT)

משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן[עריכת קוד מקור]

אותם הבעיות שיש בדרווין אטאפומה. נא לעבוד על הערכים שלך ורק לאחר שהם יטופלו ליצור חדשים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:41, 19 במאי 2019 (IDT)

היי. בבקשה עבוד עוד על הערכים לפני שאתה מעביר אותם. אם אתה זקוק לעזרה, בקש. תרגם בבקשה לעברית את שמות המקומות, התחרויות וכדו' לעברית, עבור על הניסוחים. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:36, 19 במאי 2019 (IDT)
בנוסף, כאשר לדעתך הערך מוכן, נא לבקש את החזרתו למרחב הערכים בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה. כך תוכל/י לקבל משוב לגבי מצב הערך במקום להעבירו שוב ושוב בין מרחב הערכים לטיוטה. אוסיף עוד שאחד הדברים החסרים מאוד בערכים חדשים אלו הוא הוספת מקורות לנתונים. בהצלחה! Dovno - שיחה 18:05, 19 במאי 2019 (IDT)
שלום לך ValgrenValverde, הגנתי על שני הדפים שיצרת מאחר ואתה מחזיר אותם לאחר טיפול שטחי בלבד, ואילו הדרוש הוא טיפול עומק. בתרגום ערכים, חשוב מאוד לקרוא שוב את הערך (ואם צריך גם מספר פעמים..) ולוודא שהכתיבה זורמת ולא מאולצת. בטיוטות שלך יש שיבושי משפטים ובעיות פיסוק. אודה לטיפולך ואשמח לעזור בכל שאלה שיש לך במטרה לתקן את הערכים ולהחזירם למרחב הערכים. תודה וערב טוב, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:39, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה ספציפית, איפה צריך לשנות, עשיתי מה שנאמר לי ועדיין לא הבנתי איפה הבעיה ValgrenValverde - שיחה 12:36, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה, אפשר להגיד לי ספציפית? אופק כחול 19:20, 21 במאי 2019 (IDT)ValgrenValverde - שיחה

שלום. ניתנו לך הרבה נקודות לשיפור, עם דוגמאות, כאן, כאן, כאן וכאן. התייחסת רק לחלק קטן מההערות וגם את אותן נקודות תיקנת באופן חלקי מאוד. קרא בבקשה שוב את ההערות.
בנוסף, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, Dovno - שיחה 20:46, 21 במאי 2019 (IDT)
ValgrenValverde כן, בשמחה. ראשית מומלץ לעיין בערכים דומים כגון פטר סאגאן, שארלי גול או טום דימולן כדי להתרשם מסגנון הכתיבה הרצוי. בערך קיילב יואן הפתיח כבר שוכתב, כך שאני מתחילה בהצעות לשיפור מפסקת הביוגרפיה והלאה:
 • פיסוק (הפרדה בין רעיונות במשפטים שונים, הפרדת משפטים ארוכים לתתי משפטים, לא מתחילים משפטים בו' החיבור) - אם לקחת את המשפט הראשון כדוגמה, אתה מתחיל וכותב שנולד באוסטרליה. אחר כך אתה עובר נושא ומתחיל לדבר על התחרות וזכיות במירוצים, לכן כדאי להפריד בין המשפטים או לעשות את הקישור בצורה שונה. כך גם במקרים אחרים בהמשך הערך. בנוסף יש משפטים שהתחלת בו' החיבור (לא תקין לשונית). בפסקת ההישגים אין אחידות: בחלק מהמקרים שמת נקודה בסיום משפט, בחלק שתי נקודות ובחלק אין נקודה.
 • הימנעות מסלנגים, מונחים לא ברורים או לא אנציקלופדיים - ביטויים כמו "ובשנה הזו לא הפסיק לנצח" (עדיף פשוט לכתב היכן ניצח כמו שעשית בהמשך. הרי לא ניצח בכל תחרות אפשרית), או "אבל הדובדבן שבקצפת מבחינתו" (עדיף: "נקודת השיא עבורו הייתה...").
 • תרגמת - לדוגמה "רשם ניצחון" (ניצח), "רכב את הגראנד טור הראשון" (רכב לראשונה במירוץ הגראנד טור)
 • הגהה - טרם פרסום יש לקרוא פעם נוספת את הקטע כולו. לרוב יש טעויות אנוש שניתן לתקן בקריאה נוספת, למשל הפסקה השנייה מסתיימת ב"זכה קטע אחד בטור אלסייס" כשהפסקה השלישית מתחילה ב"וזכה". ברור שיש כאן ירידת שורה בטעות - לו היית קורא פעם נוספת לפני הפרסום היית יכול לתקן. ב"זכה קטע אחד" חסרה גם ב'.
 • מקובל בהתייחסות לאישיות להשתמש בשם המשפחה ולא בשם הפרטי ככל שניתן (כלומר לכתוב יואן ולא קיילב)

והכל כמובן בנוסף להערות שאחרים כתבו. תודה רבה על הנכונות לתרום, אם אתה מסתבך או שמשהו לא ברור תכתוב כאן ואשמח לסייע. אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:24, 22 במאי 2019 (IDT)

ואוסיף שוב: נא לצרף לערך מקורות התומכים בנתונים. את המקורות יש להוסיף בהערות שוליים הצמודות כל אחת מהן למשפט לו הן נותנות אסמכתא (לא כרשימת קישורים בסוף הערך). הסבר בדפים ויקיפדיה:הערות שוליים ועזרה:הערת שוליים. Dovno - שיחה 08:34, 22 במאי 2019 (IDT)
הוספתי נתונים כמו שצריך, שיפצתי את הערך על פי הערותיכם המשכילות ותיקנתי את שאר הדברים. עכשיו אפשר שתבדקו את הערך (משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן) שנית ואם הוא אכן תקין גם להחזירו למרחב הערכים? אופק כחול

Dovno ValgrenValverde - שיחה 20:39, 22 במאי 2019 (IDT)

תודה רבה, ההשקעה שלך ניכרת! העברתי למרחב הערכים: קיילב יואן. מטבע הדברים תמיד יש מקום לשיפור, ואני לא מומחית לנושא האופניים כך שלא אוכל לעזור מבחינת תוכן, אבל הערך כבר במצב הרבה יותר טוב בזכות העריכות שלך. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:56, 22 במאי 2019 (IDT)

כוכב האופניים בשבילך![עריכת קוד מקור]

Stamp - GDR 20 Pfennig - Road Cycling World Championships 1960.jpg כוכב האופניים
תודה רבה וכל הכבוד על הערכים החשובים בתחום מרוצי ורוכבי האופניים. מדובר בתחום שנמצא בהזנחה חמורה בוויקיפדיה העברית וחסרים לנו כותבים כמוך שייקחו את התחום קדימה תודה ובהצלחה!. אמירושיחה 16:58, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
היי, אמירו תודה רבה על העידוד וההכרה. שמח על זה שנפלה בחלקי הזדמנות לתרום למיזם המיוחד, ועוד בתחום שאני כל כך אוהב. מקווה להמשיך ככה ולהתקדם! משתמש:ValgrenValverdeשיחה ValgrenValverde - שיחה 18:00, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
אין לי ספק שתצליח, אשמח לסייע במה שתצטרך. אגב, כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. אמירושיחה 17:59, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

נזכרתי שכתבת לי שתשמח לסייע, אז החלטתי לנצל את הפריבילגיה 😋. יצרתי ערך חדש בשם מיצ׳לטון - סקוט, אך כפי שאתה רואה, הקישור הוא אדום (לא מוביל לשום מקום). איך מתקנים את זה? תודה ValgrenValverde - שיחה 03:03, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

כי הקישור הנכון הוא מיצ'לטון - סקוט, הגרש שהשתמשת בו בעייתי (שים לא להבדל), אתה כותב מטלפון נייד? אמירושיחה 08:02, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

גם וגם, כשאני כותב ערכים זה רק מהמחשב, עריכות קטנות ותיקונים זה מהטלפון. תודה רבה על הסיוע ValgrenValverde - שיחה 14:40, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

ועוד שאלה ברשותך, יש איזה פורום כללי של עורכים שאפשר לדבר, לשאול ולהתייעץ בו? או פורום עזרה? ValgrenValverde - שיחה 21:19, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

בוודאי, למה שציינת יש את דלפק ייעוץ. דיונים הקשורים לעניינים רוחביים מתקיימים במזנון ודיונים שלא קשורים לוויקיפדיה מתקיימים בכיכר העיר. אמירושיחה 21:31, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

אופניים[עריכת קוד מקור]

אהלן, רציתי לומר כל הכבוד על התרומות שלך בנושא האופניים. בנושא העברת תמונות בין ויקיפדיות אני כבר, לא יכול לעזור לך, אני לא בקיא בזה. יש בעיות של זכויות יוצרים לעיתים וזה מה שמפריע.

בנוסף, רציתי לדעת אם יש לך קשרים איכשהו לקבוצה של סילבן אדמס, אני מנסה למצוא תמונה שלו ומידע עליו כדי להעלות לערך עליו, בהחלט מגיע לו עם התרומה האדירה שלו, אבל לא מוצא. תוכל אולי לעזור? תודה Shinaimm - שיחה 17:44, 17 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

פרימוז' רוגליץ[עריכת קוד מקור]

אני שמח שראית את התיקונים. אם תשווה את הגרסה המקורית שכל הקישורים היו כתובות HTML אתה מבין שיותר נחמד לראות אותם במתכונת הזו. --‏Yoavd‏ • שיחה 21:35, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כן ידעתי מלכתחילה, אבל אם אתה אומר, אנסה להקפיד יותר. זה קריטי? ValgrenValverde - שיחה 21:39, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כך מקובל, עדיף לדעת מה מסביב לקישור, ולא רק את כתובתו...--‏Yoavd‏ • שיחה 07:28, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

שים לב[עריכת קוד מקור]

שים לב על השינויים שעשיתי בערך שכתבת, ותשתדל לעשות כך מיד כשאתה כותב את הערך... בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:30, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

היי, התו השמיני, לפי מה שראיתי מדובר בדברים מינוריים... לכן לפעמים זה חומק מעיניי, תודה לך ValgrenValverde - שיחה 00:33, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
האמת שממש לא, אז אעשה לך תקציר. ראשית - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
שנית - כל ערך שאתה כותב צריך לקשר אותו לערכים עליו בשפות אחרות. איך עושים את זה? בתפריט הצד של האתר בעריכה ממחשב מופיעה לקראת הסוף הפסקה "שפות". עליך ללחוץ על סימון העיפרון שמופיע, לבחור את השפה שאליה אתה רוצה לקשר ואת שם הערך.
שלישית - במקום לקשר לטוויטר והאינסטגרם, עליך להוסיף את התבניות האלו: {{ויקישיתוף בשורה}} ו{{פרופילי ספורטאים}}, שמקשרות אוטומטית את הערך לכל האתרים והרשתות החברתיות ומייתרות את הסיבוך. בנוסף לזה, בפסקה "הערות שוליים" עליך גם להוסיף את התבנית {{הערות שוליים}}. בחלק מהערכים אף יש להוסיף את התבנית {{בקרת זהויות}}.
רביעית - במקום "ה3", "ב2012", וכדומה, צריך להיות "ה-3", "ב-2012".
עד כאן בינתיים. שים לב שכל הדברים האלו חלקם קריטיים ממש, וגם אלו שלא - חשובים ביותר. בהצלחה רבה ותודה על הערכים המושקעים! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:42, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
 • ראשית - מה הקשר?
 • שנית - אוקיי, תודה, תמיד ניסיתי אך לא הצלחתי להבין איך עושים את זה.
 • שלישית - יודע, אך תמיד כשאני מנסה לעשות לי את זה, זה כותב שזה לא זוהה ורושם את זה באדום.

לכן אני נאלץ לעשות את זה בדרך הארוכה.

 • רביעית - לרוב אני משתדל להקפיד על כך, אבל קורה שאני מפספס. לא נורא. ואשתדל יותר בפעמים הבאות. ValgrenValverde - שיחה 00:49, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
ראשית - ראיתי שמשום מה לא עשית זאת במהלך דף השיחה שלך. שנית - ברגע שאתה מקשר את הערך לויקינתונים, כלומר - לערכים בשפות האחרות, זה פותר אוטומטית את בעיה מספר שלוש. בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:55, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
שלום ValgrenValverde, שוב תודה על העבודה היפה. בהמשך להערות הנכונות שקיבלת מעלה, מצאתי לנכון להעיר לגבי אריכות הכותרות (למשל בערך מייקל מת'יוס) המכבידות על הקריאה. המחשה לכך תוכל לראות את בתוכן העניינים שהפך כמעט למלבן. עדיף לתמצת את הכותרות כמה שניתן, תודה! אמירושיחה 18:23, 3 באוקטובר 2019 (IDT)

קובץ:Anna van der Breggen, innsbruck 2018.jpeg[עריכת קוד מקור]

Duep-Logo 2009-05.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

תודה, Geagea - שיחה 16:25, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

איזה סיבוך יא אללה ValgrenValverde - שיחה 16:26, 31 באוגוסט 2019 (IDT)


גגה (Geagea), אין דרך לקצר את התהליך המייגע? ValgrenValverde - שיחה 16:30, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

"יאקוב פוגלסן"[עריכת קוד מקור]

השקעתך ניכרת אך הערך סובל מפגמים טכניים רבים. הנחתי עליו תבנית "עריכה" ואשמח אם תשפר אותו. בכל אופן תודה רבה על הערכים החשובים שכתבת עד כה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 23:51, 6 בספטמבר 2019 (IDT)

שלום, איפה הבעיות? ValgrenValverde - שיחה 00:10, 7 בספטמבר 2019 (IDT)
שלום גם לך, שים לב שחלק מהתבניות בערך הוספו בצורה שגויה שגורמת לבעיות, מלבד זאת יש יותר מדי פסקאות בערך, אנא שקול לאחד את חלקן. בפעם הבאה אם תרצה שאראה את תגובתך כדאי שתתייג אותי. בכללי - תודה רבה על הערכים היפים שאתה מוסיף לנו, מאחל לך בהצלחה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 15:14, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

כוס שוקו חם בשבילך![עריכת קוד מקור]

Tasse de chocolat.png כל הכבוד על כתיבת הערך יאקוב פוגלסן נילס אנדרסן - שיחה 17:49, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

אני משער שאתה דני, נילס אנדרסן, תודה! ValgrenValverde - שיחה 18:07, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

מי זה דני? נילס אנדרסן - שיחה 16:17, 10 בספטמבר 2019 (IDT)
אה לא. אני לא דני. דנים הם ה"רעים". אני שוודיהשוודיה שוודי Face-smile.svg נילס אנדרסן - שיחה 16:18, 10 בספטמבר 2019 (IDT)

פירוט מרוצים ב"שנים בספורט"[עריכת קוד מקור]

שלום, ראשית, כל הכבוד על הערכים בתחום האופניים שאתה מעלה כל הזמן. ללא ספק יש בכך תרומה גדולה לוויקיפדיה. אני מקווה שתהיה בסביבת ויקיפדיה זמן רב, כי צריך בהמשך גם לתחזק את הערכים ולעדכן אותם.
לגבי הנושא שבכותרת. שמתי לב שהעלת רשימת מרוצים ל-2019 בספורט. על סמך מה נבחרו דווקא מרוצים אלו? בשנים מוקדמות יותר בספורט רשום בדרך כלל את שלושת מנצחי הגרנד טורים ואת מנצח מרוץ הכביש באליפות העולם. אם רוצים להוסיף עוד, אז לפי דעתי, צריך להוסיף את חמשת המונומנטים (לפי סדר ההתרחשות (MSR, RVV, PR, LBL, GDL)). בכל מקרה - א)צריך שיהיה עקרון ברור לפי מה מכניסים מרוצים לרשימה זו, שלא יהיה מצב שבכל שנה רשומים מרוצים אחרים. ב)שאליפות העולם תהיה ברשימה. ג)כל תחום לסדר לפי סדר כרונולוגי בעונה: גרנד טורים לפי סדרם, קלאסיים לפי סדרם, אליפות העולם לחוד. בברכה.אודי - שיחה 09:08, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

היי, קודם כל, תודה רבה אודי. לגבי העניין של 2019 בספורט, הוספתי את קלאסיקות האביב כי זה נראה לי הכרחי, בכל זאת מדובר במרוצים הכי בכירים אחרי הגרנד טורים. אבל עכשיו עברתי על שאר הענפים שנמצאים בדף הזה, ובאמת יש מגמה של תמצות וכותבים רק על הדברים הכי חשובים, אז שווה לשקול להסיר את הקלאסיקות, להשאיר את הגרנד טורים ולהוסיף באמת אליפות עולם כמו שהצעת. ValgrenValverde - שיחה 21:07, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

עוד דבר לגבי הערכים, אודי. לדעתי מדובר בעניינים די בסיסיים, לא תרומה יוצאת דופן. לא ייתכן שלא יהיה ערך לרוכבים כמו ולוורדה, רודריגז, וסקרפוני המנוח. אבל שמח שלי הייתה ההזדמנות להקים את הערכים האלו, בכל מקרה שוב תודה. ValgrenValverde - שיחה 21:51, 17 באוקטובר 2019 (IDT)

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ValgrenValverde,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "איתמר איינהורן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ValgrenValverde/‏איתמר איינהורן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!.

לצערי לא יכול להשאר במרחב הראשי. הערך חסר תוכן ממשי--כ.אלון - שיחה 09:20, 27 בנובמבר 2019 (IST)

מדובר בקצרמר, לא הבנתי מה הבעיה?

כ.אלון ValgrenValverde - שיחה 11:06, 27 בנובמבר 2019 (IST)

עכשיו זה קצרמר. קודם היה הגדרה מילונית--כ.אלון - שיחה 17:38, 27 בנובמבר 2019 (IST)

ליאו ראש[עריכת קוד מקור]

שלום, הצירוף started a feud פירושו "החלה איבה". אי אפשר בערך בעברית לכתוב פיוד, זו לא מילה עברית. --‏Yoavd‏ • שיחה 19:55, 28 בנובמבר 2019 (IST)

אני יודע, אבל זה לא נשמע הגיוני, לא נראה לי שיש חלופה אמיתית לכן כתבתי "פיוד". אולי, החל יריבות? Yoavd ValgrenValverde - שיחה 20:00, 28 בנובמבר 2019 (IST)
זו לא יריבות, זו איבה ...אגב, עיין גם ביתר התיקונים שעשיתי. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:01, 28 בנובמבר 2019 (IST)

הטור של טורקיה[עריכת קוד מקור]

היי,
תודה רבה על כל ערכי הרוכבים ומרוצי האופניים. תיקנתי בערך הנ"ל את שמו של הרוכב האוסטרי. צריך להיות: פליקס גרוסשארטנר (ולא מה שכתבת). אשמח אם תתייעץ, עם שמזן או איתי (או עם אלדד, amikamraz, Ewan2, deror_avi, נילס אנדרסן, יונה בנדלאקבעלי הידע בתעתוק), בעניין תעתיקים של שמות מסובכים מגרמנית. זה יחסוך לנו תיקונים אחר כך, של שמות שנפלו בהם שגיאות תעתיק רציניות בעברית (כמו השם הזה). אלדדשיחה 13:59, 1 בדצמבר 2019 (IST)

תודה. שאלתי על פליקס גם בייעוץ לשוני לפני כמה ימים, קיבלתי תשובה ממשתמש:Mbkv717 שזהה לתשובתך, אך שכחתי לעדכן את זה גם בערך הטור של טורקיה. די ניכר ששפות זה לא הצד החזק שלי, אתייעץ לעיתים קרובות יותר. ValgrenValverde - שיחה 14:08, 1 בדצמבר 2019 (IST)
יופי. אני מאוד מודה לך. שים לב שבערך רפא מייקה כתבת תעתיק שגוי מפולנית. אני דובר גם פולנית. הערתי שם בדף השיחה על האופן שבו אנחנו צריכים לתעתק לעברית את השם הזה. בעיקרון, "רפא" זה תעתיק שגוי (אני יודע, זה נשמע "רפא" אם מקשיבים...). בדרך כלל נתעתק את האות הזאת בעברית בתור ל'. אלדדשיחה 14:10, 1 בדצמבר 2019 (IST)

עניין הקישורים במינים[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים

עוד סוגייה לגבי המינים, בגלל שהדיון הקודם שנפתח היה דומה שקלתי אולי לציין את זה שם אבל הוא כבר "עמוס בכל טוב" :). נניח שיש ספורטאית מסויימת שזכתה בתחרות, וקיים ערך לתחרות ההיא אבל רק לתחרות הגברים (בלי איזכור שקיימת גם תחרות נשים), האם יהיה נכון/מתאים/ראוי לשים קישור לתחרות ההיא? לדוגמה לכתוב: אנה ניצחה ברונדה. בערך רונדה אין שום איזכור לתחרות הנשים ואין שום אזכור שם לנצחונה של אנה או לכל דבר שקשור לתחרות הנשים מלבד השם, האם עדיין יהיה אפשר וזה יהיה נכון לשים את הקישור לערך? לפתוח ערך גם לתחרות הנשים זו לא תמיד אופציה, וזה לא פיתרון פרקטי רוב הזמן. חשבתי גם על האפשרות שפשוט אציין שזו תחרות הנשים (אנה ניצחה ברונדה לנשים), אבל זה נשמע מגוחך כי זה מובן מאליו. ואצטרך לציין את זה כל פעם. תודה ValgrenValverde - שיחה 13:18, 2 בדצמבר 2019 (IST)

מתייג את משתמש:BAswim, משתמש:The devious diesel. בורה בורה - שיחה 14:59, 2 בדצמבר 2019 (IST)
לדעתי, למרוצי הנשים צריך להיות ערך נפרד ממרוץ הגברים המקביל (חוץ מבאליפויות, כגון אליפות לאומית, אירופה, עולם ואולימפיאדה - ששם צריך לפרט בערך אחד על שני המינים). כל זמן שלא נפתח ערך על מרוץ הנשים, אפשר לציין בערך של מרוץ הגברים את קיום המרוץ הנשי בפסקה נפרדת, תוך יצירת קישור אדום למרוץ הנשי (בתקוה שיום אחד יוכחל). כשמקשרים מהערך של הרוכבת יש לקשר לפסקת מרוץ הנשים ב"רונדה ון פלנדרן" ולא לערך הכללי.אודי - שיחה 16:04, 2 בדצמבר 2019 (IST)
אפילו יותר טוב: יצירת דף הפניה (בשם המתאים של התחרות של הנשים) המקשר לאותה פסקה בערך הקיים (של תחרות הגברים), ואז בערך על הרוכבת לקשר לדף ההפניה. כך, כאשר בעתיד ייכתב הערך על התחרות של הנשים, הערך על הרוכבת כבר ייקשר למקום הנכון. Dovno - שיחה 16:07, 2 בדצמבר 2019 (IST)
איך מקשרים לפסקה או יוצרים דף הפניה? ValgrenValverde - שיחה 18:41, 2 בדצמבר 2019 (IST)
לגבי קישור לפסקה, ראה את מבנה גרנד פרי דה פלואה ברטאן, כפי שעשיתי כרגע בליזי דייגנן. לגבי הפניה, לא הבנתי את הכוונה, כך שאשאיר זאת למציע.אודי - שיחה 22:12, 2 בדצמבר 2019 (IST)
למידע נוסף אפשר לקרוא בדף ויקיפדיה:דף הפניה ובדף ויקיפדיה:קישורים#קישורים לפסקאות. במקרה הנוכחי מה שיש לעשות הוא:
 1. יצירת פסקה בערך רונדה ון פלנדרן המזכירה את תחרות הנשים. בערך באנגלית, למשל, יצרו פסקה בשם "Tour of Flanders for Women".
 2. יצירת דף חדש בשם העברי המתאים של תחרות הנשים ("רונדה ון פלנדרן לנשים" ??). תוכן דף זה יהיה בדיוק: #הפניה [[רונדה ון פלנדרן#שם הפסקה על תחרות הנשים]]
 3. בערך אנה ואן דר ברחן אפשר יהיה לקשר לדף ההפניה ישירות בקישור פנימי רגיל: [[רונדה ון פלנדרן לנשים]] (בהנחה שזה יהיה שם הדף)
כך מהערך של הספורטאית הקישור הוא קישור פנימי רגיל, כאילו היה לנו ערך על תחרות הנשים. לחיצה על הקישור תוביל לפסקה המתאימה בערך על תחרות הגברים. אם וכאשר ייכתב ערך אמיתי על תחרות הנשים, הערך של אנה ואן דר ברחן כבר יצביע אליו נכון. בברכה, Dovno - שיחה 23:35, 2 בדצמבר 2019 (IST)

תודה ValgrenValverde - שיחה 18:46, 3 בדצמבר 2019 (IST)

אני בעד ההצעה של Dovno. בנוסף, ValgrenValverde, נושא זה אינו קשור לתבניות, האם תוכל להעבירו בבקשה לדף שיחתך? אגב, כל הכבוד לתרומה העצומה שלך לתחרויות האופניים, אני עצמי מנסה להשיג מידע על סילבן אדמס וגם תמונה שאפשר לוותר על זכויות היוצרים בה כדי להרחיב את הערך שלו אבל ללא הצלחה. Shinaimm - שיחה 19:04, 3 בדצמבר 2019 (IST)

איך מעבירים לדף השיחה? ותודה :) ValgrenValverde - שיחה 20:10, 3 בדצמבר 2019 (IST)

- סוף העברה

מילאנו - טורינו(אנ')[עריכת קוד מקור]

שלום, כל הכבוד על הערכים של רוכבי אופניים! האם תוכל לתת לי הפניה איפה מצאת רומן בארדה במירוץ הזה? מצאתי רק את 10 הראשונים...--‏Yoavd‏ • שיחה 13:06, 14 בדצמבר 2019 (IST)

היי, תודה ושבת שלום. לשאלתך, לא הבנתי מה הקשר בין בארדה למרוץ המדובר (מילאנו - טורינו) משתמש:Yoavd. ValgrenValverde - שיחה 13:36, 14 בדצמבר 2019 (IST)

אוקיי, הבנתי למה התכוונת. הנה לינק (https://www.procyclingstats.com/race/milano-torino/2015) שמראה את התוצאות המלאות של המרוץ בשנת 2015 (איפה שכתבתי שבארדה סיים 11). כל הכבוד על הדקויות ועל הבדיקה של כל הדברים, יישר כוח ValgrenValverde - שיחה 13:43, 14 בדצמבר 2019 (IST)

הוספתי את המקור כהערת שוליים במקום הנכון. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:36, 15 בדצמבר 2019 (IST)

טיש בנוט[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על רמת העדכון! אפילו בויקיפדיה האנגלית עוד לא עודכן שעבר לקבוצה אחרת! --‏Yoavd‏ • שיחה 13:19, 14 בדצמבר 2019 (IST)

הגענו לזמנים טובים אם אפשר להשוות אותנו לויקי האנגלית :-) ValgrenValverde - שיחה 13:37, 14 בדצמבר 2019 (IST)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

סחטיין על הערכים המוצלחים שאתה כותב! צמד הערות קצרות: נהוג להצמיד תמונות לשמאל ולא לימין, ושים לב שלעיתים אתה מקשר בערכים שאתה כותב לערכי פירושונים, כמו שקישרת בערך על אלן ואן דייק לקטר. מאמין שפשוט לא שמת לב, אז רצית להעיר את תשומת ליבך לכך. תודה רבה והמשך יום נפלא! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 16:11, 28 בדצמבר 2019 (IST)

תודה רבה ValgrenValverde - שיחה 16:15, 28 בדצמבר 2019 (IST)

עריכות מרובות[עריכת קוד מקור]

היי, בוקר טוב,

כשיש לך מספר תיקונים קטנים לערוך בערך מסוים (כמו העברות הדגלים שאתה עורך עכשיו בכמה ערכים), כדאי שתנסה לבצע כמה שיותר פעולות בעריכה אחת, כיוון שזה מקל על הניטור. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:07, 29 בדצמבר 2019 (IST)

מה זה קשור למנטרים בכלל, מדובר בהעברת דגלים והוספת/הורדת שמות. ValgrenValverde - שיחה 17:55, 29 בדצמבר 2019 (IST)
עריכות רבות בדף שינויים אחרונים מונעות, לעתים, צפייה בהשחתות. גם אני משתדל למקד את הפעולות שלי בעריכות מקיפות ככל האפשר, כלומר לבצע את כל השינויים שאני יכול בעריכה בודדת. תודה מראש, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:47, 30 בדצמבר 2019 (IST)

דומניקו פוצוביבו[עריכת קוד מקור]

מהי קבוצת NTT? לא מצאתי אזכור לקבוצה, ראיתי כמובן את הערת השוליים אך אפילו בויקיפדיה האנגלית אין עליה ערך. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:31, 1 בינואר 2020 (IST)

חפש = Team Dimension Data, זה השם הקודם של הקבוצה. ValgrenValverde - שיחה 12:15, 1 בינואר 2020 (IST)
והעובדה שזה לא מעודכן בשאר הוויקיפדיות (המעבר של פוצוביבו לשם) כי זו ידיעה טרייה ממש, מאתמול אם אני לא טועה. ValgrenValverde - שיחה 12:20, 1 בינואר 2020 (IST)
אין כמוך! העניין ברכיבה נובע מזה שאתה רוכב בעצמך? לפני שנים רבות הבת שלי היתה אלופת ישראל לנערות...מכאן הסנטימנט למקצוע. --‏Yoavd‏ • שיחה 13:37, 1 בינואר 2020 (IST)
כן, בטח שרוכב :) תמיד כיף לדבר עם אנשים שקשורים בעקיפין לענף. ValgrenValverde - שיחה 21:37, 1 בינואר 2020 (IST)

קטגוריית הנקודות בטור דה פראנס[עריכת קוד מקור]

את המילה קטגוריה כתבת בהתחלה נכון, ולאחר מכן כתבת קטגורייה, מחקתי לך את היוד המיותרת שכן אין צורך להכפיל אותה. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:39, 3 בינואר 2020 (IST)

קישורים פנימיים ג'ון דגנקולב[עריכת קוד מקור]

הנה דוגמה טובה למה כדאי לעבור בקפידה על הערך: ראה בשנת 2011 את מייקל מת'יוס ואת אסקבורן-פרנקפורט. בשנת 2014 שיניתי את שם הטור לטור הים התיכון (זו המשמעות בצרפתית) וגם ארנו דמאר היה קיים. עשיתי עוד כמה תיקונים קטנים שאם לא הייתי קורא ממש ביסודיות לא הייתי מגלה. --‏Yoavd‏ • שיחה 08:26, 6 בינואר 2020 (IST)

מעולה. ואם הוספת קישור פנימי לערך אדום, ואחר כך נכתב לאותו ערך גם ערך בעברית, האם להוריד את הקישור הפנימי? ValgrenValverde - שיחה 20:09, 6 בינואר 2020 (IST) Yoavd
ברור! זה כל הרעיון. יש בצד ימין של הדף "שפות" ושם אותו ערך מופיע בכל השפות שהוא קיים. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:11, 6 בינואר 2020 (IST)

אליפות העולם באופני כביש - עלית גברים[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על ההשקעה! ערך מדהים. --‏Yoavd‏ • שיחה 08:20, 29 בינואר 2020 (IST)

תודה! בינתיים הוספתי גם את אליפות העולם באופני כביש - עלית גברים (נגד השעון) ואת אליפות העולם באופני כביש - גברים עד גיל 23 שקשורים גם לנושא הזה, הכבוד הוא שלי ValgrenValverde - שיחה 17:00, 29 בינואר 2020 (IST)
ראיתי ותיקנתי משהו קטן בפסקה השניה בערך אליפות העולם באופני כביש - גברים עד גיל 23, מקווה שמקובל עליך. --‏Yoavd‏ • שיחה 18:05, 29 בינואר 2020 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום ValgrenValverde,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה,

ראיתי כמה אתה מתאמץ וכמה השתפרת פלאים בחודשים האחרונים. שים לב שעם ההרשאה מגיעה אחריות גדולה, כי המנטרים פחות יעקבו אחרי העריכות שלך ואתה צריך לעבור פעמיים על כל עריכה כדי שלא תימצא - חלילה - טעות.
קיבלת את ההרשאה לשבוע ניסיון, אם הכל ילך כשורה - היא תישאר לצמיתות. בכל מקרה, כדאי שתזכיר לי בעוד שבוע.
המון המון בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 15:10, 9 בפברואר 2020 (IST)
איזה כבוד, תודה! ValgrenValverde - שיחה 15:20, 9 בפברואר 2020 (IST)

אלישע לוי[עריכת קוד מקור]

למה ניסית ליצור ערך על ילד בן 13 ללא שום חשיבות אנציקלופדית? ולמה, עשית זאת אחרי שהערך נמחק כבר בעבר, מבלי להתייעץ עם אף אחד? אתה מכיר אותו אישית וניסית לסייע לו? הוא פנה אליך וביקש שתנסה להעלות ערך עליו? אשמח לתשובות כי לא ברור לי למה פעלת כפי שפעלת. תודה והמשך ערב טוב, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 22:49, 3 במרץ 2020 (IST)

התבלבלת גארפילד, אני לא יצרתי את הערך. רק הנחתי את התבנית "מחיקה מהירה" בשביל שהמנטרים ומפעילי המערכת "יטפלו" (ימחקו) אותו. במילים אחרות - טעות במספר. ValgrenValverde - שיחה 00:18, 4 במרץ 2020 (IST)

הזמנה לבית ספר ויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

היי ValgrenValverde, מה שלומך? אני מזמין אותך להצטרף לבית ספר ויקיפדיה, מיזם נחמד שנוכל להעביר בו את הזמן בלי בית ספר. GUNR7229 - שיחה 14:31, 15 במרץ 2020 (IST)

גדול אתה! ValgrenValverde - שיחה 19:56, 15 במרץ 2020 (IST)

מדליית כסף עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki silver medal.png היי ValgrenValverde, מה שלומך? ברגעים אילו הסתיים שיעור מוזיקה, השיעור הראשון בבית ספר ויקיפדיה. לצערי לא כתבת ערך במסגרת בית הספר במהלך השבוע, ולכן אני נאלץ להביא לך הפרעה! במהלך השבוע הקרוב יתקיים שיעור קולנוע, בו נהיה צריכים לכתוב ערכים על סרטים, סדרות טלוויזיה ומה שביניהם. אני אשמח שתיקח חלק פעיל במהלך השיעור! שיהיה לך שבוע מצוין! GUNR7229 - שיחה 00:02, 22 במרץ 2020 (IST)
חחח, פשוט אין לי הרבה מה לתרום בתחום הזה... השיעורים הבאים יותר יתאימו לי :) ValgrenValverde - שיחה 00:34, 22 במרץ 2020 (IST)
הבנתי... אז קדימה, זה הזמן להפציץ! GUNR7229 - שיחה 10:54, 22 במרץ 2020 (IST)
ValgrenValverde, כל הכבוד על כתיבת הערכים המדהימים שאתה רושם במסגרת השיעור! אשמח שאם הערכים לא נמצאים ברשימת הערכים המבוקשים, תוסיף אותם לרשימה כדי שאדע שכתבת אותם. את הערכים שכבר כתבת, בובספוג מכנסמרובע (עונה 7) והקאסה-גרנדה, כבר הוספתי. המשך כך אלוף! GUNR7229 - שיחה 17:44, 24 במרץ 2020 (IST)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור גאוגרפיה![עריכת קוד מקור]

היי ValgrenValverde, איך אתה מרגיש? רציתי לעדכן אותך ששיעור קולנוע שנעשה במסגרת בית ספר ויקיפדיה הסתיים. במסגרת השיעור כתבת שלושה ערכים, שזה מספר הערכים הגבוה ביותר במסגרת השיעור (יחד עם ערכיו של יפתח). רציתי לעדכן אותך שהשבוע יתקיים בבית הספר שיעור גאוגרפיה, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים לגאוגרפיה, ביניהם ערים, מחוזות, יחסי חוץ, נופים, מקומות, אישים, אירועים היסטוריים וכו'. בנוסף רציתי לספר לך שלאחר שיחה עם קרן ויקימדיה הוחלט לחלק פרסים למשתתפים הפעילים במיזם. אני אשמח לראות אותך פעיל בשיעור גם השבוע. נתראה! GUNR7229 - שיחה 14:23, 29 במרץ 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ספרות![עריכת קוד מקור]

אהלן ValgrenValverde! לאחר שיעור גאוגרפיה מוצלח במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה, רציתי לעדכן אותך שהשבוע יהיה שיעור ספרות. במסגרת שיעור ספרות יהיה ניתן לכתוב ולערוך ערכים בנושא ספרים, סיפורים, קומיקס, סופרים, מאיירים, מחזות, דמויות ספרותיות, חברות הוצאה לאור, פרסים בתחום, עיבודים המבוססים על הנושאים וכו'. כמו כן, רציתי לומר לך תודה רבה על כתיבת ארבעת הערכים שכתבת במהלך שיעור גיאוגרפיה! המשך כך תותח! GUNR7229 - שיחה 14:12, 5 באפריל 2020 (IDT)

חחח תודה, אבל הקרדיט מגיע לך, אתה חשבת על הרעיון הנהדר הזה. אגב GUNR7229, אולי כדאי לשקול תאריך סיום חדש... ValgrenValverde - שיחה 21:07, 5 באפריל 2020 (IDT)
בלי המשתתפים זה לעולם לא היה קורה! ובהחלט יכול להיות מצב שבגלל המשך סגירת בתי הספר המיזם יתארך, אני מחכה שיפרסמו פרטים נוספים. GUNR7229 - שיחה 13:36, 6 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ספורט + הודעה![עריכת קוד מקור]

מה קורה ValgrenValverde? מקווה שהכל טוב! כל הכבוד על כתיבת 9 ערכים חדשים במסגרת שיעור ספרות, זה מספר הערכים הגדול ביותר שנכתב במסגרת השיעור! רציתי לעדכן אותך שהשבוע מתחיל שיעור ספורט, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים על כדורגל, כדורסל, רכיבה על אופניים, ספורט בתרבות, ענפי ספורט וכו', במסגרת בית ספר ויקיפדיה. כמו כן, רציתי לעדכן שבעקבות עיכוב החזרה ללימודים, המיזם ימשיך עם ארבעה שיעורים נוספים שיכללו בצורה עקיפה גם נושאים מהשיעורים שהיו בעבר. נתראה בשיעור, חג שמח ושבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 18:21, 12 באפריל 2020 (IDT)

GUNR7229, תודה רבה! סוף סוף הגענו לתחום האהוב עליי... ValgrenValverde - שיחה 18:23, 12 באפריל 2020 (IDT)
שמח לשמוע, מחכה לראות את הערכים שתכתוב! ראיתי אפילו שכברת התחלת! GUNR7229 - שיחה 18:36, 12 באפריל 2020 (IDT)

כתיבת ערכי אתלטים[עריכת קוד מקור]

תודה רבה שהצטרפת לכותבי הערכים על אתלטים. יחד עם זאת העריכות שלך מאוד לא מקצועיות (זכה במדליית זהב ... שהספיקה לו למקום ראשון. בלי משפטים כאלה בכלל!).
בבקשה להקפיד על:
א. הפתיח חייב להיות ממוקד ומאורגן היטב.
א. להיות עניינים בכתיבת הערך.
ב. אנחנו כותבים עובדות ולא נותנים ביקורת ולא מפרשנים. לעתים רחוקות ובמקרים קיצוניים אנחנו מצטטים מומחים ואת דברי הביקורת שלהם.
ג. בבקשה לציין מידות (שניות, דקות, מטרים וכו' בכל המקרים). סתם מספרים ללא המידות זה לא נותן שום דבר.
ד. למתחרים בתחרות יש חשיבות וכך גם לתוצאות שלהם, הספורטאי לא נמצא בחלל ריק, אז בבקשה להוסיף אותם במיוחד כשמדובר על תחרות מאוד חשובה כמו אולימפיאדה, אליפות עולם ואליפות יבשת.
ה. לא לתרגם את הערך מאנגלית. בהחלט כן להשתמש בו ככלי עבודה למידע. הערכים באנגלית בינוניים ומטה.

בו נכתוב ויקיפדיה בעברית שתיהיה יותר טובה גם בערכים אלה. בברכה ברק. BAswim - שיחה 16:32, 14 באפריל 2020 (IDT)

ראיתי את ההערות שלך באיליה איוואניוק וטימור מורגונוב (ולא במיכאיל אקימנקו). ValgrenValverde - שיחה 16:42, 14 באפריל 2020 (IDT)
גם בערך על בן יוסף מייטה. BAswim - שיחה 16:55, 14 באפריל 2020 (IDT)
BAswim,
זו הייתה טעות לכתוב את הערכים עליהם בדיעבד כי הייתי חדש באתר ופזיז, ככה גם זה היה באופניים בהתחלה, עשיתי טעויות. ValgrenValverde - שיחה 16:59, 14 באפריל 2020 (IDT)
הכל לטובה. זו הזדמנות ללמוד ליתר הערכים וגם בעתיד אם תחליט שאתה רוצה לכתוב ערכי אתלטים. יש כללי כתיבה ובבקשה להפקיד עליהם. בהצלחה BAswim - שיחה 17:02, 14 באפריל 2020 (IDT)
בינתיים טיפלתי בכמה ערכים (ריס פרסקוד, אדם ג'מילי) אני מתכוון לעבור על כולם. BAswim - שיחה 21:56, 14 באפריל 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי ValgrenValverde, מה קורה? בשבוע שעבר פעל שיעור ספורט במסגרת בית הספר ויקיפדיה, בו נכתבו 38 ערכים חדשים, כאשר אתה כתבת 30 מהם! אני לא צפיתי שתרשום כל כך הרבה ערכים במסגרת השיעור, אך ממש הפתעת אותי! כל הכבוד על כך יא אלוף, וכמובן שאין צורך לציין שזה מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתבו במסגרת השיעור!! השבוע מתקיים במסגרת המיזם שיעור הזיכרון לשואה ולגבורה, לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים בנושא השואה ומלחמת העולם השנייה - אירועים, גטאות, מחנות ריכוז, אישים, הנושאים בתרבות ועוד. אתה מוזמן לקחת חלק פעיל בשיעור החשוב. תודה רבה על התרומה למיזם ונתראה בשיעורים! GUNR7229 - שיחה 01:10, 19 באפריל 2020 (IDT)
תודה רבה גבר! כבר "הזהרתי מראש" שזה התחום שלי... היה תענוג. מקווה שאתרום גם השבוע ValgrenValverde - שיחה 01:17, 19 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור תרבות ישראל![עריכת קוד מקור]

היי ValgrenValverde! מה נשמע? במסגרת שיעור הזיכרון לשואה ולגבורה, השיעור האחרון שהתקיים במיזם בית ספר ויקיפדיה, כתבת 5 ערכים חדשים! כל הכבוד על כך! כמו כן, רציתי לעדכן אותך שהשבוע במסגרת המיזם מתחיל שיעור תרבות ישראל - דרכו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים לישראל - מלחמות, אישים, תרבות (שירים, סרטים, סדרות, ספרים וכו'), מבנים, מקומות וכל דבר שקשור לארץ שלנו! אני אשמח לראות אותך פעיל גם בשיעור הזה! נתראה! GUNR7229 - שיחה 04:00, 27 באפריל 2020 (IDT)

יהיה כיף! ValgrenValverde - שיחה 09:15, 27 באפריל 2020 (IDT)

מיזם היאבקות מקצועית[עריכת קוד מקור]

הייǃ שמתי לב שהיית אחראי בעבר על כמה יצירות ערכים בתחום ההיאבקות המקצועית. לכן, רציתי להזמין אותך למיזם חדש שיצרתי בתחום זה, הוא נקרא מיזם היאבקות מקצועית ואני יותר מאשמח אם תרצה לתרום למיזם זה בכל דרך שהיא. Meitar95 - שיחה 18:34, 30 באפריל 2020 (IDT)

בהחלט תחום שקרוב אליי, מקווה לתרום וכל הכבוד על היוזמה החשובה ValgrenValverde - שיחה 21:02, 30 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור טכנולוגיה![עריכת קוד מקור]

מה נשמע ValgrenValverde? כל הכבוד על חמשת הערכים שכתבת בשיעור תרבות ישראל במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה. השבוע במסגרת המיזם מתקיים שיעור טכנולוגיה, דרכו ניתן לכתוב ערכים בנושא טכנולוגיה - מכשירים, כלים, תחבורה, אפליקציות, משחקים, אתרים, אישים וכו'. אשמח לראות אותך פעיל גם בשיעור של השבוע הקרוב! שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 18:15, 3 במאי 2020 (IDT)

מדליית כסף עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki silver medal.png על מכלול פעולותיך בויקיפדיה. הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 23:47, 7 במאי 2020 (IDT)

איזה כיף, תודה! ValgrenValverde - שיחה 08:11, 8 במאי 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי ValgrenValverde, שבוע טוב! ממש ברגעים אילו הסתיים שיעור טכנולוגיה במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה, בו כתבת חמישה ערכים, שזהו מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתבו בשיעור! כל הכבוד על כך יאלוף! השבוע מתחיל שיעור העצמה נשית, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים לנשים – אישיות, יצירות של נשים, יצירות בכיכובן של נשים וכל דבר שקשור למין הנשי! אשמח שתמשיך להיות פעיל בשיעורים ותשתתף גם השבוע! GUNR7229 - שיחה 23:54, 9 במאי 2020 (IDT)

בקשה לערך[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תכתוב את הערך על ג'ודית ארנדט. ממתין בסבלנות. BAswim - שיחה 00:46, 14 במאי 2020 (IDT)

תבדוק את פיליפה יורק בינתיים, אולי יעניין אותך ValgrenValverde - שיחה 00:52, 14 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה. מרתק. הפצתי את הערך בקבוצות וואטסאפ וברשתות. חבל שאין תמונה עכשיות שלה. BAswim - שיחה 01:23, 14 במאי 2020 (IDT)
מאז המכתב, דברים טובים קוראים אצלך. אתה לומד מהר. BAswim - שיחה 01:31, 14 במאי 2020 (IDT)
בוצע בוצע (ג'ודית ארנדט) BAswim ValgrenValverde - שיחה 01:19, 15 במאי 2020 (IDT)

בהמשך לשיחתנו[עריכת קוד מקור]

על אלן דוטריו קראת/שמעת?

ממליץ לקרוא את המאמר הזה The pioneers of women's cycling
Bicycling and feminism, Tillie Anderson, Alfonsina Strada באיטלקית מן הסתם יש יותר חומר, Elsy Jacobs, Beryl Burton, Connie Carpenter-Phinney, Anne-Caroline Chausson
BAswim - שיחה 17:35, 16 במאי 2020 (IDT)
לא הכרתי אף אחת מהן... תודה BAswim ValgrenValverde - שיחה 23:37, 16 במאי 2020 (IDT)
בכייף, אני רואה בך השקעה לטוווח ארוך וצופה לך עתיד. BAswim - שיחה 23:57, 16 במאי 2020 (IDT)

תודה! ValgrenValverde - שיחה 00:38, 17 במאי 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי ValgrenValverde, מה שלומך? גם השבוע, במסגרת שיעור שיעור העצמה נשית, כתבת את מספר הערכים הגבוה ביותר, כ-15 ערכים! כל הכבוד על כך! השבוע מתקיים שיעור בישול, אתה יותר ממוזמן להשתתף גם בו! שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 13:36, 17 במאי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור חופשי![עריכת קוד מקור]

היי ValgrenValverde, מה שלומך? תחילה, כל הכבוד על כתיבת הערך שכתבת בשיעור בישול במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה. שנית, השבוע מתרחש השיעור האחרון במסגרת המיזם, שיעור חופשי, דרכו ניתן לכתוב ולערוך איזה ערך שרוצים בתנאי שהוא בעל חשיבות אנציקלופדית. אני אשמח לראות אותך פעיל גם בשיעור הזה, שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 19:13, 24 במאי 2020 (IDT)

לה פלאנש דה בל פי[עריכת קוד מקור]

היי,
מקווה שראית את התיקון שלי בדף הייעוץ הלשוני. Belles Filles יתועתק לעברית "בל פי", ולא כפי שכתב יונה (פיי יהיה תעתיק של פֵיי או פַיי). תיקנתי את שם הערך. אלדדשיחה 12:55, 30 במאי 2020 (IDT)

תודה אלדד, אכן ראיתי את ההודעה ורציתי לשנות בעצמי אך שכחתי מזה. שמח שאתה עשית את זה בסוף ValgrenValverde - שיחה 14:56, 2 ביוני 2020 (IDT)