שיחת משתמש:Yobeba

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yobeba, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
קובי כרמל - שיחהויקיפדיה איכותית • 15:44, 23 באפריל 2013 (IDT)

משתמש:Yobeba/חיים ילין[עריכת קוד מקור]

הי ראיתי שכבר העלית את הטיוטה שלך תוך כדי ההדרכה, יפה מאד. אם תזדקק לעזרה שאל אותי כאן. הדף שלך במעקב שלי. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:19, 23 באפריל 2013 (IDT)

הי, ראיתי שמאז שהעלית את הערך לא ערכת אותו. כמובן שחסרים בו קישורים פנימיים, ובנוסף שים לב שפרק לקריאה נוספת, קודם מציינים את שם הכותה, ואחר כך שם הספר. יש גם להדגיש את שם הספר. בנוסף ראיתי שיש תמונה שלו באחד הקישורים, אז אפשר להעלות את התמונה ברישיון בשימוש הוגן, ולהוסיף לערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 20:28, 9 במאי 2013 (IDT)
האם תוכל לעדכן אותי מה קורה עם הערך? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:41, 1 ביולי 2013 (IDT)

עזרה עם הערך[עריכת קוד מקור]

חנה שלום, אני משתתף בקורס של אביהו באונ' חיפה, השלמתי תיקונים והעלאתי לטיוטא את הערך על חיים ילין. אשמח אם תעברי עליו. בנוסף העליתי לויקישיתוף 3 תמונות מארכיון בית לוחמי הגטאות, קיבלתי מהם אישור שימוש תחת קרדיט, הם אמרו שהם לא יודעים מי הצלמים של התמונות. אני לא ידעתי איזה רשיון לתת לתמונות, אשמח אם תעזרי לי גם בזה. תודה רבה,Yobeba - שיחה 20:32, 3 ביולי 2013 (IDT)

הי, העברתי את שאלתך לכאן, כי אני מעריכה שתהיה התכתבות בינינו ואני מעדיפה שהכול ירוכז בדף שיחתך.
אני אעבור על הערך. הסתכלתי על התמונות שהעלית, הם לא כוללים רישיון חופשי. חשוב מאד לקבל מהמוזיאון אישור בכתב להעלות את התמונות ברישיון חופשי לויקיפדיה. את האישור יש לשלוח לכתובת הדוא"ל: permissions-he@wikimedia.org. לגבי היוצר, במוזיאון הם מקפידים מאד לכתוב שהם לא יודעים מי יוצר אבל זה נכון לגבי תמונות רבות שמקורן באלבום משפחתי, הרי כך הגיעו התמונות למוזיאון. לכן בתמונות כאלה אני נוהגת לציין בשם היוצר Family Album. אני אטפל בתמונות אבל חשוב שתקבל את האישור בכתב כמו שהסברתי לך. למידע נוסף ראה ויקיפדיה:OTRS.
כדי לענות לי לחץ על הקישור [עריכה] הנמצא ליד כותרת הפסקה.
בנוסף בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:15, 3 ביולי 2013 (IDT)
עברתי על הערך, עשיתי הגהה קלה והוספתי קישורים פנימיים לערכים קיימים בויקיפדיה. ערך מאד מעניין. האם לדעתך יש מקום לכתוב ערך בויקיפדיה על הצנחנית "גסיה גלזר"? אם כן יש לעשות קישור אדום.
אם יש לך אישור להעלות את הערך למרחב הערכים, ולדעתך סיימת את העריכה, אני אעשה זאת עבורך, כי יש עכשיו ערך, ואני רוצה למזג את כל היסטורית העריכות שלך עם היסטורית העריכות של הערך במרחב הערכים, ורק מפעיל מערכת יכול לעשות זאת. כתוב לי בבקשה כאן (אל תשכח לחתום). חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:23, 3 ביולי 2013 (IDT)
קודם כל, תודה רבה.
העברתי בקשה למוזיאון בית לוחמי הגיטאות, אני מקווה שאקבל תשובה עד מחר. בנוסף, אני מחכה לאישור מאביהו להעלאת הערך למרחב הערכים. ברגע שאקבל תשובות - אהיה איתך בקשר. Yobeba - שיחה 20:39, 3 ביולי 2013 (IDT)
חנה שלום, קיבלתי אישור מאביהו להעלות את הערך, כמו כן, האחראי על ארכיון התצלומים של בית לוחמי הגיטאות שלח מייל לכתובת שהעברת לי, האם זה מספיק? תודה Yobeba - שיחה 14:47, 5 ביולי 2013 (IDT)
הי יוני, אני אעביר את ערך. קיבלתי את האישור, הם תמיד מתעקשים לכתוב שהם לא יודעים מי הצלמים במקום לכתוב שקיבלו את התמונות מהמשפחה, גם בתמונות משפחתיות לא יודעים תמיד מי הצלמים. אטפל בכך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 14:53, 5 ביולי 2013 (IDT)
יוני העברתי את הערך נמצא בחיים ילין. אין טעם שתערוך בדף הטיוטה, אני הולכת למחוק אותו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 15:04, 5 ביולי 2013 (IDT)

קובץ:The Kovno Jewish Underground.jpg[עריכת קוד מקור]

הי יוני, יש קישור נפרד להעלאת קובץ ברישיון בשימוש הוגן, ראה מיוחד:העלאת קובץ לשרת. תיקנתי את התבנית. הסריקה שלך לא איכותית, כל הצד הימני של התמונה מעוות והדף הונח באלכסון, אני מבקשת שתנסה לסרוק שוב, ותעלה גירסה חדשה לאותו קובץ. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:21, 7 ביולי 2013 (IDT)

שלום חנה, העלאתי את הקובץ דרך ההנחיות לרשיון בשימוש הוגן, כנראה שפספסתי משהו. האם אני צריך לתקן? לגבי איכות הסריקה - ניסיתי כבר פעמיים, המפה היא חלק מהספר והוא מאוד עבה, ולא הצלחתי להימנע מהעיוות שנוצר בשוליים הימניים. האם בעינייך עדיף להוריד את המפה הזו? תודה Yobeba - שיחה 11:34, 7 ביולי 2013 (IDT)
תיקנתי את הרישיון. מתחת לחלון הגדול בעת העלאה יש חלון צר של פרטי רישיון, בוחרים שימוש הוגן. אולי תנסה לצלם במצלמה איכותית במקום סריקה? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:40, 7 ביולי 2013 (IDT)

שיחה:חיים ילין[עריכת קוד מקור]

הי יוני, שים לב לשלה שהועלתה בדף השיחה של הערך וכן לשתי בקשות הבהרה שהוכנסו בתוך הערך. חושב להתייחס לכך. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:10, 14 ביולי 2013 (IDT)

משתמש:Yobeba/פורום סטודנטים לכלכלה[עריכת קוד מקור]

הי יוני. כדי להעביר את הערך למרחב הערכים ראה ויקיפדיה:העברה. אני מקווה שלא יועלו שאלות בקשר לחשיבות אנציקלופדית, כך שאני ממליצה שתהיה במעקב.

העלית את הלוגו ברישיון חופשי כאילו אתה יצרת את הקובץ? האם זכויות היוצרים שייכות לך? אם לא היית צריך להעלות את הקובץ ברישיון בשימוש הוגן לוויקיפדיה העברית ולא לווויקיישתוף. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:36, 18 באפריל 2014 (IDT)

מכיוון שהערך הזה היה קיים בעבר ונמחק מפאת הבהרת חשיבות, רציתי להתייעץ איתך בעניין. האם את פשוט ממליצה להעלות אותו ואז להיכנס לדיון החשיבות, באם הוא יעלה? תודה
זה דבר שלא אמרת לי. אני לא יכולה לנחש. עליך לשים בשיחה:פורום סטודנטים לכלכלה תבנית:חשיבות ולהפנות לטיוטה שלך ולבקש דיון מחודש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:47, 18 באפריל 2014 (IDT)
מעולה, זה בדיוק מה שחיפשתי. תוכלי לראות אם התגובה שלי שם כתובה/מנוסחת באופן נכון? שוב תודה
ושוב תודה על העריכה! Yobeba - שיחה 10:15, 19 באפריל 2014 (IDT)
חנה שלום, אשמח אם תתני מבט בדיון שנערך בשיחה:פורום סטודנטים לכלכלה, האם כך מסתיים דיון ויקיפדי ומחר למעשה ייקבע שהערך איננו עולה לאויר? Yobeba - שיחה 17:35, 24 באפריל 2014 (IDT)
אין תמיכה בשחזור הערך. הערך הזה הוא בעייתי, לערכים על ארגונים כאלה לא מספיקה כוונה טובה, צריך גם להראות השפעה והצלחה. כדי שערך שנמחק ישוחזר יש את הנוהל בויקיפדיה:מדיניות המחיקה#הצבעת שחזור. הערך נמחק באוקטובר 2013. אם יהיה שינוי משמעותי בהישגים של הארגון, אז יהיה מה הראות ויש סיכוי שתהיה תמיכה. אני רק רוצה שתהיה בטוח שאין קשר בדיון שם לכך שאין לך זכות הצבעה. ממילא כל עורך בוויקיפדיה שהעלה ערך, ושמו תבנית חשיבות על הערך, אין לו זכות הצבעה בערך אותו הוא כתב. אבל לעומת זאת ללא כל קשר אשמח לראותך עורך כאן וצובר זכות הצבעה והופך לחלק מהקהילה. דרך אגב לא בעיה להגיע לזכות הצבעה, אתה צריך רק 100 עריכות (לא ערכים) במרחב הערכים ב-90 הימים שקדמו למועד ההצבעה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 17:54, 24 באפריל 2014 (IDT)
אני מצטרך לחנה. המשך לערוך בוויקיפדיה בתומים המעניינים אותך וכך גם תראה אילו ערכים קיימים ולאלו הוחלט בוויקיפדיה שאין מספיק חשיבות לערך. לאור הדיון שהתנהל, מחקתי את משתמש:Yobeba/פורום סטודנטים לכלכלה. בעתיד אם ישתנו הנסיבות ותרצה להעלות את הערך מחדש לדיון חשיבות, ניתן יהיה לשחזרו (ללא הצורך לכותבו מחדש). תוכל לבקש זאת בויקיפדיה:בקשות ממפעילים. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:21, 2 במאי 2014 (IDT)