שיחת משתמש:ValgrenValverde

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ValgrenValverde, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 23:45, 30 בנובמבר 2018 (IST)

דארווין אטאפומה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ValgrenValverde,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דארווין אטאפומה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ValgrenValverde/‏דארווין אטאפומה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 13:54, 18 במאי 2019 (IDT)

משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן[עריכת קוד מקור]

אותם הבעיות שיש בדרווין אטאפומה. נא לעבוד על הערכים שלך ורק לאחר שהם יטופלו ליצור חדשים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:41, 19 במאי 2019 (IDT)

היי. בבקשה עבוד עוד על הערכים לפני שאתה מעביר אותם. אם אתה זקוק לעזרה, בקש. תרגם בבקשה לעברית את שמות המקומות, התחרויות וכדו' לעברית, עבור על הניסוחים. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:36, 19 במאי 2019 (IDT)
בנוסף, כאשר לדעתך הערך מוכן, נא לבקש את החזרתו למרחב הערכים בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה. כך תוכל/י לקבל משוב לגבי מצב הערך במקום להעבירו שוב ושוב בין מרחב הערכים לטיוטה. אוסיף עוד שאחד הדברים החסרים מאוד בערכים חדשים אלו הוא הוספת מקורות לנתונים. בהצלחה! Dovno - שיחה 18:05, 19 במאי 2019 (IDT)
שלום לך ValgrenValverde, הגנתי על שני הדפים שיצרת מאחר ואתה מחזיר אותם לאחר טיפול שטחי בלבד, ואילו הדרוש הוא טיפול עומק. בתרגום ערכים, חשוב מאוד לקרוא שוב את הערך (ואם צריך גם מספר פעמים..) ולוודא שהכתיבה זורמת ולא מאולצת. בטיוטות שלך יש שיבושי משפטים ובעיות פיסוק. אודה לטיפולך ואשמח לעזור בכל שאלה שיש לך במטרה לתקן את הערכים ולהחזירם למרחב הערכים. תודה וערב טוב, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:39, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה ספציפית, איפה צריך לשנות, עשיתי מה שנאמר לי ועדיין לא הבנתי איפה הבעיה ValgrenValverde - שיחה 12:36, 21 במאי 2019 (IDT)

מה הבעיה, אפשר להגיד לי ספציפית? אופק כחול 19:20, 21 במאי 2019 (IDT)ValgrenValverde - שיחה

שלום. ניתנו לך הרבה נקודות לשיפור, עם דוגמאות, כאן, כאן, כאן וכאן. התייחסת רק לחלק קטן מההערות וגם את אותן נקודות תיקנת באופן חלקי מאוד. קרא בבקשה שוב את ההערות.
בנוסף, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, Dovno - שיחה 20:46, 21 במאי 2019 (IDT)
ValgrenValverde כן, בשמחה. ראשית מומלץ לעיין בערכים דומים כגון פטר סאגאן, שארלי גול או טום דימולן כדי להתרשם מסגנון הכתיבה הרצוי. בערך קיילב יואן הפתיח כבר שוכתב, כך שאני מתחילה בהצעות לשיפור מפסקת הביוגרפיה והלאה:
 • פיסוק (הפרדה בין רעיונות במשפטים שונים, הפרדת משפטים ארוכים לתתי משפטים, לא מתחילים משפטים בו' החיבור) - אם לקחת את המשפט הראשון כדוגמה, אתה מתחיל וכותב שנולד באוסטרליה. אחר כך אתה עובר נושא ומתחיל לדבר על התחרות וזכיות במירוצים, לכן כדאי להפריד בין המשפטים או לעשות את הקישור בצורה שונה. כך גם במקרים אחרים בהמשך הערך. בנוסף יש משפטים שהתחלת בו' החיבור (לא תקין לשונית). בפסקת ההישגים אין אחידות: בחלק מהמקרים שמת נקודה בסיום משפט, בחלק שתי נקודות ובחלק אין נקודה.
 • הימנעות מסלנגים, מונחים לא ברורים או לא אנציקלופדיים - ביטויים כמו "ובשנה הזו לא הפסיק לנצח" (עדיף פשוט לכתב היכן ניצח כמו שעשית בהמשך. הרי לא ניצח בכל תחרות אפשרית), או "אבל הדובדבן שבקצפת מבחינתו" (עדיף: "נקודת השיא עבורו הייתה...").
 • תרגמת - לדוגמה "רשם ניצחון" (ניצח), "רכב את הגראנד טור הראשון" (רכב לראשונה במירוץ הגראנד טור)
 • הגהה - טרם פרסום יש לקרוא פעם נוספת את הקטע כולו. לרוב יש טעויות אנוש שניתן לתקן בקריאה נוספת, למשל הפסקה השנייה מסתיימת ב"זכה קטע אחד בטור אלסייס" כשהפסקה השלישית מתחילה ב"וזכה". ברור שיש כאן ירידת שורה בטעות - לו היית קורא פעם נוספת לפני הפרסום היית יכול לתקן. ב"זכה קטע אחד" חסרה גם ב'.
 • מקובל בהתייחסות לאישיות להשתמש בשם המשפחה ולא בשם הפרטי ככל שניתן (כלומר לכתוב יואן ולא קיילב)

והכל כמובן בנוסף להערות שאחרים כתבו. תודה רבה על הנכונות לתרום, אם אתה מסתבך או שמשהו לא ברור תכתוב כאן ואשמח לסייע. אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:24, 22 במאי 2019 (IDT)

ואוסיף שוב: נא לצרף לערך מקורות התומכים בנתונים. את המקורות יש להוסיף בהערות שוליים הצמודות כל אחת מהן למשפט לו הן נותנות אסמכתא (לא כרשימת קישורים בסוף הערך). הסבר בדפים ויקיפדיה:הערות שוליים ועזרה:הערת שוליים. Dovno - שיחה 08:34, 22 במאי 2019 (IDT)
הוספתי נתונים כמו שצריך, שיפצתי את הערך על פי הערותיכם המשכילות ותיקנתי את שאר הדברים. עכשיו אפשר שתבדקו את הערך (משתמש:ValgrenValverde/קיילב יואן) שנית ואם הוא אכן תקין גם להחזירו למרחב הערכים? אופק כחול

Dovno ValgrenValverde - שיחה 20:39, 22 במאי 2019 (IDT)

תודה רבה, ההשקעה שלך ניכרת! העברתי למרחב הערכים: קיילב יואן. מטבע הדברים תמיד יש מקום לשיפור, ואני לא מומחית לנושא האופניים כך שלא אוכל לעזור מבחינת תוכן, אבל הערך כבר במצב הרבה יותר טוב בזכות העריכות שלך. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:56, 22 במאי 2019 (IDT)

כוכב האופניים בשבילך![עריכת קוד מקור]

Stamp - GDR 20 Pfennig - Road Cycling World Championships 1960.jpg כוכב האופניים
תודה רבה וכל הכבוד על הערכים החשובים בתחום מרוצי ורוכבי האופניים. מדובר בתחום שנמצא בהזנחה חמורה בוויקיפדיה העברית וחסרים לנו כותבים כמוך שייקחו את התחום קדימה תודה ובהצלחה!. אמירושיחה 16:58, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
היי, אמירו תודה רבה על העידוד וההכרה. שמח על זה שנפלה בחלקי הזדמנות לתרום למיזם המיוחד, ועוד בתחום שאני כל כך אוהב. מקווה להמשיך ככה ולהתקדם! משתמש:ValgrenValverdeשיחה ValgrenValverde - שיחה 18:00, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
אין לי ספק שתצליח, אשמח לסייע במה שתצטרך. אגב, בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. אמירושיחה 17:59, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

נזכרתי שכתבת לי שתשמח לסייע, אז החלטתי לנצל את הפריבילגיה 😋. יצרתי ערך חדש בשם מיצ׳לטון - סקוט, אך כפי שאתה רואה, הקישור הוא אדום (לא מוביל לשום מקום). איך מתקנים את זה? תודה ValgrenValverde - שיחה 03:03, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

כי הקישור הנכון הוא מיצ'לטון - סקוט, הגרש שהשתמשת בו בעייתי (שים לא להבדל), אתה כותב מטלפון נייד? אמירושיחה 08:02, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

גם וגם, כשאני כותב ערכים זה רק מהמחשב, עריכות קטנות ותיקונים זה מהטלפון. תודה רבה על הסיוע ValgrenValverde - שיחה 14:40, 10 באוגוסט 2019 (IDT)

ועוד שאלה ברשותך, יש איזה פורום כללי של עורכים שאפשר לדבר, לשאול ולהתייעץ בו? או פורום עזרה? ValgrenValverde - שיחה 21:19, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

בוודאי, למה שציינת יש את דלפק ייעוץ. דיונים הקשורים לעניינים רוחביים מתקיימים במזנון ודיונים שלא קשורים לוויקיפדיה מתקיימים בכיכר העיר. אמירושיחה 21:31, 13 באוגוסט 2019 (IDT)

אופניים[עריכת קוד מקור]

אהלן, רציתי לומר כל הכבוד על התרומות שלך בנושא האופניים. בנושא העברת תמונות בין ויקיפדיות אני כבר, לא יכול לעזור לך, אני לא בקיא בזה. יש בעיות של זכויות יוצרים לעיתים וזה מה שמפריע.

בנוסף, רציתי לדעת אם יש לך קשרים איכשהו לקבוצה של סילבן אדמס, אני מנסה למצוא תמונה שלו ומידע עליו כדי להעלות לערך עליו, בהחלט מגיע לו עם התרומה האדירה שלו, אבל לא מוצא. תוכל אולי לעזור? תודה Shinaimm - שיחה 17:44, 17 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

תודה! לצערי בנוגע לשאלתך לא אוכל לעזור, אין לי קשר לאקדמי ואני אוהד רגיל כמו כולם. ValgrenValverde - שיחה

פרימוז' רוגליץ[עריכת קוד מקור]

אני שמח שראית את התיקונים. אם תשווה את הגרסה המקורית שכל הקישורים היו כתובות HTML אתה מבין שיותר נחמד לראות אותם במתכונת הזו. --‏Yoavd‏ • שיחה 21:35, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כן ידעתי מלכתחילה, אבל אם אתה אומר, אנסה להקפיד יותר. זה קריטי? ValgrenValverde - שיחה 21:39, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

כך מקובל, עדיף לדעת מה מסביב לקישור, ולא רק את כתובתו...--‏Yoavd‏ • שיחה 07:28, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

שים לב[עריכת קוד מקור]

שים לב על השינויים שעשיתי בערך שכתבת, ותשתדל לעשות כך מיד כשאתה כותב את הערך... בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:30, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

היי, התו השמיני, לפי מה שראיתי מדובר בדברים מינוריים... לכן לפעמים זה חומק מעיניי, תודה לך ValgrenValverde - שיחה 00:33, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
האמת שממש לא, אז אעשה לך תקציר. ראשית - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
שנית - כל ערך שאתה כותב צריך לקשר אותו לערכים עליו בשפות אחרות. איך עושים את זה? בתפריט הצד של האתר בעריכה ממחשב מופיעה לקראת הסוף הפסקה "שפות". עליך ללחוץ על סימון העיפרון שמופיע, לבחור את השפה שאליה אתה רוצה לקשר ואת שם הערך.
שלישית - במקום לקשר לטוויטר והאינסטגרם, עליך להוסיף את התבניות האלו: {{ויקישיתוף בשורה}} ו{{פרופילי ספורטאים}}, שמקשרות אוטומטית את הערך לכל האתרים והרשתות החברתיות ומייתרות את הסיבוך. בנוסף לזה, בפסקה "הערות שוליים" עליך גם להוסיף את התבנית {{הערות שוליים}}. בחלק מהערכים אף יש להוסיף את התבנית {{בקרת זהויות}}.
רביעית - במקום "ה3", "ב2012", וכדומה, צריך להיות "ה-3", "ב-2012".
עד כאן בינתיים. שים לב שכל הדברים האלו חלקם קריטיים ממש, וגם אלו שלא - חשובים ביותר. בהצלחה רבה ותודה על הערכים המושקעים! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:42, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
 • ראשית - מה הקשר?
 • שנית - אוקיי, תודה, תמיד ניסיתי אך לא הצלחתי להבין איך עושים את זה.
 • שלישית - יודע, אך תמיד כשאני מנסה לעשות לי את זה, זה כותב שזה לא זוהה ורושם את זה באדום.

לכן אני נאלץ לעשות את זה בדרך הארוכה.

 • רביעית - לרוב אני משתדל להקפיד על כך, אבל קורה שאני מפספס. לא נורא. ואשתדל יותר בפעמים הבאות. ValgrenValverde - שיחה 00:49, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
ראשית - ראיתי שמשום מה לא עשית זאת במהלך דף השיחה שלך. שנית - ברגע שאתה מקשר את הערך לויקינתונים, כלומר - לערכים בשפות האחרות, זה פותר אוטומטית את בעיה מספר שלוש. בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:55, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
שלום ValgrenValverde, שוב תודה על העבודה היפה. בהמשך להערות הנכונות שקיבלת מעלה, מצאתי לנכון להעיר לגבי אריכות הכותרות (למשל בערך מייקל מת'יוס) המכבידות על הקריאה. המחשה לכך תוכל לראות את בתוכן העניינים שהפך כמעט למלבן. עדיף לתמצת את הכותרות כמה שניתן, תודה! אמירושיחה 18:23, 3 באוקטובר 2019 (IDT)

קובץ:Anna van der Breggen, innsbruck 2018.jpeg[עריכת קוד מקור]

Duep-Logo 2009-05.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

תודה, Geagea - שיחה 16:25, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

איזה סיבוך יא אללה ValgrenValverde - שיחה 16:26, 31 באוגוסט 2019 (IDT)


גגה (Geagea), אין דרך לקצר את התהליך המייגע? ValgrenValverde - שיחה 16:30, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

"יאקוב פוגלסן"[עריכת קוד מקור]

השקעתך ניכרת אך הערך סובל מפגמים טכניים רבים. הנחתי עליו תבנית "עריכה" ואשמח אם תשפר אותו. בכל אופן תודה רבה על הערכים החשובים שכתבת עד כה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 23:51, 6 בספטמבר 2019 (IDT)

שלום, איפה הבעיות? ValgrenValverde - שיחה 00:10, 7 בספטמבר 2019 (IDT)
שלום גם לך, שים לב שחלק מהתבניות בערך הוספו בצורה שגויה שגורמת לבעיות, מלבד זאת יש יותר מדי פסקאות בערך, אנא שקול לאחד את חלקן. בפעם הבאה אם תרצה שאראה את תגובתך כדאי שתתייג אותי. בכללי - תודה רבה על הערכים היפים שאתה מוסיף לנו, מאחל לך בהצלחה. דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים!אתגרו את עצמכם 15:14, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

כוס שוקו חם בשבילך![עריכת קוד מקור]

Tasse de chocolat.png כל הכבוד על כתיבת הערך יאקוב פוגלסן נילס אנדרסן - שיחה 17:49, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

אני משער שאתה דני, נילס אנדרסן, תודה! ValgrenValverde - שיחה 18:07, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

מי זה דני? נילס אנדרסן - שיחה 16:17, 10 בספטמבר 2019 (IDT)
אה לא. אני לא דני. דנים הם ה"רעים". אני שוודיהשוודיה שוודי Face-smile.svg נילס אנדרסן - שיחה 16:18, 10 בספטמבר 2019 (IDT)

פירוט מרוצים ב"שנים בספורט"[עריכת קוד מקור]

שלום, ראשית, כל הכבוד על הערכים בתחום האופניים שאתה מעלה כל הזמן. ללא ספק יש בכך תרומה גדולה לוויקיפדיה. אני מקווה שתהיה בסביבת ויקיפדיה זמן רב, כי צריך בהמשך גם לתחזק את הערכים ולעדכן אותם.
לגבי הנושא שבכותרת. שמתי לב שהעלת רשימת מרוצים ל-2019 בספורט. על סמך מה נבחרו דווקא מרוצים אלו? בשנים מוקדמות יותר בספורט רשום בדרך כלל את שלושת מנצחי הגרנד טורים ואת מנצח מרוץ הכביש באליפות העולם. אם רוצים להוסיף עוד, אז לפי דעתי, צריך להוסיף את חמשת המונומנטים (לפי סדר ההתרחשות (MSR, RVV, PR, LBL, GDL)). בכל מקרה - א)צריך שיהיה עקרון ברור לפי מה מכניסים מרוצים לרשימה זו, שלא יהיה מצב שבכל שנה רשומים מרוצים אחרים. ב)שאליפות העולם תהיה ברשימה. ג)כל תחום לסדר לפי סדר כרונולוגי בעונה: גרנד טורים לפי סדרם, קלאסיים לפי סדרם, אליפות העולם לחוד. בברכה.אודי - שיחה 09:08, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

היי, קודם כל, תודה רבה אודי. לגבי העניין של 2019 בספורט, הוספתי את קלאסיקות האביב כי זה נראה לי הכרחי, בכל זאת מדובר במרוצים הכי בכירים אחרי הגרנד טורים. אבל עכשיו עברתי על שאר הענפים שנמצאים בדף הזה, ובאמת יש מגמה של תמצות וכותבים רק על הדברים הכי חשובים, אז שווה לשקול להסיר את הקלאסיקות, להשאיר את הגרנד טורים ולהוסיף באמת אליפות עולם כמו שהצעת. ValgrenValverde - שיחה 21:07, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

עוד דבר לגבי הערכים, אודי. לדעתי מדובר בעניינים די בסיסיים, לא תרומה יוצאת דופן. לא ייתכן שלא יהיה ערך לרוכבים כמו ולוורדה, רודריגז, וסקרפוני המנוח. אבל שמח שלי הייתה ההזדמנות להקים את הערכים האלו, בכל מקרה שוב תודה. ValgrenValverde - שיחה 21:51, 17 באוקטובר 2019 (IDT)

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ValgrenValverde,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "איתמר איינהורן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ValgrenValverde/‏איתמר איינהורן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!.

לצערי לא יכול להשאר במרחב הראשי. הערך חסר תוכן ממשי--כ.אלון - שיחה 09:20, 27 בנובמבר 2019 (IST)

מדובר בקצרמר, לא הבנתי מה הבעיה?

כ.אלון ValgrenValverde - שיחה 11:06, 27 בנובמבר 2019 (IST)

עכשיו זה קצרמר. קודם היה הגדרה מילונית--כ.אלון - שיחה 17:38, 27 בנובמבר 2019 (IST)

ליאו ראש[עריכת קוד מקור]

שלום, הצירוף started a feud פירושו "החלה איבה". אי אפשר בערך בעברית לכתוב פיוד, זו לא מילה עברית. --‏Yoavd‏ • שיחה 19:55, 28 בנובמבר 2019 (IST)

אני יודע, אבל זה לא נשמע הגיוני, לא נראה לי שיש חלופה אמיתית לכן כתבתי "פיוד". אולי, החל יריבות? Yoavd ValgrenValverde - שיחה 20:00, 28 בנובמבר 2019 (IST)
זו לא יריבות, זו איבה ...אגב, עיין גם ביתר התיקונים שעשיתי. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:01, 28 בנובמבר 2019 (IST)

הטור של טורקיה[עריכת קוד מקור]

היי,
תודה רבה על כל ערכי הרוכבים ומרוצי האופניים. תיקנתי בערך הנ"ל את שמו של הרוכב האוסטרי. צריך להיות: פליקס גרוסשארטנר (ולא מה שכתבת). אשמח אם תתייעץ, עם שמזן או איתי (או עם אלדד, amikamraz, Ewan2, deror_avi, נילס אנדרסןבעלי הידע בתעתוק), בעניין תעתיקים של שמות מסובכים מגרמנית. זה יחסוך לנו תיקונים אחר כך, של שמות שנפלו בהם שגיאות תעתיק רציניות בעברית (כמו השם הזה). אלדדשיחה 13:59, 1 בדצמבר 2019 (IST)

תודה. שאלתי על פליקס גם בייעוץ לשוני לפני כמה ימים, קיבלתי תשובה ממשתמש:Mbkv717 שזהה לתשובתך, אך שכחתי לעדכן את זה גם בערך הטור של טורקיה. די ניכר ששפות זה לא הצד החזק שלי, אתייעץ לעיתים קרובות יותר. ValgrenValverde - שיחה 14:08, 1 בדצמבר 2019 (IST)
יופי. אני מאוד מודה לך. שים לב שבערך רפא מייקה כתבת תעתיק שגוי מפולנית. אני דובר גם פולנית. הערתי שם בדף השיחה על האופן שבו אנחנו צריכים לתעתק לעברית את השם הזה. בעיקרון, "רפא" זה תעתיק שגוי (אני יודע, זה נשמע "רפא" אם מקשיבים...). בדרך כלל נתעתק את האות הזאת בעברית בתור ל'. אלדדשיחה 14:10, 1 בדצמבר 2019 (IST)

עניין הקישורים במינים[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים

עוד סוגייה לגבי המינים, בגלל שהדיון הקודם שנפתח היה דומה שקלתי אולי לציין את זה שם אבל הוא כבר "עמוס בכל טוב" :). נניח שיש ספורטאית מסויימת שזכתה בתחרות, וקיים ערך לתחרות ההיא אבל רק לתחרות הגברים (בלי איזכור שקיימת גם תחרות נשים), האם יהיה נכון/מתאים/ראוי לשים קישור לתחרות ההיא? לדוגמה לכתוב: אנה ניצחה ברונדה. בערך רונדה אין שום איזכור לתחרות הנשים ואין שום אזכור שם לנצחונה של אנה או לכל דבר שקשור לתחרות הנשים מלבד השם, האם עדיין יהיה אפשר וזה יהיה נכון לשים את הקישור לערך? לפתוח ערך גם לתחרות הנשים זו לא תמיד אופציה, וזה לא פיתרון פרקטי רוב הזמן. חשבתי גם על האפשרות שפשוט אציין שזו תחרות הנשים (אנה ניצחה ברונדה לנשים), אבל זה נשמע מגוחך כי זה מובן מאליו. ואצטרך לציין את זה כל פעם. תודה ValgrenValverde - שיחה 13:18, 2 בדצמבר 2019 (IST)

מתייג את משתמש:BAswim, משתמש:The devious diesel. בורה בורה - שיחה 14:59, 2 בדצמבר 2019 (IST)
לדעתי, למרוצי הנשים צריך להיות ערך נפרד ממרוץ הגברים המקביל (חוץ מבאליפויות, כגון אליפות לאומית, אירופה, עולם ואולימפיאדה - ששם צריך לפרט בערך אחד על שני המינים). כל זמן שלא נפתח ערך על מרוץ הנשים, אפשר לציין בערך של מרוץ הגברים את קיום המרוץ הנשי בפסקה נפרדת, תוך יצירת קישור אדום למרוץ הנשי (בתקוה שיום אחד יוכחל). כשמקשרים מהערך של הרוכבת יש לקשר לפסקת מרוץ הנשים ב"רונדה ון פלנדרן" ולא לערך הכללי.אודי - שיחה 16:04, 2 בדצמבר 2019 (IST)
אפילו יותר טוב: יצירת דף הפניה (בשם המתאים של התחרות של הנשים) המקשר לאותה פסקה בערך הקיים (של תחרות הגברים), ואז בערך על הרוכבת לקשר לדף ההפניה. כך, כאשר בעתיד ייכתב הערך על התחרות של הנשים, הערך על הרוכבת כבר ייקשר למקום הנכון. Dovno - שיחה 16:07, 2 בדצמבר 2019 (IST)
איך מקשרים לפסקה או יוצרים דף הפניה? ValgrenValverde - שיחה 18:41, 2 בדצמבר 2019 (IST)
לגבי קישור לפסקה, ראה את מבנה גרנד פרי דה פלואה ברטאן, כפי שעשיתי כרגע בליזי דייגנן. לגבי הפניה, לא הבנתי את הכוונה, כך שאשאיר זאת למציע.אודי - שיחה 22:12, 2 בדצמבר 2019 (IST)
למידע נוסף אפשר לקרוא בדף ויקיפדיה:דף הפניה ובדף ויקיפדיה:קישורים#קישורים לפסקאות. במקרה הנוכחי מה שיש לעשות הוא:
 1. יצירת פסקה בערך רונדה ון פלנדרן המזכירה את תחרות הנשים. בערך באנגלית, למשל, יצרו פסקה בשם "Tour of Flanders for Women".
 2. יצירת דף חדש בשם העברי המתאים של תחרות הנשים ("רונדה ון פלנדרן לנשים" ??). תוכן דף זה יהיה בדיוק: #הפניה [[רונדה ון פלנדרן#שם הפסקה על תחרות הנשים]]
 3. בערך אנה ואן דר ברחן אפשר יהיה לקשר לדף ההפניה ישירות בקישור פנימי רגיל: [[רונדה ון פלנדרן לנשים]] (בהנחה שזה יהיה שם הדף)
כך מהערך של הספורטאית הקישור הוא קישור פנימי רגיל, כאילו היה לנו ערך על תחרות הנשים. לחיצה על הקישור תוביל לפסקה המתאימה בערך על תחרות הגברים. אם וכאשר ייכתב ערך אמיתי על תחרות הנשים, הערך של אנה ואן דר ברחן כבר יצביע אליו נכון. בברכה, Dovno - שיחה 23:35, 2 בדצמבר 2019 (IST)

תודה ValgrenValverde - שיחה 18:46, 3 בדצמבר 2019 (IST)

אני בעד ההצעה של Dovno. בנוסף, ValgrenValverde, נושא זה אינו קשור לתבניות, האם תוכל להעבירו בבקשה לדף שיחתך? אגב, כל הכבוד לתרומה העצומה שלך לתחרויות האופניים, אני עצמי מנסה להשיג מידע על סילבן אדמס וגם תמונה שאפשר לוותר על זכויות היוצרים בה כדי להרחיב את הערך שלו אבל ללא הצלחה. Shinaimm - שיחה 19:04, 3 בדצמבר 2019 (IST)

איך מעבירים לדף השיחה? ותודה :) ValgrenValverde - שיחה 20:10, 3 בדצמבר 2019 (IST)

- סוף העברה

מילאנו - טורינו(אנ')[עריכת קוד מקור]

שלום, כל הכבוד על הערכים של רוכבי אופניים! האם תוכל לתת לי הפניה איפה מצאת רומן בארדה במירוץ הזה? מצאתי רק את 10 הראשונים...--‏Yoavd‏ • שיחה 13:06, 14 בדצמבר 2019 (IST)

היי, תודה ושבת שלום. לשאלתך, לא הבנתי מה הקשר בין בארדה למרוץ המדובר (מילאנו - טורינו) משתמש:Yoavd. ValgrenValverde - שיחה 13:36, 14 בדצמבר 2019 (IST)

אוקיי, הבנתי למה התכוונת. הנה לינק (https://www.procyclingstats.com/race/milano-torino/2015) שמראה את התוצאות המלאות של המרוץ בשנת 2015 (איפה שכתבתי שבארדה סיים 11). כל הכבוד על הדקויות ועל הבדיקה של כל הדברים, יישר כוח ValgrenValverde - שיחה 13:43, 14 בדצמבר 2019 (IST)

הוספתי את המקור כהערת שוליים במקום הנכון. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:36, 15 בדצמבר 2019 (IST)

טיש בנוט[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על רמת העדכון! אפילו בויקיפדיה האנגלית עוד לא עודכן שעבר לקבוצה אחרת! --‏Yoavd‏ • שיחה 13:19, 14 בדצמבר 2019 (IST)

הגענו לזמנים טובים אם אפשר להשוות אותנו לויקי האנגלית :-) ValgrenValverde - שיחה 13:37, 14 בדצמבר 2019 (IST)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

סחטיין על הערכים המוצלחים שאתה כותב! צמד הערות קצרות: נהוג להצמיד תמונות לשמאל ולא לימין, ושים לב שלעיתים אתה מקשר בערכים שאתה כותב לערכי פירושונים, כמו שקישרת בערך על אלן ואן דייק לקטר. מאמין שפשוט לא שמת לב, אז רצית להעיר את תשומת ליבך לכך. תודה רבה והמשך יום נפלא! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 16:11, 28 בדצמבר 2019 (IST)

תודה רבה ValgrenValverde - שיחה 16:15, 28 בדצמבר 2019 (IST)

עריכות מרובות[עריכת קוד מקור]

היי, בוקר טוב,

כשיש לך מספר תיקונים קטנים לערוך בערך מסוים (כמו העברות הדגלים שאתה עורך עכשיו בכמה ערכים), כדאי שתנסה לבצע כמה שיותר פעולות בעריכה אחת, כיוון שזה מקל על הניטור. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:07, 29 בדצמבר 2019 (IST)

מה זה קשור למנטרים בכלל, מדובר בהעברת דגלים והוספת/הורדת שמות. ValgrenValverde - שיחה 17:55, 29 בדצמבר 2019 (IST)
עריכות רבות בדף שינויים אחרונים מונעות, לעתים, צפייה בהשחתות. גם אני משתדל למקד את הפעולות שלי בעריכות מקיפות ככל האפשר, כלומר לבצע את כל השינויים שאני יכול בעריכה בודדת. תודה מראש, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:47, 30 בדצמבר 2019 (IST)

דומניקו פוצוביבו[עריכת קוד מקור]

מהי קבוצת NTT? לא מצאתי אזכור לקבוצה, ראיתי כמובן את הערת השוליים אך אפילו בויקיפדיה האנגלית אין עליה ערך. --‏Yoavd‏ • שיחה 10:31, 1 בינואר 2020 (IST)

חפש = Team Dimension Data, זה השם הקודם של הקבוצה. ValgrenValverde - שיחה 12:15, 1 בינואר 2020 (IST)
והעובדה שזה לא מעודכן בשאר הוויקיפדיות (המעבר של פוצוביבו לשם) כי זו ידיעה טרייה ממש, מאתמול אם אני לא טועה. ValgrenValverde - שיחה 12:20, 1 בינואר 2020 (IST)
אין כמוך! העניין ברכיבה נובע מזה שאתה רוכב בעצמך? לפני שנים רבות הבת שלי היתה אלופת ישראל לנערות...מכאן הסנטימנט למקצוע. --‏Yoavd‏ • שיחה 13:37, 1 בינואר 2020 (IST)
כן, בטח שרוכב :) תמיד כיף לדבר עם אנשים שקשורים בעקיפין לענף. ValgrenValverde - שיחה 21:37, 1 בינואר 2020 (IST)

קטגוריית הנקודות בטור דה פראנס[עריכת קוד מקור]

את המילה קטגוריה כתבת בהתחלה נכון, ולאחר מכן כתבת קטגורייה, מחקתי לך את היוד המיותרת שכן אין צורך להכפיל אותה. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:39, 3 בינואר 2020 (IST)

קישורים פנימיים ג'ון דגנקולב[עריכת קוד מקור]

הנה דוגמה טובה למה כדאי לעבור בקפידה על הערך: ראה בשנת 2011 את מייקל מת'יוס ואת אסקבורן-פרנקפורט. בשנת 2014 שיניתי את שם הטור לטור הים התיכון (זו המשמעות בצרפתית) וגם ארנו דמאר היה קיים. עשיתי עוד כמה תיקונים קטנים שאם לא הייתי קורא ממש ביסודיות לא הייתי מגלה. --‏Yoavd‏ • שיחה 08:26, 6 בינואר 2020 (IST)

מעולה. ואם הוספת קישור פנימי לערך אדום, ואחר כך נכתב לאותו ערך גם ערך בעברית, האם להוריד את הקישור הפנימי? ValgrenValverde - שיחה 20:09, 6 בינואר 2020 (IST) Yoavd
ברור! זה כל הרעיון. יש בצד ימין של הדף "שפות" ושם אותו ערך מופיע בכל השפות שהוא קיים. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:11, 6 בינואר 2020 (IST)