שיחת משתמש:ValgrenValverde

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ValgrenValverde, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 23:45, 30 בנובמבר 2018 (IST)

דארווין אטאפומה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ValgrenValverde,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דארווין אטאפומה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ValgrenValverde/‏דארווין אטאפומה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 13:54, 18 במאי 2019 (IDT)

משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן[עריכת קוד מקור]

אותם הבעיות שיש בדרווין אטאפומה. נא לעבוד על הערכים שלך ורק לאחר שהם יטופלו ליצור חדשים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:41, 19 במאי 2019 (IDT)

היי. בבקשה עבוד עוד על הערכים לפני שאתה מעביר אותם. אם אתה זקוק לעזרה, בקש. תרגם בבקשה לעברית את שמות המקומות, התחרויות וכדו' לעברית, עבור על הניסוחים. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:36, 19 במאי 2019 (IDT)
בנוסף, כאשר לדעתך הערך מוכן, נא לבקש את החזרתו למרחב הערכים בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה. כך תוכל/י לקבל משוב לגבי מצב הערך במקום להעבירו שוב ושוב בין מרחב הערכים לטיוטה. אוסיף עוד שאחד הדברים החסרים מאוד בערכים חדשים אלו הוא הוספת מקורות לנתונים. בהצלחה! Dovno - שיחה 18:05, 19 במאי 2019 (IDT)
שלום לך ValgrenValverde, הגנתי על שני הדפים שיצרת מאחר ואתה מחזיר אותם לאחר טיפול שטחי בלבד, ואילו הדרוש הוא טיפול עומק. בתרגום ערכים, חשוב מאוד לקרוא שוב את הערך (ואם צריך גם מספר פעמים..) ולוודא שהכתיבה זורמת ולא מאולצת. בטיוטות שלך יש שיבושי משפטים ובעיות פיסוק. אודה לטיפולך ואשמח לעזור בכל שאלה שיש לך במטרה לתקן את הערכים ולהחזירם למרחב הערכים. תודה וערב טוב, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:39, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה ספציפית, איפה צריך לשנות, עשיתי מה שנאמר לי ועדיין לא הבנתי איפה הבעיה ValgrenValverde - שיחה 12:36, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה, אפשר להגיד לי ספציפית? אופק כחול 19:20, 21 במאי 2019 (IDT)ValgrenValverde - שיחה

שלום. ניתנו לך הרבה נקודות לשיפור, עם דוגמאות, כאן, כאן, כאן וכאן. התייחסת רק לחלק קטן מההערות וגם את אותן נקודות תיקנת באופן חלקי מאוד. קרא בבקשה שוב את ההערות.
בנוסף, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, Dovno - שיחה 20:46, 21 במאי 2019 (IDT)
ValgrenValverde כן, בשמחה. ראשית מומלץ לעיין בערכים דומים כגון פטר סאגאן, שארלי גול או טום דימולן כדי להתרשם מסגנון הכתיבה הרצוי. בערך קיילב יואן הפתיח כבר שוכתב, כך שאני מתחילה בהצעות לשיפור מפסקת הביוגרפיה והלאה:
 • פיסוק (הפרדה בין רעיונות במשפטים שונים, הפרדת משפטים ארוכים לתתי משפטים, לא מתחילים משפטים בו' החיבור) - אם לקחת את המשפט הראשון כדוגמה, אתה מתחיל וכותב שנולד באוסטרליה. אחר כך אתה עובר נושא ומתחיל לדבר על התחרות וזכיות במירוצים, לכן כדאי להפריד בין המשפטים או לעשות את הקישור בצורה שונה. כך גם במקרים אחרים בהמשך הערך. בנוסף יש משפטים שהתחלת בו' החיבור (לא תקין לשונית). בפסקת ההישגים אין אחידות: בחלק מהמקרים שמת נקודה בסיום משפט, בחלק שתי נקודות ובחלק אין נקודה.
 • הימנעות מסלנגים, מונחים לא ברורים או לא אנציקלופדיים - ביטויים כמו "ובשנה הזו לא הפסיק לנצח" (עדיף פשוט לכתב היכן ניצח כמו שעשית בהמשך. הרי לא ניצח בכל תחרות אפשרית), או "אבל הדובדבן שבקצפת מבחינתו" (עדיף: "נקודת השיא עבורו הייתה...").
 • תרגמת - לדוגמה "רשם ניצחון" (ניצח), "רכב את הגראנד טור הראשון" (רכב לראשונה במירוץ הגראנד טור)
 • הגהה - טרם פרסום יש לקרוא פעם נוספת את הקטע כולו. לרוב יש טעויות אנוש שניתן לתקן בקריאה נוספת, למשל הפסקה השנייה מסתיימת ב"זכה קטע אחד בטור אלסייס" כשהפסקה השלישית מתחילה ב"וזכה". ברור שיש כאן ירידת שורה בטעות - לו היית קורא פעם נוספת לפני הפרסום היית יכול לתקן. ב"זכה קטע אחד" חסרה גם ב'.
 • מקובל בהתייחסות לאישיות להשתמש בשם המשפחה ולא בשם הפרטי ככל שניתן (כלומר לכתוב יואן ולא קיילב)

והכל כמובן בנוסף להערות שאחרים כתבו. תודה רבה על הנכונות לתרום, אם אתה מסתבך או שמשהו לא ברור תכתוב כאן ואשמח לסייע. אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:24, 22 במאי 2019 (IDT)

ואוסיף שוב: נא לצרף לערך מקורות התומכים בנתונים. את המקורות יש להוסיף בהערות שוליים הצמודות כל אחת מהן למשפט לו הן נותנות אסמכתא (לא כרשימת קישורים בסוף הערך). הסבר בדפים ויקיפדיה:הערות שוליים ועזרה:הערת שוליים. Dovno - שיחה 08:34, 22 במאי 2019 (IDT)
הוספתי נתונים כמו שצריך, שיפצתי את הערך על פי הערותיכם המשכילות ותיקנתי את שאר הדברים. עכשיו אפשר שתבדקו את הערך (משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן) שנית ואם הוא אכן תקין גם להחזירו למרחב הערכים? אופק כחול

Dovno ValgrenValverde - שיחה 20:39, 22 במאי 2019 (IDT)

תודה רבה, ההשקעה שלך ניכרת! העברתי למרחב הערכים: קיילב יואן. מטבע הדברים תמיד יש מקום לשיפור, ואני לא מומחית לנושא האופניים כך שלא אוכל לעזור מבחינת תוכן, אבל הערך כבר במצב הרבה יותר טוב בזכות העריכות שלך. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:56, 22 במאי 2019 (IDT)

כוכב האופניים בשבילך![עריכת קוד מקור]

Stamp - GDR 20 Pfennig - Road Cycling World Championships 1960.jpg כוכב האופניים
תודה רבה וכל הכבוד על הערכים החשובים בתחום מרוצי ורוכבי האופניים. מדובר בתחום שנמצא בהזנחה חמורה בוויקיפדיה העברית וחסרים לנו כותבים כמוך שייקחו את התחום קדימה תודה ובהצלחה!. אמירושיחה 16:58, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
היי, אמירו תודה רבה על העידוד וההכרה. שמח על זה שנפלה בחלקי הזדמנות לתרום למיזם המיוחד, ועוד בתחום שאני כל כך אוהב. מקווה להמשיך ככה ולהתקדם! משתמש:ValgrenValverdeשיחה ValgrenValverde - שיחה 18:00, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
אין לי ספק שתצליח, אשמח לסייע במה שתצטרך. אגב, בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. אמירושיחה 17:59, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

נזכרתי שכתבת לי שתשמח לסייע, אז החלטתי לנצל את הפריבילגיה 😋. יצרתי ערך חדש בשם מיצ׳לטון - סקוט, אך כפי שאתה רואה, הקישור הוא אדום (לא מוביל לשום מקום). איך מתקנים את זה? תודה ValgrenValverde - שיחה 03:03, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

כי הקישור הנכון הוא מיצ'לטון - סקוט, הגרש שהשתמשת בו בעייתי (שים לא להבדל), אתה כותב מטלפון נייד? אמירושיחה 08:02, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

גם וגם, כשאני כותב ערכים זה רק מהמחשב, עריכות קטנות ותיקונים זה מהטלפון. תודה רבה על הסיוע ValgrenValverde - שיחה 14:40, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

ועוד שאלה ברשותך, יש איזה פורום כללי של עורכים שאפשר לדבר, לשאול ולהתייעץ בו? או פורום עזרה? ValgrenValverde - שיחה 21:19, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

בוודאי, למה שציינת יש את דלפק ייעוץ. דיונים הקשורים לעניינים רוחביים מתקיימים במזנון ודיונים שלא קשורים לוויקיפדיה מתקיימים בכיכר העיר. אמירושיחה 21:31, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

אופניים[עריכת קוד מקור]

אהלן, רציתי לומר כל הכבוד על התרומות שלך בנושא האופניים. בנושא העברת תמונות בין ויקיפדיות אני כבר, לא יכול לעזור לך, אני לא בקיא בזה. יש בעיות של זכויות יוצרים לעיתים וזה מה שמפריע.

בנוסף, רציתי לדעת אם יש לך קשרים איכשהו לקבוצה של סילבן אדמס, אני מנסה למצוא תמונה שלו ומידע עליו כדי להעלות לערך עליו, בהחלט מגיע לו עם התרומה האדירה שלו, אבל לא מוצא. תוכל אולי לעזור? תודה Shinaimm - שיחה 17:44, 17 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

פרימוז' רוגליץ[עריכת קוד מקור]

אני שמח שראית את התיקונים. אם תשווה את הגרסה המקורית שכל הקישורים היו כתובות HTML אתה מבין שיותר נחמד לראות אותם במתכונת הזו. --‏Yoavd‏ • שיחה 21:35, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כן ידעתי מלכתחילה, אבל אם אתה אומר, אנסה להקפיד יותר. זה קריטי? ValgrenValverde - שיחה 21:39, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כך מקובל, עדיף לדעת מה מסביב לקישור, ולא רק את כתובתו...--‏Yoavd‏ • שיחה 07:28, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

שים לב[עריכת קוד מקור]

שים לב על השינויים שעשיתי בערך שכתבת, ותשתדל לעשות כך מיד כשאתה כותב את הערך... בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:30, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

היי, התו השמיני, לפי מה שראיתי מדובר בדברים מינוריים... לכן לפעמים זה חומק מעיניי, תודה לך ValgrenValverde - שיחה 00:33, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
האמת שממש לא, אז אעשה לך תקציר. ראשית - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
שנית - כל ערך שאתה כותב צריך לקשר אותו לערכים עליו בשפות אחרות. איך עושים את זה? בתפריט הצד של האתר בעריכה ממחשב מופיעה לקראת הסוף הפסקה "שפות". עליך ללחוץ על סימון העיפרון שמופיע, לבחור את השפה שאליה אתה רוצה לקשר ואת שם הערך.
שלישית - במקום לקשר לטוויטר והאינסטגרם, עליך להוסיף את התבניות האלו: {{ויקישיתוף בשורה}} ו{{פרופילי ספורטאים}}, שמקשרות אוטומטית את הערך לכל האתרים והרשתות החברתיות ומייתרות את הסיבוך. בנוסף לזה, בפסקה "הערות שוליים" עליך גם להוסיף את התבנית {{הערות שוליים}}. בחלק מהערכים אף יש להוסיף את התבנית {{בקרת זהויות}}.
רביעית - במקום "ה3", "ב2012", וכדומה, צריך להיות "ה-3", "ב-2012".
עד כאן בינתיים. שים לב שכל הדברים האלו חלקם קריטיים ממש, וגם אלו שלא - חשובים ביותר. בהצלחה רבה ותודה על הערכים המושקעים! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:42, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
 • ראשית - מה הקשר?
 • שנית - אוקיי, תודה, תמיד ניסיתי אך לא הצלחתי להבין איך עושים את זה.
 • שלישית - יודע, אך תמיד כשאני מנסה לעשות לי את זה, זה כותב שזה לא זוהה ורושם את זה באדום.

לכן אני נאלץ לעשות את זה בדרך הארוכה.

 • רביעית - לרוב אני משתדל להקפיד על כך, אבל קורה שאני מפספס. לא נורא. ואשתדל יותר בפעמים הבאות. ValgrenValverde - שיחה 00:49, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
ראשית - ראיתי שמשום מה לא עשית זאת במהלך דף השיחה שלך. שנית - ברגע שאתה מקשר את הערך לויקינתונים, כלומר - לערכים בשפות האחרות, זה פותר אוטומטית את בעיה מספר שלוש. בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:55, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

קובץ:Anna van der Breggen, innsbruck 2018.jpeg[עריכת קוד מקור]

Duep-Logo 2009-05.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

תודה, Geagea - שיחה 16:25, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

איזה סיבוך יא אללה ValgrenValverde - שיחה 16:26, 31 באוגוסט 2019 (IDT)


גגה (Geagea), אין דרך לקצר את התהליך המייגע? ValgrenValverde - שיחה 16:30, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

"יאקוב פוגלסן"[עריכת קוד מקור]

השקעתך ניכרת אך הערך סובל מפגמים טכניים רבים. הנחתי עליו תבנית "עריכה" ואשמח אם תשפר אותו. בכל אופן תודה רבה על הערכים החשובים שכתבת עד כה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 23:51, 6 בספטמבר 2019 (IDT)

שלום, איפה הבעיות? ValgrenValverde - שיחה 00:10, 7 בספטמבר 2019 (IDT)
שלום גם לך, שים לב שחלק מהתבניות בערך הוספו בצורה שגויה שגורמת לבעיות, מלבד זאת יש יותר מדי פסקאות בערך, אנא שקול לאחד את חלקן. בפעם הבאה אם תרצה שאראה את תגובתך כדאי שתתייג אותי. בכללי - תודה רבה על הערכים היפים שאתה מוסיף לנו, מאחל לך בהצלחה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 15:14, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

כוס שוקו חם בשבילך![עריכת קוד מקור]

Tasse de chocolat.png כל הכבוד על כתיבת הערך יאקוב פוגלסן נילס אנדרסן - שיחה 17:49, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

אני משער שאתה דני, נילס אנדרסן, תודה! ValgrenValverde - שיחה 18:07, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

מי זה דני? נילס אנדרסן - שיחה 16:17, 10 בספטמבר 2019 (IDT)
אה לא. אני לא דני. דנים הם ה"רעים". אני שוודיהשוודיה שוודי Face-smile.svg נילס אנדרסן - שיחה 16:18, 10 בספטמבר 2019 (IDT)