שיחת משתמש:Varda shilo

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Varda shilo, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:27, 27 באפריל 2014 (IDT)

קובץ:יוסף שרה ורדה מרץ 1953 ברצלונה.jpg[עריכת קוד מקור]

ורדה

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, ברור מפרטי הקובץ שהוא לא צולם על ידך. נא טיפולך תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:27, 27 באפריל 2014 (IDT)

פנייתי זאת מתייחסת גם לשאר הקבצים שהעלית. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:30, 27 באפריל 2014 (IDT)
את מתעלמת מפנייתי אליך וממשיכה להעלות קבצים בלי לשלוח את האישורים של בעלי זכויות היוצרים. ראי קובץ:יוסף נואם באפעל 1982.jpg. כל תמונה שלא תשלחי עבורה את האישור תימחק לאחר שבוע. אני ממליצה לטפל בנושא ולא להתעלם. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:25, 28 באפריל 2014 (IDT)
החלפתי את הרישיון של התמונות שצולמו לפני ועד דצמבר 1963, כי פגו זכויות היוצרים. יתר התמונות נמחקו. בנוסף אין לקשר מתוך הטקסט ישירות לאתרי אינטרנט. ניתן לעשות זאת בפרק קישורים חיצוניים או הערות שוליים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:45, 9 במאי 2014 (IDT)