שיחת עזרה:איך לשנות שם של דף

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מתי משנים שם של ערך?[עריכת קוד מקור]

בפסקה "הערות והנחיות כלליות" השורה לא בולטת ומתייחסת דווקא לערכים ותיקים. לדעתי, בגלל כל ההעברות הבעייתיות ופניית הציבור כדאי להשאיר את הפסקה שכתבתי. מקסימום לשלב את השורה על ערכים ותיקים בפסקה זו. ‏ישרוןשיחה 16:12, 23 ביולי 2012 (IDT)

זה לא דף מדיניות אליו ניתן קישור מכאן, זה דף עזרה, וכרגע הוא כבר ארוך יותר מהרצוי. ההעברות הבעייתיות הן טעויות במרחבים, לא שינויים ללא הסכמה. מי שמבצע העברות שם בעייתיות הוא לא משתמש חדש שזקוק לדף הזה. נוסף על כך, הניסוח שלך היה החלטי מידי - מדובר בנוהג, לא במדיניות מחייבת בל תעבור וכו'. קורה כאן אותו תהליך של בירוקרטיזציה שעברה תבנית חשיבות. נויקלן 16:15, 23 ביולי 2012 (IDT)
אני חושבת שככל דפי עזרה צריכים להיות קצרים. גם כך רבים לא קוראים. וכמו שנויקלן אמר. תבנית שינוי שם היא מומלצת, לא חובה. חובה לפרסם את ההצעה יש גם את לוח המודעות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:24, 23 ביולי 2012 (IDT)
מקבל, אבל בכ"ז צריך שמשתמשים חדשים יבינו שאין לשנות שם של דף בחיפזון. ‏ישרוןשיחה 17:50, 23 ביולי 2012 (IDT)

המדריך לא עדכני / לא מתאים למשתמשים חדשים[עריכת קוד מקור]

נתקלתי בבעיה כשרציתי לשנות שם של ערך שיצרתי עם משתמש שפתחתי אתמול. קלנר - שיחה 11:53, 30 ביולי 2013 (IDT)

אין שום בעיה בסוף פסקת הפתיחה כתוב במפורש: "אם אינכם רואים את התפריט הנסתר או סעיף "העברה", כנראה שעדיין אין לכם הרשאת "העברה". הרשאה זו מוענקת באופן אוטומטי למשתמשים רשומים ארבעה ימים לאחר שנרשמו, ותוך זמן קצר תתווסף ההרשאה גם לחשבונכם". מה שאומר שרק עוד יומיים תוכל להעביר ערכים. -יונה בנדלאק - שיחה 12:00, 30 ביולי 2013 (IDT)
הצירוף "כנראה ש" שגוי. נא להשתמש במקומו בצירופים "כנראה" או "נראה ש". לייבניץ - שיחה 18:38, 17 במרץ 2016 (IST)
בוצע. אלחנן המקלידן - שיחה 17:07, 12 בספטמבר 2016 (IDT)

עדכון תוכן דף זה ודף ההעברה[עריכת קוד מקור]

כשנכנסים לדף ההעברה, ישנו ריבוע עם הנחיות לביצוע נכון. גם שם, וגם בדף העזרה הנוכחי, רשום כי 'לאחר ביצוע ההעברה יש לעדכן את הדפים המתאימים בוויקינתונים'. עם זאת, כשמבצעים את ההעברה בפועל מופיעה הערה כי 'הדפים בוויקינתונים יעודכנו באופן אוטומטי תוך זמן קצר'. אני מניח כי מדובר באוטומציה של פעולה שקודם לכן בוצעה באופן ידני. עם זאת, יש לעדכן בהתאם את ההנחיות בדפים שהוזכרו לעיל. גנדאלףלהשארת הודעה • ג' בטבת ה'תשע"ד •

עדכנתי, תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:01, 6 בדצמבר 2013 (IST)

העברה למרחב הערכים[עריכת קוד מקור]

כאשר מעבירים ערך מדף טיוטה של משתמש למרחב הערכים האם עוברת גם כל היסטוריית העדכונים והשינויים (הגרסאות הקודמות) שנעשו בדף? StarryR - שיחה 14:17, 14 ביולי 2016 (IDT)