שיחת משתמש:YairMelamed

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
YairMelamed ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך 26/10/2019 בשעה 18:12:23.
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, YairMelamed, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 19:30, 28 במאי 2019 (IDT)

רון נשר[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף רון נשר אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים.

בברכה, כ.אלון - שיחה 12:20, 1 ביוני 2019 (IDT)

רון נשר אלבומים[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שיצרת את האלבומים של רון נשר. רציתי להודות לך על כך ולציין גם שהאלבומים זקוקים להרבה עבודה בניסוח וגם מראה יותר נקי ושמתאים יותר לויקיפדיה. תפצה בערך Madame X כדוגמה ותראה אך אלבום אמור להראות. אשמח במידה ותוכל להתעסק ולתקן את האלבומים למראה כפי שאמור להיות בויקיפדיה. King G.A - נא הקלד לשיחה 18:42, 17 ביוני 2019 (IDT)

סטטיק ובן-אל תבורי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סטטיק ובן-אל תבורי. הסיבה לכך היא: כשייצא נכתוב. אל תשכח שאנחנו אנציקלופדיה, לא אתר חדשות.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 20:33, 25 ביוני 2019 (IDT)

נצ'י נצ'[עריכת קוד מקור]

שלום YairMelamed, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
שינית את שמו של הערך נצ'י נצ' ללא דיון מקדים. על פי מדיניות ויקיפדיה, יש לקיים קודם דיון בדף השיחה של הערך, ולהציב בדיון תבנית {{שינוי שם}}.

מכיוון שהליך זה לא נעשה, בוטלה ההעברה. נא הקפד לנהוג כך בעתיד.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, Alon112 - שיחה 15:17, 12 ביולי 2019 (IDT)

נשמח להכיר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום YairMelamed,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:YairMelamed". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, אמירושיחה 15:18, 15 ביולי 2019 (IDT)

כוכב ההיפ הופ בשבילך![עריכת קוד מקור]

KRS-One by Wade Grayson.jpg כוכב ההיפ הופ
כל הכבוד ותודה על החריצות וכתיבת סדרת ערכים יפה בתחום ההיפ הופ בזמן קצר! המשך כך! אמירושיחה 08:43, 18 ביולי 2019 (IDT)

Old Town Road[עריכת קוד מקור]

היי, כפי שראיתי שיצרת את הערך Old Town Road, כל הכבוד! אך בערך עדיין זקוק לטיפה עדכון.. קודם כל הוא סינגל תציץ בערך באנגלית ותראה שיש אחריו עוד שיר שיצא צריך לשנות את זה. שנית גם צריך לעדכן על עוד שתי רימקסים אשר יצאו לו וצריך להוסיף זאת לעדכון הערך עצמו. King G.A - נא הקלד לשיחה 14:42, 19 ביולי 2019 (IDT)

אפוקליפסה (להקה)[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה,
ראה: ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים Lostam - שיחה 13:22, 21 ביולי 2019 (IDT)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

רוצה להחמיא לך על העבודה המסורה שלך בימים האחרונים, אתה תורם בתחום מאוד דל בוויקיפדיה וזה לא קל. אז באמת כל הכבוד, ותמשיך ככה Face-smile.svg Alon112 - שיחה 19:43, 22 ביולי 2019 (IDT)

תרגום[עריכת קוד מקור]

היי, ערב טוב. קודם כל רציתי להגיד לך כל הכבוד על העבודות בערכים השונים וגם לגבי פתיחת ערכים באנגלית. בנוסף רציתי לדעת אם אתה יודע לתרגם טוב ערכים מאנגלית לעברית ולשתף אולי קצת פעולה בערך.? King G.A - נא הקלד לשיחה 21:38, 29 ביולי 2019 (IDT)
היי, אתה יכול לענות פה וכאן השיחה תתקיים פשוט. ואל תשכח בסוף לחתום עם ארבעה סימני ~. King G.A - נא הקלד לשיחה 21:51, 29 ביולי 2019 (IDT)
לרגע שכחתי איך לעשות את זה, תודה. YairMelamed - שיחה 21:52, 29 ביולי 2019 (IDT)
רציתי לדעת אם תרצה אולי לעבוד על ערך מסוים טיפה או לעזור לי בו ? King G.A - נא הקלד לשיחה 21:53, 29 ביולי 2019 (IDT)
אין לי בעיה, על מה מדובר? YairMelamed - שיחה 21:59, 29 ביולי 2019 (IDT)
בריטני ספירס, הערך כאלו טוב אבל חסר מלא פרטים ומלא מידע, אני די לוקח את הרוב מויקיפדיה באנגלית ורוצה ליצור אותו במראה אותו דבר פחות או יותר כזה. מה אומר? King G.A - נא הקלד לשיחה 22:35, 29 ביולי 2019 (IDT)
מחר אנסה לעזור.Face-smile.svg YairMelamed - שיחה 22:53, 29 ביולי 2019 (IDT)

אלבומי מיכאל סוויסה[עריכת קוד מקור]

שלום, מחקתי את הקטגוריה שיצרת. על פי מדיניות ויקיפדיה, "אין יוצרים קטגוריה אלא אם יש חמישה ערכים פוטנציאליים היכולים להשתייך אליה". במקרה הזה הוא הוציא רק 3 אלבומים (אחד מהם בכלל EP), ולכן אין ליצור את הקטגוריה עד שיוציא חמישה אלבומים לפחות. אני בטוח שזה יקרה בהמשך. מקווה שזה יתקבל בהבנה, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 15:21, 2 באוגוסט 2019 (IDT)

לגבי ערך אודות ליאת אליהו[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום YairMelamed,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ליאת אליהו" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:YairMelamed/‏ליאת אליהו". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 01:22, 3 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה, אעבוד על הערך בהמשך ואמצע מידע נוסף ומקורות. בינתיים אשאיר את זה כטיוטא ואוסיף את זה לרשימת הדברים שאני מתכנן לעבוד עליהם. YairMelamed - שיחה 01:24, 3 באוגוסט 2019 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: יאיר,
אנא שים לב לכך שלפי "ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים", הזמרת אינה עומדת, לפחות לעת עתה, ברף לחשיבות אנציקלופדית. מתוך הערכה להשקעה בערך שיצרת, לא מחקתי אותו, אלא העברתי אותו לטיוטה. כך, מאוד יתכן שבעתיד, לאחר שהגב' אליהו תמשיך בעשייתה, תוכל להרחיב את הטיוטה ולעדכנה ואז, יהיה מקום להעבירה למרחב הערכים. בברכת סופ"ש נעים, לירון Ldorfmanשיחה 01:26, 3 באוגוסט 2019 (IDT)

לגבי תמונתו של רון נשר[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, Ldorfmanשיחה 15:51, 4 באוגוסט 2019 (IDT)

הבנתי, איני אדם המבין בזכויות יוצרים וכל הדברים האלה, אבל זה לא יקרה שוב. YairMelamed - שיחה 15:55, 4 באוגוסט 2019 (IDT)

קובץ:אורי שוחט.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Geagea - שיחה 01:17, 6 באוגוסט 2019 (IDT)

היי YairMelamed,
עטיפת אלבום יכולה להיות בשימוש הוגן על האלבום ולא על היוצר. Geagea - שיחה 01:20, 6 באוגוסט 2019 (IDT)

מדיניות ויקיפדיה בנוגע לדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

יאיר, שלום. אנא קרא את מדיניות ויקיפדיה בנוגע לדפי שיחה, בפרט: "מחיקת ועריכת דברי אחרים" ו-"ארכוב". יוניון ג'ק - שיחה 02:40, 6 באוגוסט 2019 (IDT)

אכן. אין בעיה לארכב את האזהרות בארכיון בדף שיחתך באם הדיון המדובר היה מזמן, אבל אסור למחוק אותן. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:45, 6 באוגוסט 2019 (IDT)
הבנתי, אלמד להבא. YairMelamed - שיחה 02:46, 6 באוגוסט 2019 (IDT)

קובץ:תן לי פה לייק.jpg[עריכת קוד מקור]

וגם


Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Geagea - שיחה 02:59, 7 באוגוסט 2019 (IDT)

כמה הערות:
העלית מעל ל-20 קבצים בשימוש הוגן והוספת אותם לערך. כל הקבצים האלה לא בשימוש הוגן. הם נמחקו.
קבצים בשימוש הוגן בערך מסוים הם בשימוש הוגן באותו ערך. הם אינם בשימוש הוגן בערכים אחרים. אתה לא יכול לעשות בהם שימוש כאילו מדובר בקבצים חופשיים.
אני מבקש שתחדל להוסיף קבצים רבים שאינן חופשיים לערכים. קובץ עטיפת אלבום אחד לערך. אפשר גם להוסיף עטיפה אלטרנטיבית וזהו. אני לא רוצה לתת אזהרות נוספות בעניין זה.
העלית גם קבצים בשימוש הוגן לוויקישיתוף. לוויקישיתוף מעלים רק קבצים חופשיים. Geagea - שיחה 03:26, 7 באוגוסט 2019 (IDT)

קובץ:צילום מסך אין קדוש בכנען.png[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Geagea - שיחה 03:27, 7 באוגוסט 2019 (IDT)

הקומה האחרונה[עריכת קוד מקור]

שלום. ערך זה נוצר (שוב) ע"י משתמשת חסומה תוך נסיון לעקיפת חסימתה. אולם ראיתי שכבר החלת לשפר (מאוד את הערך). הערך עדיין לא במצב המאפשר השארותו במרחב הערכים. האם אתה מעוניין להמשיך לעבוד עליו ולהעבירו למרחב המשתמש שלך? או להעבירו לטיוטה כללית? Dovno - שיחה 17:32, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

להעביר לטיוטה, ככל הנראה שאמשיך לשפר אותו בהמשך. יאיר מלמד - שיחה 17:35, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

ערכים על סינגלים חדשים/קליפים ביוטיוב[עריכת קוד מקור]

שלום. שים לב שכרגע מתקיימים מספר דיוני חשיבות על ערכים שכתבת על סינגלים חדשים או על קליפים ביוטיוב. חשיבותם האנציקלופדית של ערכים כאלה, על פי הסטנדרטים המקובלים אצלנו, מוטלת בספק וקיים סיכוי סביר שערכים אלה ושכמותם יימחקו בתום דיוני החשיבות. אתה מוזמן כמובן להשתתף בדיוני החשיבות ולהביע את עמדתך, אף כי על פי הכללים עמדתו של כותב הערך אינה נספרת לעניין החשיבות, אך היא כמובן נשמעת, אבל הייתי מציע שבינתיים תימנע מכתיבת ערכים דומים נוספים. Lostam - שיחה 17:46, 30 באוגוסט 2019 (IDT)

בוקמרקלטים[עריכת קוד מקור]

שלום יאיר, מציע לך להשתמש בבוקמרקלטים ליצירת קישורים לכתבות בצורה פשוטה. כל מה שצריך לעשות זה לשמור בתיקיית/סרגל הקישורים המועדפים שבדפדפן (הסימניות) את הקישור "תבנית לוויקיפדיה" שמופיע בסוף סעיף 1 (אפשר "לגרור" אותו לסרגל הלינקים בדפדפן). אחר כך נכנסים לכתבה שרוצים לקשר אליה ולוחצים בסרגל שבדפדפן על הקישור שגררנו. ברגע שעושים זאת נפתחת חלונית עם טקסט מוכן להעתקה. ממש קל ופשוט. אמירושיחה 11:10, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png תודה רבה על הערכים הרבים שאתה יוצר, ובפרט על הערך החשוב "הלב שלי". שנה טובה וחג שמח. Hello513 - שיחה 17:10, 29 בספטמבר 2019 (IDT)
SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! חג שמח יאיר מלמד - שיחה 17:11, 29 בספטמבר 2019 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

אפשרי לפנות אלייך למייל? 185.46.76.46 17:12, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

כן, yairofficial123@gmail.com יאיר מלמד - שיחה 17:14, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

ג'יניוס[עריכת קוד מקור]

שלום וגמר חתימה טובה. לא בטוח כמה יש צורך בהפנייה עם התעתיק הזה בעברית. הוא לא כזה נפוץ או מובן מאליו לדעתי.המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 19:02, 8 באוקטובר 2019 (IDT)

טיוטת מדיניות על סינגלים (אוקטובר 2019)[עריכת קוד מקור]

האם קראת את המדיניות? כי היא שונה לחלוטין מההצבעה שהייתה בפרלמנט. אני מציע לך לעבור עליה ולקרוא אותה שוב. ואז להחליט אם אתה בעד או נגד. Avco123 - שיחה 23:29, 25 באוקטובר 2019 (IDT)

קניה וסט[עריכת קוד מקור]

היי, רציתי להודות לך על תרומתך הרבה לערך קניה וסט. כל הכבוד תמשיך ככה!! King G.A - נא הקלד לשיחה 18:11, 26 באוקטובר 2019 (IDT)

תודה רבה. יאיר מלמד - שיחה 18:12, 26 באוקטובר 2019 (IDT)