שיחת משתמש:Yanshoof/ארכיון 5

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.תוכן עניינים

I'd like to ask you to do me a favour[עריכת קוד מקור]

Currently I'm writing an article about the Pole Tuvia Bielski who happened to be a partisan leader during the Second World War. Together with his brothers he managed to rescue 1.200 jews from a certain death. Tuvia moved after the WOII to the United States of America and lived there 30 years till his death in 1987. Decendants of the Bielski surivors wanted him to be burried in Israel. To be precise on the cemetary of Har HaMenuchot (הר המנוחות). He must be burried there somewhere and I'd like to have a picture of his tombstone. Is it possible that you could make a photo of his tombstone? Nowhere I can find a photo of his grave. I hope you're able to help or perhaps you know someone else who might be able to help.
With kind regards. Ron de Leeuw from the Dutch Wikipedia
Wobuzowatsj (Dutch Wikipedia)

hi ron. i am not sure that i understood what you are asking me. you want me to find his grave? you want me to take a picture?
are you talking about טוביה ביילסקי ans פרטיזני ביילסקי?
shay 13:37, 10 בינואר 2011 (IST)
Yes! You did understand it correctly! I'd love to ask you to take a photo/picture of his grave. I assume that the tombs will be registrated in a database so that finding the right tomb wouldn't be too much work.
Yes, I'm talking about Tuvia Bielski (טוביה ביילסקי) he was the leader of the Bielski-partisans (פרטיזני ביילסקי) in East Poland, which is in Belarus today.
Wobuzowatsj (Dutch Wikipedia)
hi ron' i am working on that, but it may take some ime/ i will keep you updated/

shay. yanshoofשיחה • 10:30, 16 בינואר 2011 (IST)

סיכות צה"ל[עריכת קוד מקור]

זה נכון? • עודד (Damzow)שיחה • 09:39, 2 בפברואר 2011 (IST)

לא... yanshoofשיחה • 10:52, 2 בפברואר 2011 (IST)
חשבתי כך • עודד (Damzow)שיחה • 10:54, 2 בפברואר 2011 (IST)
אתה בטוח? לדעתי כן. אני מנחש שהינשוף קיבל את זה כבר במחזור השני. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:12, 2 בפברואר 2011 (IST)
תיקנתי. מקבלים אחרי שני מחזורים (ביום סיום השני, בדר"כ) yanshoofשיחה • 10:57, 3 בפברואר 2011 (IST)

תקורה[עריכת קוד מקור]

יש אפשרות להפריד את החלק של תקורה בתקשורת לערך נפרד? בחלק ממושגי התקשורת (לדוגמה TCP ו-UDP) מופיע ה- header של החבילות בתיאור "פתיח" למרות שהתרגום שלו הוא תקורה כפי שגם מוסבר בפסקה הראשונה של הערך תקורה עצמו.

סתם רעיון, אולי אפשר לשאול את מי שמחפש מהי "תקורה" בכלליות, לאיזה תחום הוא התכוון.

אין לי בעיה לסדר ולהרחיב את הערך של תקורה בתקשורת אחרי שיופרד ולהפנות אליו את כל המקומות שכרגע נקראים סתם פתיח.

Roey n7 - שיחה 00:22, 12 בפברואר 2011 (IST)

אתה חושב שיש מספיק חומר על תקורה בתקשורת כדי ליצור ערך נפרד? נראה לי שאם תכתוב ערך כזה יאחדו אותו חזרה לערך תקורה. לגבי Header - בדקתי עכשיו באתר האקדמיה ושם כתוב שהתרגום הנכון לעברית הוא 'כותרת'. אם אתה רוצה לקשר משם לפסקה בערך תקורה אתה יכול לעשות את זה ככה: כותרת תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 09:14, 12 בפברואר 2011 (IST)
שני דברים:
האחד, זה לא שאני חושב שצריך להפריד את הערך מתוך רצון להרחיב עליו אלא רק כדי שמי שפונה אליו מתוך ערכים הנוגעים בעולם תקשורת המחשבים לא יגיע לערך עם עוד מושגים וחוץ מזה, כן, יש עוד מה להרחיב עליו.
השני, בדקתי גם כן באתר האקדמיה. אין שם (או לפחות לא מצאתי) התייחסות לרצף הביטים המוסף לתחילת הודעה הנשלחת ברשת מחשבים ומכיל את נתוני השדר. אני לא מדבר על הודעה כהודעת דואר אלקטרוני - שבמקרה כזה אתה צודק לחלוטין.
Roey n7 - שיחה 16:53, 12 בפברואר 2011 (IST)
אולי תתחיל בארגז חול? אני אשמח לעזור לך.
מה גורם לך להפריד בין הודעת דואר אלקטרוני (SMTP) לפקטה (TCP)? תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:19, 12 בפברואר 2011 (IST)
אני לא רואה כניסה לפרטים באתר האקדמיה, לכן לא ברור לי אם הם התכוונו ל-header של הודעת SMTP שעוברת או ל- header של ההודעה האלקטרונית כמכתב (שבמקרה כזה מדובר בכותרת עם נמען ונושא). באקדמיה (זו המקצועית בנושאי תקשורת), שאני לא יודע כמה היא מוסמכת בענייני תרגום, מתורגם במהלך ההרצאות ה- header של ההודעה למילה "תקורה".
בכל מקרה אני אשמח להתחיל מארגז חול ואודה לך אם תפתח לי כזה. Roey n7 - שיחה 12:18, 14 בפברואר 2011 (IST)
לחץ כאן כדי להתחיל לעבוד.
באיזה אקדמיה זה שמתרגמים Header דווקא כתקורה? אני צריך לבדוק מה היה כתוב כשאני למדתי לתואר ראשון, סביר להניח שזרקתי את החומר. לגבי ההבדל בין הודעת דואר אלקטרוני לפקטה, אמנם ההודעה שעוברת כמכתב כוללת כותרת עם נמען ונושא אבל היא כוללת עוד קשקושים כמו שם השרת שהיא עברה דרכו, מפתחות ואפילו את כתובת ה-IP של השולח. במובן הזה היא לא שונה מכותרת של פקטה שכוללת גם שולח ונמען (פורט המקור ופורט היעד) יחד עם קשקושים נוספים. לדעתי, דין אחד לכולם. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 14:32, 14 בפברואר 2011 (IST)
ראשית, מצטער שלקח לי זמן לחזור לכאן.
ערכתי את הערך בארגז החול לפי איך שאני חושב, הוא לא סותר את הערך הקיים אלא מרחיב ומבהיר אותו, אשמח לתגובות.
המוסד האקדמי הוא המחלקה להנדסת מערכות תקשורת באונ' בן-גוריון, שם header מתורגם כתקורה ואת trailer עדיין לא הרגישו צורך לתרגם.
לגבי מה שכתבתי על הודעת דואר אלקטרוני - התכוונתי שלדעתי האקדמיה ללשון לא ירדה לרזולוציה של מה עובר פיזית בעת שליחת הודעה אלא בכלליות למבנה הודעה אלקטרונית כלפי המשתמש הפשוט.
אני חוזר על הנקודה המרכזית שלדעתי התפספסה כאן, הערך הנוכחי של תקורה בתקשורת די תומך במה זה "תקורה" לטענתי ונדרש (ואין לי בעיה לעשות זאת) להפנות את כל הפרוטוקולים שבהם יש שימוש בתקורה אליו, אבל לצורך זה הוא צריך להיות מופרד. Roey n7 - שיחה 20:12, 19 בפברואר 2011 (IST)
שיפצתי קצת בהתאם למקובל כאן והעברתי למרחב הערכים (תקורה (מחשבים)). לגבי השם, פתחתי דיון בדף ויקיפדיה:ייעוץ לשוני#תקורה (מחשבים) והפניתי לשם גם את טבעת-זרם מומחה הבית לענייני תקשורת מחשבים. מזל טוב, כתבת את הערך הראשון שלך! תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 23:16, 19 בפברואר 2011 (IST)
תודה, אני אמשיך לעקוב שם. Roey n7 - שיחה 23:59, 19 בפברואר 2011 (IST)

עזרה לויקיפד חדש[עריכת קוד מקור]

שלום
החלטתי להירשם לוויקיפדיה, בתקווה שאמצא זמן לתרום באופן מועיל.
אשמח להצעות בנוגע לְמה ואיך להתחיל לערוך. אני מניח שעדיף לא לנסות ליצור ערך חדש, אלא לנסות לשפר ערכים קיימים, אבל אין לי מושג איפה למצוא כאלה שצריכים שיפור ואני יכול לשפר אותם. כעיקרון יש לי ידע די טוב באנגלית, כך שאני חושב שאוכל בתור התחלה לנסות לתרגם ערכים. תחום העניין שלי הוא בגדול נושאים מדעיים, אבל אשמח לתרום בכל נושא שהוא, בהנחה שאוכל.
שאלה - אתה מזכיר בכמה מקומות אפשרות של יצירת ארגז חול לשימוש אישי. איך עושים את זה?

תודה מראש, Helios panoptes - שיחה 18:50, 15 בפברואר 2011 (IST)

שלום לך, כיוון שאינני יודע מתי הינשוף יראה את הודעתך אני מרשה לעצמי להתערב. ערכים לשכתוב תוכל למצוא כאן וערכים לעריכה תוכל למצוא כאן. ההבדל ביניהם הוא שערכים לעריכה דורשים בדרך כלל קצת מגע אנושי, תיקוני סגנון ושפה ותיקוני תחביר ויקיפדיה וערכים לשכתוב דורשים עבודה יסודית כדי לתקן את הפגמים בהם. ארגז חול תוכל לפתוח על ידי לחיצה על הקישור הזה. שמתי בדף השיחה שלך הודעה עם קישורים שיוכלו לעזור לך להתחיל חלק. על איזה דיסיפלינה אתה מדבר כשאתה אומר 'נושאים מדעיים'? תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 19:00, 15 בפברואר 2011 (IST)

תודה על כל העזרה. נראה לי שאנסה לשכתב את אראגון (קראתי את הספר, ויש גם ערך טוב בויקי האנגלית) ואת מסת מנוחה. כשכתבתי 'נושאים מדעיים' לא כיוונתי לתחום מסוים בו אני מתמחה אלא לתחומי עניין. התכוונתי שאשמח לכתוב או לשכתב ערך (בהנחה שהידע שיש לי\ שאוכל לרכוש בפרק זמן סביר מספיק לצורך העניין) בנושאים בתחומי המדעים המדויקים - מתמטיקה, פיזיקה, כימיה וכו'. אין בכך כדי לפסול מראש עבודה בתחומים אחרים.

כשאסיים לשכתב אולי אפנה אליך שוב, לצורך ביקורת.... Helios panoptes - שיחה 00:50, 16 בפברואר 2011 (IST)

אשמח. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 09:40, 16 בפברואר 2011 (IST)
אני כאן וזמין. נעלמתי בגלל בחינות ואני חוזר עכשיו, כך שאפשר לשאול מה שרוצים... בהצלחה. Face-smile.svg yanshoofשיחה • 11:01, 16 בפברואר 2011 (IST)

עוד בקשות עזרה: איך אני מוסיף הערת שוליים לערך? (לדוגמה, הפנייה לאתר שמהווה מקור למידע מסוים שאני מזכיר). בהינתן שאין כל כך מקורות עבריים שניתן לצטט, האם הגיוני להוסיף הערת שוליים המפנה לאתר באנגלית? ואם כבר מדברים על זה, כמה חיוני להוסיף הערות שוליים? אני רואה שבויקי האנגלית זה התקבל כסטנדרט, אבל אצלנו זה פחות נפוץ. עוד משהו - תוך נסיון שכתוב ראשון, אני מגלה שאני בעיקר מתרגם את הערך מאנגלית, לרוב כמעט מילה במילה. כמה זה חיובי? אולי אם אין לי מה להוסיף או לשנות עדיף שלא אתרגם כלל? תודה שוב, Helios panoptes - שיחה 13:08, 17 בפברואר 2011 (IST)

אין שום בעיה לתרגם ערך מאנגלית כל עוד אתה נותן לו מבנה תקין בעברית. כדאי לך בעיקר להיזהר מהמלכודות המנויות בויקיפדיה:תרגמת.
לגבי הערות שוליים אני מציע לך להשתמש בתבנית:הערה (תוכל למצוא את הוראות ההפעלה שם). הערות שוליים המפנות למקורות הן רצויות ומבורכות. עדיף בעברית אבל אם אין, אז גם באנגלית (או בכל שפה אחרת שאתה דובר) זה בסדר. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 17:47, 17 בפברואר 2011 (IST)

מישהו מחק לך את דף השיחה[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף

שלום ונעים מאוד. נכנסתי לפני פחות מחודש וניסיתי לערוך ערך חדש לחברה חדשה שהושקה בחודש ינואר ש"ז. כבר 3 פעמים מחקו לי את הערך אחרי עבודת נמלים עליה שקדתי המון שעות...מאוד מתסכל, בפרט גם כי קיבלתי הסבר מאוד לאקוני שויקיפדיה אינו מדור פרסומי. אני שולחת לך את הערך האחרון והמתוקן שניסיתי לערוך שוב, ללא הצלחה. אשמח להבין איפה אני 'נופלת' בטקסט. האם אוכל לקבל את התשובה שלך ישירות למייל שלי? אשמח אם כן, הנה הכתובת- blogmahabaya.com

מודה לך מקרב לב, מה הבעיה 19:27, 17 בפברואר 2011 (IST) מה הבעיה מה הבעיה הינו שרות ייעוצי פסיכולוגי בבעלות פרטית של "המרכז למחקר הטלפוני"(לבדוק). החברה הושקה בתחילת ינואר 2011 כדי לספק ייעוץ פסיכולוגי מקצועי ומוסמך עבור כל אדם במצוקה, החפץ בסיוע פסיכולוגי ממוקד. בשלב ראשון, החברה פועלת ומספקת את שירותיה עבור הציבור הישראלי כאשר בהמשך השרות יתפרס למדינות אחרות ומתוכננים שיתופי פעולה עם פסיכולוגים מוסמכים מסביב לעולם. כפי שמרמז שם החברה – 'מה הבעיה' מביא למטרה פתרון בעיות פסיכולוגיות מכל תחומי החיים, דרך שיח טלפוני עם פסיכולוג מוסמך. כיום קיים צוות של מעל לשנים עשר פסיכולוגים מן השורה הראשונה, אשר נבחרו בקפידה תחת פרמטרים של ותק, מקצועיות, ניסיון ואיכות עבודה. אנשי הצוות מקצים כמות זמן מיומם למענה טלפוני עבור אנשים הזקוקים לעזרה פסיכולוגית. החברה נוסדה ומנוהלת על ידי סימה אלה, עיתונאית לשעבר, אשר עם השנים הפכה ליזמת סטארט-אפים. גב' אלה זיהתה צורך אמיתי בשוק לשרות פסיכולוגי דרך הטלפון עבור אנשים העסוקים בשגרת יום עמוסה, הזקוקים למענה מהיר ואיכותי עבור בעיותיהם. קהל היעד אליו פונה החברה מגוון ומתפרס על כלל האוכלוסייה הבוגרת של ישראל, החל מאנשים הזקוקים לפתרון נקודתי של בעיה מציקה וכלה באנשים הסובלים מבעיות עמוקות הדורשות טיפול פסיכולוגי מקיף, ממוקד וארוך טווח. היתרון אשר מביאה מה הבעיה על הטיפול הפסיכולוגי הסטנדרטי הוא בכך שהיא מספקת תמיכה מיידית דרך מענה טלפוני, המשולם באמצעות חשבון הטלפון החודשי בהתאם לזמן השיחה המבוצעת. החברה היא הראשונה מסוגה בישראל ומביאה חדשנות דרך השילוב של רשת האינטרנט כאמצעי הנותן מידע מפורט על צוות המטפלים, תשובות לשאלות ופרטי התקשרות. היא מייצגת את הגל החדש, הדור השני של עידן האינטרנט, המבין את כוחה של הרשת, אשר, יש אומרים, עדין לא ממומשת מבחינת הכוח הפוטנציאלי העצום שחבוי בה. בחזון ההמשך, החברה מציבה לעצמה יעד להתפרסות נוספת ותציע שרותי התמחות שונים של ייעוץ טלפוני אחראי כדוגמת מענה למצוקות של ילדים שאינם מעוניינים לשתף את בעיותיהם עם סביבתם הקרובה, כמו גם מענה בתחומי עניין שונים ומגוונים עבור קהל המבוגרים כמו למשל תחזיות אסטרולוגיות וייעוץ עסקי ומשפטי. יפותחו במקביל גם קווים שיארגנו פורומים קוויים של קבוצות עם עניין / בעיה משותפים כדי שאנשים יוכלו לשתף ולהשתתף כאחד.

הבעיה היא שהערך נראה מאוד פרסומי, וניכר כי מטרת המחברים הוא לפרסם שירות שהם מרוויחים ממנו. חשיבותה של החברה מוטלת בספק (לפחות בעיני), שכן אין לה היסטוריה או תיעוד ממקור חיצוני על הצלחות או גיבוי כלשהו להישגים שאתם מפרטים. אם אתם רוצים שהערך יתקיים, עליכם להביא קישורים ממקורות מוסמכים או חדשותיים המראים את חשיבותה של החברה (חשוב מאוד תמיד עבור כל חברה, אבל במיוחד לחברה חדשה). בנוסף. שפרו את המשלב של הערך והסבירו אותו. אני למשל, לא מבין איך חברה שיש בה 12 פסיכולוגים שעובדים במשרה חלקית יכולה לדבר על שאיפות בינלאומיות. מקווה שעזרתי. yanshoofשיחה • 10:39, 20 בפברואר 2011 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

על נסיונותיך לשחרר אותי מן החסימה, למרות שהם לא נשאו פרי ואני נשאתי בעונש עד תומו. האם תוכל למחוק את גרסאות יומן החסימות כפי שביקשתי בדף שיחתי קודם לכן? אודה לך על כך מאד. העניין חשוב לי. שוב תודה על מעורבותך .--כ. אלון - שיחה 12:25, 20 בפברואר 2011 (IST)

אין לך מה להודות לי, כיוון שזו חובתי כמפעיל. את היומן עצמו אין לי אפשרות למחוק. צר לי. yanshoofשיחה • 16:26, 20 בפברואר 2011 (IST)

מטה (צבא)[עריכת קוד מקור]

אולי תכתוב משהו? • עודד (Damzow)שיחההלוואי והייתי בדיקסי! • 14:08, 7 במרץ 2011 (IST)

אולי תביא לי את ספר המטה של צה"ל מהמילואים שלך, ואז? yanshoofשיחה • 12:39, 9 במרץ 2011 (IST)
הדבר היחידי שאני יכול להביא לך זה קצין חר"פ בנוהל קרב. • עודד (Damzow)שיחההלוואי והייתי בדיקסי! • 13:33, 9 במרץ 2011 (IST)
אולי אני אצליח לשנורר בתרח"ט הקרוב • עודד (Damzow)שיחההלוואי והייתי בדיקסי! • 17:21, 17 באפריל 2011 (IDT)

תבנית: אליפות רוסיה בכדורגל[עריכת קוד מקור]

מילא, אפשר להבין את סיבת המחיקה - בקושי הוכחלו ערכים. אבל למה לא להעביר לתיבת המשתמש שיצר אותה? על מנת שיוכל לעבוד על הכחלת כל הערכים והחזרתה לשימוש? משתמש:MA1988 שיחה MA1988

הבעיה שגם לערכים עצמם אין מקום בוויקיפדיה. ראה סעיף 5. עמרישיחה 19:44, 21 במרץ 2011 (IST)
אכן. קראתי והחכמתי, אבל זה לא מסביר למה בוויקיפדיות זרות כן נהוג לרשום ערכים על עונות - מדוע בוויקיפדיה העברית מדיניות שכזו, הרי בכתיבה על כל עונה, מדובר בניסיון להיות אנציקלופדיה מעודכנת, שיכול להיות בה ערך לכל עונה של טורניר כדורגל משמעותי, גם אם הוא נערך מדי שנה. • משתמש:MA1988 שיחה MA1988
זאת המדיניות שהתקבלה לאחר דיון. אם ברצונך להציע שינוי, כתוב זאת בדף השיחה של דף המדיניות. עמרישיחה 19:54, 21 במרץ 2011 (IST)
אין לי שום בעיה לשחזר את הדף לארגז חול. גם לי יש (כאן) תבנית אדומה מדי למרחב הערכים. yanshoofשיחה • 18:20, 22 במרץ 2011 (IST)
אינני רואה מניעה לשחזר את התבנית לארגז חול (כל אחד יעשה מה שהוא רוצה בארגזי החול שלו), אך לטעמי מדובר בצעד חסר תועלת כי אין סיכוי לערכים כאלה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 17:30, 17 באפריל 2011 (IDT)

שינוי[עריכת קוד מקור]

תבדוק את זה. תודה, ‏Yonidebest Ω Talk‏ 11:38, 25 במרץ 2011 (IST)

זה בסדר גמור. yanshoofשיחה • 16:34, 28 במרץ 2011 (IST)

מזל טוב[עריכת קוד מקור]

במילים אחרות: קולולולולולולו. ‏DGtal‏ 17:14, 5 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! (זו עוגת חתונה) ‏sir kiss שיחה 17:14, 5 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב[עריכת קוד מקור]

קיבלתי היום שני בשורות טובות מאוד.

פרח פרח פרח, אחד לך ושניים לבת זוגך Hanay שיחה 17:17, 5 באפריל 2011 (IDT)
מה פתאום ההפליה הזו? --בברכה, טישיו - שיחה 17:18, 5 באפריל 2011 (IDT)
תודה רבה לכולם. מגיע לה יותר פרחים... yanshoofשיחה • 17:28, 5 באפריל 2011 (IDT)
המון SMirC-congrats.svg מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! רחל - שיחה 17:29, 5 באפריל 2011 (IDT)

אני מעוניין בעזרה, כתבתי ערך והעבירו אותי על שמי[עריכת קוד מקור]

שלום לך אני פחות מתירון, רחוק מלהיות סופר, קרוב יותר לכלום, כתבתי ערך וכמובן שלחו אותו למקום שלא חפצתי, בקיצור אלי זקוק לעזרה Kaol - שיחה 17:41, 7 באפריל 2011 (IDT)שיחהKaol - שיחה 17:41, 7 באפריל 2011 (IDT) בוא נתחיל לאט. יש לך ארגז חול? לפתוח לך אחד? (ינשוף מחוץ לחשבון)

לא מצליח לשמור בארגז החול[עריכת קוד מקור]

שלום, אני חדש בוויקיפדיה ואני צריך עזרה: רציתי לכתוב ערך חדש, וכתבתי אותו בארגז החול למטרת ניסוי. ואולם, כששמרתי אותו בארגז חול האישי שלי, גיליתי לחרדתי כי הוא פורסם כערך לכל דבר.

מה לעשות?!

העברתי את הערך לארגז חול. השארתי לך הודעה עם קישור בדף השיחה שלך. להבא, קרא את עזרה:דף משנה. יוסישיחה 13:27, 9 באפריל 2011 (IDT)

למה הצבעתי כמו שהצבעתי[עריכת קוד מקור]

אני איש שומר חוק. אני בן לאדם שמרבית חייו עוסק בשמירה על החוק. אמנם זוהי פרנסתו אך הוא עושה זאת גם ממניעים אידאולוגים. אני מאמין נלהב בחשיבות העצומה של שמירה על החוק ומתן כבוד לחוק. יש פעמים שבהן החוק טועה, ויש להפגין ולמחות, אך לא באלה עוסק המקרה שלנו. אינני משפטן ואינני היסטוריון, אך מפריעה לי באופן יום יומי ההתעלמות הישראלית מחוקים והצפצוף עליהם לאחר מאות שנים של חוקים מפלים ליהודים בגלות. תרומתו של חגי למיזם איננה מוטלת בספק. בארכיונים שונים תוכלו למצוא בקלות שיחות (למשל) שבהן נעזרתי בו או ביקשתי את דעתו.עם זאת, אינני מוכן לתת יד להחזרת משתמש חסום כל עוד נותר בי הרושם שהוא מזלזל בחוקי המיזם, בעיקר לאלו הנוגעים לנושאי החסימה והכבוד בין משתמשים שונים. טעויות גם אני עשיתי בעבר. פגעתי במשתמש רשום אחד ובאלמוני אחד לפחות, ביקשתי את סליחתם ואת סליחת הקהילה והיא ניתנה לי (ראו דיון המועמדות שלי למפעיל). אני לא נגד הזדמנות שנייה. להיפך, קיבלתי בחיי מספר פעמים הזדמנות שנייה ואני מוקיר תודה על כך. אבל, על מנת לקבל הזדמנות שנייה יש להבין את הטעויות שנעשו ולכבד את החוקים, ואנחנו לא שם, לענ"ד. זו דעתי, אני תמיד מוכן לשמוע אחרות. yanshoofשיחה • 13:16, 17 באפריל 2011 (IDT)

ינשוף, אתה מוזמן לקרוא את שכתבתי במשתמש:Yuri/הצבעה לא רשמית לשחרורו של חגי אדלר#זו לא הצבעה, רק שיקוף לכותבים כאן Hanay שיחה 13:26, 17 באפריל 2011 (IDT)
ראיתי, תודה. את מתייחסת לחלק אחר בבעיה שלא התייחסתי אליה, וכרגיל, אני חושש שאת צודקת... yanshoofשיחה • 13:46, 18 באפריל 2011 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

היי ניסיתי לכתוב לך ושמתי לב שאין לי מושג איך להעביר לך את ההודעה בלי שהיא תהיה חשופה לעיניי כל איך כותבים לך הודעה כמו במייל באופן אישי כדי שתוכל להתייחס אליה באופן אישי ולא עם כל עם ישראל? תודה

היי. שלחתי מייל. yanshoofשיחה • 22:01, 21 באפריל 2011 (IDT)

הכללת ערך בקטגוריה קיימת[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף, דבר ראשון כל הכבוד על היענותך לעזור ולסייע כאן בזמנך החופשי לכותבים חדשים! :-) אודה לעזרה בבעיה קטנה שנוצרה עם ערך חדש שהעליתי אתמול (שם הערך: מרדכי בן דרור). הכל עלה בסדר, אבל בקטגוריות שבתחתית הדף מתרחשת תופעה מוזרה. כשאני נכנס אל הקטגוריה (לדוגמה "שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב") - אני אישית רואה את הערך "מרדכי בן דרור" מופיע שם באות ב' כנדרש. אבל אף אחד אחר חוץ ממני לא רואה את הערך הזה שם! בדקתי עם מספר חברים במחשבים ובדפדפנים שונים. האם יש לך רעיון מדוע הערך איננו מופיע שם למרות שאני אישית כן רואה אותו? האם לא הכנסתי את הקטגוריה כנדרש? תודה בכל מקרה... Bensho - שיחה 17:28, 1 במאי 2011 (IDT)

אני רואה אותו כרגע, אז אני מניח שהבעיה הסתדרה. בכל מקרה, יש לעתים הבדלי גרסאות בן חשבונות רשומים ולא רשומים. בכל מקרה, הבעיה כנראה הסתדרה. yanshoofשיחה • 11:27, 2 במאי 2011 (IDT)
תודה אבל לצערי הבעיה ממש לא הסתדרה... ביקשתי ממספר אנשים (ממחשבים שונים) לבדוק ואף אחד מהם לא רואה את הערך זה בקטגוריה. אני חושב שזה קשור בדיוק לנקודה שהעלית- האנשים האלה לא רשומים בוויקיפדיה, ואילו אתה ואני כן רשומים ולכן אנחנו רואים שם את הערך. אבל זה אומר (ותקן אותי אם אני טועה) שיש כאן עדין בעיה מסוימת, כי אם עניין החשבון הרשום היה הסיבה היחידה- איך זה שהאנשים האלה רואים את כל שאר הערכים בקטגוריה? ובכל מקרה תודה על ההתייחסות. Bensho - שיחה 12:53, 2 במאי 2011 (IDT)
זו גם פונקציה של זמן. שים לב למשל, שערך חדש לא מופיע בחיפוש בשעות הקרובות. אני מציע שתיתן לזה מספר ימים. yanshoofשיחה • 14:41, 2 במאי 2011 (IDT)
אוקיי תודה! Bensho - שיחה 14:47, 2 במאי 2011 (IDT)

שלום מספריית סינמטק תל אביב[עריכת קוד מקור]

שלום

קוראים לי תומר, אנ יעובד בספרית סינמטק תל אביב. אנחנו מעוניינם להוסיף תמונה לערך שהכנסנו (ושגם הוא נראה משונה קצת) אבל אני לא מצליח להבין איך בדיוק, אנ ילוחץ על קקישור לתמונה אבל לא מבין מה עליי לעשות מהנקודה הזו...

האם תרצה לעזור לנו ?

בברכה תומר

שוב תומר, שכחתי לחתום[עריכת קוד מקור]

הערך שהכנסנו אמור להופיע תחת ארכיון מידע לקולנוע סינמטק תל אביב

על החתום

שאלה[עריכת קוד מקור]

איני מצליח לעלות תמונה, כי כתוב לי "סיומת הקובץ אינה מתאימה לסוג ה־MIME" תומר Cinematheque.library - שיחה 11:14, 15 במאי 2011 (IDT)

שלום תומר, העלת את שאלתך בדלפק הייעוץ, עניתי לך שם, אם תשובתי איני ברורה, ציין מה לא ברור, ואני אסייע לך. בא נמשיך בדלפק הייעוץ Hanay שיחה 11:15, 15 במאי 2011 (IDT)
אוקיי אני יעבור לדלפק, אבל לא קוראים לי תומר. --The metaken - שיחה 21:41, 21 במאי 2011 (IDT)

האם אתה מתכוון להגיע[עריכת קוד מקור]

לויקיפדיה:מפגשים/מפגש שבועות 2011? תראה את מי תפגוש אם תגיע Face-smile.svg Hanay שיחה 13:20, 23 במאי 2011 (IDT)

אני מאוד רוצה ומתכוון להגיע. אני עובד על זה קשה... yanshoofשיחה • 13:22, 23 במאי 2011 (IDT)
יופי, בתראה... לא התכוונתי אלי. ראית מי עוד נרשם? Hanay שיחה 13:24, 23 במאי 2011 (IDT)
כן, זה יהיה מצוין. yanshoofשיחה • 16:53, 23 במאי 2011 (IDT)

כתיבת ביוגרפיה[עריכת קוד מקור]

שלום רציתי לשאול אם אני רוצה לכתוב מאמר חדש על משהו מסוים שכבר כתבו עליו האם אני יכול לעשות זאת

שלום. אם כבר כתבו, אתה יכול להרחיב ולעדכן. על מי מדובר? yanshoofשיחה • 17:17, 30 במאי 2011 (IDT)

הספר של קלס[עריכת קוד מקור]

המלצתי כתמונה מומלצת. הטקסט שם הוא שלך. איתן - שיחה 22:15, 31 במאי 2011 (IDT)

אני מיד אגיב, תודה. yanshoofשיחה • 14:45, 1 ביוני 2011 (IDT)

שלחתי[עריכת קוד מקור]

דוא"ל Hanay שיחה 13:31, 1 ביוני 2011 (IDT)

עניתי... yanshoofשיחה • 14:45, 1 ביוני 2011 (IDT)

עריכת "המרכז הישראלי לניהול"[עריכת קוד מקור]

אשמח לסיוע בעריכת הערך- ביצעתי עריכה אחרונה של הערך בתאריך ה-1.6.2011 אולם עדיין מופיעה הערה "ערך זה זקוק לעריכה, כדי שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה". אני רוצה להבין מה הן הסיבות הספציפיות בגינן עדיין מופיעה ההערה, במטרה לתקן אותן. כמו גם הוספת טבלת פרטים נוספים על החברה והלוגו במיקום הנכון שלו. הגעתי מהחממה. לטם חיון - שיחה 19:29, 1 ביוני 2011 (IDT)

זה כבר טופל... yanshoofשיחה • 23:26, 5 ביוני 2011 (IDT)

תבנית:צורות קרב[עריכת קוד מקור]

אהלן,
צריך להכחיל שם, בא לך? • עודד (Damzow)שיחההלוואי והייתי בדיקסי! • 16:40, 5 ביוני 2011 (IDT)

כן, אני אבדוק מה נשאר לי מבה"ד 1. yanshoofשיחה • 23:23, 5 ביוני 2011 (IDT)
בשמחה! ובהמשך, אילו פירושים יש להגנה שאינם צורת קרב? מדוע יש צורך בסוגריים? אורי שיחה 23:30, 5 ביוני 2011 (IDT)
זו הפניה לההגנה, ונראה לי שעדיף ככה. yanshoofשיחה • 23:38, 5 ביוני 2011 (IDT)
אני יודע, אך לא מסכים. לשם כך קיים המנהג להפנות לפירושים נוספים ומשמעויות דומות בראש הערך. אורי שיחה 00:21, 6 ביוני 2011 (IDT)
אין לי בעיה. שיניתי רק כדי שהתבנית של צורות הקרב לא תהייה מטעה. היום בערב כבר יהיה קצרמר הגנה, ואני משאיר לך לעשות את השינויים כרצונך ומותיר לך לערוך בזמן שהערך בעבודה. yanshoofשיחה • 12:09, 6 ביוני 2011 (IDT)
אורי, הפכתי את הגנה לפירושונים. אתה חושב שצורת הקרב היא משמעות עיקרית? yanshoofשיחה • 10:35, 10 ביוני 2011 (IDT)
אני חושב שדף פירושונים עדיף. תודה. אגב, צה"ל, לדעתי, לא אמור להופיע שם. אורי שיחה 03:34, 11 ביוני 2011 (IDT)
תיקנתי. אגב, אתה חושב שהבינוויקי שם נכון? אין משהו יותר מוצלח? yanshoofשיחה • 14:04, 11 ביוני 2011 (IDT)

מודיעין ומארב[עריכת קוד מקור]

אני לא רוצה לשחזר אותך, אבל עריכתב שגוייה. מודיעין איננו חיוני להצלחת מארב. למעשה, רוב המארבים מתבססים על ניתוח קרקע ולא על מודיעין. נימקתי שינוי זה באריכות בדף שיחת הערך כבר ה-2008. אורי שיחה 00:25, 6 ביוני 2011 (IDT)

אני בודק מקור מסוים, אבל אם אתה לא יודע מאיפה האויב אמור לעבור, אתה לא יכול לקיים מארב מתוכנן, אלא מאולתר. בכל מקרה, אתה מכיר אותי, אני לא אתכסח איתך... yanshoofשיחה • 11:32, 6 ביוני 2011 (IDT)
מקורות זה מצוין. בעיקר אם אלו מקורות שניתן לצטט. אני כותב על סמך הכשרתי ונסיוני. מארב מתוכנן הוא מארב שנערכת אליו. עשרות מארכים השכבתי בלבנון ובשטחין. אולי אפילו יותר. 90% מהם התבססו על ניתוח קרקע ועל תודעת אויב בסיסית שהמחבלים רוצים להגיע מלבנון לקו המערכת או למוצבינו. במקרים ספורים בלבד היה לנו מודיעין על תנועות אויב. אף על פי כן נתקלנו, והצלחנו. לא בזכות מודיעין אלא בדכות ניתוח שטח, התמדה, ומזל.
מארב מאולתר (והמונח המדויק הוא מארב חפוז) מתייחס לכוח שמקבל משימה להשכיב מארב מבלי שתכנן אותו. למשל היה בפטרול (או בתנועה מסוג אחר, למשל בדרכו חזרה ממארב) ושמע רחשים ומיהר להשכיב מארב. או אולי על סמך מודיעין. אם לשיקול דעתו של המפקד בשטח, או של תצפית למשל, אתה קורה איסוף מודיעין--ויש ממש בבחירה זו--אזי נכון יהיה להגיד שמארב חפוז יפרש על פי מודיעין (בניכוי שרירותיות מטומטמת של קודקודים, וגם זה קורה).
לבסוף, לא צריך להתכסח. לכן גם לא שיניתי. אני חושב שאני צודק ואני מבקש לשכנע, או להשתכנע שאני שוגה. אורי שיחה 20:37, 6 ביוני 2011 (IDT)
אורי, אתה צודק לדעתי, אבל רק באופן חלקי. אנחנו צריכים להפריד בין מלחמה לעימות נמוך עצימות או עימות מוגבל. אני חושב שעדיף להתייחס למלחמה קלאסית ואולי לייחס פסקה לעימות. ניתוח שטח הוא הכרחי, אבל גם מודיעין. תשובה מלאה יותר מחר... yanshoofשיחה • 11:26, 8 ביוני 2011 (IDT)
שיחזרתי את עצמי, עד מציאת מקור טוב. yanshoofשיחה • 14:12, 11 ביוני 2011 (IDT)

ויקיפדיה:בירורים[עריכת קוד מקור]

הי ינשוף, יש בבירורים, תלונות מאד ישנות שלא אורכבו, ארכבתי אחת, אבל איני בטוחה לאן יש לארכב את הבירורים עד הבירור (ולא כולל) "עריכת שיחות". אתה יכול לסייע? Hanay שיחה 09:31, 10 ביוני 2011 (IDT)

נראה לי שאת עושה נכון. למיטב ידיעתי מארכבים לדף במרחב המשתמש של נשוא התלונה. yanshoofשיחה • 09:34, 10 ביוני 2011 (IDT)
זאת אני יודעת, אבל לא תמיד ברור מיהו נשוא התלונה. ומכאן שאלתי Hanay שיחה 09:53, 10 ביוני 2011 (IDT)

מזל טוב[עריכת קוד מקור]

Yanshoof31.png

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך מכל בית ויקיפדיה, עד 120 ! ‏dMy‏ • שיחה • 22:21‏, 15/06/2011 • י"ד בסיוון ה'תשע"א

מצטרף לברכה. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 22:25, 15 ביוני 2011 (IDT)
-מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! -בברכה, טישיו - שיחה 22:28, 15 ביוני 2011 (IDT)
מזל טוב! קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 22:40, 15 ביוני 2011 (IDT)
איזו עוגה טעימה Face-smile.svg, מזל טוב וזר פרחפרח פרח Hanay שיחה 22:56, 15 ביוני 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! איתן - שיחה 08:16, 16 ביוני 2011 (IDT)
מזל טוב! עד 120! ‏עמיחישיחה 11:22, 16 ביוני 2011 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! עוד הרבה שנות עבודה פורייה כאן בוויקיפדיה! --כיכר השבת - שיחה 12:46, 16 ביוני 2011 (IDT)

מזל טוב והמשך עבודה פורייה --Assayas שיחה 16:13, 16 ביוני 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! SMirC-congrats.svg דורית 16:19, 16 ביוני 2011 (IDT)
מזל טוב, עד מאה ועשרים! אלדדשיחה 20:48, 16 ביוני 2011 (IDT)
מזל טוב, עד 120! דוד שי - שיחה 20:59, 16 ביוני 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! רחל - שיחה 21:13, 16 ביוני 2011 (IDT)
יום הולדת שמח והמון מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ALC • ט"ו בסיוון ה'תשע"א • 04:09, 17 ביוני 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! --Yoavd - שיחה 08:36, 17 ביוני 2011 (IDT)
תודה רבה לכולם! איזה כיף עשיתם לי! yanshoofשיחה • 15:21, 19 ביוני 2011 (IDT)

טיגר: הסרט[עריכת קוד מקור]

שכתבתי את הערך - האם זה מספיק כדי להוריד את התבנית? תודה, אריה ה. - שיחה 02:37, 22 ביוני 2011 (IDT)

אותו דבר עם הבלתי רגילים. אריה ה. - שיחה 22:10, 25 ביוני 2011 (IDT)
מצטער על העיכוב, נראה לי שכן. yanshoofשיחה • 11:17, 26 ביוני 2011 (IDT)

בקשת עזרה - למה מחקו לי ?[עריכת קוד מקור]

שלום

בערך אנונימוס (לגבי אנונימוס בעלי חיים)

ניסיתי להוסיף קישור מאמר ביקורת. מחקו לי אותו שוב ושוב, כשאני מבטל ומבטלים לי וחוזר חלילה, עד שחסמו אותי..

לדעתי, הקישור הוא לביקורת לגיטימית. כתב כך עוד מישהו, מאידך זה נמחק, בטענה שהנושא קשור ל"פינת החי" - והכוונה לשם האתר ששם מאוחסן המאמר. לדעתי זו טוענת שווא. המאמר מדבר במפורש על אנונימוס ועל אתרים דומים המאמר ששמתי אליו קישור http://www.pinat-hay.com/anonimus.htm אציין שבדף בוויקיפדיה על אנונימוס קישורים הרבה פחות רלוונטיים כמו זה על פיטום אווזים.

אחרי שניסיתי שוב ושוב לשים את המאמר, נטען, שאני מנסה לקדם אתר.

אני מבקש רק דבר אחד - אנונימוס הוא גוף קיצוני, לדעת רוב האוכלוסייה, גם לדעתי. לגיטימי שיהיה עליו, לפחות קישור למאמר ביקורת.

ערך אנונימוס שאליו אני מתכוון http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A1

  • אציין שאני חדש במערכת

ושהעזרה שאני מבקש היא "למה מוחקים לי" תודה דין נוזאור - שיחה 18:58, 30 ביוני 2011 (IDT)

שישי הפוך[עריכת קוד מקור]

שכתבתי את פסקת העלילה - האם זה מספיק כדי להוריד את תבנית השכתוב? תודה, אריה ה. - שיחה 18:58, 2 ביולי 2011 (IDT)

נראה לי שכן, אבל להחליף בתבנית להשלים, כי הערך הוא קצרמר. על סרטים צריך יותר מפסקת עלילה. yanshoofשיחה • 19:09, 8 ביולי 2011 (IDT)

הגנה[עריכת קוד מקור]

הפכת את הגנה לדף פירושונים, אינני מתנגד לכך, אך כעת נוצר מצב שיותר מ-300 ערכים ותבניות שמופיעות בעמוד הראשי (מומלצים, ידעת, תמונות), מקושרים לדף הפירושונים. כדאי היה לדאוג לכך לפני השינוי אך בדיעבד כדאי לחפש בעל בוט שיעביר את כולם לערך ההגנה. אם לא אני מוכן לעזור בפרויקט ידני ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 20:39, 3 ביולי 2011 (IDT)

אם תהיה רשימה של כל הערכים שעל פי בדיקה הם שייכים אכן לערך ההגנה, הבוט של מתניה יעשה זאת תוך שניות (גם אני הבאתי לו לא מזמן רשימת עבודה כזו). --בברכה, טישיו - שיחה 20:50, 3 ביולי 2011 (IDT)
הבדיקה במקרה זה מיותרת, מעיון ברשימה סבירות מספקת שכל הערכים שייכים לערך ההגנה ובמילא הפנו לערך זה עד עכשיו, בכל מקרה בדיקה ידנית שלהם מייתרת את הצורך בבוט. אפנה למתניה ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 20:55, 3 ביולי 2011 (IDT)
מצוין. בברכה, טישיו - שיחה 20:57, 3 ביולי 2011 (IDT)
הסבר מדויק של מה צריך לעבור למה יסייע. מתניה שיחה 22:44, 3 ביולי 2011 (IDT)
כל המופעים שמקשרים לדף הפירושונים הגנה צריכים להפנות לערך ארגון ההגנה, תודה ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 22:46, 3 ביולי 2011 (IDT)
זו הגדרה לא טובה, ולא נכונה. מה לגבי ההפניה להגנה בערך מס? אתה חייב להיות ספציפי ומדויק אחרת זה יאלץ להיות ידני. מתניה שיחה 23:06, 3 ביולי 2011 (IDT)
או קיי, שיהיה ידני. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 23:12, 3 ביולי 2011 (IDT)
מצטער על העיכוב, בחינות. הכל נכון, טעות שלי, אני אטפל בה ידנית אפ עוד נשאר מה לטפל. מצטער. yanshoofשיחה • 15:25, 6 ביולי 2011 (IDT)
עשיתי חצי, זה לא נורא, אני שוב מתנצל. תקלה שלי, תודה על התזכורת. yanshoofשיחה • 10:08, 7 ביולי 2011 (IDT)
טופל. yanshoofשיחה • 19:09, 8 ביולי 2011 (IDT)

הכחלת ערך[עריכת קוד מקור]

היי,

אולי תרצה לכתוב ערך על רובה Gewehr 98 או על Gewehr 41 למען קרב סטלינגרד? גילגמש שיחה 23:05, 7 ביולי 2011 (IDT)

לכתוב מאפס יהיה קשה, כי אין לי מקורות. לתרגם אחד מהם אפשר, נראה לי, אבל רק כשאחזור מהמילואים. yanshoofשיחה • 19:09, 8 ביולי 2011 (IDT)

הפניות משם לועזי לתעתיק - Mos Def[עריכת קוד מקור]

היי ינשוף,

לצערי אני חושש שטעות עימך והנוהג אכן קיים. ניגשתי באופן אקראי לקטגוריה:להקות אמריקניות ודגמתי: Backstreet Boys, Pink Floyd, Weezer, Blind Melon, Blonde Redhead, No Doubt. דגימה מקבילה מקטגוריית הראפרים (שכן בראפר עסקינן): Redman, Eminem, 50 cent, Dr. dre, Kanye West. זה מבחינת הנוהג.

מבחינת מה רצוי, אני רוצה להזכיר שאין נזק מהפניות. הן לא נספרות כערכים והן באות לעזור לקורא להגיע לערך. הדבר נכון בעיקר במקרים כמו המקרה לפנינו - השם הלועזי לא משתנה, בעוד שכל גולש יכול לחשוב על תעתיק שונה. גם מדיניות ויקפדיה באשר להפניות אומרת כי "ראוי לדגול בגישה מקלה - בכל מקום שבו יש ספק, ליצור דף הפניה, וכך אולי לסייע לגולש שיחפש ערך זה בעתיד."

מבקש לשחזר את ההפניה או לפתוח דיון מתאים במזנון לגבי כל ההפניות מסוג זה. בברכה, Neuköln - ש 16:20, 18 ביולי 2011 (IDT)

שלום. קודם כל קבל את התנצלותי על כך שמחקתי וברחתי בלי הסבר. (פשוט לא שמתי לב לשעון) שנית, באופן עקרוני לאישים אין הפניה (למשל ביל קלינטון). הצדק עימך שהדבר נפוץ בקרב מוזיקאים בוויקיפדיה ואני מקבל את דבריך. אני לא אתנגד כלל אם תרצה ליצור את ההפניה שוב. yanshoofשיחה • 17:17, 18 ביולי 2011 (IDT)
אתה צודק שנעדר מההסבר שלי חלק קטן אז אני אדייק: כשמדובר בשמות אישים אתה צודק. כשמדובר במוזיקאים הנוהג כפי שאני מכיר אותו (אני מניח שיש יוצאים מן הכלל) הוא שערכי להקות ושמות במה זוכים פעמים רבות להפניה מהשם הלועזי. כשמדובר בשם פרטי ההפניה אכן מתייתרת, שכן גם באנגלית יש לא מעט אפשרויות תעתיק לשמות פרטיים. במובן הזה שם להקה או שם במה של אמן הוא כמו שם מותג - יהיה לו כמעט תמיד כתיב מקובל יחיד שנקבע על פי יוצרו. תודה על תגובתך. אצור מחדש. Neuköln - ש 17:26, 18 ביולי 2011 (IDT)
בכיף. yanshoofשיחה • 17:31, 18 ביולי 2011 (IDT)

טונגרירו[עריכת קוד מקור]

ביטלתי עריכתך זו. הסיבה: סימן = הוא חלק ממספר הר געש. הוא עשוי להתחלף בספרה או בסימן אחר, למשל -. דקיהמטבחוןהסלון 16:52, 19 ביולי 2011 (IDT)

הפגזת דמשק על ידי תותחי צה"ל במלחמת יום הכיפורים[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף. אינני אוהב להיות קטנוני, ובכל זאת אגיד שיש מידה של חוסר נימוס בכתיבה במודע של ערך שהוא זהה בעיקרו לערך קיים. שני הערכים הם קצרים ואין הצדקה ובסיס להציג את האחד כהרחבה של השני. אם אתה או האלמוני שאתה מייצג סברתם שהערך הקיים איננו טוב מספיק, ניתן היה להרחיב/לשכתב אותו כמקובל. יואב ר. - שיחה 17:05, 19 ביולי 2011 (IDT)

שלום יואב. לא הייתה שום כוונה של חוסר נימוס. אני חושב שהערך שכתבתי הרבה יותר מפורט. אם אתה חושב שצריך לאחד אותם, יכולת להציע זאת ולא לנזוף בי. הערך שכתבתי מתמקד בפשיטה השנייה, שהייתה עליה שורה אחת או שתיים בקושי. אם אתה חושב שצריך לאחד, אז תן לי יום לחשוב על זה. אני חשבתי ליצור ערך אם ושני ערכים מפורטים יותר. yanshoofשיחה • 10:05, 20 ביולי 2011 (IDT)
ראיתי שפתחת הצעת איחוד והבעתי את דעתי שם. כרגע, ואני מודע לכך שאני נסער, אני לא מבין אותך כלל. לקחתי שורה אחת (!) מהערך "שלך" והפכתי אותה לערך. מה פסול בזה? אין לי בעיה אם האיחוד, רק עם הניסוח שלך. yanshoofשיחה • 10:18, 20 ביולי 2011 (IDT)
ראשית, אני מתנצל שפגעתי בך.
שנית, קרא שוב את שני הערכים ותראה שיש ביניהם חפיפה גדולה. בכל זאת אינני מבין מדוע יש הצדקה לכתוב ערך מורחב (עם אותו שם למעשה) לערך הקיים במקום להרחיבו. אם תרחיב את הערך החדש שכתבת באופן משמעותי אולי אראה את הדברים אחרת. יואב ר. - שיחה 11:12, 20 ביולי 2011 (IDT)
קראתי. אני לא כל כך מסכים איתך. בכל אופן, אני לא אעמוד בדרך לאיחוד. yanshoofשיחה • 11:16, 20 ביולי 2011 (IDT)

עדכון טור דה פראנס[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף, אני לא אהיה פה בימים הקרובים. אם אתה יכול, תעדכן מחר כשהטור יגמר: ניצחון לקאדל אוונס, גם בערך שלו וגם בערך על הטור. עדכון מספר הטורים ל-98. והכי חשוב, לשים באקטואליה בדף הראשי הודעה בסגנון: רוכב האופניים קאדל אוונס ניצח בטור דה פראנס ה-98 והיה לאוסטרלי הראשון המנצח מרוץ זה. תודה ובהצלחה. אודי - שיחה 23:14, 23 ביולי 2011 (IDT)

בכיף. אני מקווה שסיבת נסיעתך חיובית ושתהנה... yanshoofשיחה • 11:20, 24 ביולי 2011 (IDT)

לונדון 12[עריכת קוד מקור]

היי ינשוף, בהמשך לשיחותינו בעבר, התחלתי להכין תשתית למיזם, כרגע במשתמש:עידו/ארגז חול 3. בינתיים מיפיתי את הערכים הכלליים, צריך להתחיל למפות את הערכים על הספורטאים והנבחרות הרלוונטיים. עידושיחה 01:49, 9 באוגוסט 2011 (IDT)

בכיף. אני אתן כתף. yanshoofשיחה • 14:22, 9 באוגוסט 2011 (IDT)
וואוו, שאפו על הרמת הכפפה • עודד (Damzow)שיחה • 16:13, 9 באוגוסט 2011 (IDT)
בוא קודם נראה שאני עושה, אחר כך ניתן מ--yanshoofשיחה • 17:08, 10 באוקטובר 2011 (IST)חמאות..yanshoofשיחה • 17:01, 9 באוגוסט 2011 (IDT)

ברצוני לכתוב את הערך במלואו, ולכן הייתי שמח אם תאפשר לי לעשות כן, אני חדש בוויקיפדיה, מה זה ארגז חול?

בס"ד ארגז חול זה דף שמאפשר לכתוב את הערך לפני ההעלאה למרחב הערכים. ליאתשיחה • (מישהי שאכפת לה) 21:09, 13 באוגוסט 2011 (IDT)

מעט מעליב[עריכת קוד מקור]

יעל פנתה אלי בדף שיחתי. אני מבין שיש לך חלוקה עלי, אבל אינני וקיפד אלמוני, ניתן לפתוח דיון קצר בדף השיחה. אם אכן יש עוד שחושבים שההפניה מיותרת ואין כאלה שחושבים כמוני שהיא הכרחית, לא אלחם עליה. אבל למחוק כך סתם ללא דיון? קוני למל •י"ב באב ה'תשע"א• 17:39, 12 באוגוסט 2011 (IDT)

היי. אין לי מחלוקת עימך, ואני מצטער על כך שנעלבת. הערך הוא בעייתי מאוד. הייתי צריך לפתוח דיון. לשחזר? yanshoofשיחה • 13:13, 13 באוגוסט 2011 (IDT)
זה אמור להיות דף הפניה\פירושונים וזה בעקבו שרבים מכירים את הסיפור כשני אליהו ולא בשמותיהם המלאים. אשמח אם שחזר. נפתח דיון בדף השיחה. אולי יחליטו לערוך אוו בצורה כזאת או אחרת אולי יחליטו למוחקו לגמרי. לא אלחם עליו, אבל נראה לי שהרעיו ראוי ליחס יותר נעים ממחיקה מהירה כאחרון המשחיתים. קוני למל •י"ד באב ה'תשע"א• 21:07, 13 באוגוסט 2011 (IDT)
קוני, בהתראה קצרה מאוד אני טס לחו"ל ולא יהיה לי זמן. אני סומך עליך שתכתוב ערך מעולה ולא קצרצר. yanshoofשיחה • 21:33, 15 באוגוסט 2011 (IDT)

איך[עריכת קוד מקור]

התחתנת בלעדיי?! Poxsi - שיחה 00:51, 15 באוגוסט 2011 (IDT)

איך גילית? yanshoofשיחה • 21:32, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
אני יודע הכל, שכחת? Poxsi - שיחה 20:39, 21 באוגוסט 2011 (IDT)
האמת שכן... yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

שבוע השכתוב[עריכת קוד מקור]

אמנם לא בטוח שתהיה פה עד שהוא יגמר, אבל בכל זאת, אשמח אם תשתתף במיזם גם לאחר סוף השבוע. תהנה בינתיים בחופשה! ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 14:19, 20 באוגוסט 2011 (IDT)

מבטיח לפחות אחד. yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

שלום.[עריכת קוד מקור]

אני די לחוץ מהנהלים... אני פשוט רוצה לכייף (לא במובן של "להתפרע"...). הייתי רוצה לדעת יותר דברים שיעזרו לי ובמיוחד איך להעלות תמונות לערך שיצרתי. בתודה, Ebranib - שיחה - פורטל:פופ 00:10, 21 באוגוסט 2011 (IDT)

בכיף. מצטער על העיכוב. עדיין אפשר לעזור? yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

הזמנה למפגש[עריכת קוד מקור]

היי,
שים לב בבקשה לויקיפדיה:מפגשים/מפגש חובבי היסטוריה צבאית.
נשמח לראותך שם • עודד (Damzow)שיחה • 23:42, 21 באוגוסט 2011 (IDT)

עזרה בהוספת תמונה לערך[עריכת קוד מקור]

שלום. אולי כבודו יוכל לעזור לי, אחרי שפנייה לארבעה ירושלמים העלתה חרס!

אני מעוניינת לכתוב ערך ולשלב בו תמונות.

יש לי כמה בעיות:

א' אין אפשרות להוסיף תמונות מהמרשתת. את המכשול הזה כבר עברתי. התמונות שבידי צולמו על ידי!

ב' איני יכולה לשים את התמונות על מחשב, כי המחשבים, שאני מווקפדת עליהם אינם שלי!

ג' כיצד להוסיף את התמונה? גם את התשובה לזה מצאתי.

ד' נשאר לי רק: ההליך עצמו. לכן אני מחפשת נואשות ויקיפד ירושלמי כדי לעבוד בשיטות הישנות, שעדיין עובדות: להעביר לו תקליטור עם התמונות המדוברות והוא יבצע בעבורי את התהליך! בתודה מראש: חוקרת דיבוקיםשיחהאמצו ערך יתום! 15:30, כט' אב התשע"א (IST)

היי חוקרת. לאט לאט. על איזה ערך מדובר? yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

ויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/מדעי הרוח באוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף, אני מובילה באוניברסיטת חיפה מיזם של כתיבת ערכים על ידי סטודנטים, האם תהיה מוכן להוסיף את שמך בויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/מדעי הרוח באוניברסיטת חיפה#משתתפים. אני מקווה שהטיול בחו"ל היה נהדר. תודה חנה Hanayשיחהאת הויקיפדים החדשים כבר הכרת? 04:37, 5 בספטמבר 2011 (IDT)

יש מצב, למרות שמדעי הרוח זה לא אני... yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
תראה איך עזרת לי בתחילת דרכי, ואני כתבתי בנושאים שהם בתחום מדעי הרוח. העזרה הנדרשת היא לא בידע, אלא איך כותבים בוויקיפדיה,. אז תוסיף בבקשה את שמך לרשימה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 23:07, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
כן בוס. yanshoofשיחה • 12:40, 19 בספטמבר 2011 (IDT)

שאלה בנוגע לשינוי ערך[עריכת קוד מקור]

שלום! מצאתי בערך המומלץ של היום: מערת צדקיהו, טעות. רשום שבימי בית שני "ייתכן כי מערת צדקיהו שימשה גם את המלך אגריפס הראשון, נכדו של הורדוס, במפעלי הבנייה הרבים שלו בירושלים, ואולי אף את אגריפס השני ממשיכו, שבנה את החומה השלישית במאה הראשונה לספירה." אך בונה החומה השלישית הוא אגריפס הראשון (אתה יכול לבדוק בערכי הוויקיפדיה של אגריפס הראשון והשני). שאלתי היא כיצד מבצעים את השינוי בערך בצורה נכונה, בהתחשב בכך שאני משתמשת חדשה וכו'. תודה רבה, טל

שלום, ברוכה הבאה לוויקיפדיה ותודה אודות הערנות. בעקבות דברייך שיניתי את הנתון. בתודה מראש: חוקרת דיבוקיםשיחהאמצו ערך יתום! 15:17, יב' אלול התשע"א (IST).
בכיף. מצטער על העיכוב. עדיין אפשר לעזור? yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

נראה שחזרת מהחופשה?[עריכת קוד מקור]

אזכיר, בתוקף תפקידי כ"קאפו {{בעבודה}}", את נבחרת ישראל בכדורמים נשים. בברכה - קיפודנחש - שיחה 22:58, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

אתה חייב לבחור כינוי אחר במקום קאפו... yanshoofשיחה • 12:41, 19 בספטמבר 2011 (IDT)
בס"ד נכון, הכינוי לא נשמע טוב. ליאתשיחה • (מישהי שאכפת לה) 12:42, 19 בספטמבר 2011 (IDT)
ההכי הטוב - אל תתנו לי הזדמנויות לשלוף את הכינוי... (אוקיי, קיבלתי). קיפודנחש - שיחה 19:36, 19 בספטמבר 2011 (IDT)

סמוויז גמג'י[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "סמוויז גמג'י" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, (לדרישת הקהל הושמט התואר). כבוד - קיפודנחש - שיחה 21:40, 22 בספטמבר 2011 (IDT)

ערך חדש- אשמח לעצה[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף, ברצוני לכתוב ערך על שמאי ליבוביץ. קראתי כמה מדריכים לגבי כתיבת ערך חדש, מדריך הקריטריונים, נראה לי שהוא עבר את מבחן גוגל ועוד ולא הצלחתי להחליט. אני לא רוצה לכתוב ואז שימחקו לי... מה דעתך? בנוסף אני רוצה לסגור את החשבון הנ"ל ולפתוח אחד חדש. איך עושים את זה? ואיך מוסיפים תאריך עברי לחתימה? תודה רבה מראש על העזרה :) אורלילי - שיחה 11:53, 3 באוקטובר 2011 (IST)

מצטער על העיכוב, מחר תשובה מפורטת. yanshoofשיחה • 16:28, 9 באוקטובר 2011 (IST)
האמ האמ. אורלילי - שיחה 15:31, 27 באוקטובר 2011 (IST)

ערך אייבק נבסו[עריכת קוד מקור]

שלום, למה מחקת את הערך שהוספתי על " אייבק נבסו" פרט בבקשה את טענותיך. לעת עתה. הוספתי את הערך מחדש. Adamperson2010 - שיחה למה מחקתי? עם כל הכבוד, אין בערך שום הסבר למה למגיע למושא הערך ערך. המילה היסטוריון היא נהדרת, אבל לא עומד מאחוריה שןם דבר. לא מפורטים אפילו לימודים, ותרגום חוברת זה לא מספיק. yanshoofשיחה • 17:02, 10 באוקטובר 2011 (IST)

וזמר ששר שירים במועדוני לילה זה כן מספיק?חשפנית במועדנים זה כן מספיק?שאני אמשיך?אולי בעינייך זה לא, אבל בעיני מילוני אנשים אחרים זה כן מספיק. כפי שאני לא מוחק את הערכים שאתה ערכת, אני מבקש שלא תיגע ולא תמחק את הערכים שאני מעלה. המשך יום טוב.נ.ב. הערך יעלה שוב. Adamperson2010 - שיחה
קרא בבקשה את מה שכתבת בתגובה שלך. לא הצלחת להסביר את חשיבות וגם לא ניסית, כי גם אתה יודע שאין. הבקשה שלך לא לגיטימית. גם לא האיום. יום טוב גם לך. yanshoofשיחה • 17:36, 10 באוקטובר 2011 (IST)
שלום ינשוף, להשלמת התמונה ייתכן כי תרצה לקרוא את הדברים שנכתבו כאן. בברכה. ALC • י"ג בתשרי ה'תשע"ב • 19:04, 10 באוקטובר 2011 (IST)
תודה. עכשיו המצב ברור יותר. yanshoofשיחה • 19:18, 10 באוקטובר 2011 (IST)

לגולס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "לגולס" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, AaronShapira - שיחה 14:26, 26 באוקטובר 2011 (IST)

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Yanshoof/ארכיון 5,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך לגולס, וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:26, 29 באוקטובר 2011 (IST)

הצבעים הלאומיים של קנדה[עריכת קוד מקור]

בא לך לכתוב? • עודד (Damzow)שיחה • 22:34, 22 באוגוסט 2011 (IDT)

עלי! yanshoofשיחה • 11:29, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
סומך עליך • עודד (Damzow)שיחה • 16:07, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אפצ'י • עודד (Damzow)שיחה • 13:33, 14 באוקטובר 2011 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:51, 14 בנובמבר 2011 (IST)

ערך חדש 'אגודת פקחי הטיסה'[עריכת קוד מקור]

היי שי,

התחלתי בהוספת ערך של אגודת פקחי הטיסה וראיתי שמחקת לי אותו.. אשמח לדעת מה לא עשיתי בסדר ואיך אפשר בכל זאת לעשות ערך כזה.

תודה, רביד

שלום רביד. כל התוכן מועתק מהאתר שקישרת אליו. האם יש לך אישור לפרסם? מצוין שם בפירוש שזכויות היותרים שייכות לאיגוד. yanshoofשיחה • 11:22, 20 בנובמבר 2011 (IST)

היי שי אני חלק מהאגודה ואחראי על האתר החדש שעלה לאוויר לפני פחות מחודש. התוכן שהועתק זה רק התוכן אודות האגודה ובתכנון זה להכניס תכנים נוספים ועוד מידע. יש דפים זהים לארגונים במדינות שונות וגם לארגון העולמי IFATCA. מה צריך לעשות בכל זאת כדי שיהיה לנו דף זה? רביד

היי. בהנחה שאתה לא רוצה לשנות את זכויות היוצרים באתר שלכם, אולי עדיף לפנות למשתמש:מתניה. הוא שולט בזה יותר טוב ממני. yanshoofשיחה • 10:38, 24 בנובמבר 2011 (IST)

אפנה אליו, תודה רבה. רביד

רציתי לשאול[עריכת קוד מקור]

כתבתי ערך על עו"ד דרור שטרום, ומחקת אותו. נכתב כי התוכן הוא תוכן פרסומי. רציתי לדעת למה? התוכן היה מידעי בלבד, וסיפק מידע על אותו עו"ד.

רשימה כזו של קורות חיים אינה נהוגה כאן. ראה ערכים על עורכי דין אחרים. אנחנו מחויבים לאחידות. בעייני, אגב, היה שם יותר מקמצוץ של פרסומת, ולו אם מסתכלים על שם הערך. אפילו נשיא המדינה מופיע בשמו, אז גם העו"ד המכובד יכול. yanshoofשיחה • 10:41, 24 בנובמבר 2011 (IST)

הי אתה כאן?[עריכת קוד מקור]

ניסיתי להשיגך בטלפון ללא הצלחה... חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:23, 24 בנובמבר 2011 (IST)

נכון! הייתי באמצע שיעור (כמו עכשיו...) ושכחתי. אני אחזור אלייך היום. yanshoofשיחה • 13:06, 24 בנובמבר 2011 (IST)

שאלה- מיזם חדש[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף, אני רוצה לפתוח מיזם בנושא אתרי מורשת לאומית בישראל. תוכל לומר לי איך, מה, ומו? בברכה, אורלילי - שיחה ד' בכסלו ה'תשע"ב 14:59, 30 בנובמבר 2011 (IST)

תבנית:היסטוריה של המדע[עריכת קוד מקור]

היי, ויתרת עליה? נויקלן - ש 02:53, 9 בינואר 2012 (IST)

נראה לי שכן. אתה רוצה לעשות עם זה משהו? yanshoofשיחה • 12:42, 10 בינואר 2012 (IST)
לא יודע מה. הסידור הנוכחי לא טוב כי אין בו מידע נוסף. צריך אולי סידור כרונולוגי כלשהו. נויקלן - ש 17:12, 23 בינואר 2012 (IST)

תודה רבה![עריכת קוד מקור]

על תקופת שירותך כמפעיל. מצפה לחזרתך בעתיד. מתניה שיחה 16:23, 23 בינואר 2012 (IST)

תודה. כולי תקווה. yanshoofשיחה • 16:33, 23 בינואר 2012 (IST)
אבל למה אין לך בדוק אוטומתית? הידרו - שיחה 16:38, 23 בינואר 2012 (IST)
לא יודע? לא מיניתי את עצמי? yanshoofשיחה • 16:40, 23 בינואר 2012 (IST)
לא. יש לך מזל שניוקי אוהבת אותך. הידרו - שיחה 16:47, 23 בינואר 2012 (IST)
זה נכון. אבל אני גם חמוד, אז אולי אתה היית עושה את זה בשבילי... yanshoofשיחה • 17:08, 23 בינואר 2012 (IST)
אני מודה שפשוט לא עמדתי בגב ההורס הזה על רקע נופי ניו-זילנד. נויקלן - ש 17:11, 23 בינואר 2012 (IST)
גם אני מחכה לחזרתך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:28, 23 בינואר 2012 (IST)
תודה לכם. כן, יש לי גב טוב... גם פה... :) yanshoofשיחה • 17:32, 23 בינואר 2012 (IST)
Symbol oppose vote.svg נגד לא מוכן למהלך הזה! • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 19:41, 23 בינואר 2012 (IST)


קצין אג"ם[עריכת קוד מקור]

היי,
יכול להרחיב? • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 11:19, 6 ביוני 2012 (IDT)

ליום הולדתך[עריכת קוד מקור]

Yanshoof32.png

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! עד 120 ! ‏dMy‏ • שיחה • 16:15‏, 15/06/2012 • כ"ה בסיוון ה'תשע"ב

מזל טוב!Ewan2 - שיחה 21:32, 15 ביוני 2012 (IDT)
מזל טוב! שפע SMirC-congrats.svg רחל - שיחה 21:40, 15 ביוני 2012 (IDT)
מזל טוב. Danny-wשיחה 22:41, 15 ביוני 2012 (IDT)
יום הולדת שמח ומוזיקלי! SMirC-congrats.svg אביתר בושלין - שיחה 23:39, 15 ביוני 2012 (IDT)
ועד 120 Assayas שיחה 00:45, 16 ביוני 2012 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב !sir kiss שיחה 07:01, 16 ביוני 2012 (IDT)
מזל טוב, עד 120! דוד שי - שיחה 07:29, 16 ביוני 2012 (IDT)
הגיע היום שלך - מזל טוב. עד 120 לפחות כשבמותניך עוד כוחות !!! ‏Ldorfman‏ • שיחה 15:19, 16 ביוני 2012 (IDT)
וואו איזה זקן Face-smile.svg. מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:27, 16 ביוני 2012 (IDT)
יום הולדת שמח! SMirC-congrats.svg דורית 17:31, 16 ביוני 2012 (IDT)

מזל טוב! גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 17:34, 16 ביוני 2012 (IDT)

מזל טוב! יום הולדת שמח, והמון אושר! אלדדשיחה 21:23, 16 ביוני 2012 (IDT)
מזל טוב מלב אל ל"ב! ‏עמיחישיחה 23:37, 16 ביוני 2012 (IDT)
מזל טוב ליום הולדתך! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 15:09, 17 ביוני 2012 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אלעדב. - שיחה 15:56, 17 ביוני 2012 (IDT)
תודה רבה לכולם! yanshoofשיחה • 14:05, 20 ביוני 2012 (IDT)

הידעת[עריכת קוד מקור]

שלום ארכיון 5. נדרשת התייחסותך לקטע הידעת? "שכתוב תבנית:הידעת? 21 במאי - סדרה 1". לפי שיחת תבנית:הידעת? 21 במאי - סדרה 1 השתתפת בדיון המקורי, ואשמח לשמוע את דעתך. • בברכה, אמיר (שיחה) 23:43, 29 ביוני 2012 (IDT)

הודעה חשובה[עריכת קוד מקור]

סקריפט 1 בוטל, ומהיום בכדי להציג את האייקון ליד הקישור החיצוני יש להכנס מיוחד:העדפות#mw-prefsection-gadgets שם בקטגוריית עיצוב, יש להוריד את סימון הV מ הסתרת אייקונים שמופיעים לצד קישורים חיצוניים. בברכה • חיים 7 • (שיחה) • כ"ב בתמוז ה'תשע"ב • 01:45, 12 ביולי 2012 (IDT)

הסקריפט נמחק. נא להסירו מדף הסקריפטים. אבגד - שיחה 13:59, 23 ביולי 2012 (IDT)

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Yanshoof/ארכיון 5,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך אתנה - המועצה הציבורית לקידום נערות ונשים בספורט, וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 21:01, 31 ביולי 2012 (IDT)

ויקיפדיה:בקשת ערך/גאוגרפיה ומדינות העולם[עריכת קוד מקור]

אין לשחזר תרומות של אנונימיים שאינם השחתה על ידי אופצית השחזור האוטומטית, זה מעליב ללא צורך. במקרה של מרוצת קרחון החלטתי לכתוב את הערך בעצמי (למעשה לתרגם אותו), כך שלא ביטלתי את השחזור שלך. נא להסביר הסבר הגיוני בדף השיחה של הדף מדוע ביטלתי את הבקשה (שכללה קישור לערך המקביל באנגלית). בתודה, טרול רפאים - שיחה 13:13, 25 באוגוסט 2012 (IDT)

טרול"ר, ראשית מדובר על משהו מלפני חצי שנה.
שנית, ממש לא לעניין לפנות אל מישהו (ולא משנה אל מי) בנימה שכזו, ממש נדהמתי לראות פניה שכזו זה לא נימוסי בעליל • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 14:29, 25 באוגוסט 2012 (IDT)
טעות שלי, עקב דיווח שגוי של ויקיפדיה (למה העדכון הזה הופיע תחת השם). טרול רפאים - שיחה מצטער. 18:32, 26 באוגוסט 2012 (IDT)

National colours of Canada[עריכת קוד מקור]

מה אתה אומר? בא לך? • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 17:58, 22 במאי 2013 (IDT)

מזל טוב![עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך, עד 120! דוד שי - שיחה 06:40, 14 ביוני 2013 (IDT)

מזל טוב ינשופינו • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 17:53, 14 ביוני 2013 (IDT)
ברכות ואיחולים גם ממני Ldorfmanשיחה 18:57, 15 ביוני 2013 (IDT)
נעלמת לזמן רב, נשמח אם תחזור, וללא התניות מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:00, 15 ביוני 2013 (IDT)
מזל טוב!Ewan2 - שיחה 23:46, 15 ביוני 2013 (IDT)
תודה רבה. אני מאוד משתדל לחזור, זה רק עניין של זמן (תרתי משמע). איזה התניות? לא רבתי עם אף אחד... yanshoofשיחה • 10:02, 17 ביוני 2013 (IDT)

חמריה חלודת-זנב[עריכת קוד מקור]

שלום ינשוף. בעבר הנחת בערך תבנית שכתוב. אשמח אם תבדוק אם מצב הערך כעת משביע אותך. תודה, ירוןשיחה 03:03, 25 בפברואר 2012 (IST)

בינתיים הסרתי את התבנית, מאחר שאני חושב שהיא כבר איננה רלוונטית. אם אינך מסכים, הרגש חופשי להחזירה (ועמך הסליחה). תודה, ירוןשיחה 22:02, 25 בפברואר 2012 (IST)
היי, ירון. בוודאי, אין שום בעיה. yanshoofשיחה

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Yanshoof/ארכיון 5,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך חטיבה 27, וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 17:40, 13 במרץ 2012 (IST)